Opinie o Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Surpap s.c. Mołek Krzysztof Studziński Jan w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Surpap s.c. Mołek Krzysztof Studziński Jan. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Surpap s.c. Mołek Krzysztof Studziński Jan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Surpap s.c. Mołek Krzysztof Studziński Jan w Nowy Sącz

Były pracownik Nowy wpis

Ten (usunięte przez administratora) już od dawna nie istnieje.Byłem kiedyś się przejść po kilku latach i budynek został wyburzony,w końcu padli od tych przekrętów

Feliks Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników, warto szukać tu szczęścia?

Grzegorz Nowy wpis
@Feliks

Nie znalazłem żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych, ale jeśli zgłosisz się bezpośrednio do firmy dowiesz się, czy mają wolne wakaty. Jeśli będziesz miał jakieś informacje na ten temat chętnie o tym przeczytam.

Bona Nowy wpis

Firma beznadziejna nie reguluje zobowiązań.

Julia

@Surpapowiec miło czyta się pozytywne opinie. Może napiszesz więcej na temat pracy w tej firmie? Co konkretnie Ci pasuje? Atmosfera, warunki płacowe, podejście do pracownika? Warto podzielić się swoimi odczuciami, to wiele daje przyszłym pracownikom poszukującym pracy w tym miejscu.

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Surpap s.c. Mołek Krzysztof Studziński Jan. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Surpapowiec

Jest jak jest ale lepszej firmy niema nigdzie

Julia

Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie „SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi? @Polak - usuwane są tylko te opinie, które łamią zasady regulaminu obowiązującego na naszym forum. Link do niego znajdziesz tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin. Pamiętaj, że głównym celem forum jest wymiana doświadczeń o danym pracodawcy - komentarze negatywne, ale merytoryczne i napisane w sposób kulturalny nigdy nie zostaną usunięte.

Śmieciowy

Gdzie w Tarnowie jest ich filia?

Goja

Tak Surpap to gnojowisko pod kazdym wzgledem, Wyplat nie ma na czas, no niech nie mowia, ze nie maja kasy, bo to nie prawda,Tyle ludzi tyra za poldarmo, a o warunkach nie powiem i nie ma sie kto tym zajac,Trzeba ba bylo sprowadzic telewizje

Goja

Polak

Już pisałem opinie... CO usunęliście łotry ??? 7/8 na godzine to nie zarobek.. Odradzam wam tam pracować.. A ci którzy usuwają posty to niech usuwają, wcześniej czy później was usuną !

miejscowy

Surpap Tarnów ,Chemiczna 113 - 2/3 załogi na czarno, 7-8 zl/godz, wypłaty z 3tyg opóźnieniem. Praca w tragicznych warunkach, po hali jeździ ładowarka i wózki spalinowe, nie ma czym oddychać, budynek hali to ruina, zapachy z rozkladajacych śmieci i szczorzych odchodow powalają. Dojazd do budynku to przeprawa blotna. A to co zostało wylane i wysypane wokół tego przybytku, to juz temat z innej "beczki"...

Karol

Masakra! 5 zł za godzinę,syf, nędza niewolnictwo traktowanie pracowników jak niewolników za 5 zł za godzinę, praca 8 godzin z czego przerwy nie płatne.

goja
@Karol

teraz juz jest 7 zl/godz takze zapraszamy do pracy, ale praca na czarno, Co Nowy Sacz na to?

ursys23
@goja

ma ktos namiar na prace tam ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Surpap s.c. Mołek Krzysztof Studziński Jan - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Surpap s.c. Mołek Krzysztof Studziński Jan?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi Surpap s.c. Mołek Krzysztof Studziński Jan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

2.3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Stanisława Wyspiańskiego 3
    33-300 Nowy Sącz