Opinie o Spedition Bork GmbH & Co. KG w Langgöns

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Spedition Bork GmbH & Co. KG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedition Bork GmbH & Co. KG w Langgöns

Cezar

Mam konkretne pytania, zastanawiam się od dłuższego czasu nad pracą w firmie BORK, ale chciałbym dowiedzieć się realnie ile można zarobić w systemie 3/1 na rękę na 1 klasie i czy są dodatki na dojazdy do firmy z Polski, proszę o konkretne odpowiedzi i na temat, nie interesuje mnie niezadowolenie innych, a konkretne możliwości zarobku, czy wyjdzie lepiej jak dojadę do Niemca, czy też nie, za odpowiedzi z góry dzięki ????

@Maja

I tu już nie wezmą i niczego nie nauczą? Na własna rękę trzeba sobie radzić? Chce się upewnić, bo tak zostało to ujęte a jednak dobrze mniej więcej wiedzieć co i jak. jakiś konkretnych zmian oczekujecie od kolejnego roku? finansowo cos się poprawi?

Jolka

Czy ktoś kto teraz jeździ i jest zadowolony z Pracodawcy może zabrać głos? Widziałam opinię sprzed paru miesięcy, w której ktoś pisał o tym, że przeniósł się gdzieś indziej i od razu miał lepsze warunki. Wcześniej ktoś pisał o 15tu godzinach jazdy a tu zaszła zmiana do 10ciu i to podobno za jeszcze lepszą kasę. To możliwe? dacie znać jak teraz macie robotę poukładaną? Co z finansami?

U

Ty chyba młoda i nigdzie nie byłaś i nic nie widziałaś. Pomyślałaś, że jak w końcu 11 godz. będę musiał iść do toalety lub coś wydarzy się, że nie będę mógł ruszyć i ruszę dopiero za 2 godziny, to co wtedy? A telefony były i się nie zmienią. A Ty wyjmuj kartę na placu rób 9 pauzy. Rozładuj się. Zmień naczepę. Wykąp się i ruszaj po 9. Powodzenia drętwa osobo bez wyobraźni.

Natka Nowy wpis

Witam. partner jako kierowca zatrudnia się na B2B i tak przeglądałam teraz oferty od Was dla kierowców. były wpisane w nie jedynie opcje na umowę o pracę oraz systemy 3 / 1 oraz 2 / 1. Czy B2B i 4 / 1 przejdzie?

Mike Nowy wpis
@Natka

Nie przejdzie. Tylko zatrudnienie

Cześć, możecie mi rozjaśnić kwestie systemów o które widzę, że ktoś w zasadzie już starał się spytać? Chodzi mi o to, że piszą w jednej z ofert, że jest 3 / 1 , 2 / 1, opcja na dogadanie jak kto chce no i „również możliwa praca na stale”. Jak to rozumieć skoro i tak umowę o pracę proponują?

Jim

2:1 jest i 3:1 jest. Jest też 6:2. Jak będziesz chciał dłużej zostać to można się dogadać. Z tego co wiem systemu 2:2 nie ma. Są też gladiatory co 2-3 miesiące w kabinie są i wtedy zjeżdżają do domu.

Karolina Nowy wpis
@Jim

Nie no, mój to gladiatorem takim raczej nie będzie. ale tak w ogóle można, żeby kierowca przez 3 miesiące w jednym ciągu pracował? dodatkowo jak by miał to policzone, czy potem stawka z każdym tygodniem by rosła?

Jim Nowy wpis
@Karolina

Wiesz nikt Ci nie zabroni pracowac. NA bazie sa odpowiednie warunki wiec mozesz sie uprac sobie ugotowac czasami bym poiwezial ze lepiej jak w domu :) A jezeli jeszcze odpowiednio za to zartobisz to czemu nie.

Kierowca

@Pracodawca jak się skontaktować z państwem w sprawie pracy? I w jakich systemach pracują kierowcy w firmie Bork?

Roma

Witam, a czy jest tam może ktoś kto mówi po polsku? Pracują osoby od nas? Chodzi mi teraz o kwestie dogadania. Znajomość języka jest wymagana czy nie?

Mati
@Roma

Tak firma opiera się na polskich i niemieckich kierowcach. Rozmawiać możesz z Polskimi pracownikami co są w biurze lub kierowcami.

Amelia
@Mati

A jakie są dawane do podpisywania umowy? Polacy biorą te polskie a Niemcy niemieckie? Nie ma z tym problemu? warunki pracy są w pewnym sensie równe? Jakie auta teraz się dostaje?

@pracodawca
@Amelia

Każdy pracownik otrzymuje taką samą umowę o pracę. Wersja jest tylko jedna - niemieckojęzyczna. Firma Bork posiada tylko i wyłącznie Mercedesy Actros w swojej flocie.

@@pracodawca

A należy to uznać za jakiś większy plus, że są tu Actrosy? Ja aż tak dobrze się nie znam ,wiem ze kiedyś chłopak na DAFie jeździł i teraz nie mam pojęcia czy to jakaś większa różnica dla niego by była gdybym mu firmę polecała?

Baca @

Witam wszystkich Chciałbym się dowiedzieć czy firma Bork ma system 2 na 1 i Jaka jest podstawa brutto lub netto stała dieta może ktoś coś Pozdrawiam dziękuję

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG na stanowisko Kierowca dalekobieżny C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Oglądałem właśnie te mieszkania zaprezentowane na głównej stronie. zauważyłem po zdjęciach, że widnieje na nich wyposażenie dla dzieci i w sumie było napisane w treści ze to miejsce na wspólnot mieszkaniowych jak i rodzin. Czy faktycznie z rodziną ktoś wyjeżdżał? Było to faktycznie komfortowe?

Cezar

1750€ przy 3/1

Joy
@Cezar

Auta są dużo lepsze aniżeli jeszcze poł roku temu. Tych wszystkich ERW nie ma, tych z małymi kabinami nie ma, ja jestem rok w robocie i mam z kamerami auto. Ja jestem zadowolony z pracy w firmie Bork. Dyspozycja jest super, chłopaki Robert, Marek i Pan Lukasz tez, ogólnie jest bardzo zadowolony, co dotyczy pracy. Podoba mi się.

Misza
@pracownik

Jak masz 2700€ za caly miesiac to jak Ci wyjdzie za 3 1700€? Puknij sie. Ja w 3:1 na pierwszek grupie miesiac miesiac pod 2500 mam!

Misza
@Cezar

Chcesz pracowac w niemczech to pracuj, chcesz u dziad transa idz do dziadtransa. Nie szukaj tutaj pomocy bo tutaj to 50% Ci co odeszli z Borka bo pijani jezdzili, a reszta to Ci co teraz jezdza na dzwigach albo z kontenerami i sie ciesza ze zarobia 150€ wiecej.

@Misza

Te 150 więcej piszesz w skali miesiąca, tak? dopytam tylko jeszcze, że kasa większa za identyczny nakład pracy? przeglądam teraz firmę pod kątem pracy dla partnera, czy w tym przypadku został podany korzystniejszy wariant czy jednak dalej trzymać się firmy? chce by miał stabilna prace

Mirek

W Borku jest Stabilnie. Jest duzo nocek. Ale kasa na czas... Mi wychodzi na trzeciej grupie w 3/1 ostatnio okolo 2700-2800 na reke ale mi sie dobrze poukladalo. Tak to te 2600€ na reke bedzie miec...

Mirek

2550€ masz podstawy i jeszcze 150€ premi i za soboty masz 80€-100€ Diety sa 38 € dziennie

Smirnek
@Mirek

To za 2na1 powinno byc podobnie bo wychodzi mniej wiecej tyle samo dni w miesiacu tak?

Malutki
@Smirnek

Właśnie nie. W 3:1 masz 24,23 dni roboty a w 2:1 możesz miesz tyle samo ale co trzy miesiące tylko 16 dni.

@Malutki

To ja już nie wiem, który system uznajcie za wydajniejszy i dlaczego? podkreślę ze w moim przypadku byłaby to praca bez wcześniejszego doświadczenia w takim zakresie. Jak oceniacie przy tym ogólnie swiezakow? Warto się podjąć czy woda będzie dla mnie jak na razie za głęboka?

Maja

Bez podstawowego doswiadczenia se facet w Borku nie poradzisz. Tutaj utoniesz. Malo kto przechodzi dalej. Tomek Jacek albo Pawel jak zobacza ze se nie radzisz to cie nie puszcza dalej. Pozatym (usunięte przez administratora) cie tam. W Borku musisz umiec jezdzic i podczepiac i cofac.

@Maja

Jolka

Jim
@Jolka

Tutaj nie znajdziesz wiarygodnych informacji. Koledzy co zostali zwolnieni bo na przykład zapili albo uznali ze za mała firma im zapłaciła będą pisać złe komentarze. A tacy jak ja co pracują sumiennie to są zadowoleni to ich nie interesuje hejtowanie albo nagabywanie. Firma ma 70 lat tradycji. Są koledzy co pracują 30 lat we firmie a są tacy co po 3 miesiącach idą szukać dalej wymarzonego pracodawcy. Ja tylko mogę napisać ze kasa jest na czas i to co na umówię sie zgadza. A robić trzeba wszędzie. Jak chcesz zadać konkretne pytanie to śmiało.

Miki
@Jolka

Jedynie kasa jest na czas, nic poza tym, jak chcesz pracowac po 15 godz dziennie i jezdzic nocki po 2-3 tyg za które nie płacą to ta firma jest dla ciebie. Tacho ciągle na maxa + paca na magazynie czy placu i ciągle telefony z pytaniem np. dlaczego przedłużyłeś pauze 45 min go godziny? Zakaz parkowania na wielu parkingach, a jak staniesz to cyk 50 euro mniej do wypłaty. Ogólnie (usunięte przez administratora) jakich mało. Dużo ludzi odeszło ( takich z dużym stażem+ trenerzy ) i dużo jeszcze czeka na miejsce w innych firmach ( wiadomo w tych gdzie można lepiej zarobić i się szanuje kierowce nie ma przyjęć od ręki) natomiast w tym (usunięte przez administratora) jak to szef powiedział w wywiadzie może natychmiast przyjąć cały autobus kierowców. Tych co firma sama zwolniła można policzyc na palcach jednej ręki. Praca tutaj to jeden wielki stres. Jest tu tez kilku siatkarzy hahah i to głównie oni chwalą bo za kaczuszki czy gąski negocjują co nieco dla siebie, aaa i jeszcze jedno nakaz wyjmowania karty jak pracujesz na firmie i ZAKAZ używania młotków

Lolo
@Jolka

To nie w Borku zaszła zmiana bo tu dalej po 15 godz. Lepszą kasę i 8-10 godzin pracy mają Ci co stąd odeszli i żałują że zrobili to tak późno. Tu zawsze był jest i będzie wyzysk człowieka

Ooo
@Lolo

A to czekaj, czyli nigdzie nie zaszły żadne zmiany? Zastanawiam się czy ewentualne nie wejdą, skoro wszyscy deklarują te 15-stki. I co chodzi z tym zakazem używania młotków, o którym ktoś wyżej pisał? Z czym to się wiąże i czy serio ludzie się stosują do takich wytycznych?

@Ooo

Chodzi o to aby ustawiać na pauzę. Po to aby nie przekraczać 10 godzin jazdy i młotków. Tak wszyscy tak robią , bo to nie ma wpływu na to ile dadzą Ci zleceń.

U

Mich

Kiedys bork płacił dobrze na tle innych pracodawców, teraz niestety zarobki jak wszędzie a nawet mniej i harówa non stop!. Chłopaki co sie pozwalniali i poszli gdzie indziej wszedzie mają 400-500 euro wiecej niz borku i praca lzejsza bo po 9-11 godz a czasami 7 a nie jak tu 15 godzin ! wyciskają z nas soki do ostatniej minuty! też pytam tu i tam bo mam juz dosc tego tyrania, ale w dobrych firmach trzeba czekac na miejsce

Pol
@Mich

Taka prawda niestety, pracuje tu trzeci rok czyli o dwa za długo, tez już mam robotę nagraną. Tacho ciagle na maxa!!! Kto to wytrzyma? I ta ciągła inwigilacja, a czemu stoisz tu a nie tam? A dlaczego zrobiłeś pauzę 1 godz a nie 45 min? A dlaczego zatrzymałeś się na tym parkingu jak Ci tu nie pozwalamy? a ty stajesz na 10 min żeby tylko kupić chleb! To jest jakiś obłęd!

Lolek
@Pol

Tam pracować to jest porażka, też pracowałem w Borku i cieszę się że odeszlem. Teraz pracuje do 10 godz max, robię 250 km dziennie a nawet i mniej i lepsze mam pieniądze nikt mi nie dzwoni nie suszy (usunięte przez administratora) i nie gonią. Bork to masakra nikt nie powinien tam jeździć i dawać się poniżać trzeba mieć swoją godność, (usunięte przez administratora) i kary za byle bzdury (usunięte przez administratora)

Kiero

Witam prowadzicie w tej chwili rekrutację?

Ciekawy

Czytając opinie można stwierdzić że najlepszym wyjściem jest omijać tą firmę szerokim łukiem. Nocki za które nie płacą dodatkowo? Kiedyś rozmawiałem z osobą która rekrutuje kierowców. Z rozmowy bardzo miła osoba. Wiele ciekawych rzeczy przekazywał odnośnie pracy. Jedyne co mnie zastanawiało to że osoba ta nie była w stanie powiedzieć mi ile dokładnie zarobię... Uważał ze wiele czynników na to wpływa. Nocki, płatne nieobowiązkowe pracę na placu etc. Wkońcu jak jest z tymi nockami? Znajdzie się chociaż jedna osoba która napisze jak jest? Ile za system 2/1 można zarobić? Ile za 3/1 też słyszałem że jest możliwość pracy na miejscu. Ile wtedy kierowcy średnio zarabiają na rękę netto? No chyba że te opinie kierują osoby które męczą się faktem ze wogole muszą wstać i pracować... Bo takich też jest wielu co tylko krytykować potrafią. Robiłem w takiej firmie gdzie też opinie były do (usunięte przez administratora) a później okazało się że większość osób to kretacze, ściągali paliwo, (usunięte przez administratora) co się tylko dało a później udawali świętych i poszkodowanych.....

Drajwer
@Ciekawy

Czesc kolego. Sluchaj w firmie bork nie masz platnych nocek dodatkowo. W firmie masz podstawe , do tego sa dodatki za prace w sobote 80€ i premia 150€. Diety masz 28€ za kazdy dzien i dodatki do diety 10€ za kazdy dzien. Czasami ci sie trafia nocki a czasami nie. W zaleznosci. Ale jak rozpoczenisz w niedziele o 20:00 to caly tydzien nocek gwarantowany. w 3/1 jak masz zone to zarobisz okolo 2700€ na reke. Ja pracuje juz tutaj trzeci rok. i sobie chwale. Najgorzej to jest na bazie. Masz tych trenerow tych wszystkich co sieda w borku po 5 a nawet i 10 lat a narzekaja jak zle jest.

Ciekawy
@Drajwer

@Drajwer Dzięki za odpowiedź. Wacham się od 2-3mcy nad przyjściem do Borka. Te opinie rozwalają, a nie chce zmieniać roboty po 2 miesiącach znowu... Powiedz czyli 2700eueo na rękę za 3/1 a orientujesz ile tak z ciekawości mają ci co wyemigrowali i robią bez systemu? Te 2700 to na 3 klasie pewnie tak?

@Ciekawy

????????????????????????Nie wierz w to co ci pisze kolega że zarabia się tam 2700 na rękę chyba że dolicza ci urlop normalnie na 1 klasie z sobotami i nockami 2300/2400 krecą jak mogą i jeszcze do tego (usunięte przez administratora) czas pracy

@Były

No to jak na pierwszej klasie wychodzi Ci 2400 to chyba nic dziwnego ze na trzeciej klasie wyjdzie 2700…

Artur K.
@Ciekawy

W firmie na teraz czyli czerwiec 2023 wezmiesz na pierwszej klasie w sytsmie 3 na jeden 2500€ na reke a na trzeciej klasie podatkowej nawet 2700€ na reke.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Spedition Bork GmbH & Co. KG? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nikita

Przyjmują od razu!!! W Borku są takie braki, ze od razu mogą przyjąć autobus kierowców!! ( wypowiedz szefa) Rotacja 70-80% mówi za siebie ????????????

Robert

Witam czy wiadomo.o coś o transporcie z Polski do Niemiec.

Mikołaj

Temat dotyczy busów w Borku a nie polityki. Czytaj ze zrozumieniem. Busy już chyba 3 lata jadą do Borka hahahah myślę że jeszcze kilka lat będą jechały :) Bork karmi tymi głodnymi kawałkami i się śmieje z naiwnych

Krzysztof

Czy firma przyjmuje też całkowitych świeżaków po kursie c+e?

Romek

Panowie ta firma to (usunięte przez administratora). Odradzam wszystkim . Pięknie mówią i obiecują złote góry , jak popracujesz i zobaczysz co jest to zaczynaja się problemy i (usunięte przez administratora) na kasie i to bardzo mocne (usunięte przez administratora) . Nie wierzcie w piękne słowa bo i tak 100% się nie zgadza z tym co jest na miejscu.

Danuta

Z jakich powodów pieniądze są urywane? Chodzi o niewypłacalność diet? Czy o coś więcej? Dajcie znać o co chodzi...

Przemysław C

witam wszystkich pracowałem w firmie parę miesięcy musiałem zrezygnować ze względów rodzinnych firma bardzo mi się spodobała od samego początku nie zostawiają cię samego sobie masz kontakt z polskimi dyspozytorami 24 godz na dobę auta w bardzo dobrym stanie również naczepy a że czasem trzeba samemu załadować lub rozładować auto to samo zdrowie kasa jaką miałem na umowie to taką dostawałem kierowcy bardzo koleżeńscy i chętni do pomocy ja osobiście polecam tę firmę jeżeli mi się poukłada i będę szukał pracy to na pewno wrócę do Borka pozdrawiam

BORK
@Przemysław C

Panie Przemyslawie, dziekuje serdecznie za wyrazenie opini. I rowniez od Pana byla pozytywna energia, chec wykonania poprawnie pracy, co owocowalo naszym jak i Panskim zadowoleniem! Jeszcze raz dziekujemy za Panska prace w naszym przedsiebiorstwie!

Zwykły Chop
@BORK

Witam proszę o kontakt do osoby polskojęzycznej. Z miłą chęcią podjol bym z BORK współpracę. Pozdrawiam

Andrek
@BORK

Witam,proszę o kontakt najlepiej mailowy w celu poznania szczegółów zatrudnienia jako kierowca

Zawodowiec

Witam serdecznie wszystkich. Przyglądałem się opiniom już od kilku miesięcy przed rozpoczęciem pracy. Byłem na początku niezdecydowany. Już pracuje szósty miesiąc i coraz bardziej mi się praca podoba. Może dlatego te coraz to więcej rzeczy rozumiem. Praca jest jak to wszędzie rozładować, załadować jechać rozładować przepinka jechać rozładować załadować przepinka jechać rozładować. W ciągu trzech tygodni średnio robię (październik 8000 km, listopad 8600 km) Wiec znowu to nie tak ze jeżdżę jak DHL. Co jest dobre. Dostaje ok 2300 € na rękę w systemie 3:1. Nie będę pisać jaka podstawa, ile diet, bo za chwile poleca komentarze ze to nie podstawa tylko premia itd. Ja tyle dostaje na konto. Jak ktoś chce niech poda mejla a wyśle fiszkę. Oczywiście zakrywając dane osobowe. Na plus jest rytm 3:1 przyjeżdżam na Niedziele na 15-16 ta do pracy i zjeżdżam do domu w sobotę ok 10 rano. Podczas pobyty w domu nie ma dzwonienia telefonów itd. Po prostu mam spokój. Na plus jest płatny urlop. Wielu tego nie wie, ale inne firmy ruchaja nas na tym a tutaj jest normalnie 20 dni płaconych. Co jest na plus robota jest poukładana. Jak się zgłoszę ze jestem rozładowany to do godziny maks. mam nowe zlecenie. Na plus jest to ze cały czas mam możliwość po polsku z dysponentami się dogadać. Na plus jest też normalne podejście. Urodziło mi się dziecko to i urlop dodatkowy tydzień dostałem i prezent dla dziecka. Nawet na stronie Instagrama byłem. Co jest na minus: czasami wydaje mi się ze jak przyjadę na bazę to najlepiej abym już w ciągu minuty położył się spać i to trochę stresuje, bo wiadomo trzeba zatankować trzeba zdać papiery a o napiciu się kawy z Robertem czy Markiem nie mam mowy, bo oni nigdy czasu nie maja. NA Minus jest też te mycie auta – no nie mam czasu jestem na bazie z czysta naczepa każdy w duszy to ma i tak umyć musisz. Z jednej strony wyrzucanie pieniędzy w błoto… Więcej problemów nie miałem większych albo były one na tyle mały ze już o nich zapomniałem. Jestem zadowolony tutaj z pracy i płacy. Powiem wam tak w Polsce zarabiałem 7 tys. Ale za miesiąc. Co z tego ze co dwa weekendy w domu byłem i czasami na dziewiątkę w środku tygodnia jak ciężko było z zona dziecko zrobić, bo nie było, kiedy. Urlop nie był płatny nie robiłeś to nie miałeś. Tutaj mam 3 tygodnie pracy urlop płatny, cokolwiek się nie stanie to jestem normlanie ubezpieczony i mam pewne poczucie bezpieczeństwa. Budżet domowy też mi się poprawił, a to dopiero 6 miesiąc pracy w tej firmie. Wiec będzie jeszcze lepiej. Co do innych kolego o to może być na minus – ze nie wszyscy są pomocni. Czasami mam wrażenie ze jak się źle mówi o firmie to jest „kolegów” pełno, a jak dobrze to się odwracają i patrzą na mnie jak bym z kosmosu był. A przecież sami też są i pracują wiec dziwie się. Gdyby ktos chcial nawiazac kontrak ze mna zostawcie e mejla i sie odezwe.

gardner1@op.pl zainteresowany pracą

Mateusz

Witam Proszę o Kontakt

@Andrzej

Daj sobie spokój. To (usunięte przez administratora)

Radek
@Andrzej

Zadzwon do Pawla 004915120330132 albo do Tomka 004915120330042 to sa chlopaki ktorzy cos na temat firmy powiedza sa pracownikami. Zadzwon do jezaka 004964479233655 on tez Ci powie co i jak i nie sluchaj tych (usunięte przez administratora) co urwali grzwi w naczepie i placza ze trzech premi po 50€ nie otrzymaja.

Piotrek Klaczak
@Zawodowiec

Witam cię kolego jestem Piotrek z Rzeszowa jestem zawodowym kierowcą i szukam pracy w Niemczech żeby trochę więcej zarobić niż w Polsce. Czytając twoją opinie mam wrażenie że nie jest tak zle a ci co narzekają to im się pracować nie chce.

pablo

Czesc prosze o kontakt na email tatusiek5@buziaczek.pl . Pozdrawiam Pawel

Beata
@Piotrek Klaczak

Trochę dzieje się na tym wątku, więc to dość dziwne, że jeszcze nikt nie zareagował na Twój wpis. No oficjalnej stronie firmy możesz znaleźć informacje o aktualnych ofertach pracy i o tym, jak do nich aplikować: https://www.bork.de/pl/kariera/kariera-w-bork Dasz mi znać, jak już podejmiesz jakieś konkretne kroki?

Maniuś
@Zawodowiec

Cześć Odezwij się proszę. Chciałbym porozmawiać.

Tom-T
@Zawodowiec

Pracujesz jeszcze w BORKU dalej masz takie zdanie o firmie bo ja pracuje u innego Niemca ale nosze się z zamiarem zmiany pracy

Damian 83
@Zawodowiec

Witam Zastanawia się nad tym tematem Czy tak też zrobię... No narazie ???? może być że podpytam co nie co... Jak ww tyle lat, jeździ się 5lat... szukam dobrej pracy,czy Bork to jest to?!???? Mam ADR,w maju tego roku zrobione (cysterny bez tankowania) Chciałbym zarobić jakieś dobre uczciwie pieniądze No a co za tym idzie,to i może być że dłużej ???? być pracownikiem, widzę że jest tu dużo ???? tych dodatków, hmm to jest też opcja... Skoro uda się ???? Ci odczytać ów e-mail, proszę o odpowiedź... Jeżdżę zawodowo aktualnie, naturalnie...ale szukam naprawdę dobrze płatnej pracy...

Grzesiu

@Zawodowiec odezwij się proszę, mam kilka pytań Grzesiu134@interia.pl

Radek

Proszę o kontakt jeśli jeszcze w Borku pracujesz dek7@op.pl

Podwójna
@Zawodowiec

Hej, jak się uda to daj znać mi na e-mail jak się układa robota teraz mpwg94@gmail.com

Model

Komandos chyba wiem kto Ty jestes. Masz swieta racje. Ty jezdzisz po kilkanascie tygodni na raz to ty masz calkiem co innego ty chzyba juz tez jestem 7 moze nawet i 8 lat tutaj to ztez podstawe Ci zwiekszyli kilka razxy ale mi tutaj tez zle nie jest. Chlopie kase mam na czas. Dostaje przelew w granicach 2150 € na reke.( ostatnio mialem 9650zloty wyplaty!!to nie jest malo) Taka mi srednia wychodzi za ostatnie kilka miesiecy. W systemie 3:1 to nie sa zle pieniadze. Dojezdzam z kumplem to i koszty dojazdu sa nie wielkie. W domu jestem od soboty wieczora do kolejnej niedziele. Po sniadaniu czas sie zbieraj. Auto mam normalnie, ( tu chyba nikt nie powie bo auta zle nie sa) naczepy ostatni mi sie zdazyly w ciagu tygodnia wszytskie nowe. Nie ma chyba starxych naczep.... Robota jest jak urlop. Chglopie jedziesz do Stelle zrzucisz cos podjedziesz do Nagla odpinasz podpinasz i kolejna dniowka z glowy. wracasz na baze tu przepinka i kolejna dniowka z glowy. NA co mam narzekac? A ze Szef ma zlote klamki do lazienki to tak pusty jest ten co to napisal jakich malo. A niech ma chlopie jak placi mi na czas na to na co sie umowilismy to niech ma nawet pomagiera do podcierania tylka. Co mi tam...Plac i firma jest zadbana... I jeszcze jedno zle opinie sa tylko w internecie bo jak na parkingu stoisz to wszyscy sie pytaja jak jest a pozniej ty to daj numer.... Jak jestes norjalny chcesz pracowac to tutaj idzie robic. Jak suykasz firmy w kroej jestes PAN KIEROFCA co do hiszpani przez slowacje w bialych skarpetkach chcesz jezdzic to ni tutaj. Tu cie szybko sprawdza... Ktos pisze ze po nocy jezdzisz a no tak. Jak wioze lekarstwa czy kielbase to wiadomo ze w nocy jade ale za to spokoj na drogach...Pozniej ktos pisze szacunek do kierowcy / ja tez robilem wczesnije w firmie w korej z Dsysponentem kawe pilem i wiesz co . Elewacji w domu skonczyc nie moglem, bo ja nie bylem w domu od piatku do niedziele to za miesiac jazdy mi 5500zl na konto weszlo. A tutaj przychodze daja papiery i jade dalej. Ja nie musze z nimi sie rozgadywac. Po co mi to . Ja tu jestem od jazdy a oni od tego aby bylo wiadomo gdzie mam jechac a szef od teog aby bylo dla kogo jezdzic. W myslicie ze w biurze to was prosic maja abyscie do Berklina pojechali czy jak? Przeciez od tego my jestesmy... Zastanowicie sie ile waszych kumpli siedzi w domu teraz. ( No moich tez) i niby tacy zadowoleni ze w domu siedza ze swieta w domu i ze fimra ich nie naraza na chorobe... A kazdy jak by tylko mogl to by chcial jezdzic zeby kase dlaje zarabiac jak nie wieadomo co... Jak by ktos mial pytania z nowych to piszcze odpowiem wam tak abyscie mogli prawde sie dowiedziec a nie tych zazdrosnikow co sie pozwalniali poodchodzili do innych firm a teraz placza ze roboty nie maja albo tych co zostakli zwolnieni za albo picie albo inne rzeczy...

Ff
@Model

To opisz tym zainteresowanym jak się w Borku z wyciągnięta karta jeździ

@Model

Nie wypominam jemu złotych klamek w kiblu (, a do wycierania tego co tam napisałeś ma Ciebie) ,to jest ciężka praca jego i jego rodziny.., ale niech jego ludzie pozwolą mi zrobić pauzę gdzie się załatwie jak człowiek za własne zabronione euro z plastikową klamką a nie w krzakach, tyle w temacie

@Ff

Mi sie nie zdarzylo jezdzic z wyciegniate karta. A to ze na weekend karte trzeba wyciagac nie ma w tym nic dziwnego.

@Były

Byly czy ja pisze ze jestes pedalem? Nie. Zatem dlaczego mnie obrazasz? ze niby mnie ma do wycierania (usunięte przez administratora) Skoro uwazasz ze zakaz robienia pauzy weekendowej na parkingach autostradowch jest nie do zaakceptowania to sie zwolnij. A miedzy nami na tych przemyslowkach tez zle nie jest. Jeszcze jak zajedziesz gdzie stacja jest to(usunięte przez administratora) w krzakach nie musisz. A jak nie myslisz tylko glaba udajesz to masz jak masz,..

Da
@Model

Chłopcze, jazda z wyciągnięta kartą to kryminał, ale o tym się dowiesz (obyy nie) jak Ciebie wsadzą za kratki. Bork ci nie pomoże, a Jeżak schowa się do szafy i powie że ciebie niezna

X
@Model

Tak nie piszesz ,że jestem pedałem , bo ja nim nie . A ty sądząc po wpisach jesteś tym co czeka z papierem za złotą klamką. Kłamiesz , bo w Borku 99% kierowców jeździ z wyciągniętą karta . I otwarcie o tym mówią, że to jest ok.

Młody
@Model

Kolego powiedz jak to jest że ty piszesz że wypłaty masz 2150€ ,a inni 1700€ też za 3/1 skąd taka różnica?

Dobry Miglanc
@Młody

CI co pisza ze zarabiaja po 1700€ chca innych Polakow zniechecic do przyjscia bo gdzie duzo polakow tam (usunięte przez administratora) sie robi... Sami pisza glupoty a pracuja tutaj bo zle nie jest,

Tre
@Model

Kolego masz rację kasa na czas robota kierowcy jak nocka się zdarz Ale widzę że pomysłu na życie nie masz i twój pracodawca cię (usunięte przez administratora) tak że z d.. to ci wiadro zrobił 2135 za co ? Chyba nie byłeś w szkole na matematyce i przedsiębiorczość też olałeś Jak jesteś zadowolony z (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) to opinię zostaw dla siebie groszku bo widać że stałeś w innej kolejce Płaci a jak , płaci robisz za najniższą i to w minusie ty masz pojęcie jaki są przepisy w Niemczech

Krzysztof
@Model

Mam pytanie, czy jest możliwość zatrudnienia bez doświadczenia? Żeby się przyuczyć na CE i pracować w firmie długie lata.

Łukasz.J
@Model

A dlaczego nic nie napisałeś o wyciąganiu karty, przecież to w Borku standard. To jest dla ciebie firma ok ? - mercedesowy buraku. Sprawdź w słowniku jak się pisze , czyta i mówi słowo cyt."kierowca"

Kiero
@Model

To nie ma rewelacji, w krumbacherze ostatnia wypłata za 3 tyg pracy 11080 zł i dojazd firmowymi busami za free pod dom, system 2/1 z resztą jest u nas trochę kierowców co przyszli z Borka więc o czymś to świadczy

Piotrek Klaczak
@Model

Witam Pana szukam pracy na stanowisko kierowcy w Niemczech. Czytałem co co pan napisał o firmie i zastanawiam się czy podjąć prace w tej firmie. Dodam że posiadam 20 lat pracy jako kierowca

Mlody
@Model

Kolego daj namiar na siebie mam kilka pytań bo chce się przyjąć w tej firmie

Reniu
@Model

Nie wiem czy jeszcze pracujesz ale jeśli tak to bym był wdzięczny jakbyś opowiedział jak wygląda na początku jazda z trenerem bo to mnie czeka i nie wiem czego się spodziewać

Bartek
@Reniu

Trener 004915120330400

Zwykły Chop
@Model

Kolego daj jakieś namiary,słabo gadam po niemiecku I angielsku (ale de transportowy jakoś ogarniam).

Smajl
@Model

Powiedz mi bo ja się rozglądam za pracą i to by była moja pierwsza praca w Niemieckiej firmie. Dwa lata jeżdżę u Polaka i mam powoli dość mogę tak jeździć jak jeżdżę ale wiedząc za co a ja robię od 3 do 4 tyś kilometrów tygodniowo i za śmieszne pieniądze gonią mnie jak (usunięte przez administratora). I tak się zastanawiam jak to jest w firmie Niemieckiej. Bo ja szukam pracy gdzie czas pracy jest przestrzrgaby a nie wiecznie na przegieciach do tego chciałbym zarabiać od 10 tyś zł i jak to tak na prawdę wygląda idzie tyle zarobić i jest praca normalna. Ja tam jazdy nocą to się nie obawiam nawet bardziej to wolę niż w dzień bo przynajmniej się jedzie a nie stoi.

Roberto

(usunięte przez administratora) Bork jako firma może i nie jest do końca zła ale ludzi których Bork zatrudnia (usunięte przez administratora). Macie takie braki ze Bork zatrudniłby cały autobus od ręki ale przyjęć jest tyle co na palcach jednej ręki . To twoja wina i jak w końcu Bork to pojmie to może dotrze do Noego gdzie tkwi prawdziwy problem z kierowcami składającymi masowo wypowiedzenia. Oby zdał sobie sprawę z tego co robicie bo większość frachtów będzie szła na giełdę zamiast samemu zarabiać . Tyle w temacie Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Borkowe

Joanna
@Roberto

Dobrze zrozumiałam, że dużo kierowców się zwolniło ze względu na finanse? Mój tata chce aplikować za kierowcę, nie wiem, czy mam mu odradzić pracę tutaj, czy wręcz przeciwnie? Wiesz może jak teraz stoi firma z przyjęciami, chyba szukają ludzi na miejsca poprzednich kierowców? No i czy faktycznie jest tak słabo pod względem pensji? Może jakieś podwyżki są planowane w tym Nowym Roku?

Yogi
@Joanna

Praca po 15 godzin dziennie, 2/3 to nocki za które nie płacą, zarobki jak wszędzie a nawet mniej niz w innych firmach. Rotacja kierowców to 80-90% resztę sobie dopowiedz

Były Trener

Potwierdzam w 100% Jako były trener uważam że decyzje o rezygnacji z pracy przez kierowców mają swoje uzasadnienie. Kiedy jesteś potrzebny i działasz według odpowiednich wytycznych wtedy jesteś dobry. Natomiast nastawienie zmienia się jak zaczynasz mieć inne zdanie, zaczynasz poruszać niewygodne tematy np. finanse, wtedy nastawienie niektórych ludzi się całkowicie zmienia. I pomimo zaprzeczania i tak każdy zna prawdę. Osobiście zrezygnowałem z pracy w tej firmie i uważam że to była dobra decyzja. Pozdrawiam Bartek

Klapek
@Były Trener

Zgadzam się to była bardzo dobra decyzja bo większego przydupasa od ciebie nie widziałem ,nie trza było biegać za małym kurduplem po placu przed wszystkimi ,zapomniało się jak prezenty woziło się dla Jeżaka i szefa i afiszowales się zdjęciami,wstyd mi że jesteśmy z tych samych stron Polski

Bartek
@Klapek

Teraz widać fałsz najlepszych kolegów, ciekawe czy dostaniesz podwyżkę za ten wpis. Szkoda tylko że nie dopisałeś że sam chciałeś zmienić pracę i pójść tam gdzie ja. Ale w tej firmie zawsze niewygodne tematy się pomija. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Spedition Bork GmbH & Co. KG - Langgöns

• Jak się pracuje w Spedition Bork GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Spedition Bork GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spedition Bork GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spedition Bork GmbH & Co. KG
3.4/5 Na podstawie 39 ocen.

Spedition Bork GmbH & Co. KG