Agencja Ochrony TFK

Lubaczów

Opinie o Agencja Ochrony TFK

on 2011-02-26 16:20:03
Firma TFK Tesco jest to firma uczciwa, pracownicy są zadowoleni, płaca jest odpowiednia. Kadry, szefostwo itp. to ludzie mili, kompetentni, potrafiący utrzymać dyscyplinę, porządek. Pracownicy to osoby jak najbardziej znające się na rzeczy.
anonim 2011-02-26 16:22:51
TFK wie kogo zatrudnia, jak ktoś jest porządnym pracownikiem wykonującym SWOJE obowiązki nie ma problemu. Gorzej gdy ktoś nie słucha przełożonych, nie podporządkowuje się i wprowadza dziwne rządy. Pozdrawiam
były pracownik AO TFK 2011-03-08 15:21:12
Pracowalem w tej firmie na podkarpaciu- i zgadzam sie z tym ze ta firma to żenada, banda idiotow nie znajacych sie na niczym, przeszedłem do solid seciurity i teraz tobie na tescach konwoje, a atm stoja nadal żalosne tymany z TFK
j.w 2011-03-08 15:23:03
przepraszam za literówke-klawiatura szwankuje ;)
ramzes 2011-04-22 19:06:46
Cała prawda o kompletnie beznadziejnej AO TFK - jedno pośmiewisko

balgo 2016-05-18 22:26:10
narw, Muisisz wiedzieć że standardowo ludzie ci nie są za dobrze opłacani więc sobie na wiele pozwalają. Oczywiście nie jest to prokliencie zachowanie ale z drugiej strony nikt im taniej nie będzie ochraniał.
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony TFK - Lubaczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony TFK