Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Gzella Poland Sp. z o.o. S.K.A.

zdjecie uzytkownika
bomba - 2014-10-25 17:22:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Osz to dziady przekupne, nikt się nie zgłasza do pracy więc usunęli komentarze ... żenada ...
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-10-28 19:55:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prawda w oczy kole, ciekawe ile Pan Mirek musiał zapłacić aby zostały usunięte opinie.

Widzę, że Pan Mirek nie poszedł po rozum do głowy i nadal ma kiepskich doradców, którzy na boku robią "interesy" jego kosztem.

Panie Mirku podpowiem, że należy zweryfikować umiejętności i kompetencje kadrę zarządzającą, kilka małych zmian i nie będzie tylu negatywnych komentarzy dodatkowo poprawi się atmosfera w firmie oraz wyniki finansowe spółek :).
zdjecie uzytkownika
aga - 2014-10-28 21:45:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [bomba - 2014-10-25 17:22:05]:
Czy w tym wątku nic sie nie działo czy wszystkie posty poszły do usunięcia?... ktoś coś wie o Gzelli? Jakie wynagrodzenie ? Atmosfera do zniesienia? Można liczyć na zrozumienie jak dziecko się przechowuje z dnia na dzień ? Każde informacje będą pomocne, kompletnie nic nie wiem o firmie a miałam składać CV
zdjecie uzytkownika
kierowniczka - 2014-10-29 10:41:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najlepszy i tak jest ten młody szef działu technicznego, jak miałyśmy szkolenia, przy prezesowej był złotym chłopakiem, dał wizytówkę do siebie, numer, wszystko. a kiedy zadzwoniłyśmy do niego w sobotę że nam lady stoją to całkowicie nas olał. Dziewczyny nie dzwońcie do niego bo jest to strata czasu!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-10-29 10:41:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedzcie sobie same(sami) o czym może świadczyć zniknięcie komentarzy.
zdjecie uzytkownika
Monika - 2014-10-29 17:38:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Piersi z kurczaka są sprzedawane z kościami
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gzella Poland Sp. z o.o. S.K.A.

Twoj email:
Wiadomość: