Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Baybronek

O co chodzi z tymi chłopakami z Bydgoszczy, kfórych tak cisną na forum i w kantynie w zeewolde?

Wojtek

Kolego zgadzam się w 100% , na tym forum kierowcy zamiast poszukać lepszej firmy, a jest ich sporo wolą siedzieć i klikać w chorągiewki. Tu nie można napisać prawdy, bo prawda jest kasowana. Prawde piszą te osoby, które już nie pracują, które wiedzą jak byli traktowani. A na parkingu jak nie raz piłem z chłopakami piwo to mówili jak tu nie jest super, a jak im mówie że robiłem tu 5 lat i im wszystko punktuje to już się tak nie wymądrzają. Niektórzy to na tym forum się proszą o zmiennika, a forum służy do wyrażania opini na temat pracodawcy, jeżeli nie ubliżam a pisze prawde, to dlaczego jest to usuwane? Jak napisze, że koops to Najlepsza Firma na świecie, to tego posta nikt nie usunie, ba nawet bęfą dopisywać same pozytywy, a odwrotnie 2-3 negatywne opinie mówiące prawde będą wykasowane. To forum, to jest Biuro Matrymonialne, takie ogłoszenia powinny być kasowane, bo do tego nie służy forum, ale pan moderator pewnie jest na pensji firmy skoro ją tak broni i nie usuwa ogloszen typu szukam zmiennika.

Gniewas

Witam, mieszkam w okolicach Poznania praktyka na trasach międzynarodowych 3lata w tym anglia i kraju 4, szukam kontaktu aby dostać się do woolter koopsa słyszałem ze w ten sposób najlepiej się tam do was dostać pozdro i czekam na kontakt gniewas86@wp.pl

@Gniewas

mieszkasz w okolicach Poznania jedź do Komornik. Po co dzwonić jak można bezpośrednio? Tak myślę że załatwisz to najszybciej

Ciekawy

Zapomniałeś jeszcze dodać, że za kazda pracująca niedzielę masz dodatkowy dzień wolnego. (usunięte przez administratora)

Czesio
@Baybronek

Baybronek zabłysnołeś jak zawsze na tym forum... Koleś dał tego posta 8 lat temu. Pewnie juz dawno nie robi w tej firmie jak wiekszosc normalnych.

Kierowca

Tak na wstępie od nowego roku w domu tylko 5dni wolnego reszta będzie pobierana z urlopu wypoczynkowego dla pewności proszę dzwonić do komornik tylko i tak prawdy nie powiedzą

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

Jarek

Witam szuka ktoś może zmiennika do kopsa pracuje 3 lata w kraju i trochę zagranicą jestem z lubelskiego.

blunaino

witam szuka ktoś zmiennika zainteresowany jestem pracą w WK palący, doświadczenie 10 lat po ue jestem z kujawsko pomorskiego info 533179217

Konrad

Szuka ktoś zmiennika? Zainteresowany jestem praca w WK. Dostępny od listopada. Nr tel 507966150.

Otek

Szuka ktoś zmiennika ?? Pracowałem 4 msc w podwójnej i 1 msc na kraju. Jestem z lubelskiego.

668-413-490

Zzz
@Otek

Jeśli nadal szukasz podeślij swój nr tel na kkpaw@interia.pl pozdrawiam

@Otek

Otek a jakiś namiar na ciebie?? Ja jeżdżę do Poznania,a później do Nettetal autobusem, jestem z pod Lubartowa Zainteresowany zadzwoń

Moje namiary 535788657 171179grzegorz@gmail.com

Ja tez szukam
@Otek

Tez szukam zmiennika ale nie do koopsa. Mam lepsza firme, ktora na pocztek daje tyle co koops najstarszej grupie.

Blum

Rafał

Cześć jestem zainteresowany daj znać 605769193

Torun
@Grzegorz

Siemanko szukasz jeszcze do podwójnej?

Dandi

Witam. Planuje iść na chorobowe, od 1 pazdziernika ponieważ szwankuje mi kolano i chce się poddać zabiegowi. Chciałem was zapytać, albo osobe która dłużej chorowała na jaką kase mogę liczyć będąc na chorobowym. Lekarz mi mówi, że przez około 2 miesiące nie będe mógł pracować, a chce rozplanowac finanse domowe.

Bolo 00
@Dandi

Witam. 3600 maksymalnie dostaniesz

Otto
@Dandi

Zadzwoń do biura

Tom tom

Pracowałem tutaj 18mcy i dobrze wspominam tą robotę.Może był czasem zapiernicz był ale to normalka.Najgorsze te święta w budzie.Teraz jestem 3 lata w innej firmie jest o wiele lepiej święta i nowy rok wolne ,13dni w pracy i 8 wolnego ,samochód osobówka pod dom parkingi DKV i kasa o wiele większa. Wiem że do Koopsa nie wrócę mimo że dużo się tam nauczyłem.Warto szukać.

Bolo 00
@Tom tom

Cześć kolego . Daj namiar na tą firmę

Tomasz
@Tom tom

Też chętnie się dowiem co to za firma, podziel się info kolego

Baybronek

który lub która to bydzi. A zwoleniacy pewne ze takie konfitury coś bliżej aby wiedziec przy kim nie wspominać o niektórych sprawach

Kamil
@Baybronek

Masz napisane bydzia miasto a ta osoba to prywata z zeewolde

Olo

Nie spinaj się tak , nie jednemu psu burek lepiej za uczciwą robotę się weźcie.

Yyy....

Tylko towar ? Ciekawe czy już własny CPN otworzyli ?

JS

Tak gadacie na tego kopsa a połowa z was poszła do dziada który co chwile dzwoni noga z gazu. A stanie na lejbach na 9h to co mam jeździć na serwis co chwile jak 12 dni jestem w angli ? Poyebao się w (usunięte przez administratora) zgadzam się tylko z tymi świętami i sylwkiem ze nie wesoło tak to praca jak każda inna

@JS

Ta noga z gazu chyba pisząc to myslisz o koopsie na darmo 85 nie macie kagańca

@JS

zgadza sie robota jak wszedzie

Baybronek

Chłopie w czy masz problem spieszysz sie lewy pas i lecisz. Jeden ma kaganiec na 90 innu na 80kmh i wy ebane na to. Każdy robi swoja robotę za która mu płacą. I czy Polsce szybciej i pi drodze jak wielu zapierd alają, zakazy wyprzedzania , ograniczenia do 60kmh i zero zdjecia nogi z gazu jego sprawa jego szmal. Znalazł jeden z drugim liceum w paczce Lays ów jego sprawa. Jest jeszcze grupa kierowców ci maja / mieli kagance ti samibplaca i ściągają. Paranoja jakąś qzwa. Każdy niech robi swoja robotę gdzie mu pasuje jak za wolno w firmie auta latają ti niech sie zwonia i szukają szybszej firmy. Takibwlasnie Speedy Gonzales nie jedna firmę (usunięte przez administratora) i teraz przez niego wszyscy zapierda lają jak oszolomy. Ci do tankowania masz racje czasem jedz tam nadrobisz km bo jest taniej wydaje sie trochę chore ale nie moja sprawa każą jadę mogę jechać gdziekolwiek w czasie mojej pracy w czasie jazdy. Jesli nie zdąże na załadunek rozładunek staje wypinam naczepe i po sprawie, są inni co maja czas

Są przyjęcia do firmy ???

Pele

„Wiele dobrych firm” tzn? ????

Helena

Co to znaczy być numerkiem dla tej firmy?

Mściwy

(usunięte przez administratora) firma :)

Sam na ramie

Chyba lepiej jak wynoszą te worki niż by mieli je składować w paleciarze ??? Albo co gorsza w kabinie.

Pajacu nawet do pługa się nie nadajesz A od Olsztyna to się odpierdol . Sam się pchasz w gips

Od Olsztyna to się (usunięte przez administratora) ciekawy skąd jaśnie hrabia jest że taki obyty i pług widzial tylko zapomniałeś słomy z kaloszy wyciągnąć

JS

Jak z tym urlopem przepada nie przepada ?

W Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Spedytor - Dyspozytor Międzynarodowy. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Aktualność

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających profil naszej firmy w serwisie GoWork.pl.

Pozostawione opinie  mają dla nas bardzo dużą wartość. Przypominamy jednak, że podstawą komunikacji jest dialog z zachowaniem kultury, merytorycznych wypowiedzi oraz wzajemnego szacunku.

Pozdrawiamy

Baybronek

kierowca -magazynier -pracownik fizyczny -sprzataczka Qzwa pracuje tu kilka lat i nie znam kierowcy który by tu sprzątał chyba ze po sobie. Magazynier pracownik fizyczny. Praca kierowcy to praca fizyczna to nie branża IT. Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tymi zajęciami. Może o czymś nie wiem

Pz

A może zrobili byśmy oficjalną listę siatkarzy i donosicieli ?

@Pz

jak najbardziej jestem za

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 63 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 162 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.