logo POLANA Sp. z o.o.

POLANA Sp. z o.o.

UśCIMóW

Opinie o POLANA Sp. z o.o.

Yeah 2014-07-21 10:54:52
Xxx co ty gadasz?! Można sobie robić przerwę na plantacji kiedy się chce. Jeśli nie masz ochoty pracować w upale to nie przyjeżdżaj. NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO ROBOTY TAM. Woda jest na miejscu od początku zbioru do końca. Szef nawet sam ostatnio zalecał aby pić na polu dużo wody w taką pogodę. Ile uzbierasz tyle zarobisz. A jeśli nie wiesz za ile zbierasz to nie masz języka? Ja nie wiedziałam to się zapytałam Mariusza i później ogłaszał przez głośnik ile zł jest od jednego kosza
xxx 2014-07-21 15:29:03
Naprawdę Yeah chyba nie ma sensu dyskutować z Tobą a to co napisałam to czysta prawda nie mam pwodu żeby kłamać .Masz rację chociaż nie musisz krzyczeć i jak już to nikt nikogo nie zmusza do pracy a nie roboty jak napisałeś .Może masz jakieś przywileje kto Cię tam wie .Ja wyraziłam tylko swoją opinię każdy może pojechać i się przekonać jak jest naprawdę ,a co do pytania się o wysokość zarobków i za ile się pracuje na godzinę nie dowiedziałam się nic ( mówić umiem i mam język - sprawdziłam ) Pozdrawiam i proszę nie krzycz
7 2014-07-22 00:31:28
wszystko co napisał zbieracz 651 to prawda .też zbierałam w 7 grupie i co przyszła grupowa to każda co innego mówiła i której to słuchać?ogólnie syf krzaki nieobcinane niema przejścia między rzędami,a Mariusz..szkoda słów
IGa 2014-07-23 04:56:41
jak chcesz trafić do ( usunięte przez administratora )jedż do Żelimuchy a dowiesz się co znaczy obóz i jak traktuje się ludzi z g r o z a powodzenia
Zbieracz od kilku lat 2014-07-23 15:32:16
No sorry bardzo ale ja na borówkę jeżdżę od kilku lat i jest super, nie narzekam. A jeśli ktoś się przywyczaił do pieniędzy z gminy i zasiłków, to każda praca będzie dla niego za ciężka
domin 89 2014-07-23 22:19:16
Tym wszystkim mameja co pisza takie bzdury to pewno całe zycie rodzice usługiwali albo zyli na panstwowym garczku ,jezdze od kilku lat i jest wszystko spoko woda jest ,przerwe kiedy chcesz,jak ktos niechce nikt nikogo niezmusza wiec nieszargajcie opini ,ludzie ktorzy chca pracowac beda pracowac i zarabiac na chleb,a ci co licza na panstwo nich dalej licza na manne z nieba ,pozdrwiam zbieraczy i ludzi uczciwej pracy zbieracz.
lidka 2014-07-30 14:26:15
też zbieram w gr.7......i fakt że jest ciężko bo w taki upał nawt psa strach z domu wypuścic......woda owszm jest ale tak zagrzana że szok!!!!!!!plecaki muszą stać na otwartym słońcu....kiedy chciałam połknąć tabletkę przeciwbólowom to oparzyłam się w język......ale w końcu nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj.....
zbieraczka 2014 2014-08-01 11:55:02
Zbieram obecnie borówkę,nie polecam!Nie należę do leni,i wiem co to cięzka praca.Z doswiadczenia wiem że borówka w tym roku jest nędzna i nie wiem jak byś zap.....ał to nie da się przyzwoicie zarobić.Faktem jest też że zależy na jakie cę pole wyślą,są lepsze i gorsze.Praca jest cężka,to fakt.Nie zgadzam się z tezom że jak ktoś chce zarobić i nie boi się pracy to zarobi!Ja nie boje się pracy jak by nie było cężkiej i to w upale ale oni nie dadza zarobic bo trafiam na pola gdzie borówka jest wielkości czarnej porzeczki a ty stoisz tam i skubiesz ją jak jakiś piep........ony Kopciuszek.No i 8 złotych za skrzynkę przy takim dziadostwie na krzakach to już przegiecie"cios poniżej pasa"ne dziwie sie że nie chcą ludzie zbierać i rezygnują.
pracownik 2014-08-07 07:56:00
Nie polecam pracy na borowce, ze wzgledu na traktowanie ludzi jako przedmiot i nic wiecej a po za tym krzaki nie sa podcinane o nie ma kompletnie przejscia miedzy rzedami, pamietam ze rok temu dziesczyna chciala wydostac sie na poczatek rzedu to galaz w oko jej strzelila i nie chodzila juz na borowke....
Gówno 2014-08-08 00:02:44
DRODZY PAŃSTWO PRACOWAŁEM TAM DWA LATA I W ANGLII WARUNKI FATALNE W TYCH BARAKACH TYDZIEŃ BEZ PRĄDU... TO PRAWDA PAMIĘTAM SYTUACJE JAK PRACOWALEM NA OLU TO SZCZOTA PRZYWIOZL WODE POD KONIEC PRACY CYTUJAC PO CO WAM WODA ZA POL GODZINY KONCZYMY PRACĘ... PILNUJĄ I STOJĄ NAD PRACOWNIKAMI Z BATEM . JAK JESTES ZA WOLNY W TEJ PRACY TO ODRAZU PODPIERDALAJĄ I DLATEGO TAKIE STAWKI SĄ PRZEZ ROK PRACOWALEM ZA NIE CALE 7 ZL POZNIEJ PO ROKU PAN CHUJOWIZNA DAL MI NIE CALE 8 ZL ... WYJEBAJ SIĘ W DUPE CHUJOSTWO NIE MYTE... TERAZ CHUJA W ODBYCIE SOBIE ZOSTAW I JAK BEDZIESZ W PIERDLU SIE SCHYLAL PO MYDLO TO CIE WYJEBIA W DUPE... WISNIEWSKI NIE LEPSZY ... PO ZA JEGO DZIURA W DUPIE NIC GO NIE OBCHODZI TO JEST KURWA KUREWSKA KURWISTA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE NADAJE SIE NAWET DO PODLOGI... W ZIME MINUS 17 BEZ CIEPLEGO POSILKU ... REKAWICE DAJA DO PLEWIENIA JEDNA PARE TYLKO NA CALY MIESIAC... MASAKRA... UMOWY ZLECENIE ZADNYCH PERSPEKTYW DO ZYCIA... NAJCHETNIEJ MARZY MI SIE BY TA FIRMA SPLONELA ... NIE DLUGO POJDZIE W DYM JUZ JEST PODLOZONA BOMBA TYLKO CZEKAM JAK WYBUCHNIE TEN SYF WRAZ Z SZEFOSTWEM... HAHAHA PRZYJDE NA WASZ POGRZEB I ZATANCZE NA WASZYCH GROBACH A KRUKI WYDLUBIA WAM OCZY ... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA PADŁEM .... :):):):):)) KURWY TRZEBA TĘPIĆ ....
juri 2014-08-09 12:12:33
Nie gadaj bzdur jak sie chce pracowsc to die pracuje najlepiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lezec i nic nie robic i kade brac pracuje tam i jakos wszystko jest kase przelewaja bez opoznien a jak chcesz to sobie znajdz robote za 1300 .
Abcx 2014-08-09 18:20:06
"tezom" "przeciwbólowom" - takie właśnie nieuki z zaścianka narzekają najwięcej ;) Gratuluję ortografii a użytkownik " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; to chyba jakaś prowokacja i specjalnie tak ktoś napisał.
IGA 2014-08-10 08:08:28
ten co tak przeklina jest nie fer ale wiele się z tego zgadza wcale nie on jesden tak myśli .Nie trzeba przekleństw wystarczy tam popracować przez rok a na usta cisną si e same.
Przykre 2014-08-10 18:52:51
I przykre jest to ,że bił swoje poprzednie partnerki... jedną wyrzucił z domu... bo ktoś przejechał mu psa... to po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci kobieta kup sobie psa... a dzieci będą z pękniętego kondona kolejne nie dorozwoje umysłowe... i pomyśleć,że taki ktoś jest pracodawcą przez 13 lat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] porażka ... czas na zmianę . Nie ma ludzi nie zastąpionych ....
zbieraczka 2014-08-10 22:29:57
POTWIERDZAM!
Haha 2014-08-11 12:54:59
NAJAZD INSPEKCJA ( usunięte przez administratora ) ROZWALIMY TĄ FIRMĘ KATOWICE,KRAKÓW, WARSZAWA , WROCŁAW MÓDLCIE SIĘ O LEPSZE JUTRO KURWY ... NIE WARTE 5 ZL HAHAAHHAHAAHA ZEMSTA BĘDZIE SŁODKA :)
Ola 2014-08-12 13:39:24
Witam
Czy ktoś z was pracował przy zbiorach borówki amerykańskiej u Manfreda Leitke w Hope (Niemcy)jak tam tam jest czy warto ????
VVVVV 2014-08-15 12:03:34
DROGIE SZEFOSTWO DZIWI MNIE FAKT , ZE SA PRACOWNICY KTÓRZY ZAPIERDALAJĄ TYLE LAT I NIE DOSTALI UMOWY O PRACĘ ?! A CI CO PRACUJĄ PO PARE MIESIECY I DOSTALI UMOWĘ DLATEGO,ŻE SĄ DUPO WŁAZAMI ? BEZ WAZELINY . MOJE PYTANIE KURWA JEST TAKIE JAKA TU SPRAWIEDLIWOŚĆ ?! ALBO KURWA BĘDZIE TAM PORZĄDEK JEŻELI NIE SPOTKAMY SIĘ W SĄDZIE ... PAPIERY WYSYŁAM DO WARSZAWY I ONI ZAŁATWIĄ Z WAMI TEN PROBLEM... TRUDNO UGODOWO SIĘ NIE DA TO BĘDZIE WOJNA ... POZDRAWIAM ŚRODKOWYM PALCEM GNIDY ...
aaa 2014-08-15 13:32:11
DRUGA SPRAWA JEST TAKA,ŻE DZISIAJ MAMY ŚWIĘTO KOŚCIELNE A LUDZIE PRACUJĄ POWINNI MIEĆ WOLNE... A JEŻELI JUŻ PRACUJĄ TO POWINNI MIEĆ PŁACONE 100 % , A PRACUJĄ ZA MARNE GROSZE CZYLI STAWKA 8 ZŁ ... LUDZIE JAKA W TYM JEST POLITYKA ??
iga 2014-08-15 18:22:34
popieram
Bbb 2014-08-18 08:03:20
Nie wprowadzaj ludzi w błąd idioto, bo w piątek sobote i niedziele było płacone po 12 zł. Widać że jakiś wieśniak, bo myśli że jak nie wyłączy Caps Locka to wszyscy zwrócą na ciebie uwagę. Pewnie nawet nie umiesz go wyłączyć.
ktos 2014-08-20 22:32:08
Mam nieodparte wrazenie ze jestes Patrycja L. Pasuje ta wypowiedz di ciebie tymbardziej ze oskarzalas szefa o molestowanie...uwazaj lepiej
ktos 2014-08-20 22:34:54
VVVVV 2014-08-22 14:33:45
To Ty uważaj jak tańczysz a co to jest kryminał,że wypisujesz P. L ? za napisanie danych podam Cię o niesławienie tylko dowiem się kto to napisał ... to niech lepiej się z domu nie rusza.... Drugim przestępstwem jest zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst.§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
ktos 2014-08-22 18:33:42
Bardzo sie boje haha moja droga nie podalam nazwiska patrycji l moze byc setki tysiecy ale teraz mam pewnosc ze to ty...:) DLa twojej informacji to ty sie boj bo jesli p. Mariusz zglosi sprawe na polcje o zniwazenie to znajda cie numerze ip... lepiej sie zacznij leczyc nie pracujesz kilka miesiecy tam a zyjesz dalej borowko dziewczyno to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chore
ktos 2014-08-22 18:35:56
A te wszystkie artukuly wlasnie napisalas sama na siebie bo ti samo robisz dziewczyno ciebie powinni zqmkmac bo jeszcze komus cos zrobisz...
Gówno 2014-08-22 19:36:55
Hehe prędzej to Ci powiem tak ,że ja się niczego nie boję ... :) on to juz boi się wyjsć na Białogard... a jak on ma taką ochotę to pamasują go chętnie policjanci pałą :) już wiem kto to pisze... zmajde Cię mała kurewko..
VVVVV 2014-08-22 19:41:00
Nie gadam z debilami a Ty to chyba przyszlas na swiat z peknietego kondona... głupia idiotka... ile Ci dał kasy byś mogła takie coś napisac ... zapamietaj moje slowa dopoki zyje zniszcze tą firmę hahaha kto tu będzie się smiał :))
przekaż Mariuszkowi zeby nie jadl tak duzo bo znowu brzuszek mu się powiekszy :)nara tepaku.. już was podałam na policje za wypisywanie obelg ... ładne sciagne od was odszkodowanie ... :)
ktos 2014-08-22 19:49:40
No moja droga zrobilam screenshota twoich komentarzy i wyzwisk pod moim adresem typu "mala kurewko" zobaczymy kto tu kogo zjieslawil i obrazil a ciebie i twojego belkotu sie nie boje... Nie rusza mnie to co piszesz wiesz ze racji nie mass i to cie wkurza moja droga Patrycjo
ktos 2014-08-22 19:53:03
A kasy nikt mi nie musi dawac mam nadzieje ze ktos wkoncu zrobi cos z toba i wysla cie na leczenie bo jestes mloda i jako czlowieka zal mi cie ze nie widzisz co ty sobie w zyciu robisz... i iwoerz mi ciebie NIKT sie nie boi....
ktos 2014-08-22 19:55:48
I czekam na twoja wizyte :) 3maj sie i wyzdrowiej z obsesji bo o tobie kazdy juz zapomnial... nie bede sie wdawac z toba w dyskusje bo nie chce sie znizac do poziomu wyzwisk baj
godzinowy 2014-08-22 23:44:00
OBOJE NIE MACIE RACJI STAWKA GODZINOWA W PIĄTEK SOBOTĘ WYNOSIŁA 9zł A AKORDOWA NA POLU DLA ZBIERACZY TO 12zł CAŁA RESZTA TO FAKTY KIEROWNICTWO HAMSKIE CHYBA NIE DO KOŃCA WIE PO CO TAM JEST, SIEDZIEĆ I PRZECIĄGAĆ SIĘ NA FOTELACH TO KAŻDY POTRAFI ORGANIZACJA PRACY ZEROWA BEZ PLANOWANIA SAMO SIĘ JAKOŚ IM UKŁADA ALBO NIE n.p SORTOWNIA SORTUJĄ BEZ KONKRETNEGO ZAMÓWIENIA LUDZI TRZYMAJĄ PO 14h TYLKO DLATEGO ŻEBY PRZESYPAĆ BORÓWKĘ OT TAK BEZ ZAMÓWIENIA DWA TRZY RAZY TA SAMA BORÓWKA LATA PO WAGACH POTEM GNIJE W CHŁODNIACH I JAK JUŻ JEST TO ZAMÓWIENIE TO WIADOMO SPOWROTEM TA SAMA DROGA BO LUDZIE MAJĄ PRACOWAĆ KAŻDY EKONOMISTA POWIE ZE JEST TO BEZ MYŚLNE MARNOTRAWIENIE TOWARU CZASU ORAZ PIENIĘDZY SORTOWNIA FUNKCJONUJE STANDARDOWO 12h A TAK NAPRAWDĘ NIE WIADOMO NIGDY KIEDY KONIEC PRACY ŚREDNIA TEMPERATURA TO 10C WIĘC 12h TO DUŻO ZADACIE ZAPEWNE PYTANIE SKĄD WIEM ŻE SORTUJE SIĘ BEZ ZAMÓWIEŃ PONIEWAŻ KIEROWNICTWO I JEGO ŚWITA SĄ TAK BŁYSKOTLIWI ŻE SAMI O TYM MÓWIĄ.... BRAK SZACUNKU DLA LUDZI MYŚLĄ ZE KUPILI LUDZI ZA MARNE GROSZE BRAK SZACUNKU OBFITUJE TYLKO W TO ŻE BRAK IM LUDZI DO PRACY W KOŃCU BYSTRA ŚWITA SAMA ZOSTANIE NA TYM ŁEZ PADOLE TO ZROZUMIEJĄ O CZY TU SIĘ PISZE [albo nie bo trzeba jednak myśleć]
luzeeeer 2014-08-24 00:01:02
skąd masz takie info, że stawka była 9zł? i dla kogo?
Iga 2014-09-03 09:14:12
Nie wiem czy to koszmar grupowa (usunięte przez administratora) to jest najgorszy pracownik tej plantacji a chodzi o jej stosunek do ludzi oraz tak chamskie i ordynarne wyzwiska ta kobieta nie liczy się z nikim a takie zachowanie chyba wyniosła z domu ,bo mieszka na wsi i myśli że tak trzeba. Szefowie zainteresujcie się kogo stawiacie do pracy z ludżmi ta kobieta powinna być izolowana od większych grup ludzkich,może tam w waszym zoo jest dla niej miejsce.
pilka 2015-01-31 16:04:38
czy średniej postury u budowy kobieta poradzi sobie na takiej plantacji czy będzie to za ciężka praca? bo właśnie jestem dość mała i drobna a potrzebuje "odpocząć od życia" i tak sobie pomyślałam żeby może własnie wyjechać do pracy i potraktować to też jako odpoczynek, ale nie wiem czy bym sobie poradziła na tej plantacjio borówki amerykańskiej
Ofis 2015-04-01 23:22:14
Znalazłem tu trochę niejasności: Jesteś średniej postury czy mała i drobna ? Jedziesz do pracy czy na wakacje ? Musisz być przygotowana na to, że nie wyleżysz się podczas Twojego wypoczynku bo jednak praca na plantacji do najłatwiejszych nie należy potrzebne są chęci i samozawzięcie. Życzę powodzenia
mały 2015-07-19 00:58:39
Nie polecam nikomu tej firmy.Ludzie są chamscy,brak szacunku i godności,poniewierają ludzi.Niby inteligętne osoby a nie umieją się zachować.Widocznie takie zachowanie wynieśli z domu.Ludzie idąc tam do pracy idą jak za kare do kamieniołomu.Niestety nie którzy z nas muszą tam pracować bo ciężko jest z pracą w tym regionie i tego bardzo im współczuje.Teraz wiem że wszystkie te negatywne wypowiedzi na temat plantacji są prawdziwe.Jeśli macie choć trochę godności to proponuje zostać w domu bo te pieniądze nie są tego warte.
Iga 2015-07-22 07:01:31
Ja tam pracowałam i nikomu nie radzę właśnie chodzi o kulturę pracodawców i im podległych ludzi ma się za śmieci, najgorsze są grupowe bo jak dasz w łapę to zarobisz i się ciebie nie czepiają a jak nie to masz wielki guzik i wyzwisk.A w tym roku to jesteście odpadami bo za ciebie zrobi to najemny Ukrainiec i to dużo taniej ,zastanówcie się nad taką pracą.POPIERAM MAŁEGO
werka 2015-07-23 19:39:00
ja tam pracuje od 3 dni i jak narazie nie nazekam jeżeli my jesteśmy w stosunku do nich fer wykonujemy polecenia itp to oni robia to samo .. na polu ogulnie panuje miła atmosfera można pogadac z osobami którzy sprawdzaja rządki mi taka praca odpowiada w 100%
alvaro 2015-08-06 10:13:29
Witam,mam pytanie,czy 1,80 zł. za 250g kobiałkę borówki to stawka dość atrakcyjna na nasze polskie warunki? Pytam,gdyż wcześniej nie zajmowałem się zbiorami,a dostałem taką propozycję. Pozdrawiam.
inna 2015-10-22 13:02:35
uwaga! uwaga!
Przestrzegam wszystkich pracowników:)
Na plantacji np.w Manowie nie dają wody!!!
Trzeba sobie trochę wychłeptać z polnego źródełka albo otworzyć buzie i błagać o deszcz innych opcji nie ma
Ludzie chodzą tam w kajdanach i umierają z pragnienia w krzakach
A do tych którzy na wpół żywi próbują uciec z pola pracodawca strzela!!:)))
zbieraczka 2016-06-26 22:40:18
Pracowałam na plantacji w 2015. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia, które miało być przekazane na konto. Pozdrowienia dla pani księgowej.
jojko 2016-07-04 20:05:32
Jeśli ktoś pisze że za 250gr proponują mu 1,80zł, to jest w dużym błędzie, tyle można dostać za kilogram niestety
Tatiana 2016-07-13 23:56:15
Czesc,w tym roku jade na borowki , chcialam sie dowiedziec,czy jest tam ciepla woda do kapieli? I czy wyplacaja pieniadze w terminie?
Dzieki,za odpowiedz:)
Tatiana 2016-07-14 17:40:02
Tak,bo w zimnej wodzenid nie bede sie kapala,nie interesuje mnie to gdzie jedziesz:)
Tatiana 2016-07-14 17:42:52
Jak już to jest od 20 lipca,tak dla jasności:)
Gość 2016-07-15 16:57:06
Nie polecam mniejszej plantacji borówki w Uchte .Polska brygadzistka ma swoj klan, nowi połajani i źle traktowani.Co roku nabor kilku nowych osób by pracowali na stary klan co przyjeżdża od lat.
Agu 2016-07-15 18:15:07
O jakiej plantacji piszesz?
Agu 2016-07-15 18:22:26
Byłam tam w ubiegłych latach. Polka włascicielką, tak mataczą z brygadzistką ,że do końca nie wiesz za jaką stawkę pracujesz.

Wic 2016-07-15 19:18:32
Zastanawiam się tak czytając ogłoszenia w jaki sposób tutaj się planuje te wyjazdy, bo niektóre miasta są zdecydowanie poza moim zasięgiem, czy jest tam jakaś możliwość zakwaterowania, albo czegoś takiego?
Zostaw swoją opinię o POLANA Sp. z o.o. - UśCIMóW
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLANA Sp. z o.o.