GSK Chełm Sląski

Chełm Śląski

Opinie o GSK Chełm Sląski

brukselka 2011-07-30 21:22:49
(usunięte przez administratora)KAPUSIE KUSIE KUSIE od rymu. WIES BEZ żadnego doświadczenia , pracuje bo musze ,bo w naszej wiosce niema innej roboty , jak tylko zrobie jakies papiery to spadam , najgorszy jest ,,kapo" KTTTUSSSSS
jork 2015-02-25 14:17:55
Jaki kapo jakie kusie najgorsza jest ta ruda tłusta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co pisze wode wredny nadety babsztyl tylko umie ludzi kablować o reszcie nie wspomne ze niedługo to bedzie sie czuła ważniejsza od swojego szefa
lojalny 2015-05-27 14:32:54
no nareszcie ktoś ma odwage napisać prawde spółka i jej pracownicy damulki od siedmiu boleści jedna ważniejsza od drugieja to racja gruba ruda jej to zawsze pałno kiedy by sie nie przyszło to wiecznie żrea wszedzie sie wtrąca mój poprzednik ma zupełna racje popierama chłopaki to zbieranina ochlaptusów co tu dużogadać żal na to wszystko patrzeć oczywiście są wyjątki normalnych osób ale to pojedyńcze osoby
erf 2016-04-26 19:18:50
hej hej ktos wie czy moze w firmie nie szuakaja pracwonikow?
Zostaw swoją opinię o GSK Chełm Sląski - Chełm Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GSK Chełm Sląski