Kaufland

Jelenia Góra

Opinie o Kaufland

Paweł

Masakra w Jeleniej Górze Nowa babka chuda w zbyt dużych okularach, brunetka nic nie wie !!!! Bez mózgu, a do tego jej gadka podrywająca chyba wszystko . Kuźwa jestem facetem , nie cierpię zakupów. Chcę wejść, kupić i wyjść , a obsługa jest od pomocy a nie plątania palcem nalakierowanych kłaków i gadania bzdur kiedy ja spieszę się do pracy. Znałem lepiej ofertę z gazetki niż pracownica, a może to była sprzątaczka udająca obsługę - nie wiem ?!?! Drogie Panie szanujcie się !!! ta baba zraziła mnie strasznie ! nachalna myśląca ze to sex shop a nie market - wstyd .

Rene

Uważam,źe Kaufland jest coraz gorszy a ponadto oszustwem jest ostatnia promocja gdzie ogłasza się, że każdy paragon ponad 100 zł.jest premiowany bonem 10 złotowym.Potem okazuje się, że w grę nie wchodzą alkohole.W ogłaszanej promocji nie ma o tym mowy.

weer

STOISKO MIĘSNE TRAGEDIA OBRAŻONE NA CAŁY ŚWIAT NIE SPOTYKANIE JAK NA DZISIEJSZE STANDARDY CHAMSTWO , WIDAĆ BRAK KIEROWNIKA-KI.

Roman

RZADKO CHODZĘ PO SKLEPACH, ALE JEDZENIE KUPIĆ TRZEBA. SYCZAŁEM OD ZNAJOMYCH , JAK TEŻ SIĘ SAM KILKA RAZY PRZEKONAŁEM - NIE MIŁA OBSŁUGA NA STOISKACH ZA LADĄ - MIĘSO, WĘDLINA, SER. CZĘSTE DŁUGIE CZEKANIA DO KAS. ŚCINKI WĘDLIN POPRZEKŁADANE MIĘDZY PLASTERKAMI, JAK TEŻ PRZYGOTOWANE POKROJONE WĘDLINY ŁĄCZNIE ZE ŚCINKAMI. KIEDYŚ TAKIE KUPOWAŁEM DO JAJEK, PO NISKIEJ CENIE. TERAZ WSZYSTKO RAZEM W TEJ SAMEJ CENIE, CHOĆ KLIENCI I TAK ŻĄDAJĄ DUŻYCH PLASTERKÓW. PO ROZPAKOWANIU W DOMU MOŻESZ BYĆ ROZCZAROWANY, WIDZĄC CO W ŚRODKU. PO WOLI SKLEP TEN TRACI RENOMĘ...A SZKODA, BO BYŁ CZAS, ŻE OPINIE MIELI BARDZO DOBRĄ.

Zdzisław
@Roman 17.02.2017, 14:49

Zgadzam się z Panem... co pójdę do tego sklepu, to żona ma do mnie uwagi, że byłem długo, a zakupiony towar często jej nie pasuje. Z tą wędliną to taka racja. Obsługa ma dużo do życzenia.

Roman

jhhj
użytkownik zarejestrowany

@piko i co możesz powiedzieć wiecej o tej ofercie? Dają umowę o pracę? Bo to dal mnie jedank podstawa zatrudnienia według mnie. Szukają też Sprzedawca/Kasjer w Dziale Art. Spożywczych/ Świeżych/ Kas.

Zostaw opinię o Kaufland - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland