„SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi

Nowy Sącz

Opinie o „SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi

Karol 2015-01-17 16:28
Masakra! 5 zł za godzinę,syf, nędza niewolnictwo traktowanie pracowników jak niewolników za 5 zł za godzinę, praca 8 godzin z czego przerwy nie płatne.
goja 2017-02-19 10:25
teraz juz jest 7 zl/godz takze zapraszamy do pracy, ale praca na czarno, Co Nowy Sacz na to?
miejscowy 2017-03-29 21:24
Surpap Tarnów ,Chemiczna 113 - 2/3 załogi na czarno, 7-8 zl/godz, wypłaty z 3tyg opóźnieniem. Praca w tragicznych warunkach, po hali jeździ ładowarka i wózki spalinowe, nie ma czym oddychać, budynek hali to ruina, zapachy z rozkladajacych śmieci i szczorzych odchodow powalają. Dojazd do budynku to przeprawa blotna. A to co zostało wylane i wysypane wokół tego przybytku, to juz temat z innej "beczki"...
ursys23 2017-04-27 08:53
ma ktos namiar na prace tam ?
Polak 2017-05-26 17:18
Już pisałem opinie... CO usunęliście łotry ???
7/8 na godzine to nie zarobek.. Odradzam wam tam pracować..
A ci którzy usuwają posty to niech usuwają, wcześniej czy później was usuną !
Goja 2017-07-22 16:46
Tak Surpap to gnojowisko pod kazdym wzgledem, Wyplat nie ma na czas, no niech nie mowia, ze nie maja kasy, bo to nie prawda,Tyle ludzi tyra za poldarmo, a o warunkach nie powiem i nie ma sie kto tym zajac,Trzeba ba bylo sprowadzic telewizje
Goja 2017-07-22 16:47
Zostaw swoją opinię o „SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „SURPAP” Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi