Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

zobowiązani? Po to w mamy UW czy chociażby DWD aby w okresie świątecznym spokojnie cieszyć się w gronie rodzinnym. Miesiąc siedzenia w domu a wypłata na konto wpływa także wiesz... nam jako pracownikom to pasuje:D

W święta to tam robota staje, jak już to po nowym roku

hehe

dwa tysie? nieźle. 1600 zarobisz na systemie czterobrygadowym.

menel

Tam nic nie robią tylko oglądają a pewnie kierownicy tam samo :D Ciekawe jak zarabiają kierownicy ???:D Pozdro Dla Pana Arka :D

gość

Wszędzie jest czterobrygadowy system? nawet na montażu? słyszałem że na montażu jest jedna zmiana do południa i normalnie 5 dni roboty i weekendy wolne.Czy może się coś zmieniło?

Jak ktoś pisze że da sie spokojnie zieść to niech idzie na duże wtryskarki i wtedy zobaczymy.

gość

praca jest w godzinach 7-15,15-23,23-7. Aplikować do nich napewno można ale pytanie czy się odezwą. Jeśli kogoś znasz kto tam pracuje lepiej niech wspomni jakiemuś kierownikowi czy dyrektorowi to wtedy będziesz miał łatwiej. Jeśli nikogo nie znasz też aplikuj. Może wreszcie skończyło się stalowowolskie kumoterstwo. Chwilami można odnieść wrażenie, że firma ta jest rodzinną firmą dyrektorów i kierowników ze STW a przecież ( bynajmniej z dokumentów firmy wynika), że jest to firma rodzinna ludzi z Krosna. Być może Krośnianie nie wnikają jakie tu są układy do póki są zyski na odpowiednim poziomie. Jednak jeśli zyski maleją ja na miejscu Krośnian potrząsnął stalowowolską górą by nawet pracownicy niższego szczebla wiedzieli kto tu rzeczywiście jest szefem.

Tak? Jak stoisz na wężu 15,20,lub 25,czy nawet 30 m. to na pewno sobie pójdziesz do WC.Nie pisz bzdur...

gość

dodam, że do wc można spokojnie wyjść, zjeść też się da, picie zawsze zapewnione.

gość

Powoli robią z leserami porządki a tak ogólnie to praca w granicach 1600-1700zł/mc do ręki gwarantowana jeśli nie chorujesz i nie wraca towar z magazynu. System 4xrano, 1xwolne, 4xpopołudniu, 1xwolne, 4xnocka, 2xwolne itd. Nie ma tragedii i jak się sprawdzisz na okresie próbnym to umowę masz na kilka lat. Wynagrodzenie nie wielkie ale zawsze na czas. Atmosfera wśród pracowników na produkcji ok. Socjal jako taki istnieje ale raczej w formie dodatku na święta. O urlopie latem można zapomnieć chyba, że chcesz 1-2 dni bo mają sezon na wyroby. Zimą w grudniu nie ma problemu bo maszyny remontują. Kiedyś zatrudniali w 95% po znajomości ale być może to się zmieni i wreszcie każdy zainteresowany pracą tam będzie miał szansę na zatrudnienie. Jak ktoś nie ma pracy wogóle to powinien złożyć tam papiery i czekać na tel.

jeszcze nie pracownik

tam był przynajmniej 3 lata temu najgroszy system jaki może być (4 dni rano i wolny, 4 dni po południu i wolny, 4 noce i wolny) dowiedziałem się dopiero po fakcie gdy złożyłem CV.I niedługo mogą do mnie zadzwonić w sprawie pracy, mam nadzieje że da się tam załatwić robotę tylko w dzień.Nie mogę pracować w nocy z powodów zdrowotnych (lecze się u kardiologa) i po jednej nocy bez snu juz są u mnie jazdy z nadciśnieniem że lądowałem u lekarza, a co dopiero po czterech.Jak się nie da załatwić to trudno, pożegnam się i będe szukał dalej.Poza tym ten system powinni zrobić bardziej ludzki bo zdrowotnie współczuje ludziom pracować dłużej w takim systemie, nawet bez chorób.To dobre dla twardzieli i co nie śpią po nocach.We Francji gdzie robiłem był bardziej znośny system (2 rano,2 popołudnie, 2 noc i 2 wolnego) ja nie robiłem w nocy kosztem obniżonej pensji i etatu.Ale to już było bardziej znośne od tego co tam proponują.

zainteresowany

jaki system pracowania tam panuje? dalej ten zmianowy z nocami czterema z zrzedu do przepracowania? czy moze sie cos zmienilo?

nowyyy

praca lekka , czysta , jak jestes zatrudniony po znajomosci to jest okej z zarobkami male ale prace masz stalą do puki sam sie nie zwolnisz to pracujesz srednio zarabia sie 1700 netto

wujo

ale pomimo tych beznadziejnych warunków podpisałeś te tragiczną umowę, więc skąd ta decyzja? Teraz żale na forum pomogą?

obcy

Firma jako firma rzetelna. Spójny system wynagradzania. Umowy o pracę zawierane normalnie. Pracownicy im wyższe stanowisko tym sodówka w głowie. Sposób rekrutacji oczywisty jak wszędzie czyli jak kogoś tam masz to i pracę masz w zależności od tego jakie stanowisko ma znajomy. Najciężej jest na produkcji. Zwykły pracownik na robi się a im wyższe stanowisko tym lżej. Relacje ze zwierzchnikami są różne. Główne szefostwo gdy odwiedza firmę kulturalnie traktuje nawet szaraka na produkcji w przeciwieństwie do lokalnych zwierzchników traktujących z góry wszystkich na niższych stanowiskach. Gdyby sam szczyt baczniej obserwował co się tu dzieje, koszty były by o wiele niższe. Polecam firmę jako pracodawcę. Socjalu nie ma ale wynagrodzenie na czas.

nowy

siemka jestem zachwycony praca w cellfast robota lekka az nieraz czlowiek sie nudzi, czysta moze duzo sie nie zarabia ale jak sie czlowiek nie orobi to i nie zarobi. jak dlamnie cellfast super firma polecam

A mnie praca w Cellfascie bardzo się podoba i nie zamierzam z niej rezygnować. Jak na razie jest to najlepsza firma w której pracowałem.

pracuje w celfaści 5 lat i jestem zadowolony kerownictwo wporządku, do dyrekcji terz zastrzeżeń nie mam, wysokie morale pracowników, każdy może coś dobrego wnieść od siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cellfast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellfast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellfast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellfast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cellfast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellfast Sp. z o.o.