”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Barbara

Zastanawiało mnie z jakiego powodu wyroby mojej ulubionej firmy tracą na jakości. Po ostatnich po raz kolejny nieudanych zakupach zaczęłam szukać i sprawa stała się jasna. To nie są wyroby firmy Gzella tylko Sokołów. Sklepy nadal firmowane znakiem towarowym Gzella a wędliny podłego gatunku. Mam nadzieję że interes był dobry dla Pana Mirka bo dla mnie fatalny. Żegnam się z moimi ulubionymi wyrobami. Cóż wszystko ma kiedyś swój koniec. Basia Uhl

ecia
@Barbara

Mam taką samą opinie wyroby, to juz nie to co kiedys kupilam dwa dni temu wedliny i dzisiaj wyrzucilam smierdzace

anel

Witam ! Pracuje w firmie od 2 lat... Może niewiele ale tyle co tam przeżyłam to chyba nigdzie ! Jeśli chodzi o atmosferę to można powiedzieć że świetna. Jest to jednak zasługa tylko i wyłącznie ekipy która jest mega. Niestety cały spokój zaburzają kierownicy. Przez 2 lata pożegnałam 3/4 działu który nie wytrzymał ani presji zarówno kierownictwa jak i czasu !!! Nikogo nie interesuje, że każdy z nas posiada rodziny i nie chodzi do pracy by żyć tylko najlepiej aby spędzać tam każdą minutę swojego życia za 2 tys zł. Musisz być dyspozycyjny 24 na h. Rąbią nas na kasę i to konkretnie. Umowy są tak skonstruowane , że nawet nie znasz dnia ani godziny gdy nie dadzą ci premii która jest główną składającą się na nasze pensje. 1 dzień chorobowego oznacza utratę całej premii ! Do naszej dyspozycji pozostaje deputat 100 zł który też jest ździerstwem w biały dzień bo i tak ci odtrącają te zasrane 100 zł od pensji. A w naszych sklepach firmowych za tą obłędną kwotę można wyjść z woreczkiem wyrobów - no bo ceny jak by ze złota wszystko było, więc nie wiele idzie kupić. Reasumując ludzie świetni(szeregowi), kasa taka se - zależy jaki dział, możliwość szybkiego rozwoju ( znam ludzi którzy z szarych pracowników stali się konkretnymi pozycjami w firmie ), kierownictwo w większości fatalni - tu jednak należy pochwalić nowego prezesa, ŚWIETNY I NORMALNY GOŚĆ !- Praca dla ludziach o mocnych nerwach, spokoju na pewno tu nie zaznacie !

@anel

Chcesz przez to powiedzieć, że atmosfera w firmie jest sprzyjająca, jednak nie odpowiadały Ci oferowane warunki finansowe? Czy znałaś ilość i rodzaj powierzonych obowiązków zanim podjęłaś zatrudnienie w Gzelli? Czy warunki finansowe również były Ci znane na początku zatrudnienia?

Wojtek

Czy zna ktoś pracę w Gzeli jako koordynator albo menager techniczny ?! jakie zarobki?! jakie wymagania? ostatnio mignęła mi takowa oferta

Ana

Przedewszystkim pozdrawiam panie za sklepu w Szczecinku ul.Boh.Warszawy,są przemiłe.Może by czas pomyśleć o sieci sklepów w Irlandii Północnej?

@Ana

Jak rozumiem, wypowiadasz się z perspektywy klienta. Powiedz nam, jak oceniasz personel sklepu? Oprócz opisanej miłej aparycji, masz jakieś cenne uwagi dotyczące pracowników? Uważasz, że w tym miejscu pracują osoby kompetentne?

Sprzedawca

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

@Jaka, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Jak oceniasz ten aspekt w Gzelli? @anonymous, Klientka z Gdyni - Obłuża 28.0, jeśli zależy Ci na rozwiązaniu sytuacji swoją opinię powinnaś wyjaśnić w miejsce, którego dotyczy Twój wpis. Na forum dzielimy się opiniami na temat zatrudnienia, warunków pracy czy atmosfery panującej w firmie. Nikt najprawdopodobniej nie będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu opisanej sytuacji.

Jaka

Ja pracuje jakiś czas już na stoisku gzella i jest super, jesteśmy we dwie i mamy tu swoje królestwo, nie jest tak źle jak każdy opisuje. Może na sklepach firmowych jest inaczej i kontrolę są częste ale na stoisku brak kontroli brak jakichkolwiek ponoszonych strat finansowych. Naprawdę sobie chwalę ta firmę i zarobki są dużo korzystniejsze niż najniższa krajowa.

Klientka z Gdyni - Obłuża 28.09. 2018 Panie sprzedawczynie z sklepu przy ul.(usunięte przez administratora) w Gdyni - Obłużu są wyjątkowo nieuprzejme oraz złośliwe. Jest to opinia nie tylko moja ale również wielu innych klientów których znam. Wciskają stare końcówki wędlin , chociaż w moim przypadku miały rozpoczęty świeży kawałek schabu dojrzewającego. Wyschnięty kawałek( około 15 dkg ) starej końcówki, która była już nawet innego koloru niż ta świeżo krojona. Sprzedawczyni powiedziała, że najpierw ten stary kawałek musi sprzedać. Pytam się komu te Panie służą. Uważam, że to było złośliwe i mściwe, ponieważ mój mąż kiedyś zwrócił im uwagę, że często brakuje asortymentu takiego jak polędwica dojrzewająca itp. Wyszłam ze sklepu bardzo zdenerwowana, bo Panie kpiły ze mnie i wyśmiewały. Czy znowu nie liczy się dobro konsumenta, a Panie sprzedawczynie mogą postępować jak by to był ich prywatny folwark.

Klientka z Gdyni - Obłuża 28.0

Klientka z Gdyni - Obłuża 28.09. 2018 Panie sprzedawczynie z sklepu przy ul. (usunięte przez administratora) w Gdyni - Obłużu są wyjątkowo nieuprzejme oraz złośliwe. Jest to opinia nie tylko moja ale również wielu innych klientów których znam. Wciskają stare końcówki wędlin , chociaż w moim przypadku miały rozpoczęty świeży kawałek schabu dojrzewającego. Wyschnięty kawałek( około 15 dkg ) starej końcówki, która była już nawet innego koloru niż ta świeżo krojona. Sprzedawczyni powiedziała, że najpierw ten stary kawałek musi sprzedać. Pytam się komu te Panie służą. Uważam, że to było złośliwe i mściwe, ponieważ mój mąż kiedyś zwrócił im uwagę, że często brakuje asortymentu takiego jak polędwica dojrzewająca itp. Wyszłam ze sklepu bardzo zdenerwowana, bo Panie kpiły ze mnie i wyśmiewały. Czy znowu nie liczy się dobro konsumenta, a Panie sprzedawczynie mogą postępować jak by to był ich prywatny folwark.

peny

Sklep firmowy Bydgoszcz Błonie przy ul. Gałczyńskiego-Broniewskiego fatalna obsługa czyli tempo za ladą żółwia. Dwie panie uczą się, trzecia siedzi na zapleczu przychodzi tylko na ich prośbę np. skręcić maszynkę do mielenia, widocznie jeszcze nie potrafią. Tak od kilku dni. Towar godny zainteresowania lecz co z tego jeśli brak profesjonalnej obsługi takiej jak np. na Białych Błotach, szybko, sprawnie i sympatycznie. Większość wychodzi ze sklepu konkurencja się cieszy.

?
@peny

Fajnie ze osoba ktora to skomentowala nigdy w zyciu nie zaczynala pracy w niwym miejscu, nigdy nie uczyla sie niczego nowego... przykre????

Lolek

Witam, jestem kierowcą przyjechał z dostawą z Hiszpanii. Stoję pod firmą ponad dobę. Pojęcia awizacja tu nie znają. Wyjeżdżają auta które dotarły po mnie wczoraj i dziś. Sądzę że towar który zamówili jest im narazie niepotrzebny i robię za magazyn. Żeby było śmieszniej do toalety dostępu nie ma dla dostawców, nieopodal jest stacja benzynowa., ale o skorzystaniu z prysznica można tylko pomarzyć. Jeżdżę po terenie całej unii, jest dwudziesty pierwszy wiek, wszędzie jest zaplecze socjalne dla kierowców, nawet w Rumunii, ale nie w firmie Gzella. Pełna porażka!!!

Lolek
@Lolek

Witam. Chciałem przeprosić za mój wpis z dnia 21,05,18r. Był niesprawiedliwy, nie znałem zasad tam obowiązujących, nie powinienem wystawiać takiej opinii na temat firmy Gzella.

@Lolek

Sieć sklepów to nie hotel by wymagać pryszniców itp,za kogo sie kierowca uważa?

Zuza

10 lat temu pracowalam w Gzelli na tamte czasy mialam ponad 3000 tys wyplaty bylam panienką i mi odpowiadalo do czasu kiedy nie zwolnili mnie dyscyplinarnie pracowalam na dlugiej w Bydgoszczy był super sklad procz jednej zołzy ...ktora za 10 zl niedoboru w kasie powiedziala ze ukradlam masara pabi Magda koordynatorka wtedy wylala mnie dyscyplinarnie ...nic z tym nie zrobilam bo bylam mloda i glupia ale ogolbie nie narzekam byl dobry sklad duzy obrot a ja bylam super sprzedawcą bo potrafilam wszystko sprzrdać chetnie bym tam wrocila naprawdę...pozdrawiam

@Zuza

A to takie zołzy i łachudry zdarzają sie nie tylko w moim zakładzie......u mnie największe zło sieje dyrekcja,ma swoich przydupasów a reszta się nie liczy a raczej liczy się do złego traktowania.

Współpraca z p.Joanna była na początku fantastyczna dopiero później po rzekomym jej urlopie pokazała jaka jest naprawde. Arogancka , niemiła , traktuje dziewczyny na sklepach jak śmieci i jeszcze w dodatku się sepleni to jest osoba godna reprezentować markę Gzella? A p.Grażyna udaje że nic nie widzi ale jak to mówią na układy nie ma rady... Życzę powodzenia dla osób które będą w późniejszym czasie współpracować z p.Joanna.

Andre

Nie polecam ani pracy ani zakupów w Gzella w Toruniu. Koordynator (usunięte przez administratora) ostrzega dziewczyny przed kontrolą (usunięte przez administratora)z siedziby w Osie. Towar ,, bez dat przydatnosci" chowany do wlasnych dorebek!. Po inspekcji wraca do lad i klientów. Zarobki masakra. Tylko w czsie rozmowy wszystko pieknie ladnie, a później potracenia Tak jak napisali poprzednicy.

Kasiaa

Jak wygląda praca ba sklepie mięsnym gzella? 2 osoby w sklepie na zmianie? Jakie zarobki?

@Była pracownica, czy na początku rekrutacji/na szkoleniu wstępnym zostałaś poinformowana o sposobie w jaki firma rozlicza się za nie sprzedany towar z pracownikami? Może udało Ci się przedyskutować kwestię, które budziły Twoje wątpliwości w pracy z kierownictwem Gzelli? Podziel się z nami informacjami na ten temat. Czekamy na Twoją odpowiedź.

iwona

szukają znowu do pracy w sklepach jeżeli chce ktoś pracować po 200 godzin albo i więcej w miesiącu to proszę (usunięte przez administratora)

Była pracownica
@iwona

Ja tak pracowałam ponad 200godz a do wypłaty 1,6tys zł,bo zabierali z pensji za nie sprzedany towar i skrawki z krajalnicy

Była pracownica

Nie polecam pracy w sklepach firmowych Gzella. Wyzysk, trzeba płacić za nie sprzedany towar ,skrawki z maszyny są uznawane tylko do 60 dkg, za resztę są obciążone sprzedawczynie, co miesiąc miałam zabierane z pensji 200 -300 zł Pracowalysmy po 1 osobie na zmianie a powinno być 2 nie sposób było wszystkiego dopilnować , karano za głupi papierek wyrzucony przez klienta na chodniku przed sklepem . A gdy zachorowalam i poszłam na mies zwolnienia, po powrocie już czekało na mnie wypowiedzenie. Koordynatorka zemscila się za to ze będąc na zwolnieniu nie zgodziłam się na wprowadzenie nowej pracownicy bez remamentu. Wcześniej ktoś tu pisał o dezynfekcji maszynki do mielenia mięsa płynem dezynf. Tak to prawda w sklepie w którym pracowałam, takich płynów zużywało się bardzo dużo wszystkie urządzenia były na koniec dnia pryskane chemią. A wystarczyło umyć zwykłym płynem i sparzyć gorąca wodą.

Czy ktoś może powiedzieć jaka atmosfera panuję w firmie Gzella? @AGA, takie uwagi warto na bieżąco zgłaszać obsłudze. Możliwość reklamacji może być bardzo pomocna w takich sytuacjach. Na forum GoWork.pl dzielimy się informacjami na temat warunków pracy, atmosfery czy zatrudnienia w firmie. W Twojej sytuacji niewiele osób będzie mogło realnie Ci pomóc.

NIE POLECAM KUPOWAC SWIEZEGO MIESA!!!

AGA

Widze, ze z wieczora moj konentarz zniknął....dziwne. Napisalam delikatnie o sytuacji, a tu prosze. Cóż moge powiedziec jedno cena z jakością nie idzie w parze. Mieso stare i śmierdzące i to kilka razy mia miejsce taka sytuacja.

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.