Opinie o POLANA Sp. z o.o. w Uścimów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POLANA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLANA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - uprawa krzewów owocowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANA Sp. z o.o. w Uścimów

patka

Macie jakiś kontakt na prace przy borowce? :) na wakacje 2014?

xxx

W 7 grupie na początku faktycznie było troche strasznie przez (usunięte przez moderatora) ale później już stała się bardziej wyrozumiała, dało się pogadać i ogólnie stała się milsza. Oby tak dalej.

wszystko co napisał zbieracz 651 to prawda .też zbierałam w 7 grupie i co przyszła grupowa to każda co innego mówiła i której to słuchać?ogólnie syf krzaki nieobcinane niema przejścia między rzędami,a Mariusz..szkoda słów

nick

zbieraczka651 - 2013-09-03 21:39:59 Witam zbierałem w grupie 7 zbieranie borówki to fajna sprawa lecz atmosfera która panowała w grupie była masakryczna brak kultury pań grupowych traktowali ludzi jak bydło a najgorsza z tych pań to nazywali CZARNĄ ANTYLOPĄ (usunięte przez moderatora)- była straszna nawet antylopa potrafi się lepiej zachować od niej PS: polecam zbiór ale nie w grupie 7 zbieracz 651słuchaj się grupowych i uczciwie pracuj to będzie OK ja też jestem w grupie7 jakoś jest spoko:-)

Aplikowałeś do POLANA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcyjny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
?

jak się niepodoba w grupie 7 to zasuwaj na sybir a nie żalisz się ,jakbyś słuchała poleceń grupowych byłoby spoko a żale to do konfencjału zanieś a grupe 7 zostaw

zbieraczka ;p

jestem bardzo zadowolona z pracy,naprawde warto jeżeli chcesz zarobić to warto naprawdę,,

zbieracz...

Ludzie wygadujecie takie gupoty ze az to się w glowie nie miesci,ktos wam proponuje prace,bo ciagle narzekacie ze jej nie ma,a jak już jest to wypisujecie na forach jak to jest tam okropnie,w każdej pracy trzeba się narobić żeby zarobić,to niestety jest polska..pracowałam tam jako zbieracz i wiem co mowie,nie trzeba mieć zadnych,chodow,, jezli ktoś chce zarobić to zarobi a jeżeli ktoś idzie tam tylko po to żeby obrazac ludzi którzy daja wam prace to lepiej zostancie dalej w domu i licznie na pieniądze od państwa!.

?

Jeżdżę 4 rok na borówkę i jestem zadowolona.bo na prawdę kto ma chęć zarobić to zarobi.I ktoś tu dobrze na pisał że tylko lesery mają zawsze jakieś problemy bo to i tam to,zawsze coś im nie pasuje.Nie raz miałam chęć zejść z pola bo gorąco ale mimo ze za kosz było 8 zł pracowałam jak wół.Co do grupowych zastrzeżenie do pani z gr 7 taka wysoka.Reszta spoko.Kibelki mogły by być częściej sprzątane.A czekając na wejście na pole oraz czekając po pracy na autobus częściej puszczali by jakąś muzykę dla umilenia czasu.Jak nie podpadniesz nikomu to jest super!!! Ludzi też można poznać i to naprawdę bardzo ciekawych.Pozdrawiam :)

Jak tam klimat w pracy w plantacja borówki amerykańskiej żelimucha?

zbieracz

witam:-) moim zdaniem zbieranie borowki nie jest takie złe , a jeśli komuś się nie podoba to po cholere pchal sie na zbiór!

?

witam borówkowiczów . Zbieram już długo borówkę i chcę napisać że nie jest lekko ale przy takim bezrobociu można zarobić . Narzekają ludzie którym nie chce się pracować bo lepiej wyciągać rękę do opieki społecznej ,a opieka nic nierobi by darmozjady i lenie poszli do pracy i chociaż w sezonie trochę popracowali. Pracują tam ludzie którzy nie wyciągają ręki .A co do (usunięte przez moderatora) to w tym roku nie jest jeszcze taki chamski jak w ubiegłym widać komentarze ludzi trochę podziałały i jest poprawa zachowania .pozdr.

gość1

cena z roku na rok sie nie zmienia ... w tym roku jest nawet mniejsza niz było w zeszłym roku. Jeden wielki syf... a autobusów tez mogli by dać więcej nie dosc że człowiek zmeczony bo cały dzien na słoncu to jeszcze się dusi w autobusie , nie ma gdzie usiąść , ludzie są wklejeni w szyby takie wypchane sa autobusy...

zbieracz2013

No w tym roku nie jest źle . Zbieram już od początku miesiąca , w miarę ładna jest borówka i jak ktoś się postara to za te 8 godzin zarobi 80-150 zł zalezy jak kto zbiera . ! Kible są prawie wszędzie , woda mineralna do picia praktycznie jest mydło i woda do mycia też. Grupowe są bardzo miłe , A (usunięte przez moderatora) w miarę wiadomo musi sam ogarnąć ponad 2500 ludzi ... ale jest ogólnie spoko . Gorzej z autobusami bo w nich jest ciasno , ludzie stoją i trzeba długo czekać zanim się odjedzie . Jedzenie trzeba mieć swoje i nie można ukraść nawet ziarenka borówki bo ochorna sprawdza i wtedy wypad i zakaz na 2 lata ...Jeść borówke mozna do oporu ... powonno być chociaż jeden pojemniczek dla pracowników dozwolony ... Cena za koszyk nie jest wielka w zwykły dzień tak z 8 zł, a w niedzielę 10 . Nie jest tak źle jak opisują oceniam tą pracę 7/10 ....

obecny zbieracz

jakie sa zarobki dla ludzi z nastawieniem nie chce mi sie to zadne . W chwili obecnej zbieram pracuje pierwszy rok pierwszy raz zbieram borówke i zarabiam minimum 100zł za 7 h max około 170zł mówcie co chcecie ale złe opinie piszą lewe osoby do pracy zawsze moglo by byc lepiej ale zle nie jest

kicia 123

praca ....ile zrobisz tyle masz .....woda jest ....mydlo jest a jak ktos podpadnie to trudno ale niestety w polsce tak jest zadna praca nie hanbi a (usunięte przez moderatora) jest spoko majac tyle ludzi na plantacji musi byc ostry i bezczelny ludzie sami go do tego zmuszaja idz do pracy do niemca na borówke płakac sie chce pracuje tam 2 lata i nawet jak mam urlop a jak ktos nie chce pracowac to poco tam jedzie-

puka

Trzeba dowiedzieć się tego od pracodawcy. Na stronie internetowej jest numer telefonu do kontaktu, wszystko powiedzą, trzeba tylko zadzwonić. Myślę, że ubezpieczenie jest, bo podpisuje się umowę normalnie. Warto zatelefonować.

kepas

witam czy jest ktos tu kto jedzie do pracy od 19.08 na borowki, pozdrawiam ;))

gośććć

Wszystko zależy od tego jak obrodziły borówki czy jest duzo owocu czy nie.,..ogólnie mozna tam zarobic tylko trzeba miec cierpliwość , uważać na " złodziei " (zdarza się czasem że kradną skrzynki ) mysle że sierpień jest pełnia zbiorów wiec mozna wyciągnąć ponad 2 tys zł a nawet ok 3. wystarczy chcieć i się przyłożyć .. ja. najwięcej miałam 19 koszy także naprawdę można na tym wyjść. Pozdrawiam :)

radek3041

Witam chciał bym sie dowiedziec czy w tym roku będzie Autobus w okolicach Grzmiąca,Wielanowo ? z góry dziękuje za odp.

...

Pracowałem w tym roku na sortowni i wrócę tam za rok było miło i nawet dobrze zapłacili bo jak się komuś chciało to pracował , myślicie ze za nierobstwo wam zapłacą , jedynie pan kierownik K powinien nauczyć się szacunku do ludzi a panie wykonywały swoje obowiązki Ale jak ludzie chcieli ich oszukiwać to każdy kiedyś traci swoją cierpliwość

Zostaw merytoryczną opinię o POLANA Sp. z o.o. - Uścimów

POLANA Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 119 ocen.

POLANA Sp. z o.o.