Opinie o MMP Neupack Polska w Józefów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MMP Neupack Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MMP Neupack Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Józefów

KK

Prosba o opinie na temat pracy w biurze? Jaka jest atmosfera po zmianach z 2017- nowy DF oraz Kadrowa? Jakiej wysokosci byla podwyzki % w 2017?

Agata

@anonymous czyli można negocjować warunki współpracy przed podjęciem pracy w firmie MMP Neupack Polska? Jak duży jest margines tych negocjacji?

Znasz swoją cenę a szanuje swoje zdrowie pytaj o płace a potem się zatrudniaj w tym koncernie

łuki

A jak wygląda obecnie praca w dziale utrzymania ruchu bo mam okazję się tam dostać ?

Czy po rozmowie w MMP Neupack Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca w sklepie osiedlowym na Mokotowie
"Fresh Trade" Spółka z o.o. Spółka komandytowa
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Agata

@974 nikt Ci nie odpowiedział od kilku miesięcy. Czy w tym czasie próbowałeś dowiedzieć się na własną rękę? A może bez odpowiedzi zaryzykowałeś i poszedłeś do pracy w MMP Neupack Polska? Jak tak to opowiesz o pracy w tej firmie na forum?

Mam pytanie jaki jest w tej firmie system pracy (zmianowy) na produkcji? To znaczy po ile godzin się pracuje i czy firma działa w ruchu ciągłym?

jacxenty

teraz to przyjacielu do pracy szukają kogoś na stanowisko inżyniera jakości w Bydgoszczy z tego co się orientuję - tylko czy spełnisz wymagania? Przeprowadzania analiz jakościowych w oparciu o dostępne parametry jakościowe to nie taka bułeczka z masełkiem

manio

I jak ta nowa osoba z hr? szukają może drukarzy? nie wiecie?

Pewnie dlatego, że prawie cały dział finansowy jest w Bydgoszczy

Ciekawy

I jak, jest już nowa Kadrowa? A może Kadrowy? Jakieś zmiany na lepsze?

Alicja z Krainy Cz

Wystawili ogloszenie ze szukaja, operatora sklejarko skladarki, oraz, maszynista offsetowy w jozefowie. Po sposobie zwalniana ludzi przez kierownika "nerwowe rece w kieszeni" bedzie to wygladac tak ze pierw uspia czujnasc zwalnianego pracownika, naklamia ze szukaja dodatkowej osoby, a po 3 miesiacach rekrutacji, jak juz znajda odpowiednia osobe poprostu cie zwolnia jak rzecz przez wypowiedzenie umowy o prace. Tego nie da sie zapomniec, tak jak tego ze z 38,6 zmuszali do przyjscia w sobote do pracy. Malo tego ten piekny Arkadio to homofob jak i jego swita. Ciesz sie ze do Austii nie napisalem i nie poszedlem do sadu.Za to ze jeden z pracownic kazal zdjac maly obrazek matki boskiej to zwykle hamstwo. Tej z HR to pamietam do dzis tekst "wakacje tuz tuz" z usmiechem na twarzy mi to powiedziala. Nie wspomne juz o docinkach i wyzwiskach. Znam nawet osobe ktora zwoknila się i zmienila zawod, bo nie mogla juz wytrzymac. Herflik to nick, wystarczy obejrzec jeden odcinek allo allo i przejscie sie na pietro i popatrzec uwaznie.

@Alicja z Krainy Cz

Arkadio już dawno nie pracuje w zakładzie. I całe szczęście. Teraz nowy kierownik rządzi i wiele rzeczy się poprawiło.

Kolo

Podobno ma być nowy HR w Józefowie? Wiadomo już czy lepszy? I od kiedy? Kto to jest Herflik? To nazwisko czy nick?

Adrian prawiczek

Liczy czas ? Szok, to ze kolaboruje przeciw Polakom to wiadomo. Kompleks miejszosci unijnego ogórka :-)

Reneta wymiata

Nie skladaj, siedza sami po znajomosci. Z CV to murzynow werbuja aby ktos za nich wykonywal prace. Od cala tajemnica tego obozu. Dyr Herflik "czlowiek z kompleksem" przez uchylone drzwi patrzy na Wc ile razy kto wchodzi

Mokra Renia

A trzeba miec pejsy? Czy za murzyna robic na tych stanowiskach za 2 tys ? Po tym jakie osoby zatrudnia sie na kierowniczych stanowiskach w MMP Józefów to malo kto skorzysta z bycia traktowanym przez tyrana "rece w kieszeni" Ps. Bartek jak invitro ?

Renata

Pracuje tam nie jaki nerwowy Ken ?

nana

Aż tak żle się pracuje?

wakacje tuż tuż
@nana

Ta z HR niech sie na wakacje wybierze

Onkyo

Austryjacji o...z pracy z Polskim Herflikiem na czele

rece ktore leczą

Jest taki jeden "drżące ręce w kieszeni" musial dużo balować za studenta, ale ogarnia ustawianie swojego stołka. Pieniądze ? Możesz poprojektować za 2,5 tyś ;-) lepiej za granicą w Austri 2,5 tyś euro.

Adrianna

Szkoła przetrwania, jeden drugiego by utopił

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Józefów

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MMP Neupack Polska