Opinie o Spedition Bork GmbH & Co. KG w Langgöns

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Spedition Bork GmbH & Co. KG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedition Bork GmbH & Co. KG w Langgöns

Kierowca

Począwszy od nowego roku, zauważalnie wzrosły niemieckie diety oraz ryczałty noclegowe dla kierowców. Przy krajowych wyjazdach trwających ponad 24 godziny, nowa dieta wynosi 28 euro na dobę. W przypadku wyjazdów krótszych, ale trwających powyżej 8 godzin, nową normą jest 14 euro. Dla porównania, dotychczasowe stawki wynosiły 24 oraz 12 euro. Ciekawe czy w Bork beda zmiany?

Ciapa
@Kierowca

Przeciez BORK placi 36 euro diety.

@Ciapa

Owszem Bork płaci 36 euro diety jezeli nie zjezdzasz na baze . Wszystko jest liczone co do minuty

@Kierowca

Nie prawda. 36 € diety jest ZAWSZE od Poniedzialku do Piatku. Zmienjszaja do 24€ jezeli spisz w sobote na bazie lub niedziele na bazie. Tak to masz 36€ za kazdy dzien. Tak jest od 4 lat juz.

@Jim

Nie pisz bzdur 36 euro jest jak jestes poza baza jezdze to wiem. Moze masz uklad ,ze na baze zjezdzasz tylko w sobote i to na rezerwie bo w tyg nie chcesz nocowac na bazie bo zaplaca ci 24 € . Trzeba tex pamietac aby nie stac na autostradzie musi byc parking z prawdziwego zdatzenia bo tez nie placa wtedy 36 tylko 24

@Kierowca

Mi placa 36 € ZAWSZE. Przyjezdzam w Niedziele do pracy i mam 12€. I od poneidzialku przez cale trzy tygodnie az do zjazdu mam 36€ diety codziennie nie wazne gdzie mam pause. Tylko jak sobote na bazie jestem to mam zamaist 36 € placa wtedy tylko 24€. Na bank tak jest.

@Ciapa

Od stycznia po podwyżkach powinien płacić 28€+ 14€ dodatek czyli 42€

Kiero
@Yogi

Problem w tym ze nie musi. Moze ale nie musi bo to sie zwiekszylo jako maksymalna kwota. Ciekawy jestem czy bedzie placic. Dodatkowo wczesniej dieta byla do 24 euro a my jeszcze dostawialismy oprocz tych 24 dodatek w wysokosci 12... Ale wszyscy placa juz 28 mysle ze on tez nam tyle da.

były
@Kierowca

zasłona dymna z 36 euro, co z tego ,że taka dieta skoro podstawa 1600 euro, a u wszystkich ponad dwa tysiące.

Z BOKU

Koledzy kierowcy, tu wam przedstawiam opinię jednego kierowcy niemca PRACUJACEGO W TEJŻE FIRMIE.Polacy, polecanie Spedycje w której z Waszych wypowiedzi pracujecie za śmieszne pieniądze wypychajac niemieckich kierowców nie jest odpowiednim zachowaniem. Mieszkać w cieżarowce i być zameldowanym w dziesięciu na jednym pokoju to nie tędy droga. Gdybyście mieli tu opłacać mieszkanie i Wasze podatki samochody to zapewne nie pracowalibyscie za te pieniądze....... Trucker w BRD.

@Z BOKU

Niemiec to za takie pieniadze to nie chce pracowac. W pracy jest od poniedzialku do piatku a świeta w domu tak jest nie tylko w Borku. Tylko Polaka wykorzystuja za psie pieniadze tylko najgorsze jest to ze Polak siedzacy w biurze nie uszanuje Polaka kierowcy a Niemcowi wchodzi w (usunięte przez administratora)

@Z BOKU

"Niemcu" masz po części rację , tylko , że to nie Niemiec nas wykorzystuje -to jest dzieło naszych rodakow , Polaków. Masz poniżej wpisy podstawionego "jima" który myrda ogonem za 2100 i jeszcze w gratisie próbuje sciagnæć rodaków.

Jim

Aj historie to ja lubię. Moglibyśmy długo na ten temat rozmawiac.

Z BOKU

To nawet pralki tam nie macie,szok !!!!!!!!!!!,a czy WC i PRYSZNIC macie.????

V
@Z BOKU

No co ty , prysznice są . Nawet z sześć osób wejdzie na raz (bo to takie biseksualne). Co do kibli to już nie , pojedyńcze-dwie kabiny na ponad stu kierowców w zupełności starczają.

Ggg

Hej Jim Po co piszesz stawkę dla kierowcy który pracuje cały miesiąc ? , skoro 99.9% kierowców polskich pracuje w systemie 3/1. Dostałeś dodatek za mieszanie w mózgu?

JIM
@Ggg

Jeszcze dodatku nie dostalem.

n
@JIM

to lizaj jim , może w końcu do liżesz się do dodatku, firma lubi takich. A to ,że przy okazji oszukasz kilka (naście) osób to czym się przejmujesz, liczysz się ty i twoje profity. Na bank jesteś osobą nie wierzącą .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG na stanowisko Kierowca dalekobieżny C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Jarek

Jestem zainteresowany pracą jako kierowca ce w firmie bork z kim się kontaktować mówie słabo po niemoexku

Kierowca

Jesli urzadzaja pana pieniadze za 3 tyg pracy ze wszystkimi premiami , sobotami,dietami w kwocie max 1900€ netto to bez jezyka Bork i pan (usunięte przez administratora). pana przyjmie

D
@Jarek

Jeśli nie masz szacunku dla swojej osoby to tak jak pisze kolega pan j l czeka na Ciebie

X

Dalej pan , (usunięte przez administratora)że śmiechu widząc kolejność wpisów, które zasłaniają prawdę. Proszę niech pan to nazwie po swojemu-może ja się troszkę posmieję..

Stefan

Stawki wynagrodzenia to tylko podczas rozmowy się ustala a nie na forum!

JL
@Stefan

Dzien Dobry, dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta. Proponujemy 2200€ Brutto plus dodatkowe wynagrodzenie za prace w sobote (60€) oraz diete dzienna w wysokosci 36 euro wraz z dodatkiem . Oferujemy system 3/1 . Po dodatkowe informacje zapraszam na strone firmowa lub zapraszam do kontaktu telefonicznego +49 6447 9233 118

2200 to w systemie 4/1 w systemie 3/1 wychodzi ok 1600-1700 € brutto

Maciej
@Yogi

czesc kolego. Tez nie do konca bo miesiac nie ma czterech tygodni tylko cztery tygodni i dwa dni lub lub ... dlatego dostajesz podstawe za caly miesiac 2300. Teraz sobie oblicz ile wychodzi odejmujac tydzien co w domu jestes.

Drwal
@JL

Mam pytanko co to za dodatkowa praca w sobotę . Podlewanie kwiatków przed firmą 5 godziny ?

Drwal
@Drwal

Że wam za (usunięte przez administratora) się jeszcze nie wzięli to jestem pełen podziwu dla systemu pracy w Niemczech

@Maciej

dniówka to 70,96 brutto pracujesz w miesiącu 23-24 dni 1.632-1.703 € brutto. Kolejna ciekawostka pracując CAŁY LUTY lub 3 tyg +płatny urlop Nigdy nie będziesz miał podstawy 2200 jak powinno być za cały miesiąc tylko dostaniesz 28x70,96=1.986€ Dlaczego? przecież pracujesz cały miesiąc A JESTEŚ 214 € w plecy!!!.Każdy miesiąc jest przeliczany na dniówki ! .Nastepna ciekawostka diety 24€+dodatek żywieniowy 12€ =36€ cała kwota jest wolna od podatku a ostatnio?? diety bez podatku ale spójrz gdzie podpięty jest dodatek?? no jak gdzie? do kwoty brutto.Płacisz podatek od czegoś co jest wolne od podatku !!!

@Yogi

ten dodatek jest dodany do kwoty brutto ale składki od niego nie idą więc jest ok, ale reszta wyżej nie jest ok

Wilk
@Yogi

Co ty za brednie wypisujesz? Przecież dniówka jest obliczana z podstawy czyli podstawa jest dzielona na ilość dni w miesiącu i mnożysz ja razy tyle dni ile byłeś w pracy. Tym sposobem w lutym dniówka wychodzi większa jak w marcu na przykład.

Wilk
@Yogi

Niewiem czego ty się napaliłeś ale to co piszesz jest z kosmosu. 1 masz podstawę 2100 za miesiąc Brutto 2 masz dodatek za soboty 60 € Brutto 3 masz premie 50 € tygodniowo brutto 4 masz diety a)24 € netto b) 12 € dodatku do diety netto Napisz czy czegoś nie otrzymujesz ? Jeżeli tak tos jest niepoważny albo co chwile coś uszkodził to wtedy premi Ci nie wypłacą.

@Wilk

chodzi o cały luty nie o dni ile pracujesz. Przepracuj 3 tyg i wez płatny urlop do końca miesiąca.Wtedy spójrz ile wyniesie twoja podstawa. Nie jeden już to przerabiał

V
@Stefan

Stefan skąd oni ciebie wzięli????????

@JL

2200€ brutto za ile tygodni prosze jasno okreslic 60€ brutto za sobote ile godzin pracy na bazie no za darmo chyba nie płacicie tez pan pisze jasno premia 50 € tez brutto tez pan zapomniał dodac. JL prawde trzeba pisać!

?
@Stefan

Go.work. Bardzo was proszę. Wycofajcie wpis śmiesznego ? Stefana....o negocjacjach.... To jest poniżej dna... Pozdrawiam ciebie Stefan ?

Były

Stawki nie są do ustalenia o czym błędnie informuje ktoś od czerwca i odzież jego wpis jest zawsze pierwszy, wyprzedza wpisy nawet że stycznia. (usunięte przez administratora) Te dwa wpisy świadczą o jakiejś współpracy Borka z GoWork.pl A może się mylę

JL
@Były

Ja pękam ze śmiechu jak czytam te wasze wpisy.Który wpis jest pozytywny to znaczy ze Bork kupił GoWork hehehe

@JL

JL z czego pan pęka to nic do śmiechu chyba ,że sie siedzi za biurkiem i kłamie rodakowi w oczy. Wtedy ubaw jest. Tylko kto robi robote szary kierowca.

@JL

Zamiast się wyśmiewać może warto wyjaśnić, że nowe wypowiedzi jak i większa ich ilość podbija post do góry, ale po co ? lepiej się pośmiać prawda?

B

Szanowni Państwo, każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

@B

Juz firma poczytała ,przeanalizowała kiedy ta poprawa warunkow pracy pracownikow. Jak narazie firma Bork żyje swoim życiem bez szacunku dla kierowcy. Kiedy zmiany na lepsze,a moze zamiast rotacji kierowcow zrobilibyscie rotacje biura .Czas najwyzszy zrobic i tam porzadek. Zazwyczaj ryba psuje sie od głowy!

Cccc

Pytanie do GoWork..pl Jaki macie interes mieszając datami wpisów ????.Zawsze na pierwszym miejscu figuruje kłamliwy wpis stefana i jego przełożonego , który wprowadza w błąd że stawkami wynagrodzenia jest to przychylność z waszej strony dla kłamców.

były

. Panowie czytanie tego staje się nudne,, Rada dla poszukujących pracy w zawodzie kierowcy na terenie niemiec. 1- Bork jest to firma nieuczciwa (może nie sam Bork ale jego geniusze , ścigający się w temacie jak wy...ać polaka 2-przekonaj się o tym dzwoniąc , porównaj co Tobie oferują z tym co piszą na forum. Pod warunkiem , że odróżniasz brutto od netta,, bo pod tym kątem bedą Ciebie "czarować". 3- szacunku od polskich kierowników , spedytorów nie otrzymasz ,,chyba ,że jesteś lizusem ktorych w Borku nie brakuje -te osoby mają "dobrze" co widać po wazelinowych wpisach. Zawiedziony "niemieckim dobrobytem" poszukałem pracy w Pl. i tu uwaga -podstawa (tu szału nie ma ) 3 tys ale za to miesięcznie wychodzi prawie 9 tys (w Borku niecałe 8 tys. na rękę ) do kieszeni. jazda spod domu, gdzie do BORKA miałem 1200 km. Kto zna matematykę oleje te czerwone mercedesy./

Kierowca

Wilk to dlaczego na umowie jest 2300 brutto a podstawe liczymy od 2100 to jest mydlenie oczu a na dodatek nikt nic nie wie. Premia owszem jest za kazdy tydzien pracy 50 euro oczywiscie opodatkowana to nie wychodzi 150 euro za 3 tydz tylko zaledwie 105 euro netto. Jazda w dni swiateczne liczona co do godziny. Nie zarobisz wiecej i tyle w temacie

Ggg

Zwróćcie uwagę na daty wpisów. Październikowy wyprzedza styczniowy. Taka firma ok. że manipuluje wpisami. Nie pierwszy raz to czyni , obserwuje ich od roku , czyli od czasu jak negatywnie zamieszali w moim uspokojony życiu.

xz

firma może i ok, ale polska obsługa nie ma dla Ciebie szacunku . Jesteś nikim , tylko nr auta. Co do wynagrodzenia wielkie (usunięte przez administratora) w rozmowie podają podstawę 2300 brutto +diety, w rzeczywistości 1600 brutto +diety. Jeśli jedziesz w sobotę poniżej 8 godzin-to jedziesz za darmo-- O TYM SIĘ NIE MÓWI..

@xz

dokładnie jak piszesz, jestes tylko numerem, smutne to ale prawdziwe. Podają wynagrodzenie 2.300 € ale nie mówią że w tym jest premia uznaniowa 50 € za każdy tydzień.Premię możesz dostać ale musisz ;) wystarczy ze sie gdzies spóźnisz, nie dojedziesz czy jeszcze coś innego i PO PREMII !!!

Grzybiarz

2/1 jest od kilku miesięcy. Trzeba tylko dogadać się z panem Łukaszem

Mmmm

Czy istnieje bądź będzie w przyszłości system 2/1 lub 2/2?

Kiero
@Mmmm

Systemu 2/1 nie było i nie będzie.

Były były

dlaczego jest taka duza rotacja jesli jest tak słodko jak niektórzy pisza w ciagu roku zwalnia sie od BORK 150 kier wraca 3

X

Do "Prawdziwego"?? Po co wypisujesz te bredne wyliczenia. "człowieku"?,, przecież mój opis wynagrodzenia jest czysty i klarowny, czyli napisałem dokładnie to co powinien usłyszeć nowy kierowca. Ty świadomie robisz wodę z mózgu. Masz za to płacone?????

Prawdziwy
@X

Czesc, pisze tylko to co znajduje sie na mojej fiszce. A czy te brutto bierze sie tylko z podstawy czy z podstawy i dodatkowej premi i z dodatkiem sobotnim to mnie nie interesuje. Interesuje mnie ze brutto po 3 tygodniach mam ok 1800 i 36 euro diety dniowki. To jest dla mnie wazne. I ze kasa na konto pukntulanie przychodzi. Ze tacho nie mam przewalone. A ze nie ustawiam na parkingach na mlotki i nie jestem wulgarny to i z Dispo nie mam problemow i wszystko gra nie tylko kasa. Auto tez mam dobre... A ty jak chcesz to wypisuj ze mam 1600 podstawy ale dopisz jeszcze ze za soboty 120 euro i ze premie 150 € . Jak piszesz to pisz prawde.

@Prawdziwy

Prawdziwy Ty jesteś prawdziwy krętacz,powiedz jaki masz interes przeinaczać fakty aby oszukać rodaków .Jeśli jest ci dobrze w Borku to sobie tam siedź i nie wciągaj innych w to sz....o.Z twojego opisu wynika , że jesteś z tych co dla dobra sprawy po włościach Borka śmigają bez karty. No tak w do mu furmanka ,to czerwony Mercedes czyni cuda.

Kierowca

Zgodze sie z panem X Prawdziwy robi wode z mózgu o wielu rzeczach nie mówi ale liczenie na poziomie 5 klasy ma opanowane perfekt. Dlaczego na umowie jest 2300 brutto za miesiac a Prawdziwy liczy 2100 brutto za miesiac i dzieli przez 30dni. To co 2300 brutto jest za 6 tyg Non Stop w pracy Prawdziwy? Dlaczego tego nie ma w umowie iz miesiac w Niemczech ma 6 tyg. Prosze być szczerym . Traktowanie ludzi tylko jako numer auta to prawda.

X

Zamieściłem tu wiadomość informującą potencjalnych zainteresowanych, że podstawą wynagrodzenia w systemie 3/1 to jest 1600 euro BRUTTO, a nie jak błędnie informuje pracodawca 2300. Pytanie do administratora tej strony, dlaczego usuwacie prawdziwe wpisy, a pozostawiać fałsz taki jak dwa wpisy poniżej. Nie jest to forum prawdy???

Prawdziwy
@X

Nie piszesz prawdy. Prawda jest 2100 Euro podzielone przez 30 dni pomnozone przez 23 dni pracy dodac 3 razy po 50 euro premi tygodniowej dodac dwie soboty mamy podstawe brutto. = 1880€

@Prawdziwy

A świstak siedzi i zawija w sreberka

@Prawdziwy

zadzwoń jako zainteresowany a usłyszysz prawdę , a nie bzdury co wypisujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Spedition Bork GmbH & Co. KG - Langgöns

• Jak się pracuje w Spedition Bork GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Spedition Bork GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spedition Bork GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spedition Bork GmbH & Co. KG
3.4/5 Na podstawie 40 ocen.

Spedition Bork GmbH & Co. KG