Opinie o TABEL GRUPPE w Laatzen

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABEL GRUPPE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TABEL GRUPPE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABEL GRUPPE w Laatzen

Kaszuba sztuba

Zlodzieje (usunięte przez administratora) nic więcej! Nie polecam wręcz zabraniam współpracy! Kaszubowski kawał drania jak i cała reszta tej firmy (usunięte przez administratora) jakich mało. Niech sami za darmo pracują w tej drukarni, banda oszolomow.

Kaszubowski penetrowski

Nie polecam,(usunięte przez administratora)

ANIA

podajcie telefon pracowałem w drukarnie chce wyjechac na stałe

Bronisław

Ostatnie opinie o tej agencji nieruchomości nie są zbyt pochlebne. Jeśli jednak chodzi o warunki mieszkaniowe, to nie zawsze są one w standardzie hotelowym, warto mieć to na uwadze. Podpisując umowę należy zwrócić uwagę na warunki zakwaterowania. Dodawajcie swoje opinie na temat wynagrodzenia, warunków pracy i opieki koordynatora. Czy macie podobne opinie do osób, które już zamieściły swoje komentarze, czy zupełnie inne?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TABEL GRUPPE? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Motywacja24

Nie polecam tej agencji brak słów mieszkałem bez ogrzewania w tragicznych warunkach Moje sugestie dla TABEL GRUPPE: Nie polecam tej agencji pracy tragiczne warunki bez ogrzewania bez ciepłej wody w niektórych kranach (usunięte przez administratora) toaletach , brak słów

Maja

@ktoś, na jak długo wyjeżdżałeś? Czy to tylko praca sezonowa, czy można liczyć na zatrudnienie przez cały rok? Piszesz, że praca jest ciężka. A czy miałeś jakieś dni wolne? Jak wyglądała współpraca z koordynatorem? Miałeś z nim dobry kontakt i czy był pomocny? Znalazłam oferty pracy z tej agencji na stanowisko piekarza w Wedemark, pracownika do myjni samochodowej w Wetzlar, operatorów maszyn i instalatorów w Monchengladbach i inne. Wszystkie oferty w języku niemieckim.

Mario

O tej firmie co opisują moi poprzednicy to prawda,nie polecam tej firmy ,pracują tam sami (usunięte przez administratora) wykorzystują pracowników do cna na żebraniu więcej człowiek by zarobił.

Czy może ktoś powiedzięć coś o fabryce marmolady w Bad Schwartau, jakie są warunki i wynagrodzenie?Jak oceniacie?

ktoś
@Ewa

praca na akord,bardzo ciezka.Dzwiganie kartonow z marmoladami jak i samo dzwiganie marmolad.W sezonie praca od 6 do 17.praca w zespole.Nie masz dobrego zespolu-nie masz dobrych pieniedzy.Ciagla rotacja ludzi.

EWA
@ktoś

Mam jeszcze kilka pytań. Z jakiej agencji pani/pan był kierowany w Bad Schwartau i czy wynagrodzenie jest wypłacane systematycznie i czy wypłata tak jak uzgodniono wypłacana jest w całości i czy płacą za nadgodziny? I Czy to tylko praca przy marmoladzie?

ktoś
@EWA

firma Tabel.Wyplata sie zgadza.Praca na akord nie ma czegos takiego jak nadgodziny,robisz 10-11 godzin w sezonie poki zlecenie nie zejdzie,nie ma dodatkowo platne ze pracujesz dluzej.Praca na marmoladach na zmiane z batonami.Praca ciezka fizyczna/ciagla rotacja ludzi.Co chwile nowi.98% Rumuni i Wegrzy pare Polakow na krzyz.

Dada

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w chłodni w okolicach Berlina???

Maja

@Oszukana, nie byłaś zadowolona z warunków zakwaterowania. Czy przed wyjazdem podpisując kontrakt z firmą miałaś przedstawione wszystkie warunki zatrudnienia, a po przyjeździe okazało się, że są inne? Kontaktowałaś się ze swoim koordynatorem w tej sprawie? Czy rozmowa z nim mogłaby poprawić warunki dotyczące mieszkania i pracy? Napisz jak długi był Twój kontrakt i czy zostałaś w pracy do jego końca? Czy inne osoby wyjeżdżające do pracy z tą firma maja podobne doświadczenia, czy całkiem inne? Czekam na Wasze opinie.

Maja

@karoli147@wp.pl, rozumiem Twoją opinię o firmie. Wpisy Twoich poprzedników mówią, że zakwaterowanie nie jest w standardzie hotelowym, więc może nie należy wymagać tak wiele. Czy sama oferta pracy była dla Ciebie czasowo i finansowo odpowiadająca? Mogłabyś napisać jakie warunki pracy w drukarni Ci zaproponowano? Na pewno zainteresuje to osoby, które poszukują takiego zatrudnienia.

Oszukana
@Maja

Zwykli (usunięte przez administratora) ! Praca po 11 h , nie tak jak obiecują po 8 , o wolny dzień trzeba zebrać , i dostaniesz może jeden po 3 tyg nocek , tyle ze pan S. zawsze wtedy dzwoni ze jednak masz przyjsc do pracy, cześć pieniędzy idzie na tak zwane zeit konto , wiec możesz zrobić nawet 300 h w miesiącu a dostaniesz ochłapy , o statniej wypłaty w ogóle nie otrzymałam . Warunki mieszkaniowe tragiczne, i nie żebym wymagała cudów , ale to co dają za 300 € od osoby wola o pomstę do nieba ! Omijajcie tych oszustów szerokim łukiem !!!! W jedna noc zwolniło się 7 osób , 2 miesiące wycięte z życiorysu . Drukarnia w Meineweh .

Xm....az

Witam nie polecam tej firmy ponieważ czekam od ponad tygodnia na wypłatę i brak wpływu od tej niemieckiej agencji.

Maja

@karoli147@wp.pl, jesteś zainteresowana pracą w drukarni? Kiedy wyjeżdżasz? Jeśli będziesz na miejscu napisz kilka słów na temat warunków zatrudnienia i zakwaterowania. Czy mieszkanie załatwiasz sobie sama, czy robi to agencja? Ile osób z Tobą jedzie i jeśli będzie Was większa grupa możecie negocjować stawkę za zakwaterowanie? Wiesz może jak będzie wyglądała praca, ile godziny i czy weekendy będą wolne? Na miejscu będziesz miała kontakt z koordynatorem, który będzie dbał o Ciebie i Twoje warunki zatrudnienia? Czy masz zapewnione ubezpieczenie zdrowotne? Jeśli na forum są osoby, które pracowały na takim wyjeździe przez tą firmę proszę Was o konkrety dotyczące warunków zatrudnienia i zakwaterowania. Wasze informacje będą pomocne innym osobom poszukującym pracy.

karoli147@wp.pl
@Maja

Maja Dzień dobry niestety byłam zmuszona zrezygnować z uwagi na fakt iż próba skonfrontowania warunków zakwaterowania z Panem koordynatorem i Agencją pracy zakończyła się niemiłą rozmową i krzykiem skierowanym do mojej osoby. Pani zasugerowała że zadaję za dużo pytań , ale skoro mam ponosić koszt 600euro wraz z partnerem to uzyskanie informacji o dostępie do pralki czy internetu jest oczywiste. Na każde zadane pytanie do Pana koordynatora uzyskałam odpowiedz NIE WIEM NIE PAMIĘTAM NIE JESTEM PEWIEN. I chciałabym dodać że próba sprawdzenia Polskiej Agencji kierującej ludzi do pracy w drukarni nie posiada żadnej strony internetowej wręcz śmiało można powiedzieć że w razie kłopotów "szukaj wiatru w polu" Wydaje mi się że każda wiarygodna agencja takową stronę posiada. Pozdrawiam i odradzam.

karoli147@wp.pl

Dzień dobry wybieramy się do Pracy w drukarni czy ktoś może coś nam więcej napisać jak praca i zakwaterowanie.

Maja

@Jola a czy wyjeżdżając z firmą TABEL GRUPPE wiedziałaś ile osób za ten koszt mieszkania będzie z Tobą mieszkać? Rozmawiałeś o tym przed wyjazdem? Pytałaś o szczegóły zatrudnienia jak i zamieszkania? Takie kwestie zawsze warto dokładnie przedyskutować i poprosić o pokazanie zdjęć, by potem móc zweryfikować czy faktycznie jest tak jak się umawiało z firmą.

Jola

Nie polecam! Firma to sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Potrafili nawet okradać z pieniędzy, które rzekomo odciagane z etaty były na ubezpieczenie a w rzeczywistości co do czego to w ubezpieczalni Panie robiły wielkie oczy, bo nikt nigdy nawet nas tam nie zgłosił!!! Pobieranie koszmarnie wysokich opłat za mieszkanie, napychanie ludzi ile się da i (usunięte przez administratora) do, którego tych ludzi się upycha to jakaś KATASTROFA!! Aha i wiecznie mówienie" ja nie wiem proszę zadzwonić do...", "niestety, ale to nie ja się zajmuje ta sprawa..", "witam, przykro mi ale właśnie wróciłam z urlopu/ zwolnienia lekarskiego" i serio wymieniać mogłabym jeszcze długo, a pracowałam tam tylko miesiąc.. zmarnowany miesiąc mojego życia, na większych oszustów już trafić nie można. Nie pozdrawiam całej firmy TABEL

Maja

@Niezadowolony czyli Twoim zdaniem głównym problemem w TABEL GRUPPE jest to, że pojawiają się niezgodności w wysokości wypłaty. Czy wiesz czemu takie niezgodności się pojawiają? Mają one związek z złym rozliczeniem? Podpisujecie się na jakiejś liście obecności, gdzie jest ewidencja waszych godzin pracy? Jak jest obliczana Wasza wypłata?

Maja

@Niezadowlony a jakie masz problemy? @Byly pracownik ale byłeś nowy i nikt Ci nie pomagał w pracy? Czy pracowałeś już długo w TABEL GRUPPE i nadal oczekiwałeś pomocy?

Niezadowlony
@Maja

Wystarczy że są problemy z wynagrodzeniem i podejściem do człowieka jak do kogoś co jest nic nie wart..

wawrzyn 75

Witam, czy może ktoś napisać coś o fabryce czekolady w Wustermark, jak wyglądają mieszkania na czym polega praca, z góry dziękuję

Nanaska86
@wawrzyn 75

Witam czy wie Pan już coś więcej na temat pracy w tej fabryce bardzo chciała bym się czegoś dowiedzieć

Niezadowolony
@wawrzyn 75

Praca w fabryce bardzo fajna , chociaż bardzo ciężko o zgraną ekipę. Co do mieszkania zależy jak sie trafi można mieszkać nawet po 4 osoby i w tym pary. Problem z wypłacaniem wynagrodzenia jest na czas ale sie nie zgadza suma . Poźniej problemy z odzyskaniem pieniędzy bo firma nie ma zamiaru pomagać.. Jeśli szukasz pracy pomyśl nad inną firmą ..

Byly pracownik

Witam nie polecam tej firmy. Zero zainteresowania I pomocy ze strony (usunięte przez administratora) Krotko ciagle jakies problemy...

Zostaw merytoryczną opinię o TABEL GRUPPE - Laatzen

• Jak się pracuje w TABEL GRUPPE?

Zobacz opinie na temat firmy TABEL GRUPPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABEL GRUPPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TABEL GRUPPE