Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Fajne

Dzień dobry. Kiedy wchodzi system pracy 2/2? Z koleżanką chciałybyśmy przyjść i dużo już po Polsce gadają, że wchodzi taki system, czy już wiadomo od kiedy?

Wujek
@Fajne

Jak na razie cisza i wśród nas poszukiwanie jak na razie trwa systemu 2/2 w innych firmach.

Wojtas

Witam. Obecnie jeżdżę w innej firmie w systemie 2/2 w podwójnej. Chcę się zatrudnić w Wolter Koops lecz w pojedynczej i tylko w systemie rodzinnym 2/2 (żaden inny nie rodzinny, kawalersko rozwodniczy 2/1czy 3/1.....) Czy jest taki przyjazny system 2/2 ??

SZUKAM PRACY W WOLTER CORPS , JESTEM Z BYDGOSZCZY .POZDRAWIAM

@Marcin

Wyślij mi na email nr telefonu to oddzwonię. marek1.t@wp.pl

M.

Szukam zmiennika z kujawsko-pomorskiego do Oster na podwójną.

MARCIN
@M.

WITAJ JESTEM ZAINTERESOWANY . POPROSZE O KONKRETY

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

janusz1969

szukam do podwójnej z kuj.pom jestem z włocławka

@janusz1969

Nadal szukasz? Jestem z Bydgoszczy.

Thermo Transit

Tel.kom 0048885140550

Thermo Transit

Numer 957394870

Renata

Jak to z lidla? Nie rozumiem, kierowcy, czy kto? Skoro nie macie księgowości, to pewnie jakaś firma zewnętrzna Was obsługuje, ale co to ma do spożywki?

Byly

Witam wszystkich, pracowalem kilka lat w KTZ I myślę ze tj b.dobra firma. Znacie moze kogos kto wrocil po kilku latach? Chodzi mi czy dostane ten sam dodatek dzienny I tez możliwość pracy znowu w poj obsadzie.

Najkoś
@Byly

Ja zwalniałem się kilkanaście razy i wracałem jak mi nie poszło w innej firmie. I zawsze dostawałem maksymalną kase za staż. Teraz pracuje w NL ale jak zalicze wtope to ponownie wroce do koopsa.

@Najkoś

Dziękuję za odpowiedz

Zaraza
@Najkoś

Nie wrócisz, bo teraz jest wyplata w całości

Dam Popalić

Czym Ty się teraz człowieku szczycisz ? 16 lat przepracowałeś w firmie. W Koopsie teraz zarabiają duże pieniądze. A ile Ty teraz tam zarabiasz, że masz to w pośladkach ? Pochwal się.

Stary

Bo to prawda

Najkoś

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Ze względu na szacunek do pracowników z tej firmy, to nie odpowiem Ci na to pytanie

Mikołaj

Czy ktoś może szuka zmiennika z doświadczeniem? Jestem z okolic Lublina/Chełma, mam 25 lat, bez nałogów. Jeździłem izotermą i trochę lorą, w podwójnej jak i pojedynczej obsadzie.

@Mikołaj

Cześć jeżdżę w koopsie, jestem z pod Lubartowa,ale ja jeżdżę do Poznania a później autobusem do nettetal

@Grzegorz

Mój nr 535788657 171179grzegorz@gmail.com

Bart
@Mikołaj

Siema Mikołaj chcesz jeździć w podwójnej? Moje rejony Wyślij na email fluxz@o2.pl kontakt Wszystkiego mogę nauczyć jak rozgarnięty jesteś i chcesz zzarabiać Oczywiście po rozmowie w 4 oczy

Jestem z Lubartowa,już jeżdżę w koopsie, zadzwoń 535788657

Cześć, również jeszcze w koopsie, zadzwoń 535788657

Kierowca

Weekend na zeewolde zrobić to też trzeba mieć chyba jakiś stopień w firmie...

Grzegorz

Cześć, pracuję w Wolter KOOPS od 9 miesięcy i szukam kogoś do podwójnej obsady mam42 lata 535788657 171179grzegorz@gmail.com

Grzegorz

Pracuję w Wolter KOOPS od 9 miesięcy i szukam kogoś , najlepiej z lubelskiego do podwójnej obsady,mam 42 lata. 635788657 171179grzegorz@gmail.com

Holub

Witam.Szukam zmiennika,chcę się zatrudnić do W.K.Doswiadczenie ponad 6 lat po całej Unii.Mam 31 lat and.ger.91@wp.pl

@Holub

Cześć, jeżdżę w koopsie, zadzwoń 535788657

Pierdus

Do Krzysztof... Hahaha mówiłem, że te twoje pijaństwo kiedyś wyjdzie. Tak to jest jak do domu zjeżdżasz aż na 3 dni. Tak kochasz swoją rodzinę

OMB ????????

Jak to jest możliwe że (jeśli to prawda) nikt tego nigdzie nie zgłosił?

tojak
@Piotr

a co było do zgłoszenia, bo usunięto poprzedni wpis

Z tym tankowaniem to przesada. Jezdzisz na rezerwie, dokładasz kilkadziesiąt km żeby zatankować na ids koniecznie w belgi bo tansze paliwo. Nawet naczepy tankuja opałem gdzie to jest nielegalne w de, nl, a, tylko mozna w Belgi miec opał we frigo. Chetnie bym się zatrzymał przy Zool w niemczech, za to że nas tak ganiają na nockach.

Sam na ramie
@Marek

Taka forma samozaorania. Podejdziesz zagadasz a Oni jeszcze Tobie dowalą. Śmiało.

Burnej
@Sam na ramie

A za co mu dowalą? On nie (usunięte przez administratora) na podatkach

goudziarz
@Marek

szkoda, ze nie zatrzymales sie przy kolejce jak rozdawali mózg

goudziarz

jak nalezysz do alimenciarskiej elity to nie dziwie sie, ze musisz biegac chrust

tojak
@goudziarz

a co alimenciarze mają fikcyjne zarobki, też się zatrudnię :)

Byly

Jezeli ktoś wraca ponownie do firmy dostaje ten sam dodatek czy od najnizszch zaczyna Slyszeliscie cos moze?

Do byly

Skoro odszedłeś to nie jest bardzo dobra firma. Bardzo dużo ludzi odchodzi

@Do byly

No I po zmianie stwierdzilem ze nie bylo warto

Do byly
@Byly

To zależy, są ludzie którzy chwala sobie odejście z kopsa. Zmiana firmy zawsze wiąże się z ryzykiem, że możesz wpaść z deszczu pod rynne

Szpital
@Do byly

Zdarzają się tutaj przypadki lądowania kierowców w szpitalach za granicą. Dlaczego? Bo serce się buntuje.

Pablo

Witam wszystkich czy może ktoś podrzucić info jak wygląda system 2na1 w jakie dni są zmiany i czy na dzisiejszych warunkach można zarobić 10k na jedną osobę w systemie 2na1 ? Dziękuję z góry za informację

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 63 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 162 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.