Opinie o Spedition Bork GmbH & Co. KG w Langgöns

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Spedition Bork GmbH & Co. KG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedition Bork GmbH & Co. KG w Langgöns

Arek

Z daleka od tego molocha

Atos

Potwierdzam Firma oszukuje i manipuluje ludźmi . Takie firmy w Pl nazywamy DZIAD TRANS

Robert Lawendowski

Firma Bork jedna z nielicznych od których trzeba się trzymać z daleka. Wyzysk , brak szacunku dla kierowcy , i ciągłe oszukiwanie na kasie . Masakra . Najgorsza firma w jakiej pracowałem . Stracony czas Jak ktoś chciałby więcej szczegółów zapraszam do kontaktu na FB Pozdrawiam wszystkich .

@Robert Lawendowski

Cześć Robert tutaj też Robert mam kilka pytań odnośnie twojej Opinii wyjaśnij innym skoro to jest najgorsza Firma w której Pracowałeś dlaczego po tym jak cię wyrzucili znowu się do nie chciałeś przyjąć i chyba nawet cię przyjęli skoro ona taka zła ta Firma a druga sprawa ostatnio widziałem twoje wiadomości na innych forach Więc wychodzę z założenia że jeszcze nie znalazłeś firmy która by ci dogodziła dlaczego może to ty jesteś problemem a nie firma. Prawda jest to że jak poszedłeś do innej firmy po Borku to podobno tam narobiłeś takiego dziadostwa ze cię tam zwolnili i z podkulonym ogonem wróciłeś do Borkowego świata. I jeszcze jedno czy prawdą jest to że pobierasz opłatę za polecenie do pracy? Pomachałem ci ostatnio na fejsie więc możesz też na fejsie odpisać

Wilk Robert

Mi się wydaje ze ściemniacz tak jak tylko możesz. Ja wiem ile zarabiam i jak będzie dobrze będę tu kolejne 7 lat. Jestem zadowolony. Ponad 2300€ brutto mam w 3:1 nie licząc diet , to o czym my mówimy. Jesteś kolejny którego Pewnie Pan Łukasz wypierpapier i piszesz te bzdury. Powodzenia w szukaniu naiwnych.

@Wilk Robert

Pisz prawdę człowieku . 2300 brutto to podstawa nie za system 3/1 tylko za miesiąc . 2300: 31 dni = 74,19 Przepracujesz 21 dni wiec Bork liczy 21* 74,19 = Ok 1560 brutto za 3/1 . Plus diety Naiwniak to Ty jesteś i nie okłamuj ludzi bo i tak po miesiącu w firmie uciekają . Poczytaj poprzednie wpisy Rotacja 70 % . Na jakim ty świecie żyjesz ? No chyba ze jesteś po szkole podstawowej i nie potrafią liczyć nie mówiąc o myśleniu . Wystarczy otworzyć oferty firm transportowych na dzień dzisiejszy oferujących 2500-2600 brutto za system . Bork to firma która wyzyskuje pracowników i (usunięte przez administratora) na kasie . Tyle w temacie A No i przyznaj jak w zjazdowa sobotę pracujesz za 15€ . Wyzysk i nieuczciwość to podstawa w tej firmie . Łukaszuk ????

@Robert Lawendowski

Niewiem co ty bierzesz ale odrywa Cię to od rzeczywistości. Mam podstawy po trzech podwyżkach 2650€ brutto za cały miesiąc. Jak podzielę to na 30 dni i pomnoże razy 23 dni w pracy i dodam premie 150€ i dwie soboty 160 € to mi wychodzi 2350€ brutto w systemu 3/1. Wiec to mamy wyjaśnione. Jak bys umiał liczyć to bys dobrze liczył. Ale liczysz złe. Ja może i mam szkole zawodowa skończona ale najważniejsze ze portfel się zgadza. Moja żona nauczycielka tez liczyć umie. Wszystko się zgadza!! A w sobotę zjazdową mam albo 80€ i diety 38€ a jak jadę do domu o 4nad ranem to nie mam. Muszę iść spać bo o 3 wyjazd. Nara zazdrośniku. Może Ty tak piszesz bo chciałeś wrócić i cię nie wzięli ? Na koniec Ci napisze ze w tym miesiącu otrzymałem trójkę ponad na rękę bo dostałem na urlop i płatny zjazdowy. I wiesz co? Śmieje się z takich lamów jak Ty.

@Wilk Robert

No to wszystko jasne kolego myślący . 3 podwyżki w Borku to co najmniej 6 lat pracy . Szczycisz się marnymi zarobkami po 6 latach pracy i jeszcze twierdzisz ze to Ok . Piszemy o człowieku który przychodzi do firmy i dostaje 2300 na dzień dobry. Nie pracuje weekendami dodatkowo na warsztacie … ( patrząc na To co piszesz to nawet w weekendy musisz pracować bo odpoczynek to dla Ciebie coś nienormalnego … Piękny obraz zarobasa się wyłania po twoich wpisach . Musiałeś przepracować 6 lat na 2650 podstawy gdzie na dzień dobry dostaje się takie pieniądze . Widać takich ludzi jak ty tam potrzeba . Bierny mierny ale wierny za (usunięte przez administratora) pieniądze . Sobota i niedziela jest do odpoczynku a nie do pracy parobku . . Strach pomyśleć co robisz w domu na zjazdach … Układasz zapewne plany na kolejne 3 tygodnie pracy . Takich jak ty się nie szanuje i nigdy nie będzie . Bo spłycasz ten zawód do bycia nic nie znaczącym człowiekiem dającym po sobie jeździć jak po burej …. Nie masz szacunku do siebie to ja cię nie nauczę . Przestrzegam przed takimi jak ty i przed firma Bork bo to samo dno i nic więcej Trzymaj się polski parobku

Gapa
@Robert Lawendowski

Ty Lewandowski, tobie sie w glowie nie po przew racalo? Dlazcego piszesz ze jest zle jak nie robisz u nas tyle? Zajmuj zes sie swoja robota a nie innych porkecasz. Slyszalem zes tys swoj pasek pokazal to cie chlopaki wysmiewali zes mial 2200 na reke haahhaahahahahahahahahahahahahahah B u C hahahahahaha

@Gapa

Nie wiem z czego śmiech . 2230 za system 2/2. ( teraz się pośmiej ) W mojej firmie wypłaty 3/1 to kwoty 2600-2800 netto . Na 1 kl podatkowej . Lecz to nie dla Ciebie bo leszczyki pracują w Borku który (usunięte przez administratora) kierowców

Wojtek
@Gapa

Ma racje. tak zwani frajerzy chodza i szukaja niewiadomo czego....

Robert
@Robert Lawendowski

Ty to po cos ty wracal do tego Borka skoro bylo tak zle?

Kit wciskają od samego początku . Nigdy nie zarobisz tyle co obiecują Polaczki pracujący na dyspo to naprawdę słaby zespół który każdego wykorzysta do zera , + jazda i prace bez karty . Masakra Omijać . Byłem nie polecam …

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG na stanowisko Kierowca dalekobieżny C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kacper

Cześć Wszystkim musze przyznać ze rozpiera mnie duma. Człowiek pracuje te 3 tygodnie i czasami jest ciężko bo nie mowie ze nie ale przynajmniej jak przychodzi ta wyplata to jestem zadowolony.

@Kacper

Dobrze że chociaż ty ????

Kinta
@Hehe ????

Ja tez wziolem 2589,36€ na reke w 3:1 i jestem w pracy od poltora roku. Mi sie wydaje ze jest dobra kasa.Zeby tych przepinek mniej bylo to juz bajka...

Jak wygląda sprawa grafiku w Spedition Bork GmbH & Co. KG. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak. Szybko idzie się dogadać, czy się chce przyjechać na poniedziałek, aby po Weselu dojść do siebie czy też zostać dłużej czy krócej w pracy. Nie ma z tym żadnego problemu.

Czy pracownicy Spedition Bork GmbH & Co. KG mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

A

Tak praca na placu w soboty

przyszły pracownik
@A

witam od maja zaczynam pracę w firmie bork jakieś rady na początek pozdrawiam

@przyszły pracownik

Nie daj się a będzie dobrze ????

@Hehe ????

Bez obaw tutaj da się robić ludzie są naprawdę w porządku tylko czas wyjechany na maxa dla Ciebie jako dla kierowcy tacho rzecz święta trzymaj się tego nie daj się a będzie Ci się tutaj dobrze pracowało ????

przyszły pracownik
@Hehe ????

dziękuje za cenną radę może się kiedyś spotkamy na firmie pozdrawiam

Bogdan

Witam zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie , waham się z dwóch powodów ludzie piszą na forum że czasem wyciąga się kartę i Pauzy nie można robić na parkingach przy autostradach tylko gdzieś po krzakach. Ktoś z obecnych kierowców mógłby się wypowiedzieć ??

Madry
@Bogdan

Czesc kolego. Tak zalecenie w Borku jest takie ze gdziekolwiek robiac weekendowke masz karte wyjac a po wlozeniu karty masz zrobic wpis manualny czyli zapisac swoja pause i wtedy jest wszytsko w porzadku. Na siedzibie firmy jak weekendujesz to czesto przejezdzasz autem, na serwis czy sie ustawic pod prad do ladowania akumulatorow i wtedy tez karta musi byc wyciagnieta. Co to weekendow na autostradach to tez tak jest oni nie chca abys na wekend stal na parkingu na autostradzie. Ale jak stoisz obok to juz problemu nie ma. Stary jak gdzies jedzie to nie chce swoich aut widziec na parkingach przy autostradzie. Ale czesto mozna sie ustawic w miejscowkach gdzie sa normalnie kibla itd. wiec ja ogolnie z tym wiekszego problemu nie mam.

Bogdan
@Madry

Dzięki Madry za odpowiedź , jeszcze mam pytanko normalnie jeżdżąc 3/1 zarobi się te 2000 lub blisko tej kwoty ?? Ja wcześniej pracowałem w Urllich tam robota w sumie była ok mi pasowała tylko kasa słaba i jeszcze jedno naczepę oni narzucają tzn. z jaką jedziesz chłodnia czy plandeka czy masz jakiś wybór ?? Auta z tego co widać na zdjęciach są nowe , czy mają jeszcze stare Mercedesy ??

Życzliwy
@Bogdan

Cześć. Wybory naczep nie ma. W 3/1 weźmiesz na łapę około 2000 w pierwszej klasie. W trzeciej fumfel bierze lekko 2300 na łapę. Maja jeszcze jedni auto na tarczki :) reszta aut jest nawet w miarę. Naczepy same nowe a poroz pier zalane jak by miały 15 lat.

Łukasz.J
@Madry

Jesteś (usunięte przez administratora) to wyciągaj kartę jeśli wykonuję pracę to kartą ma być włożona. Czegoś nie rozumiesz to pytaj (usunięte przez administratora)

Ly
@Bogdan

Potwierdzam. Prawda. Nie licz na nic.

Łuk@sz

Macie jakiś namiar jak się skontaktować z kimś w sprawie pracy kierowca ce

Nutka
@Łuk@sz

Zastanów się głęboko za nim pójdziesz do (usunięte przez administratora). Licz się z tym, że jak odejdziesz, to okradną Cię. Nigdy nie zobaczysz pieniędzy, które oferują.

Jim

Witam wszystkich kolegow kierowcow. Jestem kierowca w firmie BORK od 6 Lat. Tak tak od 6 lat. i nie jest tak zle. Pracowac trzeba wszedzie. Ale odnosnie zarobkow to napisze jak jest: Kierowca dostaje na miesiac 2100€ Brutto. Miesiac pelny. Jak jest tydzien w domu to jest to okres bezplatny i od podstawy jest odtracane. Dodatkowo przysluguje premia ktora nie jak to pisza raz jest a raz nie ma tylko jest zawsze 50€ za kazdy tydzien obecnosci w pracy jezeli sie nic nie uszkodzilo! ( urwiesz lusterko premi nie ma, przewrocisz palete, premie tygodniowej nie ma.) ale na szczescie rzadko sie zdarza aby premie nie byly wyplacane.Dodatkowo dostaje za prace w sobote 60 € Brutto. Jak pracuje to dostaje. Czasami jest tak ze jade 3 godziny i otrzymuje 60€ a czasami pracuje na bazie od 7 do 12 i jade jeszcze 5 godzin i tez mam 60€ . Ale nie bede pisac czy to dobrze czy zle tylko pisze jak jest. Dodatkowo sa diety placone. DIety sa 36 euro diety. UWAGA jezeli sobote lub niedziele ktos jest na bazie to otrzymuje 24 euro diety a nie 36.

@Jim

I nie piszcie ze znowu ktos kupiony jest ze takie rzeczy wypisuje albo ze sam Pan kiero je wypisuje bo raz moge si eprzedstawic z imienia i nazwiska ,a naszego prezesa przeciez w pracy nie ma caly tydzien juz.

@Jim

Pan mi powie dlaczego na umowie kierowca dostaje 2300 brutto. Od premii 50euro za tydz trzeba odliczyc podatek bo jest to kwota opodatkowana. Soboty po 60 euro tez sa opodatkowane czyż nie. Pan pisze ze kierowca dostaje 2100 brutto to ile w koncu jrst netto za 3 tyg pewnie ledwie 1900 euro netto

X
@Jim

Jak domyślam się "Jim" przyjechałeś z USA ? Czy u was w stanach też podają kierowcy pracującemu w systemie 3/1 ile zarabia jeżak i każą sobie wyliczać pensję z wielu niewiadomych. Dlaczego nikogo z kadry nie stać na napisanie prawdy. Jona wymyślili, Stefana stworzyli prawdę pominęli

@Jim

Od nowego roku zmieniaja sie stawki diet. Mysle ,że i w firmie Bork beda te podwyżki.

@Kierowca

nie do konca. Uznajmy ze mam 2100 za miesiac pelny ( ja mam 2300 ale piszemy o nowych) Czyli 2100 dzielimy na 30 dni. i mnoze razy ilosc dni ktore bylem w pracy. Przyjechalem 3.11.2019 do pracy a zjechalem 23.11.2019 Czyli mam 21 dni pracujacyhc. I teraz 2100/30=70*22=1540 dodaje dodatek 150 euro i 3 soboty 180 euro = Otrzymalem 1810 Euro Brutto. TERAZ diety 19*36€ = 684€ dodac 12€ za niedziele i zjazdowa czyli 24€ . 684€ + 24€ = 708€. 1810€ Brutto zostaje na 3 klase 1459€ + 708€ diety Wyszlo 2167€ za miesiac przy sytemie 3/1. Mozesz teraz pisac ze dostaje niewiadomo co od firmy. ALE ja pisze to co jest a nie to co byscie chcieli abym pisal zle o firmie. Co do moich obliczen to nie mam 2100 tylko 2300! zatem podstawe obliczam od dwustu Euro wiecej! :) Pozdrawiam Cie kolego i dodam skoro tu pracujesz a Ci zle to idz gdzie indziej. Gdzie jest lepiej. A skoto to nie pracujesz to nie wypisuj glupot i nie interesuj sie nasza spolecznoscia. My jako jedni z nielicznych mamy swoja grupe na Fejsie i sie jako keirowcy trzymamy mniej wiecej razem. Dziwie sie ze chce Ci sie tak krytykowac w ktorej prawdopodobnie pracujesz.. I nie nie jestem kupiiony przez Jezaka albo kogos innego po prostu pisze jak jest... Jezdze autem 18 albo 19 chlopie na co ja mam narzekac? Inny tez narzekali poodchodzili i wracaja jak jeden bo niby gdzies indziej Cie prosic beda abyc pojechal zaladowac albo rozladowac. Dadza Ci papiery i tyle i musisz jechac. Dyspo normalnie rozmawia ze mna ale i tak wiekszosc przez Pana Roberta albo Pana Marka. A z Panem Lukaszem nigdy problemow nie mialem. Napisal bym nawet ze wiecej pomoze jak inny.

@Jim

Kolego ja pracuje 19 lat jako kierowca nie jestem z pierwszej łapanki. Dostalem umowe na 2300 a licza od 2100. Od premi odcinaja podatek i od sobot pracuje to wiem. Pan J obiecywal minimum 2100 netto dostaje 1900 netto

obcy
@Jim

zobacz sobie "kolego" jak wyglądają daty wpisów , a raczej ich kolejność . Masz na to jakieś rozsądne wytłumaczenie , że wpis z czerwca takich lizusów jak ty (stefan + jl ) znajduje się zawsze na czele tabeli , a te piszące prawdę zawsze spadają . Tak ,że jak chcesz się podlizać to się przygotuj.

obcy
@Jim

masz trzy soboty płatne po 60 . Tak piszesz . To co nawet za sobotę zjazdową masz płatne, łżesz jak oni wszyscy.

@obcy

Zgadza sie z Toba obcy. Jakim cudem mial pan Jim 3 soboty w listopadzie jak okres rozliczeniowy za soboty byl od26.10 do 16.11. A Jim byl od 3.11 - 23.11 w pracy czyli jakie 3 soboty hallo Jim

@obcy

jak mam wracam po 08 na baze to mam platne. A co ty nie?

Kolego powiedz jak ze świętami jak jest płacona dieta stojac na bazie 24€

@Kierowca

36 euro dieta jest placona zawsze za wyjatkiem sytuacji kiedy stoisz w sobote lub niedziele na bazie. wtedy dostajesz 24 euiro za sobote i 24 euro za niedziele zamaist 36 euro.

Czyli swieta wielkanoc czy boze narodzenie stojac na bazie jest tylko 24€

Gienek
@Jim

Witam Wszystkich.... Tak to ja z niebieskimi lampkami!!! Dołączę się do kolegi i coś nie coś sprostuję ;) 2100 Eur, za pierwsze 2 lata,potem co 2 lata do podstawy podwyżka o 100 Eur brutto i tak co 2 lata,do o ile się nie mylę to do 2500 MAX.Stoisz na bazie weekend,nie masz jak to kolega napisał 24 Eur,tylko 28 Eur.Czyli jesteś cały tydzień za bazą,masz 7 * 36 Eur,jesteś sobotę na bazie,masz 28 - 8 dodatku!!!

Gienek
@Jim

Piszecie że gdzieś jest lepiej.Tak tak,wszędzie jest dobrze ale tam gdzie nas nie ma!!

PS
@Jim

6lat w borku i 2100 to ty zastanów się stary co w życiu jest ważne Jak nie szanujesz siebie tak masz I trochę faktów 69€ brutto czyli jakieś 41 na konto 24 netto bo ci się to należy dieta 12 dodatkowe - podatek czyli jakieś 7-8 na rękę Wiec zacznij pisać faktami a nie ściema A No i napisz jak to firma każe wyciągać kartę na weekendy 24 A i ze jak robisz 45 poza firma co jest zabronione to karta w kieszeni . Praca dla Ciebie Idealny kandydat Lubię nie myśleć lubię aby mi palcem pokazywali co mam robić i 6 lat tu jesteś 2300 podstawy brutto - 1 tydzień to jakieś 1600 brutto Takich trzeba w borku A No i te reklamówki co z polski wozisz do biura wiadomo do kogo . Dobry typ jesteś Pracuj i podziwiaj dalej fiszkę

Samotny Wilk
@PS

PS to nie prawda co piszesz Ja Otrzymuje 2100 € Brutto za caly miesiac oraz 200€ premi . razem mam 2300 €. Jak jade po 3 tygodoniach do domu to otrzymuje 1830€ brutto razem z premia. 24 € premi tez otrzymuje. 12 € dodatku tez otrzymuje co dziennie i nie jest to prawda ze od tego placisz podatek. Diety sa bez podatkow. Zgadzam sie wyciagam, karte jak stoje weekend raz stoje na bazie to wyciagam bo mi tak wygodnie a jak stoje poza baza to tez wyciagam bo w aucie nie siedze caly weekend i nie chleje tak jak inni tylko aktywnei sie poruszam. To moja sprawa co i komu daje a tobie nic do tego. Jak bede chcial Mecowi czy Markowsi czy jezakowi cos przywiexsc to moja sprawa. Stac mnie

Yogi
@Samotny Wilk

Yogi
@Samotny Wilk

Siatkarz, (usunięte przez administratora) dupowlaz hahaha wiesz ze „obdarowani” tak o was mówią ? hahaha

Edek
@Gienek

Czesc Gienek, co u Ciebie? Troche w Borku przjezdziles jak ogolnie tam jest? Ja i jeszcze kilka chlopakow zastanawiamy sie nad przejsciem do Borka. Idzie tam kilka lat porobic? Wezmiemy na reke 2400€ przy trzeciej grupie podatkowej?

Misko P.

Przeciez to kupa bzdur co piszesz. Nie podobalo Ci sie w Bork bo cie spatrzyli ze sie opiepszaw wywalili i teraz sie na forum zalisz? Przeciez sam Szef powiedzial ze kupil uzywane auta ktore maja okolo 200 tys przejechane tylko dlatego ze nowe mercedesy na czas nie dojada z fabryki. Przeciez jak do tej pory to kupywal zawsze nowe i sprzedawal jak maja 550 - 600 tys... A co do mlotkow jak stoisz to po co mlotki dajesz? Wiec nie dziw sie ze dzwonia... Co do Webasta w mi sie nie zdatylo otrzymac auto bez sprawnego ogrzewania. A podkowki na siodle to pewnie tacy kierofcy jak Ty rozwalaja bo sie spiac dobrze nie potrafia. Idz tam gdzie Ci bedzie lepiej i nie psuj atmosfery...

Misko P.
@Misko P.

Pomijam fakty ze to nie jezak pisze

@Jim

Za przymusowe roboty podczas Twojej Pauzy na placu dostajesz za 5h tylko 16€, bo zabierają Ci (usunięte przez administratora) diety po 12€ w Weekend, a 60 € dostajesz Brutto. Więc policz sobie,za 5h pracy na Twojej Pauzie za przymusowe roboty na dworzu często w deszczy mróz dostajesz 16€ za 5h pracy!

Spedition Bork GmbH & Co. KG poszukuje pracownika na Kierowca. Czy stanowisko Kierowca wymaga nadgodzin?

Lydke

Nie.

Kitus

@Romano Cze wszyscy zadowoleni i nie zadowoleni kumple. Ja morze troche napisze od inny strony. Pracowalek w inny niemiecki firmie do kwietnia 2020 roku. Przyszeld korona swirus i mnie zwolnili. W telewizji wielkie Bum a bo postojowe dostane - nic (usunięte przez administratora) nie dostalem.- Nic. Zatrudnilem sie w Borku. I musze przyznac ze na poczatku myslalem jak ta firma funkcjonuje. Nic nie poukladane - myslalek. Teraz z perspektywy roku widze ze to co codziennie tutaj sie planuje jakos wychodzi! I to nawet nie zle. Poleje sie falo krytki teroz ze ja pewnie poukladany z tlumaczami czy tez z Panem Jezakiem czy cokolwiek innego. Ale chlopy popatrzcie sie co sie wyprawia gdzie indziej jak innej wyglada robota. Czy nie cza zapierniczac? Wszedzie cza.nikt nie za darmo nic nie da. Tutaj nie ma zle. Jedni muwio idz do Borka to bedziesz chopie robil od powiedzialku do soboty po 15 godzin. Jo nie wiem kto tak robi. Ale to co jo widze to nikt tu tak nie robi. Na poczatku wiaodmo albo poniedzialek 6 godzin i na nocka albo 15 godzin. jeszcze sie inaczy nie trafilo.Ale ni ma zle. Tutaj mam robote pewna! Kasa jest na czas. Po polsku moga pogadac - Pan Robert Pan Marek i Pani Justyna´wszyscy sa normalni ludzie. Mozna z nimi normalnie pogadac. Pan Lukasz wg. mnie najlepszy koles w firmie. Ja mialek 3 sprawy i za kazdym razem zem sie pytal alek wiedzial ze pewnie sie nie da. Dla Pana Lukasza wszystko sie da. I to uwazam ze super facet jest. ( i to nie jest lizanie (usunięte przez administratora) Mi sie tutaj podoba. Kase mam na czas. jak bylem ostatni caly miesac i mialem 3049,25 € za caly miesiac pracy to powiedzcie mi gdzie tak zarobie? w 3:1 wychodzi mi spokojnie 2300-2400 na reke!!! Jak sie nie pogorszy to tutaj mozna robic! AHA i raz mi Szef dol karte paliwowo bo rozladowalem dwie naczepy dodatkowo w Bondorfie. Z czego jedno po czasie. To nie przesadzata ze jest zle. Pozdrawiok wszystki co nie placza jak tu jest zle. Pozdrawiok tyz moja zona kochana !

Luc

Witam mam pytanie czy do pracy firma zapewnia dojazd czy trzeba dojechać prywatnym autem?

@Luc

Zapewnia dojazd

Blume

Pomijając ten cały cyrk na kółkach i te negatywne opinie na temat firmy które są prawdą jest jedna osoba na firmie która podchodzi do kierowców z należytym szacunkiem i jest balsamem na ten cały (usunięte przez administratora) i jest to Pani Darinka. Gdyby reszta tłumaczów typu Pan M, Pan R, Pani J, byłaby chociaż w jednej czwartej podobna do podejścia do człowieka jakPani Darinka to byłaby jedna z najlepszych firm w Niemczech. Pretensje tłumaczy że człowiek dzwoni do nich z problemem, karanie pieniężne za pierdnięcie w fotel, traktowanie kierowcy jak podczłowieka to wszystko to codzienność w tej firmie. Panie Bork więcej takich ludzi jak Pani Darinka.

Były
@Blume

(usunięte przez administratora)Co do Darinki to racja git kobita.

Były Kierowca BORK

Wszystkie inne Firmy są lepsze od Firmy BORK. Wiecie dlaczego? Bo tam nie ma Jażaka :)

@Były Kierowca BORK

Gyby jego nie bylo to by dopiero byl (usunięte przez administratora) Ty naprawde nie widzisz ile on dla nas robi? Uwazam ze on naprawde duzo w naszym interesie robi. Te cale opinie o tym Borku to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Nie ma firmy na GoWorku aby dobrze o niej pisali. Zastanowi sie dlaczego tutaj tylu nas robi. Bo Bork placi jak sie umowisz to tak placi. Zawsze w terminie, robic trzeba wszedzie za lezenie Ci nikt nie da. Jak Ci Jerzak przeszkadza to idz gdzie to innej fimry gdzie jest inny ktos lepszy co Ci sniadania przygotowy

@Radek

Jeżak pisze się przez "ż"

Nowy Kierowca

Pracuje w firmie BORK już 2 miesiące i po tym okresie mogę się wypowiedzieć. Praca jest dobrze zaplanowana przez dispo, Tacho bez żadnych przekroczeń, wynagrodzenie jest zawsze na czas, jazda w dzień i w nocy to zależy o której w poniedziałek się zaczyna, za soboty pracujące jest dodatkowo płatne.Ogólnie idzie się dogadać jak czegoś nie wiesz Polski Dyspozytor wytłumaczy. Auta czyste, zdezynfekowane po kierowcy który pojechał na urlop. Pracować trzeba wszędzie i każda firma ma swoje zasady a w BORKU idzie się do tego przyzwyczaić. Ja jestem zadowolony jako Szofer i Polecam

@Nowy Kierowca

(usunięte przez administratora) po dwoch miechach mozesz powiedziec. Teraz cie traktują ok bo nie ma komu robic

Dennis

Źle traktują to złe. Dają podwyżki to za mało dają , dobrze traktują to źle bi wcześniej źle traktowali. Dają mercedesy to źle bo nie volvo. Dają nową chłodnie to źle bo nie plandeka.

Byłem widziałem

Nie wie kto pisze pozytywne opinie ? Byłem tydzień temu i nie podjąłem pracy a dla czego wyjaśniam szkolenie Pan szkoleniowiec wyjaśnia że jak masz koniec czasu trzeba wyjąć kartę bo musisz dojechać bo jak nie masz po pracy , cały czas gonitwa masz zrobić czwartą 15 w tygodniu jak masz 3 godziny pałzy że jest to zgodne z prawem ? Zaladunek na firmie lub rozładunek bez kart najlepiej to pracujesz więcej niż 15 godzin brak możliwości włączenia młotķow jak ulegniesz wypadkowi zostajesz z niczym bo byłaś na łuszku , jak coś się stanie twój problem bo firmie zasłaniają się że oni mówią że niema przeginania tacha w praktyce jest inaczej płacą ok 36 diety 2100 bruto 50 za tydzień obecności tylko coś za coś albo spokojna normalna praca albo jeździsz w ciągłym stresie

Sebastian Filipczuk
@Byłem widziałem

Co ty za głupoty gadasz ? Przecież w Borku mi nigdy nikt nie kazał przeginać jazdy. Ja tam pracowałem 5 lat to chyba więcej wiek jak Ty co jeszcze pracy nie podjąłeś. Gramatyka u Ciebie widzę taka sama jak znajomość przepisów. Oczywiście ze możesz robić 3+9 pauzy nawet codziennie.

Marcin Zalewski
@Byłem widziałem

Siemaneczko mi tez się nie zdażyło aby w Borku przeginać. No chyba ze w Bondorfie nie zgłosiłeś to się sam bujać z rozładunkiem musiałem. Co do przerw potwierdzam wypowiedz kolegi Sebastiana można codziennie robić 3+9 i będzie zaliczona jako 11 godzinna pauza.

Łukasz.J
@Byłem widziałem

Potwierdzam ten ktoś nie kłamie. Odszedłem od razu wyciąganie karty to standard prawdą pani j

Wojtek

Bez matury nie przyjmują do pracy?

Wujek
@Wojtek

Kto Ci takich głupot nagadał ??

Jasiu
@Wojtek

No i nie przyjmują wysokich kierowców bo do NV się nie zmieszczą. Ha ha ha...

@Jasiu

No tak z tymi NV to choj owo jest....

k.k

jakie zarobki?

Michal Dzyrnik
@k.k

2350 na reke w 3:1

PS
@Michal Dzyrnik

Haha dobre. Po 8 latach w tej firmie to tak . W tej firmie przez pierwsze 2 lata max 2000 na konto na 1 kl . po 3 tyg.(usunięte przez administratora) dla zainteresowanych mogę wkleić fiszkę bez moich danych oczywiście .

Polak
@Michal Dzyrnik

Ciekawe skąd masz 2350 euro na rękę tez pracuje 3:1 i 2050 do 2150 euro to gora Co można zarobic

Samotny Wilk
@PS

To wklej!

Były
@k.k

Zarobki Niskie Wyzysk pracownika

@Były

Wyzysk to w Girtece jest. Tam zarabiaja polaczki po 1400€ za miesiac. Ale przynajmniej pic wode na weekendach moga, wiec jaki wniosek ? Girteka lepsza bo mozna pic a BORK zly bo nie mozna! Ej ty owco jedna.

Kierowca

Ludzie z dala od tego (usunięte przez administratora). Nie szanują Kierowcy. Wymuszają przegięcia Tacho. Zero socjalu. Gówniane pieniądze. Rotacja 70%

Zostaw merytoryczną opinię o Spedition Bork GmbH & Co. KG - Langgöns

• Jak się pracuje w Spedition Bork GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Spedition Bork GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spedition Bork GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spedition Bork GmbH & Co. KG
3.4/5 Na podstawie 40 ocen.

Spedition Bork GmbH & Co. KG