Opinie o Opgk Rzeszów S.A. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Opgk Rzeszów S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Opgk Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opgk Rzeszów S.A. w Rzeszów

xxxx

Pracowałem w tej firmie 2 lata i to był błąd. Zarówno kierownictwo jak i prezes są osobami nienadającymi się na takie stanowiska. Zła atmosfera - wręcz toksyczna. Występowały różne chore sytuacje, które były nieuczciwe wobec pracownika. Poniżanie pracownika, posądzanie o szkodzenie firmie. Wiele przykładów mogę podać, jednakże wiem, że później szefostwo by próbowało mi grozić. Po odejśćiu z firmy było trudno znaleźć inną pracą ze względu na to, że prezes opgk działu IT opowiadał złe rzeczy o pracowniku. Pensja dla nowych osób to najniższa krajowa. Wyzysk. Musiałem pracować przez 3 tygodnie na swoim własnym sprzęcie. Często praca po godzinach bez otrzymania zapłaty za nią. Starsi pracownicy, który pracują już tam po kilka lat mają dobrze. Istotną rzeczą są również osoby, które skarżą na innych pracowników do prezesa. Nie ma wolności słowa w tej firmie. Prezes robi z pracownika głupiego. Naprawde nie polecam.

Nie..
@xxxx

Opinia nie jest prawdziwa z jednego prostego powodu - nie ma problemów ze znalezieniem pracy w naszej branży :))) Headhunterzy z różnych firm walczą o to aby kogoś do siebie przyciągnąć.

Do rozwoju: firma świetna. Realizuje cały przekrój projektów. Kto się stara zarabia. Kadra zarządzająca na poziomie, doświadczona. Bo w dobrej firmie muszą być młodzi i "starzy". Tak jest w OPGK. Polecam. W CV pisać prawdę, bo szybko wychodzi w praktyce, że to co było na papierze było marzeniem. Geodezja to piękny i ciekawy zawód.

XXXX

OPGK miewa problemy z zarządzaniem projektami i klarownym podziałem obowiązków, ale jest to spowodowane tym że firma się szybko rozwija. Polecam pracę w zespołach .Net w dziale programistycznym, ze względu na świetną atmosferę oraz interesujące projekty. Stack technologiczny jest dobry, nie spotkałem się z nudnymi, przestarzałymi projektami. Młodzi i ambitni pracownicy, komfortowe stanowiska pracy, zarobki adekwatne do umiejętności i sytuacji na rynku. POLECAM

POLECAM

Dlaczego polecam? Bo OPGK realizuje świetne projekty IT (do tego wiele z nich globalnie) i rozwija swoje produkty. Ostatnio została uhonorowana nagrodą Innowatora Podkarpacia za jeden ze swoich produtków. Jako były pracownik bardzo ją polecam. Nasze drogi się rozeszły, ale sentyment do wspaniałego zespołu pozostanie na zawsze. :)

DZ
@POLECAM

Dzięki :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Opgk Rzeszów S.A. na stanowisko Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
front

Czy może się ktoś wypowiedzieć z działu frontend? Jaki stack?

Zależy
@front

React, Angular głównie.

adam
@Zależy

Od AngularJS po Angular 8 - zależy od projektu.

TK

Karlo

Nie tylko. Na front jest react i angular.

Czy Opgk Rzeszów S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

xxx

tak

Nie
@xxx

Nie.

Wszystko zależy od projektów, w których bierze się udział. Na pewno nie jest to "narzucanie". Bardziej "uzgadnianie".

Olka
@Odpowiedz

Raz miałam sytuację kiedy musiałam zrezygnować ze wcześniej zaplanowanego urlopu. Czasami tak po prostu bywa. Odbyło się to jednak w cywilizowany sposób i nie mogę narzekać.

Pitca

Hmmm
@Pitca

Niesamowita historia. Mam wrażenie, że to fejk ale z ochotą skomentuję. Sformułowania typu "pracownik", "prezes" nie mają miejsca bytu w OPGK. Praca po godzinach ma czasami faktycznie miejsce ale jest to rozliczane zawsze na bieżąco. W problem w znalezieniu pracy też ciężko uwierzyć. Tak się składa, że headhunterzy z innych firm bardzo aktywnie zachęcają do przejścia - na szczęście dużo chętnych nie ma. Co do sprzętu - owszem - zdarzają się sytuacje wśród praktykantów, że są proszeni o przyjście z własnym sprzętem. Na pewno nie ma firm ani ludzi idealnych i błędy popełniamy wszyscy. W OPGK jest z pewnością również wiele do poprawy. Jednak tylko ten co nie robi nic - nie popełnia błędów. Życzę powodzenia!

Pitca
@Hmmm

Pański komentarz tylko potwierdza moją opinię :)

Zibi

A z jakimi np projektami można się spotkać z kategorii tych ambitniejszych? @NoName

Ala
@Zibi

Moze latwiej bedzie odwiedzic firme i dowiedziec sie samemu?

Feliks

Bardzo dobra firma i pozostaje jedynie dopracować jakieś drobne błędy, polecam super praca.

Romek

Może ktoś opisać pracę Project Managera w IT?

Stalowa

Kto dopuścił do ruchu ten skoszony samochód?? Masakra jak można jeździć takim korzeniem?!

Krzysztof
@Stalowa

Czy możesz wyjaśnić, czego dotyczy twoja opinia? Na forum zagląda także wiele kandydatów i postronnych osób. Twój wpis może być nie dla wszystkich zrozumiały. Czy masz zastrzeżenia, co do stanu technicznego pojazdów w tej firmie?

Krzysztof

@Kawu, czy możesz napisać coś więcej na temat organizacji pracy zespołów programistycznych w firmie OPGK? Czy zespoły programistyczne są duże, a osoby doświadczone i z długim stażem w programowaniu? Jak oceniasz pakiet benefitów? Czy firma zapewnia takie dodatki swoim pracownikom?

Kamil

W treści wizerunku/rozpoznawalności bardzo dużo się ostatnio zmieniło. Departament IT oraz cały wydział powiązany z wytwarzaniem oprogramowania, projektowaniem dedekowanych systemów etc.funkcjonuje teraz pod nazwą OPGK Software (w ramach OPGK Rzeszów S.A.). Polecam zapoznać się z nową stroną.

Robert

Super pracodawca, dobrze się pracuje. Polecam!!!!!

dekal

kontroler_jakości_IT

Witam, Pytam osoby pracujące w firmie, czy jest tam takie stanowisko jak Tester lub szeroko pojęty QA? Zastanawiam się nad aplikacją ale nie wiem czy jest sens jeżeli nie ma takiego stanowiska

Aleks Ć.

Jest przyzwoicie ale bez wodotrysków. Bardzo dużo zależy od projektu, w jaki się wpadnie.

Fttxv.

Za geodezję wypowiadać się nie będę ale w informatyce jest naprawdę w porządku. Byłem w kilku firmach i mam porównanie. Projekty bardzo ambitne, ludzie w porządku. I bardzo fajne fotele mają. Wkurza natomiast to, że na mieście firma nie jest zbyt kojarzona i jest to duży fakap. Klienci głównie z polecenia. A to też coś znaczy.

GRO23

@Gor22 słabo ?? Chyba miałeś na myśli fatalnie...

Zostaw merytoryczną opinię o Opgk Rzeszów S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Opgk Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opgk Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opgk Rzeszów S.A.?

Opgk Rzeszów S.A.