Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Darek

Witam ,chciałbym dołączyć do kogoś na podwójna obsadę .mam pół roku doświadczenia po Europie .tel 516617342

Kierowca

Witam. , chciałbym się przyjąć w Wolter Koops na podwójną obsadę prawo jazdy c+e kod 95 badania, paszport wszystko aktualne doświadczenie niewielkie 4 m-ce na międzynarodówce włącznie z UK Jeśli ktoś szuka zmiennika zapraszam do kontaktu 790 840 006

A czy jest możliwość systemu 3/1? Zgadzają się?jeździ ktoś tak ?

Kierowca

Witam jaka jest kasa realnie bez bajek za system 2/2 w Wolter koops ? Ma ktoś coś ciekawego polecić w systemie 2/2 ?

Bolo 00
@Kierowca

Nie ma systemy 2/2.

Dorota
@Bolo 00

To jaki system obowiązuje? W ogóle ciekawi mnie na jakiej zasadzie tam pracujecie, skoro tu tyle osób szuka kogoś do podwójnej obsady. Nie dostajecie przydzielonej drugiej osoby z firmy?

Bolo 00
@Dorota

System 2/1. Nie przydzielają. Chcialabys jezdzic z kompletnie obca osoba? Teraz przyjmuja na pojedyncze obsady.

Jaro
@Kierowca

Jak ci się uda dostać bo jest taki system ale tylko dla wybranych to płacą 1590e za miesiąc

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

Swizy

Szukam osobę do podwójnej obsady jestem z Kujaw.Mam 24 lata.Wielkie chęci do pracy.Nie mam niestety doświadczenia w transporcie,dlatego szukam osoby z doświadczeniem.Pozdrawiam.e-mail bmw24@onet.pl

chlop z mazur

chce sie przyjac do woltera szukam zmiennika z warmi i mazur 44 lata

@chlop z mazur

Skąd jesteś dokładnie? Daj jakieś namiary na siebie lub zadzwoń, jestem z Suwałk

Maciek

Witam, czy u Was jedyna opcja to podwójna obsada?

Sylwester

Witam chcę się przyjść do Wolter Koops. Jestem z Lubelskiego, moje doświadczenie (jezdzilem miesiąc czasu w Niemieckiej firmie na chlodni). Praktycznie bez doświadczenia. Wszystkie egzaminy zdałem za pierwszym razem. Jestem bez konfliktowy, mam 38lat. Szukam zmiennika który mnie nauczy. 881706710

Sylwek

Witam chcę się przyjść do Wolter Koops. Jestem z Lubelskiego, jestem bez doświadczenia. Wszystkie egzaminy zdałem za pierwszym razem. Jestem bez konfliktowy, mam 38lat. Szukam zmiennika który mnie nauczy.

Szukam zmiennika

Cześć Czy szuka może ktoś zmiennika? Nie mam dużego doświadczenia na C+E, jeździłem pół roku kółka po Polsce. Szybko się uczę, nie palę, nie jestem bałaganiarzem, jestem kontaktowy i pracowity. Jeżeli, ktoś szuka dobrego zmiennika , to proszę o kontakt: 795 458 626

Damian

Witam, z kolegą szukamy pracy w podwójnej w systemie 2/1 , duże doświadczenie w transporcie na chłodni, nawet była robota w Getru. Mam parę pytań proszę o smsa na nr +48782001433 oddzwonię, dzięki

Swiezak

Witam szukam osoby do podwójnej obsady .Jestem świeżo po zdaniu prawo jazdy.Nie mam żadnego doświadczenia.Mój wiek to 23 lata.Pochodzę z województwa kujawsko pomorskiego

Kujawy kierowca
@Swiezak

Mam 26 lat i tez jestem z kujaw 2 lata doswiadczenia. Daj do siebie jakis kontakt Email albo coś

Aaaaa

Tak 24 luty

Zhenia

witam chcialbym podjac prace w firmie jako kierowca tira po co chcialbym sie dowiedziec jakie sa warunki pracy i jaka jest stawka za dzien? Dziękuję!.

Ilona

Hej zastanawiam się nad podjęciem pracy w Wolter koops mam kilka pytań jeśli ktoś może to proszę odezwać się na meila swierczilo964@gmail.com Pozdrawiam ????

Zorba

Nikt nikogo nie zmusi na jazdę w zakaz jeżeli jedziesz to się na to godzisz więc głupot nie pisz . Wypłata choć trudna do zrozumienia odkad wszedł pakiet to wszystko jest na papierze

Siena

Możemy wypowiadać się krytycznie wobec firmy ale na takie głupie komentarze trzeba odpowiadać . Jak się męczysz odejdź tu nikt nikogo nie trzyma na siłę . Byli już tacy co odchodzili z językiem teraz chcą wracać . Ludzie którzy umiał pracować znają tą pracę w życiu tu nie wrócą ,a tacy krzykacze wracają bo nie dają sobie rady w innych firmach

Hejka. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia...420 brutto taka stawka za dzień pracy??? Coś mało... taką odpowiedź uzyskałem od sympatycznej Pani przez tel.

Piotr Wrocław

Cześć Czy szuka może ktoś zmiennika? Nie mam doświadczenia na C+E, jeździłem sprzętem ciężkim i dźwigami, mam wyobraźnię i szybko się uczę. Porzucam pracę w korporacji, bo chciałbym zmienić zmienić coś w swoim życiu. Nie palę, nie jestem bałaganiarzem, lubię pracować jestem kontaktowy i znam język angielski. Jeżeli, ktoś szuka dobrego zmiennika , to proszę o kontakt: 667 706 060 Pozdrawiam

Teresa

No i co właściwie znaczy ta słaba kasa, podałbyś konkretne stawki żeby można było sobie porównać z innymi firmami? No i w jakim systemie wyjazdowym pracujecie, jakie trasy robicie?

Mario

Jest firma w Poznaniu co funduje kierowca kursy jezykowe. Kierowcy potrafia się dogadać nawet jak złapią kapcia, a w W. K osob dzwoni do planera nl. I mowi imie problem Michelin Pssss.

Baybronek
@Mario

Czasami mi jest wstyd jak widze kogoś w firmowej bluzie i nie potrafi się dogadać na załadunku czy rozładunku. Zna tylko słowo warten , a jak dostanie nr rampy to trzeba mu pokazać na palcach albo napisać. Przykre to jest, że tacy pracują w firmie, bez polskich dyspo takie osoby nie istnieja, ale co może poradzić dyspo jak taki człowoiek nie potrafi przekazać o co komuś chodziło. Nie

@Baybronek

Nie każdy musi mówić w języku wroga tzn niemiecki, niestety po angielsku nie chcą rozmawiać :)

Darek
@Marcin

To niech jeżdżą po kraju

Samel
@Marcin

Jak ktoś zatrudnia się jako kierowca międzynarodowy to powinien mieć świadomość że język jest mu niezbędny. A nauczyć się kilku zwrotów i liczebników to nawet małpa potrafi

Grudziądz
@Samel

Tak, jesteś kierowcą poliglotą. W każdym kraju się dogadasz. Weź się nie chwal, że numer rampy "zaczaisz". Śmieszny jesteś

Arek

Chcę się przyjąć do Wolter Koops szukam zmiennika z Wielkopolski najlepiej z Okolic Konina, Turek , Kalisz. 797775238

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 420.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 63 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.