Opinie o Prokostal Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Prokostal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prokostal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prokostal Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Nikoś Nowy wpis

Pracuje już jakiś czas atmosfera jest przyjazna zarobki w zależności od zdolności i umiejętności firma z tradycjami rzetelna

Przemysław

Ile aktualnie można zarobić za pracę w firmie Prokostal? Pytam bo nie ukrywam, że fakt ten mocno mnie interesuje, dlatego dobrze by było po prostu za Waszym pośrednictwem ustalić, ile można tam zarobić. Spodziewam się, że są to kwoty wyższe niż wynosi aktualnie najniższa krajowa lecz nie chcę przewidywać czegoś, co może wcale nie być takie pewne. Pomoże ktoś?

admin

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Prokostal Sp. z o.o? Czekamy na komentarze.

Zdzisław Nowy wpis
@admin

Firma to jedna wielka tragedia ogrzewanie to kopciuch na hali wyspawany z blachy ryflowanej a pali się wszystkim co jest pod ręką. Powinni dalej robić balkony o to potrafiąą spaprać.Nie polecam.

Andrzej Nowy wpis
@Zdzisław

Piszesz jako pracownik czy klient, bo trudno to wywnioskować? Skoro masz dostęp do hali, to pewnie jako pracownik, ale po co się przejmujesz tymi warunkami, chyba najlepiej skupić się na własnej pracy, a nie przejmować tym, na co nie masz wpływu? Czyli nie polecasz głównie ze względu na te warunki czy bardziej chodzi też o wynagrodzenie albo czas pracy?

Ivan Nowy wpis
@Zdzisław

Tak jest nabrały debilow do pracy i cieszcia.

Oceniacz

Jak dobrze sie pracuje to nikt nie pisze?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Prokostal Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Jelenia Góra
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Ulka

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Wojtek30lat

Oczywiście już opisuję warunki. Proszę Państwa pracowałem tam jakiś czas. Firma proponuje bardzo niskie zarobki, natomiast wymagania wielkie. Czasami operujecie 4,5,6 maszynami. Nie muszą one być skomplikowane ale jednak. Walec, maszyny do wyciskania otworów, wiertarki, szlifierki, taśmówki, gilotyny i oczywiście wszelkie elektronarzędzia. Bez znajomości wiertarek, wkrętarek, wyrzynarek czy szlifierki nie zalecam rozpoczęcia pracy. Otrzymujecie Państwo ciuchy 10 letnie sprane stare ciuchy po byłych pracownikach. Dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji że pracownicy chodzą w tak spranych koszulach że nie wiadomo jakiego koloru koszula była, albo są tak ciuchy porwane że autentycznie ja bym wstydził się za swojego pracownika - oni się nie wstydzą, o ciuchach można marzyć, co ciura cerowanie aż powstaje strój z łat. Jak wspomniałem zarobki mizerne. Przychodzi ktoś świeży nie umie nic. 12 netto. Pracownik 3 lata pracuje też ma 12. Ludzie tam pracują taką liczbę nadgodzin że liczby godzin zaczynają się od cyfry 2 albo 3. Dodajcie do tego zera. Nie zostaniesz to zaraz reszta pyta jak to tak? Ale niby nie musisz. Żadnych środków czyszczących past BHP, proszków, żadnych dodatków na to, a wiemy jak w firmie metalowej brudzą się ciuchy. Firma daje śmieszne premie 100, 200zł to drugie to tak raz w roku raczej. Poza sezonem na metale, a jest to zima firma płaci śmieszne pieniądze, tak śmieszne że ludzie jeżdżą do niej na rowerach bo nie opłaca im się tam robić. Wypłata 2 tys.zł z czego masz odliczyć jeszcze na benzynę czy bilet? Bardzo ale to bardzo słaby pracodawca.Firma wygląda na taką jakby miała się niedługo zamknąć. Odradzam.

Slusarz

Przyjazna atmosfera, slabe zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Prokostal Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Prokostal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prokostal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prokostal Sp. z o.o.?

Prokostal Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Karola Miarki 42
    58-500 Jelenia Góra