Opinie o GSK Chełm Sląski w Chełm Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GSK Chełm Sląski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GSK Chełm Sląski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GSK Chełm Sląski w Chełm Śląski

Dawid Nowy wpis

Dajcie proszę znać czy firma jest rzetelna ?

erf Nowy wpis

hej hej ktos wie czy moze w firmie nie szuakaja pracwonikow?

lojalny Nowy wpis

no nareszcie ktoś ma odwage napisać prawde spółka i jej pracownicy damulki od siedmiu boleści jedna ważniejsza od drugieja to racja gruba ruda jej to zawsze pałno kiedy by sie nie przyszło to wiecznie żrea wszedzie sie wtrąca mój poprzednik ma zupełna racje popierama chłopaki to zbieranina ochlaptusów co tu dużogadać żal na to wszystko patrzeć oczywiście są wyjątki normalnych osób ale to pojedyńcze osoby

jork Nowy wpis

Jaki kapo jakie kusie najgorsza jest ta ruda tłusta (usunięte przez administratora) co pisze wode wredny nadety babsztyl tylko umie ludzi kablować o reszcie nie wspomne ze niedługo to bedzie sie czuła ważniejsza od swojego szefa

logo firmy (dś) Praca przy produkcji foteli samochodowych
Chełm Śląski
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
brukselka

(usunięte przez administratora)KAPUSIE KUSIE KUSIE od rymu. WIES BEZ żadnego doświadczenia , pracuje bo musze ,bo w naszej wiosce niema innej roboty , jak tylko zrobie jakies papiery to spadam , najgorszy jest ,,kapo" KTTTUSSSSS

Zostaw merytoryczną opinię o GSK Chełm Sląski - Chełm Śląski

GSK Chełm Sląski