Skoczów

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STAL-BUD" RYSZARD SYTA, ELŻBIETA KAJMOWICZ SPÓŁKA JA

admin 2016-07-22 19:49
Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STAL-BUD" RYSZARD SYTA, ELŻBIETA KAJMOWICZ SPÓŁKA JA? Wydaje mi się, że od dawna nie było nowych informacji.
Uniki 2017-02-08 19:16
Bez większych zmian. Pełna inwigilacja
Uniki 2017-02-08 19:29
Przyjdz, zatrudnij się i zobacz sam, sama... O każdą złotówkę musisz walczyć!!! nie liczą się ni umiejętności ni staż. Zarobki od najniższej krajowej do duużo, ale nie licz na to. Zależy od stanowiska i czy uznają Cię za świętą krowę czy tylko za uczciwego pracownika...
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STAL-BUD" RYSZARD SYTA, ELŻBIETA KAJMOWICZ SPÓŁKA JA - Skoczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STAL-BUD" RYSZARD SYTA, ELŻBIETA KAJMOWICZ SPÓŁKA JA