Opinie o Flex Films Europa Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Flex Films Europa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Flex Films Europa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex Films Europa Sp. z o.o. w Września

Bery

Na hali jest zbyt duza temperatura mimo malych wysiłków fizycznych z człowieka leci pot juz nie mówiąc o jakieś awarii gdy jest ciężko. Wiele osób pracujących w tej firmie sie ze mną zgodzi

Ruda
@Bery

To prawda po fudze leci mi tylko pot i mokro mam. Okna zabite przykrecone i zalepione otwierac nie można bo można za to nagane dostac i po premii. A czemu firma sprzątająca nie dba o toalety brudno tam strach czegos dotknąc klamki czy kranu bo brudne wszystko. A Grażyna nic z tym nie robi tylko jeździ na maszynie jak by była na jakiś gokartach.

Grazyna
@Ruda

Pracownicy f irmy flex zamiast czepiac sie firmy sprzarajacej i mojej osoby mogliby w koncu zajac sie soba swoim zakladem pracy oraz szanowac prace innych wymagania maja wszyscy za to brak szacunku do firmy sprzatajacej i przestrzegania zasad ustalonych przez dyrekcje i menadzerow.

Żal
@Ruda

Brak słów na osoby które nie sznuja innych osób. Ciężko pracujących z potem na czole. Wstyd dla ludzi którzy nie doceniają osób sprzatajacych obiekt Flex!

Artur
@Grazyna

Panie z firmy sprzątającej niech skupią się na swojej pracy i niech dobrze ją wykonują zamiast spać na nockach w swoim pomieszczeniu gospodarczym czesto na nockach tylko pokazują sie tylko po 18 i przed 6 rano i całą noc ich nie widać. A na warunki zatrudnienia swojej pracy niech do siebie mają pretensje a nie z zawiścia patrzą na pracowników Flex Film Europa. Jak praca Wam nie odpowiada to szukajcie pracy gdzie indziej.

Obiektywny
@Grazyna

Kobieto!!! Piszesz o szacunku do firmy sprzątajacej i przestrzeganiu zasad ustalonych przez dyrekcję i menadzerów a Ty przestrzegasz jakies zasady w życiu pomawiając niesłusznie pracowników firmy dla której wykonujesz swoją prace??? Zamiast zaczniesz mówic o jakis zasadach stosuj je sama bo tylko się kompromitujesz!

Madzialenka
@Bery

Jak na każdej hali produkcyjnej... latem jest ciepło, a zimą zimno... Nie ma co narzekać...

Kolorowa

Hej ???? Czy jest zapotrzebowanie na nowych pracowników na hale produkcyjna?

Nikita
@Kolorowa

Cały czas potrzebują nowych Pracowników, wynagrodzenie ok, robota nie jest ciężka... zależy jakiej pracy szukasz:)

Jakies opinie o pracy na magazynie ??

stary
@Nowy

Robota OK - jak to w magazynie.

Alicja

@Kima, interesuje Cie praca w firmie Flex Films Europa? Zamierzasz w najbliższym czasie aplikować? @Rambo, możesz napisać, na jaki poziom wynagrodzeń mogą liczyć nowo zatrudnione osoby w firmie Flex Films Europa? Po jakim czasie możliwe są ewentualne podwyżki?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Flex Films Europa Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator maszyn?
Września
logo firmy Tokarz CNC
Września
AGROKOWALSKI Sp. z o.o.
Sasza

Może jakis Gang Bang w weekend?

Jakiś
@Sasza

Sasza to jest portal o opiniach firmy a jak masz jakieś fetysze to pomyliłeś strony

Majster
@Jakiś

Wolność słowa każdy ma prawo się wypowiedzieć. Każdy ma jakieś potrzeby!!! Sasza jestem chętny!

Krycha
@Majster

To jest was dwóch, może coś z tego będzie. Czekam na zdjęcia z wesela.

Kima

Jaki system zmianowy jest w tej firmie???

Rambo
@Kima

3 dni po 12h, później 3 dni wolnego. Od 6 do 18 lub od 18 do 6

Alicja

@Bery, jak wyglądają warunki na hali w okresie jesienno-zimowym? Czy wtedy warunki są nieco lepsze, aniżeli w sezonie letnim? Pracownicy w trakcie wysokich temperatur otrzymywali od firmy Flex Films Europa dłuższe przerwy od pracy? Opisz, jak to wyglądało szczegółowo.

Koleżanka

Mam pytanie chce złożyć swoje CV i nie wiem na jaki adres mam to zrobić. Bo nie ma osobnego e-mail do kadr Flex. Proszę o pomoc.

@mail@
@Koleżanka

hr.poland@flexfilm.com

Greeen

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej o stanowisku - SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Alicja

Drodzy użytkownicy tak jak słusznie zauważył użytkownik @Jakiś temat tego wątku dotyczy opinii na temat pracy w firmie Flex Films Europa, więc należy tutaj dodawać tylko i wyłącznie komentarze, które dotyczą bezpośrednio pracy w tej firmie. Ktoś z Was może ma doświadczenia związane z tym miejscem pracy i może się nimi podzielić?

Alicja

@Bodzio, był obiecany jakiś dodatek wakacyjny przez firmę Flex Films Europa, dla swoich zatrudnionych pracowników? Możesz przybliżyć, jak konkretnie miało to wyglądać? Wiesz może jaką kwotę mają otrzymać pracownicy w ramach tego dodatku? Przybliż, proszę, jak to wygląda.

Bodzio

Witam. Czy wiadomo cos na temat dodatku do pensji tzw wakacyjne?? Wiem ze byla oferta wyslana do grubego.

Alicja

@Jasio, również byłeś wśród pracowników, którzy otrzymali nagrodę w postaci sztabki od firmy Flex Films Europa? Jak ocenisz pozostałe warunki zatrudnienia, które oferuje ten pracodawca? Zapraszam do aktywnej dyskusji w tym temacie.

Flex prawdopodobne ma taką polityke że każdy ze stażem pracy powyżej 5 lat dostaje sztabke złota. Jest to mala sztabka wartości około 300 zł b

Jasio

5 gram o wartości około 800zł

Alicja

@Budzik, jesteś nowym pracownikiem, którego zatrudniła firma Flex Films Europa? Zapytałeś o to, kiedy będzie wypłata, dlatego z tego co zrozumiałam nie posiadasz informacji o dniu, który przypada na wypłatę wynagrodzenia za pracę? Czy może w firmie nastąpiło jakieś opóźnienie z tym związane, dlatego napisałeś taki komentarz? Sprecyzuj cel swojego pytania. @OLA, a jak wyglądają pozostałe warunki pracy na stanowisku brygadzistów w firmie Flex Films Europa? Firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę?

OLA

ALE BRYGADZISCI ZARABIAJA 4 TYS ZŁ NA MIESIAC .

Budzik

Kiedy wyplata??

Alicja

@Były pracownik, dziękuję za sprecyzowanie, wydaje mi się, że jest to fajny prezent, który otrzymują pracownicy zatrudnieni dłuższy czas w firmie Flex Films Europa. Ktoś z Was może podzielić się swoją wiedzą na temat pracy w firmie Flex Films Europa? Zachęcam do wypowiedzi, każda opinia jest pomocna dla osób, które rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy.

Alicja

@Były pracownik, nie mam jak pamiętać, takiego wydarzenia związanego z firmą Flex Films Europa, ponieważ nie jestem pracownikiem tej firmy. Dlatego napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

Ci z dłuższym stażem już dostali w tamtym roku. Nie pamiatasz.,?!

Zostaw merytoryczną opinię o Flex Films Europa Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Flex Films Europa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex Films Europa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex Films Europa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flex Films Europa Sp. z o.o.