PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opinie o PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Kubek

Nie jest mi obca praca w brudzie, pyle i hałasie, w zimnie. Powtórzę - zgadzam się, że produkcja to ciężki kawał chleba. Najlatwiej jest jednak po prostu narzekać, marudzić, zamiast pokierować swoją karierą. Z tego co wiem, to poszukiwana jest osoba na stanowisko handlowca na eksport, wymagana przede wszystkim bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, aplikuj!

ucho_prezesa
@Kubek

@Kubek, może kiedyś pracowałeś ciężko. Teraz rozkokosiłeś się wygodnie w biurze i zapominałeś jak to jest. Przyjdź robić na hali. Zobaczysz gorszy plastmet.

Małgorzata

@ucho_prezesa, rozumiem, że negatywnie oceniasz warunki pracy w firmie PLASTMET. Czy wiedziałeś o nich przed podjęciem pracy? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiono Ci zakres zadań na Twoim stanowisku? Nie ma firm idealnych, ale też nie ma firm całkowicie złych. Czy udało Ci się więc znaleźć w tej firmie jakieś pozytywne aspekty?

PRO100

Wszystko jasne. @Kubek robi w biurze, pije kawkę, pie*dzi w stołek, wypisuje brednie i kasuje szmal.

mibs
@PRO100

nastał dobry czas w Polsce dla leserów i nierobów , człowiek pracy po dópie zawsze tu dostawał , taki "pracownik" @Kubek powinien na produkcje iść , wtedy dopiero miałby szacun dla robotnika. Te białe kołnierzyki myślą , że to oni utrzymują mózgiem firmy , ale ktoś musi wytyrać zysk, dochód swoimi łapami jednak , nie będzie fizoli to i umysłowy do gara nic nie włoży ... :D

@PRO100

O, a gdzie jest taka praca? Kto płaci za siedzenie w biurze, picie kawki i pisanie na GoWorku? Masz taką pracę? Gratulacje :D

@mibs

Absolutnie się z Tobą zgadam - pracownicy fizyczni ciężko pracują na produkcji. Uważam również, że nie tylko w Plastmecie, ale ogólnie w podobnych zakładach, między poszczególnymi działami powinna panować pełna synergia. Jeśli przedstawiciele handlowi nie przeprowadzą odpowiednich rozmów z klientami, to fizyczni pracownicy też nie będą mieli pracy, nie będzie co produkować. W dziale projektowym trzeba odpowiednio zrobić rysunki, kierownik produkcji musi odpowiednio wszystko zaplanować, programiści też mają ręce pełne pracy, a Panie dbające o porządek pilnują, żeby pracować w czystym otoczeniu. Jest jedna droga do celu podzielona na odcinki, wszyscy musimy na swoich odcinkach wykonać swoją pracę na 100% aby osiągnąć sukces - dostarczyć towar najwyższej jakości naszym klientom. I z tego sukcesu korzystają wszyscy (premia na koniec miesiąca).

Zawiedziony

@Małgorzata nie napalaj się na plastmet. szkoda zdrowia i nerwów. Kubek (spec od propagandy) wciska tu kity, że tam jest super. Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Wolna droga. Możesz tam iść. Jednak Odradzam, bo będą łzy i rozgoryczenie.

@Zawiedziony

U mnie brak i łez i rozgoryczenia. Będę się upierać, ale mi jest tu super - dużo wyzwań, fajni ludzie.

Aplikowałeś na stanowisko ADMINISTRATOR SPRZEDAŻY oferowane przez firmę PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Małgorzata

@Kubek dziękuję za informacje. Względy bezpieczeństwa to faktycznie priorytetowa sprawa w każdej firmie. Możesz opowiedzieć coś więcej o samej pracy w biurze? Czy PLASTMET'' , Pilawski, Sikora Spółka Jawna Lubasz często poszukuje pracowników do pracy administracyjnej? Zastanawiam się, czy trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie, bądź wykształcenie w przypadku rekrutacji na tego typu stanowisko.

@Małgorzata

Zawsze w ogłoszeniu są informacje o wymaganym doświadczeniu i wykształceniu. Obecnie nasze oferty są m.in. na stronie Czarnkow Info. Zachęcam do wysłania CV :)

Kiete
@Kubek

Jasne! Już ci wysyłam CV. Powiedz ile kasy dostajesz za złapanie niewolnika do (usunięte przez administratora) plastmet. Masz stałą pensję? Czy prowizję od głowy?

@Kiete

Niewolnika? Nikt nikogo na siłę tutaj nie trzyma, każdą umowę o pracę można rozwiązać. Headhunterem też nie jestem. Pudło!

Zawiedziony

Małgorzata

@Kubek, dziękuję za odpowiedź, jak widać nie każdy ma zdanie na temat PLASTMETU, takie jak @dicaprcio. A odniesiesz się do tej sprawy, którą opisywał? Czy rzeczywiście może to być prawda? Skoro oferują takie warunki pracy na start?

@Małgorzata

@Małgorzata, nikt nikomu nie zabiera komórki, ale ze względów bezpieczeństwa pracownicy są proszeni o nieużywanie w czasie pracy. Oczywiście, czasami trzeba odebrać pilny telefon, wtedy pracownik z hali ma przejść do biura, czy po prostu udać się do bezpiecznego miejsca i może na spokojnie odebrać telefon. Nie wiem skąd się biorą te bzdury. I trochę też coś się nie zgadza - potrzebny telefon, żeby coś udowodnić, a telefonu teoretycznie nie ma, ale przecież są kamery - więc przecież wszystko można udowodnić. Ktoś tu kręci. Hali też nikt na noc nie zamyka. Mnie w biurze też nikt nie zaklucza na noc ;)

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Dariusz

Tak, poszukujemy przedstawicieli handlowych do obsługi klientów zagranicznych i krajowych, administratorów ds. eksportu, konstruktorów - projektantów, spawaczy tig, szlifierzy i elektryków.

Małgorzata

@DiCaprio, naprawdę takie sytuacje mają miejsce w PLASTMET'' , Pilawski, Sikora Spółka Jawna Lubasz? To brzmi niezbyt ciekawie. Długo już pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu? @Kubek, a co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Czy nie ma problemu z umową o pracę w PLASTMET'' , Pilawski, Sikora Spółka Jawna Lubasz?

@Małgorzata

Nie ma problemu, standardowo: najpierw umowa na okres próbny (3 miesiące), a potem stała na czas określony, lub stała na czas nieokreślony, w zależności od tego jak będzie przebiegała współpraca. Pamiętaj, że czas próbny jest dla Ciebie i pracodawcy - Ty też musisz polubić pracę i to miejsce :) Jeśli pytasz o warunki finansowe - wszystkiego dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kubek

Pracuję w Plastmecie jak to wyżej piszecie w dziale 'biurowi' i nie jest tak źle! Spoko atmosfera, fajni ludzie, są żarty, w spokoju zjedzone śniadanie. Wiadomo - jak jest więcej pracy to trzeba ciężej popracować - ale wszyscy to robimy.

Małgorzata

@Marzec, czy faktycznie takie sytuacje, o jakich piszesz, mają miejsce w PLASTMET'' , Pilawski, Sikora Spółka Jawna Lubasz? Brzmi to nieprawdopodobnie. @Chętny do pracy, i jak, zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu i możesz napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy (http://www.plastmet.pl/kariera ) - polecacie aplikować na któreś ze stanowisk? A może ktoś z Was już bierze udział w procesie rekrutacyjnym?

Chętny do pracy

Niektóre osoby potrafią jedynie obrażać innych. Zastanawiam się nad aplikowaniem ale atmosfera chyba nie jest dobra.

szlifierzz

No i jak się nazywasz Hihiii?! Był weekend i pewno pobiegłeś z wódką do dyrektora. Potem obsmarowałeś pracowników. W nagrode dał ci pociagnąc pendzla i ssałeś jak szalony hehe

Grzegorz
@szlifierzz

Czlowieku Ty to masz nierowno w glowie sam sie przedstaw czemu tego nie zrobiles do tej pory??? Musisz miec bardzo niska samoocene skoro tylko na takie teksty Cie stac.

Okruszek

Popieram poprzednia opinie dobry czlowiek.

allegro

Czytając te wpisy juz mnie dziwi, że ludzie w Czarnkowie porównują Plastmet do obozu Auschwitz :(

Pinezka

Ciekawe czy ktoś z Was (piszących o zabieraniu) zdaje sobie sprawę, że premia uznaniowa nie jest zabierana tylko dawana. Można dostać mniej, można więcej, nigdzie nie jest napisane ze %premii jest gwarantowany na kwitku. Wszystko zależy od obrotu i oceny ludzi postawionych wyżej. Skoro nie dostajecie, to nie do końca robicie jak należy, później się nie robi bo"po co skoro i tak mi zabiorą" i kółko się zapętla. Wszyscy tylko potrafią płakać jak to im nie dobrze, ale nikt się nie zastanowi dlaczego ma nie dobrze. Nigdzie nie jest lekko (tzn jest, zawsze lekko i cacy jest tam gdzie nas nie ma), ale robisz swoje to swoje masz, lecisz w kulki to jest Ci źle. No ale płaczki się zawsze znajdą. ps. Nie mówię, że jest super ekstra, bo jest kilka rzeczy, które mogły by być lepsze, ale mimo to nie jest tak źle jak opisują to powyżej.

Kargulewo niecierpię
@Pinezka

Z tą premią to żeś popłynął. Tak jak mój popiep.... kierowniczek z poprzedniej Firmy. Premię się daje a nie zabiera!!! pier ......lenie.

xxx

Ewidentna bzdura!!! jestem pracownikiem od paru lat w firmie i rozmawiałem z niejednym pracownikiem który wyrażał się dobrze o swoim pracodawcy. Wszystkich pracowników satysfakcjonują zarobki. Na 100 pracowników tylko kilku wypowiada się tak jak Ty, bo do świata wirtualnego trafiło w świat rzeczywisty. Jak komuś się nie chce pracować to zawsze coś wymyśli.

NIE_DLA_WYZYSKU
@xxx

Wszystkich pracowników satysfakcjonują zarobki???!!! WSZYSTKICH????!!!!!!!!! Ewidentna bzdura!!!

spawacz
@xxx

skoro wszyscy sa tam zadowoleni z kasy, to czy jako spawacz dostane 3500 na rekę? Nie chce mi sie wierzyc, że wszyscy tam sa zadowoleni. kumple mi tą firme odradzali, bo kantuje pracownika.

opinia
@xxx

Haha, xxx nie napisał, ze są zadowoleni w tym miesiącu, gdy mają mniej zarąbane z pensji. Taki miesiąc trafia się rzadko.

Lubaszanin

Zupełnie jakbym słyszał księgową... :)

Mr. X

Czytając powyższe posty śmiać się można nic poza tym. Sami inteligenci, a żaden się dobrze ciężką pracą nie skalał...

demet

Przyjmij się tam do roboty i nie będziesz mieć wątpliwości. Przy pierwszej wypłacie zrobią cie w bambuko. Nie przepracowałeś dnia w plastmecie, a piszesz tu bzdury.

xxx

idz tam do pracy to sam zobzczysz a nie tu glupie pyania zadajesz

Zostaw merytoryczną opinię o PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Lubasz

• Jak się pracuje w PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.