wEUrk BV

Opinie o wEUrk BV

Dominik

(usunięte przez administratora) to największy (usunięte przez administratora) z tej firmy,była tam jedna osoba w porządku,(usunięte przez administratora) ale nie dala rady chyba z ajechaly ja kolezanki z biura.ogolnie dzwoniąc tam usłyszysz to co chcesz usłyszeć, stek bzdur i głupoty. .nie polecam, firma lubi konfidentow osoby które dzwonią z byle głupota do biura sa mile widziane.jeszcze bardziej jak najebiesz głupot na kolegów z pracy lub mieszkania.

Lewy 1985

Nie odpowiedzialna księgowa (usunięte przez administratora) co nie umie liczyć i robi ciągle pod górę. Gdy się do niej dzwoni albo nie ma czasu i przekierowuje do kogoś innego w ogole w okół słychać dzieci jak by pracowała w przedszkolu a nie w biurze.

Krol

Witam, aktualnie przyjechalem tutaj do pracy. Zakwaterowanie ladne, nie ma sie do czego przyczepic. Na razie praca jaka byla obiecana to jest, zobaczymy co dalej. Bede jeszcze pisac.

Weronika

Jak Weurk BV przedstawia się na chwilę obecną? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu? Czekamy na Wasze opinie.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy wEUrk BV? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Szparagi? Podziel się swoimi doświadczeniami.
sas

Wiec to nie jest wina agencji tylko pracowników trzeb aumowy czytać ze zrozumieniem.

mlody

Robie juz dosc dlugo u nich,oby wszystkie agencje takie byly. Jak was slucham,to zastanawiam sie czy wy wogole roboty szukaliscie czy na wczasy sie wybieraliscie.Moze to drugie,oderwani od mamusi ,no i nic sie nie podoba

były

Oni nie organizują wyjazdu, ale jak się skontaktujesz, to potrzebują. Ale: po pierwsze - co innego obiecują, a całkowicie co innego proponują na miejscu. Po drugie: jak zobaczyłem nocleg, za który miałem płacić 65 € tygodniowo zwiałem - u mnie pies ma w budzie lepiej, czyściej i wygodniej.

bobo

niepolecam wrazie jak bys sie chciał/a zwolnic zwolnic z pracy bo Ci nie odpowiada to pamiętaj ze masz potracone na 2 tygodnie do przodu mieszkanie gdyz ono juz jest oplacone i nie wazne ze na Twje miejsce pojawia sie zaraz ktos inny

gg

prosze o opinie o tej agencji czy warto z nią zaczynać???

Krzysztof

Ale kogo to oceny..hehe...3 biur pracy i do tego cieszÄ?cymi sie z??Ä? opiniÄ?..Dobre `Wystawili tak sobie nawzajem gwiazdki po znajomo??ci!!!

Pawel

Gwiazdki które mają zaznaczone jako pozytywne opinie,to wystawione przez 3 biura tez negatywnie oceniane...hehe. Chyba kazano masowo pracownikom wystawiac sobie nawzajem...DOBRE.Natomiast BRAK ocen pozytywnych pracowników tejze firmy.Moze by tak utworzyc gwiazdki na ocenianie ,ale w druga strone...bylo by obiektywnie!!!!

tajemnicza

beznadziejna agencja!!!

?????????????????????????/

Proszę wszystkich o opinie na temat firmy weurk bv. Pozdr......

Zostaw merytoryczną opinię o wEUrk BV - Emmen

• Jak się pracuje w wEUrk BV?

Zobacz opinie na temat firmy wEUrk BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w wEUrk BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

wEUrk BV