Opinie o TABEL GRUPPE w Laatzen

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABEL GRUPPE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TABEL GRUPPE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABEL GRUPPE w Laatzen

Ciekawa

Witam, jak wyglada praca w drukarni w Bitterfeld? Jakie warunki?

beemka
@Ciekawa

Nie polecam. Zero koordynacji. Co tydzien nowa banda Rumunow i nawet ich "kierownictwo" dluzej niz tydzien zatrzymac nie moze. Zero jakosci (przyklad idzie z gory). (usunięte przez administratora)

fjhk

W Bitterfeldzie dramat. Nie moga zaplanowac produkcji zeby sie na czas wyrobic. ... Ach Ribarics wrocila. Chyba za czesto masuje szefa w swoim mieszkanku w Halle.

Jaki dress code obowiązuje w TABEL GRUPPE?

Gonna

Bardziej niż o dress code wolałabym zapytać czy nie (usunięte przez administratora)Cię na wypłacie...

Wkurzona

W Meineweh dali do podpisu zgodę na Kurzarbeit od listopada i nie wypłacili za grudzień. Kolejny przekręt K.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TABEL GRUPPE? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Olo

@olo.p serio kazali wam się z dnia na dzień wyprowadzić w ciągu 3 h?

olo.p
@Olo

tak. rano tel i macie trzy godziny

olo.p

OMIJAĆ Z DALEKA !!! BANDA ZŁODZIEJI Jeszcze jesteśmy pod Stuttgardem , praca w Esslingen\ 18km\ dojazdu na własny koszt .Miało być 5km.Prze miesiąc w niezłych warunkachDość dobrze utrzymane mieszkanie +nasz wkład.Płatne 280 za głowę.5 osób.PO miesiącu dostaliśmy 3 godziny na wyprowadzkę bo przyjechała banda rumunów i węgrów i zabrali nam mieszkanie.Dostaliśmy norę ,brak słów by to opisać/dla zainteresowanych są fotki/ 7 osób na mieszkaniu. Stawka 13br +25% dodatku za nockę. Wrozliczeniach nic sie nie zgadza.Brakuje godziń.OD 18 -12 do 5-01 brak pracy .Bez naszej wiedzy wcisneli nam płatne urlopy by nie płacić za postojowe i dni świąteczne.Zero szacunku dla ludzi.RASIŚCI UPRZEDZENI DO POLAKÓW

fisik

Byla kiedyś pewna (usunięte przez administratora) która miała wpisane na umowie dokładnie taką stawke, ile była warta jej praca czyli 0,00 Euro na godzinę. Tyle była warta. Robi teraz paznokietki w Zeicie.

Firma na poziomie swoich pracowników. Gdyby każdy chciał pracować a nie latać na kranka z byle powodu to zapewne byloby lepiej. A jak pracownicy to łgarze, często alkoholicy i z kryminalna przeszłością to firma kiepska.

kicker
@pracownik

Coś w tym jest. Byle cieć chce zarabiać 20 euro na godzinę. Po niemiecku pół słowa nie powie, kultury za grosz tylko drzeć mordę i wymachiwać łapami potrafi.(usunięte przez administratora) Nie nauczysz poszanowania dla prawa i porządku. (usunięte przez administratora) Niestety taka prawda.

Kacper

@pracownik i nikt nie jest na umowę o prace ?

Jamo

Szulajcie sobie lepiej inmej pracy tyllo nie w Tabel. Porażka.

Wersus

Omijajcie tą firmę z daleka Pseudo drukarnia. Zero szacunku do ludzi (usunięte przez administratora) na wpłatach. Praca po 12 godzin trzy tazy w tygodniu reszta dni tygodnia wolne bez pracy. Szok. Z daleka od nich

Martyna

@mario jakie masz dokładne doświadczenie z ta firmą?

@Martyna

Daj sobie spokój z ta firmą Posxukaj sobie nieuczciwego pracodawcę

@Replikon

Chcialem napisać .....uczciwego pracodawcę......

Daniel

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

@Daniel

Tak jesteśmy pewni z daleka od tej firmy

Maszynista

mi sie podoba, trzeba miec troche pojecia technicznego i chec do pracy.

@Maszynista

Sam chyba nie wiesz co piszesz

Replikon

Omijajcie tą firmę z daleka. To nie jest żadna drukarnia tylko paczkowalnia ulotek. Maszyny stare z demobilu zdewastowane. Żadnego poszanowania ludzi, większość pracownikow to Bułgarzy i Węgrzy. Praca po 12 godzin na 2 zmiany poniedzialek wtorek i środa. Pozostałe dni tygodnia kwitniesz na pokoju. Kaszubowski to (usunięte przez administratora) walą Cię na wyplacie jak tylko mogą jak zarobisz 900 euro za miesiąc to sukces. Omijajcie tą firmę z daleka chyba że ktoś ma dobrego prawnika który odzyska wasze ciężko zapracowane pieniądze Prawo pracy w tej firmie nie istnieje.

Leszek

Podpowie mi ktoś jaka jest atmosfera i jaką umowę firma podpisuje?

Andrzwj

Też mnie interesuje stanowisko operatora maszyn. Ciężko się dostać? Jakie warunki pracy i jaka umowa? Pozdrawiam

SRF

Czy ktoś ostatnio pracował lub pracuje dla Tabel GmbH jako "drukarz"-"operator maszyn i instalacji" w Bitterfeld-Wolfen ? Jeżeli tak to bardzo proszę o opinię i warunkach pracy ?

Dramat

Praca bardzo ciężka i nie jest to żadna drukarnia jedynie zbieranie ulotek maszyny zdewastowane. Nie polecam lepiej szukać innego pracodawcy praca po 12 godzin w pełnym biegu i wieczne pretensje ludzi co nie mają bardzo pojęcia co robią a prawdziwą drukarnie może widzieli na filmikach (usunięte przez administratora)

Kupa

Katastrofa, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TABEL GRUPPE - Laatzen

• Jak się pracuje w TABEL GRUPPE?

Zobacz opinie na temat firmy TABEL GRUPPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABEL GRUPPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TABEL GRUPPE