wEUrk BV

Opinie o wEUrk BV

Mery

Szukam pracy a widziałam że poszukują też do pracy technicznej. Ogulnie szukam z chłopakiem pracy ja na produkcji lub obojętnie gdzie a chłopak tylko jako spawacz. Czy można to połączyć?

Wiesiek

Masz szczęście bo se wyprałem skarpetki bo waliło …

Chlopie co ty za bzdety opowiadasz,bylem na kilku pracach u nich i na sezony przyjezdzam.Oby kazdy na takie biuro trafil .My chyba razem mieszkalismy,bo jak czytam to jakbym Cie slyszal na zywo.Ogarnij sie ,podpisz imieniem i nazwiskiem jak (usunięte przez administratora)a nie za jakas Malgoska sie ukrywasz.Dopisz tez za co wyleciales,by rodacy mieli pelne spojrzenie i swiatopoglad jacy sa ludzie. Jak biuro za dobre to taki jak ty probuje to (usunięte przez administratora) by inni nie mogli trafic do pracy za dobre pieniadze. pukni sie ,tyle ci powiem

Dig

Gdybym miał taką moc to bym zamknął tą budę. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, chyba, że chcecie być okradani i traktowani jak najgorszy sort na każdym kroku.

K.k

(usunięte przez administratora) osobiscie nie polecam i radze sie nie zblizac do tej firmy ale jesli chyba ze chcesz byc wykorxystani na nie male pieniadze w krotkim czasie, brak wspolpracy z biurem i zero szacunku wyfzucili nas z zakwaterowania bez pieniexzy i lracy mowiac ze ich to nie interesuje

Weurk
@K.k

Anonimowy i ogólny charakter Twojej wypowiedzi nie pozwala nam się odnieść do niej w sposób konstruktywny. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni negatywną oceną współpracy i chcielibyśmy wiedzieć, co na nią wpłynęło. Wszelkie uwagi najlepiej przekazać w wiadomości e-mail na adres: info@weurk.com wówczas dokładnie je przeanalizujemy i wyciągniemy wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy wEUrk BV? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Szparagi? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Tak tak trzeba mieć własne auto i nie oddają za dojazdy do pracy za paliwo

@Nowy

Dziękujemy za komentarz. Pragniemy zaznaczyć, że w naszej firmie każdemu pracownikowi korzystającemu z prywatnego samochodu jest zwracana kilometrówka. Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami telefonicznie....lub mailowo.... Serdecznie pozdrawiamy.

Sprawiedliwy

Tak dostaje się mieszkanie ale z tym samochodem to ściema trzeba mieć własne auto na dojazdy do pracy .

Janos

Kiedyś gowork wysyłało do pracy- teraz odsyła do innej agencji. Już się w to nie bawię od 10-ciu lat...

Dik

Czy są płacone dodatki szkodliwe warunki pracy

Irena
@Dik

Pewnie pytasz, bo chciałbyś podjąć pracę w wEUrk BV. Jakieś konkretne stanowisko Cię zainteresowało czy po prostu na razie się rozglądasz?

Bartek

Myślę, że aktualnie z powodu pandemii to nie ma żadnych szans na pracę w firmie? Może wiecie coś więcej?

@Bartek

Holadia boryka się ze skutkami epidemii koronawirusa i wprowadza różnego rodzaju obostrzenia. Na bieżąco śledzimy wydarzenia i dostosowujemy się do zaleceń. Gorąco zapraszamy do udziału w rekrutacji, podczas procesu rekrutacji przybliżymy obecnie obowiązujące zasady postępowania związane z obowiązującymi obostrzeniami. Obostrzenia te wciąż się zmieniają i różnią się też w poszczególnych prowincjach Holandii.

Olo

W teraz to coś macie w ofercie sezonowego może ?

@Olo

@Olo dziękujemy za zainteresowanie. Wszystkie aktualne oferty znajdują się w zakładce Oferty Pracy. Zapraszamy do aplikowania, a w razie szczegółowych pytań do kontaktu bezpośredniego na adres info@weurk.com Pozdrawiamy.

Jak to z agencją, typowe problemy! Lepiej szukać bezpośredniego pracodawcy.

@Anonim

REKRUTACJE

Zapraszamy do sprawdzania naszych aktualnych ofert pracy, które są dostępne w zakładce ->Oferty Pracy

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Miki

Czy teraz nadal normalnej rekrutują? Czy jak inne agencje zbierają siebie bazę...

@Miki

@MIKI dziękujemy, za podjecie kontaktu. Informujemy, iż działamy w obecnej chwile niezmiennie. Zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji, celem zapoznania się z obecnymi naborami.

Bolo

Pracuje u nich od 3 tygodni,byle biuro mnie wyrolowalo. Szykalem czegos na szybko,trafile na telefon Weurk,zajrzalem na opinie i nadal nie wiedzialem co mam myslec po Waszych wypowiedziach. Mysle ,ze ktos tak jak i ja w tamtym momencie nie bedzie wiedzial co ma zrobic,dlatego postanowilem zostawic moje zaobserwowania. Jakich informacji udzielila mi rekrutacja,takie sie potwierdzily. Zakwaterowanie wyglada tak jak zostalo przedstawione. 2 wyplaty na koncie zgodnie z tym co bylo mi przedstawione. Zostalem naprawde pozytywnie przyjety. POLECAM

@Bolo

@BOLO dziękujemy za opinię i polecenie naszej Agencji Pracy! Uspokajamy również na przyszłość - działamy uczciwie i niezmiennie pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w pracy! wEUrk BV

Serdecznie witamy użytkowników serwisu GoWork.pl

Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie są poruszane kwestię dotyczące naszej Agencji Pracy, dlatego wnikliwie zapoznaliśmy się z opiniami w serwisie GoWork.pl

Doceniamy Państwa spostrzeżenia i na pewno wyciągniemy wnioski z konstruktywnej krytyki. Postaramy się również przyłączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

Jesteśmy otwarci na dyskusję, prosimy jednak pamiętać, że wszystkich nas obowiązuje regulamin, który nie zezwala na używanie obraźliwych słów w stosunku do kogokolwiek, naruszania czyjejś godności, czy też rozpowszechniania informacji niemających pokrycia z rzeczywistością. Informujemy, że opinie łamiące Regulamin serwisu bądź niezgodne z polskim prawem, będą usuwane przez Administratora. Liczymy na obiektywną rozmowę w miłej atmosferze.

W przypadku szczegółowych pytań, czy też spraw wymagających wyjaśnienia, jesteśmy dostępni również pod adresem e-mail: bozena@weurk.com

Pozdrawiamy, wEUrk BV
mlody

Dawno tu nie bylem,jak widac od czterech lat u nich pracuje. Ale widze,ze dzieje sie tu nie malo. Panowie napisze krotko,dajcie znac w ilu biurach pracowaliscie i co bylo przyczyna waszego odejscia.. (usunięte przez administratora) pisze z doswiadczenia ,bo widze kto czasem przyjezdza za praca. Ja tam nikogo bronic nie zamierzam,ale biuro male i do ludzi podejscie jak do rodziny .

Adrian

Czy ta agencja zapewnia transport i mieszkanie już na miejscu? Pisaliście, że jedynym plusem jest wynagrodzenie na czas, a oferowana stawka to 400 euro/tydzień, przy czym trzeba pracować 11 h dziennie, czy rzeczywiście tak jest? Jaka umowa?

Jeb.. Impak

Jako agencjia w której pracują ???? max 4 osoby przesadzają ze swoją głupotą którą próbują zaszczepić swoim podopiecznym. Średnia wieku pracowników 40+. Obiecują dobrze wiedząc ze to lipa. Ludzi niewiem z kąd werbują. Nie obrażając ludzi myślących czytających moje przemyślenia. Jedyne co jest istotne i nie ma z tym problemu to Solaris czytelny i hajsy na czas. Z tym lubieniem sprzedawczyków to racja. Czym głupszy (usunięte przez administratora) zatrudniony najlepiej z Polski tym łatwiejszy do manipulacji w dziecinny sposób. Przez parę miesięcy pracy dla Weurk B. V czułem sie bardziej olewany przez drogie Panie które miałem okazję poznać. Domki letniskowe do zamieszkania całorocznego oferują. Bywałem w gorszych. Omijać lokalizacjie w Nieuw heeten. Podziwiam tych młodych ze dają radę z Toszkiem haha pozdrawiam ekipę impak 15.00.. Nie żałuję tego czasu współpracy z weurkiem. Pokazał mi jak można sie pomylić w stosunku do podejścia kordynatorki i rekrutanki jak już przyjedziesz na miejsce.

OBECNY

Agencji nie polecam.W ogłoszeniach o pracy piszą 400euro/tydzień, zapominają tylko napisać że trzeba pracować codziennie po 11godzin aby dostać tą kasę,plus 2 godziny na dojazd do pracy i powrót.Konfidentów agencja lubi bardzo.Kierowcą lepiej nie być,potrącą za mandat którego nie zrobiłeś a jak zażądasz pokazania mandatu okazuje się że to była pomyłka.

Zostaw merytoryczną opinię o wEUrk BV - Emmen

• Jak się pracuje w wEUrk BV?

Zobacz opinie na temat firmy wEUrk BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w wEUrk BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

wEUrk BV