MMP Neupack Polska

Józefów

Opinie o MMP Neupack Polska

anonim 2011-08-10 11:13:03
Witam. Czy ktoś może przybliżyć mi realia panujące w firmie MM Neupack z siedzibą w Józefowie pod Warszawą. Warto złożyć CV.
ja ja i ja 2012-04-13 15:36:26
Wspaniała firma, doskonałe zarobki, wyrozumiali przełożeni i świetna atmosfera.
A teraz wyobraź sobie wszystko na opak :)
Doskonała sfirma do nauki i poznania realiów pracy w korporacji (szkoła życia).
zgwałcona 2013-06-03 09:48:34
Jeżeli lubi ktoś się dać wykorzystywać w atmosferze [usunięte przez moderatora] przez Austriacki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to praca uczyni ciebie wolnym ;-)
Adrianna 2013-06-25 08:14:26
Szkoła przetrwania, jeden drugiego by utopił
rece ktore leczą 2014-05-13 05:48:31
Jest taki jeden "drżące ręce w kieszeni" musial dużo balować za studenta, ale ogarnia ustawianie swojego stołka.

Pieniądze ? Możesz poprojektować za 2,5 tyś ;-) lepiej za granicą w Austri 2,5 tyś euro.
Onkyo 2015-02-02 05:44:16
Austryjacji o...z pracy z Polskim Herflikiem na czele
nana 2015-02-04 23:29:32
Aż tak żle się pracuje?
wakacje tuż tuż 2015-02-06 08:22:51
Ta z HR niech sie na wakacje wybierze
Renata 2015-08-22 22:34:53
Pracuje tam nie jaki nerwowy Ken ?
Mokra Renia 2015-09-23 07:53:32
A trzeba miec pejsy? Czy za murzyna robic na tych stanowiskach za 2 tys ?

Po tym jakie osoby zatrudnia sie na kierowniczych stanowiskach w MMP Józefów to malo kto skorzysta z bycia traktowanym przez tyrana "rece w kieszeni"

Ps. Bartek jak invitro ?
Reneta wymiata 2015-09-23 08:01:02
Nie skladaj, siedza sami po znajomosci. Z CV to murzynow werbuja aby ktos za nich wykonywal prace. Od cala tajemnica tego obozu.

Dyr Herflik "czlowiek z kompleksem" przez uchylone drzwi patrzy na Wc ile razy kto wchodzi
Adrian prawiczek 2015-09-23 08:14:58
Liczy czas ? Szok, to ze kolaboruje przeciw Polakom to wiadomo. Kompleks miejszosci unijnego ogórka :-)
Kolo 2015-10-15 10:57:53
Podobno ma być nowy HR w Józefowie? Wiadomo już czy lepszy? I od kiedy?
Kto to jest Herflik? To nazwisko czy nick?
Alicja z Krainy Cz 2015-10-20 09:49:16
Wystawili ogloszenie ze szukaja, operatora sklejarko skladarki, oraz, maszynista offsetowy w jozefowie.

Po sposobie zwalniana ludzi przez kierownika "nerwowe rece w kieszeni" bedzie to wygladac tak ze pierw uspia czujnasc zwalnianego pracownika, naklamia ze szukaja dodatkowej osoby, a po 3 miesiacach rekrutacji, jak juz znajda odpowiednia osobe poprostu cie zwolnia jak rzecz przez wypowiedzenie umowy o prace. Tego nie da sie zapomniec, tak jak tego ze z 38,6 zmuszali do przyjscia w sobote do pracy.

Malo tego ten piekny Arkadio to homofob jak i jego swita. Ciesz sie ze do Austii nie napisalem i nie poszedlem do sadu.Za to ze jeden z pracownic kazal zdjac maly obrazek matki boskiej to zwykle hamstwo.

Tej z HR to pamietam do dzis tekst "wakacje tuz tuz" z usmiechem na twarzy mi to powiedziala. Nie wspomne juz o docinkach i wyzwiskach.

Znam nawet osobe ktora zwoknila się i zmienila zawod, bo nie mogla juz wytrzymac.

Herflik to nick, wystarczy obejrzec jeden odcinek allo allo i przejscie sie na pietro i popatrzec uwaznie.
Ciekawy 2015-11-10 18:35:42
I jak, jest już nowa Kadrowa? A może Kadrowy?
Jakieś zmiany na lepsze?
ja 2015-11-26 22:47:38
Pewnie dlatego, że prawie cały dział finansowy jest w Bydgoszczy
ja 2015-11-26 22:51:15
Arkadio już dawno nie pracuje w zakładzie. I całe szczęście.
Teraz nowy kierownik rządzi i wiele rzeczy się poprawiło.
manio 2016-09-24 09:03:13
I jak ta nowa osoba z hr? szukają może drukarzy? nie wiecie?
jacxenty 2016-09-29 14:17:17
teraz to przyjacielu do pracy szukają kogoś na stanowisko inżyniera jakości w Bydgoszczy z tego co się orientuję - tylko czy spełnisz wymagania? Przeprowadzania analiz jakościowych w oparciu o dostępne parametry jakościowe to nie taka bułeczka z masełkiem
Zostaw swoją opinię o MMP Neupack Polska - Józefów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MMP Neupack Polska