Opinie o TechniSat w Siemianice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TechniSat. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat w Siemianice

Dajcie sobie z tą firmą spokój ,ona idzie na dno . Pomiatają ludzi jak chcą ,a to co obiecują to obiecanki cacanki ,a g....emu radość . Przyjmują , a zaraz będą zwalniać .

Andz

Myślałam że to strona dla osób ,które chcą wyrazić opinie o danej firmie ale najwidoczniej się pomyliłam . Byłam zainteresowana opinią ze względu iż jutro mam rozmowe kwalifikacyjną w tej firmie ale zobaczyłam tylko same hejtownie się obrażanie i wyzywanie jestem zniesmaczona takim zachowaniem Polaków , wróciłam niedawno za granicy tam ażdy sobie pomaga a Tu tylko patrzy jeden na drugiego jak obrazić czy urazić o CHORE !

lello

...powtarzasz ciągle moje, lub czyjeś słowa, stać Twoja krucha inteligencje na zredagowanie czegoś od Siebie? Postaraj się, dostaniesz gratisa...np dzień bez pampersa... Im bardziej krzyczysz tym mniej Cie słychać.Nie poddawaj się tak szybko zepchnięty na margines wyobraźni pajacyku!...:):):)

@lello

Mam do Ciebie pytanie. Kiedy ostatni raz robiłeś badania i czy to na pewno był właściwy lekarz?. Po twoich wypowiedziach sądzę że z tobą jest na prawdę źle, może warto zbadać się jeszcze raz!

opos
@Michu

Lello na pierwszy rzut oka widać że jesteś skończonym imbecylem!.Każdy ma już dość słuchania twoich bezsensownych wywodów. Nie piszcie więcej z nim bo szkoda zaśmiecać forum na takie rozmowy z takim typem.

@Michu

Jestem zdrowy, wiec nie pamiętam kiedy bylem u lekarza.Ciesze się , ze nawet zaściankowi biznesmeni dbają o moja kondycje zdrowotna.Na roli nie wyszło, w fabryce nie wyszło, to może na "Świebodzkim" spróbujcie, tam każdy jest SZEFEM...

Oferty Pracy

Specjalista ds. IT / Specjalista ds. Linux/Unix TechniSat 2015-03-12 Żródło: Gowork.pl Siemianice (dolnośląskie) Jeśli potrafisz: Szybko i sprawnie zapewnić wsparcie dla wielu użytkowników sieci/komputerów stacjonarnych Myśleć samodzielnie, kreatywnie Komunikować się z innymi Czytać i pisać w języku angielskim Szybko przyswajać wiedzę z dziedziny IT   A ponadto : Znasz język niemiecki Piszesz skrypty w Bash, Perl itp. Windows, Linux, MSSQL i MySQL nie jest Ci obcy   Zgłoś się do nas, a w dobrej atmosferze będziesz pracował p

@Oferty Pracy

Jeśli szukasz pracy i płacy adekwatnej do umiejętności, to w firmie TechniSat jesteś pod właściwym adresem

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie TechniSat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
jasiostasio

Hej, jak wygląda praca na magazynie bo mi zaproponowali i nie wiem czy skorzystać czy szukać coś innego?

@jasiostasio

A pochwalisz się ile Ci zaproponowali?.

Rzeczywistość

Aby była jasność nie piszę na forum i nie chodzę po firmie i nie jojczę nie sieje fermentu, aby to było jasne! opisałem jak to wygląda na moim dziale! Warunki pracy jak przestaną mi odpowiadać, to się zwolnię, ale puki co jeszcze wytrzymuje nerwowo...

@Rzeczywistość

Bardzo dobrze napisane. Ale o tym to już było dawno mówione o tzw. wymieniaczach. Dobrych serwisantów tam już nie ma bo ich pozwalniali albo sami się zwolnili!, zostali jak to kolega wyżej napisał magicy którzy udają że coś potrafią.

@To ja

...Ferment juz zasiales, jatrzysz i opowiadasz wlasnie na forum te brednie, a przede wszystkim to zdradzasz tajemnice sluzbowa, za co powinienes wyleciec na zbity pysk i odpowiadac karnie! Sam jestes magikiem i jak Ci nie odpowiada praca w firmie to WON!Tylko kto przyjmie takiego dupka?

@lello

Nie na napisałem o "Magikach" tylko przytoczyłem co wcześniej napisał przedmówca. a jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie zabieraj głosu. Zrób coś dla siebie i innych...nie wypowiadaj się tutaj proszę.

@To ja

...pal głupa dalej ...lubię to i proszę o więcej... Myślę, ze niedługo już skończysz podstawówkę.Dodaj gazu chłopie, bo jak tak inteligentnie będziesz się prezentował , to maturę zdasz w 2150 roku...

@lello

Zamknij się w końcu!, sam palisz głupa i od tego już masz beret zryty. Patrząc po twoich wypowiedziach prezentujesz swój poziom nie wyżej jak gimnazjum. A to że lubisz bzdury opowiadać to już doskonale widzą też inni i nie tylko w pracy.

@On

...inni to tez ludzie, Ty tez jestes inny...zawiodlem sie na Tobie wiesniaku.Miala byc adrenalina , a wyszlo zwyczajne rozwolnienie. Spotkajmy sie jednak w 2150 roku jak juz nauczysz sie pisac, czytac i myslec. Co do ostatniego to mozliwa jest prolongata. Pozdrawiam innnych i ntych w pracy:):):)

@lello

Poziom wieśniaka sam prezentujesz!. Jakbyś nauczył się czytać i myśleć to byś zauważył że jesteś jedyny który myśli inaczej WIEŚNIAKU!!!

Rzeczywistość

Do kolegi toretto jeśli masz tylko taką możliwość, to nie zatrudniaj się w tej firmie jeśli masz taką tylko możliwość!!!. Ja już trochę lata nauki mam za sobą, Opowiem o pewnym dziale... serwisie... Stanowiska serwisowe są wyposażone poniżej godności ludzkiej czyli, aby nie być gołosłownym: -Badziewiasty multimetr chy-19(ogólnie wystarcza ważne,że bateria długo działa) -1 oscyloskop na 2 stanowiska -mikroskop -zasilacz aby czarować pod napięciem :) -i bootloader jak jesteś szczęściarzem, to będziesz miał swój bootloader na którym będziesz mógł odpalić test "bootloadera" dzięki któremu może uda Ci się coś zaobserwować multimetrem i oscyloskopem (Oscyloskop do kilkunastu Mhz) a zapomniałem bootloader składa się z małego programu, do testowania płyt, z komputera PC, którego masz na stanowisku i zwykłej karty sieciowej oraz kabelka LAN. Karta sieciowa LAN, którą możesz sam zakupić na serwisie aukcyjnym za 5zł w momencie kiedy ta karta Ci padnie robi się bardzo poważny problem W TEJ FIRMIE, bo na jej wymianę lub konfiguracje prze TECHNOLOGA trzeba nieraz czekać kilka tygodni!!! a robotę musisz wykonać codziennie!!! Aaa jeszcze jedno czasami się zdarza, że przychodzisz do pracy patrzysz, a tam ktoś ukradł ci kartę sieciową:( i nie masz czym pracować. Twój sukces na serwisie zależy jeszcze od twoich umiejętności czarowania, a czarodziei w firmie mamy kilku świetnych!, Potrafią z tego niczego SPORO NAPRAWIĆ, ale nie licz na to, że zostaniesz z tego powodu jakoś doceniony. Częstotliwości przy których się pracuje dochodzą do 7GHz :):):):):) reszta to pomoc innych kolegów, którzy Cię naprowadzą jaki element na jaki błąd masz wymienić jak nie uda Ci się naprawić sztuki, to albo oddajesz koledze bardziej doświadczonemu albo wywalasz do śmietnika. Dłuuuuuuuugo by można pisać jak wygląda praca, ale jeśli możesz, to zatrudnij się do jakiegoś zakładu RTV typu Zurit lub coś podobnego, tam się naprawdę czegoś nauczysz, bo u nas w fabryce, to na pewno nauczysz się dobrze wymieniać elementy, aby płyta wyglądała ładnie. Chyba że nie wiesz w tym momencie nawet jak się podłącza Woltomierz, a jak Amperomierz, to zapraszamy do firmy tego może się nauczysz, ale podkreślam może!. Pozdrowienia dla wszystkich MAGIKÓW z Technisatu :). PS. Jedyne co dość mocno ratuje tą firmę od strony serwisu, to to, że wielu MAGIKÓW ma blisko, do tej firmy i atmosfera wśród chłopaków serwisantów jest dobra za co Panowie Serwisanci Elektronicy i nie Elektronicy DZIĘKUJĘ!. Pozdro jeszcze raz dla Magików, bo wypracowują sporo oszczędności, dla tej dziwnej firmy bez poszanowania, od strony szefostwa wyższego szczebla!.

toretto

No dobrze, ja sie wcale nie uważam za super fachowca, ale raczej łeb na karku mam i szybko się ucze, jak TechniSat traktuje takie osoby? Czy przyjmują osoby niedoświadczone, coby ich przyuczyć do zawodu profesjonalisty? Mozna tutaj liczyć na jakieś kursy, szkolenia, certyfikaty i bez umowy lojalnościowej w zamian?

Michu

Ja mam pytanie odnośnie działu handlowego. ktoś się orientuje jakie warunki pracy na stanowisku handlowca? Jaka atomsfera? Widzę, żę coś się pozmeniało bo dzial handlowy ma nowy adres.

lello

...tak..."młodzi, prężni, i aktywni, którzy znają się na rzeczy" otrzymują wynagrodzenie adekwatne do cech i wymagań zaznaczonych przez Ciebie. Niestety nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem, czyli nie potrafią zrozumieć co czytają!Za fachowca uważa się prawie każdy absolwent gimnazjum i do tego jest bardzo roszczeniowy, w dziwny, wyjątkowo - polski sposób...powiedz pracodawco ile mi dasz, a ja powiem Ci co mogę za to zaoferować!!!!! To nie tylko brak "ratio", to brak fantazji i zachowanie instynktowne, charakterystyczne dla zwierząt! Przepraszam za ostre słowa krytyki, ale to i tak łagodna ocena naszej rzeczywistości.My ja stworzyliśmy i teraz powinniśmy jak najszybciej z tym problemem społecznym sobie poradzić! Pozdrawiam.

Mr. Nobody

Polaczki, Polaczki, Polaczki.... Postawa roszczeniowa. Nic wiecej. Ciagle tylko zle. Niedobrze. Kardna. Obcinaja. Kaza pracowac. Karza za niepracowanie. Jezus maria ( celowo z malej )... Tak sobie w ostatnim czasie naliczylem ile osob do tej firmy w ostatnich kilku miesiacach wrocilo, mimo iz jak odchodzili - albo byli zwalniani w kruchym dla firmy momencie - zarzekali sie i zapluwali, ze NIGDY, ale to NIGDy juz tutaj nie wroca, chocby do nich dzwonili. Coz. Czas doskonale zweryfikowal ich zapieranie sie. Zanam nawet takiego, ktory na odchodne nawtykal paru osobom. Ale jak pod koniec roku przyszpililo, z powodu braku pracy, to wrocil z podkulonym ogonem sie klaniac. Teraz drogi ON - ie. odpowiedz na pytanie bardzo prosz. Czy masa tych ludzi tu wrocila, bo: a: nie bylo innych perspekty b: nie bylo innej czyt. lepszej - pracy c: w gruncie rzeczy jak tak pomyslec, to naprawde wcale nie jest tu zle d: tak kochaja Technisat, ze nie mogli na dlugo sie z nim rozstac. Wiesz co? Nie odpowiadaj moze lepiej. Znam odpowiedz. A teraz drogi ON - nie. Wsadz sobie swoja roszczeniowke w kieszen i powodzenia w pracy, w ktorej bedziesz tym upragnionym Fachowcem, z kupa kasy w kieszeni. A calej reszcie daj pracowac.

@Mr. Nobody

Trafiłeś w dziesiątkę, bo tak naprawdę jest.Jest praca, są pieniądze, a milionów nikt nikomu nie obiecał! Umowę o prace podpisuje każdy i bez wyjątków po omówieniu i przedstawieniu warunków wynagrodzenia i innych świadczeń. Po co kłamać tylko w imię wyimaginowanych oczekiwań i niespełnionych marzeń. Przegrani cwaniaczkowie, którym nigdy i nikt nie dogodzi niech dadzą spokojnie ludziom pracować i utrzymywać rodziny. Zachód czeka na Supermanów bez znajomości języka ale za to bardzo roszczeniowych...wiec jedzcie i zarabiajcie krocie pijąc piwo, paląc papierosy i siejąc ferment.

j23

A jak chcesz mieć dobrą kasę nie mając umiejętności , pokaż co umiesz a dostaniesz kasę

ON
@j23

Nie gadaj głupot. Tam szukają idiotów aby zasuwali ile się da a kasy i tak nie zobaczysz, zawsze coś wymyślą aby obciąć premię.

lello

Szanowny panie, z takim podejsciem do pracy i placy nadajesz sie tylko na rente chorobowa. Twoja choroba to prosty przypadek i niestety czesty wsrod ludzi mlodych. Z winy rodzicow nie potrafisz znalezc sie w dzisiejszych czasach i dlatego opanowalo cie gluptactwo.Ze sposobu w jaki piszesz wynika, ze najlepiej potrafisz zuc gume i grac w pingponga kieszonkowego na wlasnych jajkach.Takich geniuszy nie potrzebuja ani w TechniSat, ani w zadnym innym "Sat". Co do podpowiedzi dowcipnego kolegi o Nicku "ON",moge tylko powiedziec, ze prawdopodobnie nosil glowe w chmurach do momentu kiedy przywalil jajcami w latarnie.Spadl na ziemie i okazalo sie, ze jest nikim. Podajcie sobie lapki i odmaszerujcie na piwo...ach zapomnialbym...wpierw idzcie wyzebrac od kogos po 10 zl , bo sami nie jestescie w stanie zarobic nawet na Harnasia z puszki!.

ON
@lello

Sam chodzisz z głową w chmurach i udajesz jak to jest cudownie w Technisacie. Jeśli jest tak dobrze to skąd takie roszady w zatrudnieniu?. Takich jak ty którzy chcą wykazać się.... ale głupota jest wielu, a ty się właśnie do nich zaliczasz. Ta firma już dawno nie dba o fachowców, sami się pozwalniali. Za fachowca niestety ale trzeba też zapłacić a tam tego brak.

@ON

...nie przychodzę do "firmy" tylko do pracy i nie żeby coś lub kogoś chwalić tylko po prostu pracować i za te prace mam płacone. Masz kompleksy to je lecz. Nie ma obowiązku pracy, a tym bardziej u konkretnego pracodawcy.Masz wybór wiec idź tam , gdzie będziesz zadowolony, ale nie kłam i nie kombinuj. Widze, ze masz dużo wiedzy na temat polityki kadrowej(?), a kompetencje zawodowe? Zatrudnij się jako wróżbita, tam można bajerować bez końca i bez ponoszenia konsekwencji za "bajer". "za fachowca płacą wszędzie" ...ale najpierw pokaz co potrafisz to może Cie "kupią".Mam podstawę, aby wnioskować, ze na rynku pracy jesteś zielony i dlatego tez taki roszczeniowy.Pożyjesz zobaczysz, ze myliłeś się w ocenie i to bardzo.Pomyśl nad kompetencjami i fachowcem po prostu bądź, a reszta załatwi się "sama". Pozdrawiam

@lello

Schowaj się z tymi wypocinami i zamilcz raz na zawsze. Nie masz pojęcia synu o moich kompetencjach to się nie wypowiadaj bo ich nie znasz!. Do pracy przychodzisz jak ci każą, twoje zdanie tam się nie liczy. jesteś własnie jednym z tych wróżbitów którzy tam pracują i bajerują jak to jest wspaniale, jeśli tak to skąd te zwolnienia i ponowne zatrudnienia?. Proszę Cię skończ opowiadać te słodkie bajki, pracownicy sami widza jaka jest sytuacja nie musisz ich uświadamiać....zrób tyle dla mnie i dla innych

@On

...Twoja przeszlosc , przyszlosc i Twoja agresja jest mi absolutnie obojetna.Paluj sie czym tylko chcesz.Mentalnie tkwisz w glebokiej komunie , a to nie pozwoli Ci racjonalnie myslec.O Tobie wiem tyle ile Ty o mnie, ale nie obrazam Cie.Inteligencja nie grzeszysz a kultura osobista wcale. Ty musisz byc gnebiony bo inaczej nie potrafisz funkcjonowac.Baw sie dobrze. Pisac nikt mi nie zabroni a napewno nie Ty! Nikt nikogo nie zmusza do czytania tego co ktos napisze. Poszukaj sobie innej formy rozrywki i palowania sie.

@lello

Miałeś nie pisać, a nie obrażać sam siebie. Przykro że tak piszesz sam o sobie, alenie będę się poniżał do twojego poziomu. Pozdrawiam.

@On

...miałeś szanse awansu społecznego, ale wybrałe (usunięte przez administratora) wiec taplaj się w nim dalej...

Berni

Witam Jakie są zarobki na stanowisku: Monter Podzespołów Elektronicznych ? Jaki jest ten pakiet socjalny? Pozdrawiam.

słowik

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do czyjejś pracy,to zamiast żalić się na forum,niech idzie do lidera lub kierownika serwisu i go o tym poinformuje,a nie rzuca cień na wszystkich robiących na serwisie.

mr nobody

Poza tym Ptysie... Gdzie WYMIENIACZE maja sie uczyc? Kiedy i jak? Jesli nie w taki sposob? Jak maja zdobyc doswiadczenie i stac sie fachowcami? Czy my naprawde ich az tyle potrzebujemy? Stan jest jaki jest, bo wzrosla produkcja. Kiedy produkcja nie idzie tak mocno ( a sa takie dni ) to stan nie spada, bo czesc z was, zamiast naprawiac plytki lazi po hali, albo bawi sie telefonem, a podejscie do ( niektorych!!! ) z was z prosba o naprawe badz sprawdzenie plytki konczy sie stwierzeniem - zajety jestem i glupim usmieszkiem pod nosem. Nie mowcie o stanie, bo bylby inny gdyby nie tych kilku leserow.

mr nobody

Bajeczki opowiadacie... Nie bede wchodzil w kwestie kierownictwa, bo tu nie trzeba byc filozofem, zeby sie domyslic, ze jesli chca sprowadzic fachowcow, to musza im zaplacic, a na to kasy nie ma. Nie trzeba byc tez filozofem i medrcem, zeby widziec, ze sa FACHOWCY i WYMIENIACZE. Ale tu akurat w zarobkach dzieki temu jest spory rozstrzal. Fachowcy zarabiaja jak na mozliwosci firmy duzo wiecej niz wymieniacze. Widelki sa szerokie. I nie mowcie mi prosze jak to jest zle u was, bo to akurat widac. Wystarczy popatrzec na was w ciagu dnia i widac, kto pracuje - komu zalezy i kto zarabia, a kto jest leserem siedzacym z telefonem w reku i narzekajacym jak to jest zle. No nie ma co sie oszukiwac panowie. Sa ci, ktorzy wymieniaja i maja mala podstawe, przez co i nadgodzinowa kasa nie jest specjalnie wielka, ale sa tacy, ktorzy cisnac nadgodziny w trzymiesiecznym cyklu rozliczeniowym biora kase wieksza niz nie jeden Kierownik w tej firmie. Potraficie tylko narzekac, jak to jest zle. Tymczasem wolny rynek. Nie podoba sie? Szukaj gdzie indziej. Niewolnictwo, w niedziele po 12 godzin - szok szok szok??? Pracuje tu juz prawie 4 lata. Nigdy nie slyszalem, zeby ktos w niedziele - nawet na nadgodzinach - siedzial tu 12 godzin, wiec... :)

wymieniacz

Ja wiem kogo zwolniono na serwisie pracuje tu. Było to raptem 3 pracowników pozostala 2 znalazła sobie coś ciekawszego i blizej domu a pan serwisant to chybo jest jednym z tych zwolnionych no cóż wszyscy zwolnieni zapracowali sobie na to bez powodu ich nie zwolniono pozdrawiam serwis wymieniaczy i serwisantów "każdy inny wszyscy równi"

@wymieniacz

Po części się z Tobą mogę zgodzić że byli tacy to im się należało ale to był jeden taki przypadek jeśli chodzi i serwisanta. Dla twojej świadomości to pracuję tam ale nie na dziale serwis.Jeśli chodzi o lello to wiem która to osoba, ale niech sobie pisze co chce ja wiem swoje. Dalsza rozmowa nie ma sensu i do niczego nie prowadzi.

kolo

OK,Serwisant,podaj inicjały fachowca ,którego zwolnili ,a potem podyskutujemy.

@kolo

Bo to jednego zwolnili fachowca z serwisu. A inicjałów nie będę podawał bo i mnie zwolnią. Jeśli pracujesz na serwisie to wiesz doskonale kogo zwolnili a kto sam się zwolnił, i jak masz dobry wzrok to zwolnili takich co się znają narzeczy a nie udają że się znają, a zostali ludzi po znajomości lub wymieniacze. Wiesz dlaczego na serwisie są ludzie z przypadku?, bo kierownik musi utrzymać niskie stany do naprawy, więc się bierze teraz byle kogo aby wymieniał, jednym słowem sam sobie strzelił w kolano zwalniając serwisantów fachowców, stąd takie roszady na tym dziale.

@Serwisant

Wyglada na to, ze Ciebie wlasnie zwolnili . a Ty nie mozesz sie z tym pogodzic.Wez sie chlopie do roboty i nie opowiadaj farmazonow. Jak masz problem, to go rozwiaz.Szukanie winnych , za Swoje niepowodzenia zacznij od Siebie samego. baw sie dobrze milionerze Judaszu...!

rudolf

Macie racje pracowalam tam i tylko moge powiedziec doprowadzaja czlowieka do zzaawansowanej nerwicy jak tak to tyracz 6 dni w tygodniu po 12 godzi niedziela. to bylo dobrze A jak juz czlowiek pojdzie na chorobowe do ktorego sami doprowadzili to juz zle szok szok szok najgorzej na hali B ze zmiqna B.S.

kolo

Znowu kłamiesz,nikomu z nas nie obcięto pensji,wiązałoby się to ze zmianą umowy,nie można ot tak zmniejszyć sobie podstawy,a na to żaden z nas sobie nie pozwoli.Jeśli chodzi o stan serwisu za poprzedniego kierownika(o wiele lepszego niż aktualny -i tu się zgadzam,że przyjmuje on każdego nie umiejąc nawet ocenić umiejętności kandydata,a po 2-3 tyg. wychodzi,że koleś nie daje rady i albo sam się zwalnia,albo jest zwolniony),powinieneś wiedzieć,że jeśli zwiększa się produkcja to proporcjonalnie zwiększa się spad,a produkcja wzrasta u nas bardzo mocno. Obawiam się,że już u nas nie pracujesz ,albo nie pracowałeś nigdy na serwisie,bo zbyt często mijasz się z prawdą.To tak jakbyś słyszał dzwon,ale nie wiesz ,gdzie w niego biją.Lepiej daj sobie spokój,my ,którzy zostaliśmy , chyba nie potrzebujemy takiej pomocy jak twoja,a każdego który chce tu przyjść informujemy,że tu nie ma zbyt wiele czasu na filozofowanie,tu trzeba robić szybko i jak najwięcej,a pracuje się w soboty i niedziele,pieniądze nie są rewelacyjne,chyba,że dla miejscowych(koszty dojazdu). Jeżeli szukasz pracy ,gdzie będziesz sobie dłubał w jednej płytce cały dzień ,to zapomnij,to zakład produkcyjny,a nie prywatny warsztacik.

@kolo

Jeśli chodzi o kasę to miałem na myśli premię. Ty chyba zbyt krótko pracujesz na serwisie bo mało wiesz na temat dawnych i obecnych czasów. A z tą produkcją nie jest tak do końca jak mówisz , są momenty kiedy jest duża produkcja co się wiąże z dużym spadem na serwis ale też są dni kiedy produkcja jest bardzo mała. A wracając do serwisantów to uważam że gdyby nie zwalniano takich co mają wiedze i pojęcie nie było by takiej roszady na tym dziale. Ale myślę że to nie ma to sensu rozwijać, każdy wie jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat - Siemianice

• Jak się pracuje w TechniSat?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TechniSat