Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK RZESZÓW S.A.

Rzeszów

Opinie o Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK RZESZÓW S.A.

roberto 2013-06-28 15:34:49
Wszystko zależy do którego działu się trafi. Firma bardzo w tej chwili inwestuje w rozwój i widać zmiany gołym okiem. Kadra coraz młodsza, socjal: darmowe lekcje angielskiego, karty benefit itp. Atmosfera fajna. Jest ok :)
długoletni pracownik na wylocie 2013-11-18 11:51:50
ale bzdury !!! poprzednik pisze
julian 2014-01-13 12:56:33
Jedna z lepszych firm na podkarpaciu;)nowoczesna kadra, kierownictwo z prawdziwego zdarzenia:) karty benefit dla pracownikow..... polecam ta firme:):):)
mlody 2014-01-22 13:06:28
siema
czy sa jakies przyjecia do firmy ???? z tego co czytalem warto skladac cv tam.
pozdrawiam
Arti 2015-11-17 20:22:10
Kadra Zarządzająca ok kto to pisze chyba sam Lichończak, który nie ma pojęcia o niczym. Tyle co w tej firmie się złego dzieje. Ludzie nie maja pojęcia a chodzą do wiceprezesa żeby tylko mieć podwyżkę mowię tu no o jeden takiej U która buc może coś robi szefowi szkoda gadać ale jak ktoś chce jech spróbuje i sam zobaczy jak nie wieży oszuści którzy wszystkich chcą źrobic na kasę
S00g 2015-11-25 23:03:12
Arti. Nie wiem skąd się urwałeś. Ciężko skomentować Twoją opinię gdyż nie do końca wiadomo o co w niej chodzi - (język polski - trudny język). Akurat tak się składa, że pracuję w tej firmie od ponad dwóch lat i zgodzę się z kolegami "z góry listy" - wszystko zależy od tego gdzie trafisz. Firma jak dla mnie naprawdę jest ok. Ruszyły szkolenia, płaca też jest całkiem przyzwoita. Projekty ciekawe (m.in. Francja). Chaos momentami jest uciążliwy ale coś zaczyna się zmieniać i tu na lepsze. Atmosfera natomiast jest bardzo dobra.

ps; pozdrowienia z informatyki.
Warcraft 2015-11-29 16:45:39
@Arti: kompromitujesz się (na miejscu "skomentowanego" poszedłbym do sądu. Firma daje radę.
pracownik 2015-12-01 09:29:10
NIE POLECAM TEJ FIRMY. Atmosfera beznadziejna, a co najważniejsze to OSZUKUJĄ Klientów, W teren nie pojada, nie sprawdzą tylko siedzą przy biurku i piszą, że wszystko sprawdzili. Odeszłam z tej ZŁEJ firmy, bo nie mogłam OSZUKIWAĆ i OKRACZAĆ klientów. A co do kadry to zgadzam się że młoda, czyli NIE doświadczona, NIC nie potrafią i co najważniejsze NIE chce im się pracować. NIE POLECAM TEJ FIRMY
jan 2015-12-01 09:55:39
Zgadam się to nie jest ZŁA firma, to jest TRAGICZNA, TRAGICZNA, TRAGICZNA Firma. NIE polecam, żeby nie mieć nie potrzebnych problemów w życiu, to nawet nie myście o tej KOSZMARNIE TRAGICZNIE ZŁEJ firmie, żeby z nimi współpracować , lub w ogóle pracować u nich.
PiLa 2015-12-01 14:33:33
@pracownik @jan

Monika. Nie dubluj wpisów :P
Zainteresowany 2015-12-15 15:16:48
Dajcie spokój - dostaliście wypowiedzenie nie za to że dobrze pracowaliście tylko za nieróbstwo. Czasy "czy się stoi czy się leży..." bezpowrotnie minęły, wiem, że to boli. Wystąpię do moderatora serwisu ze stosownym pismem w celu udostępnienia informacji. Prawnik zrobi co trzeba. Pozdrawiam wszystkich rozgoryczonych "pracusiów".
Dave 2016-01-08 17:52:59
Firma sama w sobie absolutnie nie jest zła, szczególnie, jeśli chcesz zdobyć doświadczenie. Jeśli chodzi o zarobki czasy, kiedy w OPGK można było godnie zarobić bezpowrotnie minęły, wiem, że to boli, ale na szczęście można zarabiać godnie w innych firmach lub za granicą. Na początek jednak polecam tak na rok czasu żeby mieć doświadczenie w papierach i móc spokojnie rozglądać się dalej :)
zainteresowana 2016-06-15 13:14:26
zastanawiam się nad podjęciem pracy w OPGK Rzeszów. Mógłby mim ktoś przybliżyć coś o na temat ciekawych projektów z Francji, o których coś wspominał jeden z przedmówców. Czy te projekty wykonywane są w zdalnie w Rzeszowie, czy na miejscu we Francji. Bo ogólnie bardzo interesuję się kulturą tego kraju i bardzo chciałabym tam pojechać na jakiś ciekawy projekcik. I jeszcze ile można zarobić na takim projekcie (czy wypłacane dodatkowo delegacje, czy wszystko uwzględnione w wypłacie)?
o_o 2016-07-01 13:45:25
@zainteresowana

Projekty we Francji są realizowane zdalnie ale czasami jest możliwość wyjazdu. Lokalizacje: Grenoble, Marsylia. Jest ok :)
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK RZESZÓW S.A. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK RZESZÓW S.A.