Opinie o Flex Films Europa Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Flex Films Europa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Flex Films Europa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex Films Europa Sp. z o.o. w Września

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca i premie na stanowisku technika kontroli jakości?

taktak
@Zainteresowany

obiecanki cacanki a głupiemu radość tak wygląda

Nowypracownik
@taktak

Właśnie podpisuję umowę. Możesz powiedzieć coś więcej o tym stanowisku?

Nieznany

Witam nie polecam pracy w firmie Flex na hostelu w Gutowo Wielkie 2 . Pracowałam tam rok zero szacunku a najgorsze to molestowanie seksualne i proponowanie pieniędzy za sex na kuchni .Im się wydaje że kobiety polskie można traktować jak gówno.Nie polecam omijać dużym łukiem.

Ojj
@Nieznany

Boże co się dzieje w tej firmie nie ma miesiąca bez afery cała Września o niej mówi jak tak można traktować kobiety podobno już się zwolniło 40%pracowników czy naprawdę jest tak ciężko jak opisuję ta pani czy tak są traktowane wszystkie kobiety czy jest też molestowanie panów jaka będzie kolejna afera aż strach składać CV do tej firmy podobno do kontroli brakuje tylko CBŚ a tak wszystkie inspekcję już były

Witam chciałem się dowiedzieć jak wyglądają podwyżki w tej firmie. W Wrześni słychać bardzo negatywne opinie o tej firmie o warunkach finansowych premiach i podwyżkach. Głównie mówi się że każda osoba ma inną kwotę premii które i tak są bardzo małe oraz każda inną kwotę podwyżki taka jak sobie wymyślił kierownik.... Dlaczego tak się dzieje w tej firmie skoro cała załoga pracuje na jej rozwój a są ogromne rozbieżności między kwotami. Mówi się także że osoby zarządzające w firmie polska załoga nie udziela żadnego wsparcia swoim polskim kolegą?? Jak tu jest faktycznie czy naprawdę taki dramat???

Kowalski
@Kandydat

Przyjdź do pracy, porób trochę a ogarniesz o co chodzi po czym złożysz wypowiedzenie

@Kowalski

Dlaczego uważasz, że złoży wypowiedzenie? Wyjaśnisz co masz na myśli? Nie za wiele można wywnioskować z Twojego komentarza... O co chodzi? Co jest nie tak według Ciebie w pracy w Flex Filmsie?

Ten tego

Czy na stołówce dozwolone jest aby był monitoring czy naprawdę nie można spokojnie spożyć śniadanie czy ta presja musi być też w takim miejscu co na to pip dajcie się nam w spokoju najeść

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Flex Films Europa Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator maszyn?

Czy za lipiec będzie wypłata?

Xyz

Poszukuje namiarów na firme zewnetrzna ktora sprzata we Flexie.

xmen

ANJAX FIRMA SPRZĄTAJĄCA WYSTARCZY WPISAC W GOGLE

Kondydatka

Specjalista ds wynagrodzeń. Warto aplikować?

Krętacz
@Kondydatka

Warto jeśli jesteś silna psychicznie i umiesz robić przekręty zapraszamy do klexa hehehe

Drzew

Oczekiwanie na załadunek w tej firmie to, lekko mówiąc przegięcie. Czas oczekiwania 5h....

Anal
@Drzew

To się ciesz że tylko 5H bo jak mnie i Strażaka nie ma jak ciągle jesteśmy na L4 to byś postał sobie co najmniej 10 godzin bo bez nas ta firma stoi albo leży jak jesteśmy na nocnej zmianie. Jaka płacą taka praca.

L4

Chłopaki kiedy aneksy bo nie wiem czy wracać z chorobowego??

nowy pracownik

Witam, jak wygląda sytuacja w UR, warto?

@nowy pracownik

Nie warto po dzisiejszych wypłatach to tylko rzucić im wypowiedzenie i nie oglądać się na tą firmę...

@Tomek

Napiszesz na ten temat coś więcej? Dlaczego nie warto? Co było z ostatnimi wypłatami w Flex Filmsie nie tak? Przybliżysz całą sytuację?

Mechanik
@nowy pracownik

Warto nie Warto jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział jak jesteś doświadczony to na pewno będziesz za drogi jeśli jesteś w trakcie robienia kariery w UR to droga otwarta flex wita

WG

Kontrola jakości warto skladac CV? ktos moze napisac wiecej? Godz pracy zarobki premie?

Szyszka
@WG

Dostaniesz 2300 netto plus dodatki za nocke. Nie czytałeś wcześniejszych komentarzy ? We Flexie dobrze to już bylo

@WG

Nowy dostanie grosze a starzy pracownicy mają od 6-8 tyś. Złotych na rękę. Dobre czasy minęły. Ale i tak nie ma co narzekać na pracę tutaj.

Szyszka
@Marta

Przestań siać propagandę.Jakie 6-8 tys ??? Starzy pracownicy mają max nie co powyżej 3 tys zł na rękę plus dodatki.Faktycznie szal po tylu latach pracy. Jeżeli chodzi o samą pracę to jest prawda, że nie na co narzekać, przyznaję.

@Szyszka

Szyszka takie są fakty. Ktoś kto tu pracuje od początku tyle otrzymuje netto co miesiąc.

@Marta

A czy nowi pracownicy mają w ogóle szansę osiągnąć po jakimś czasie taką wysokość wynagrodzenia w Flex Filmsie? Co jaki czas są tutaj w ogóle podwyżki i o ile? W przyznawaniu ich jest brany pod uwagę tylko staż pracy czy coś jeszcze?

@Hanna

Ja będę zadowolony jak nadgodzin znowu nie zabiorą, a gdzie tu marzyć o podwyżce ????????

Pamiętacie Marcina Rybarczyka, który był bhp w tym szmelcu? Rozbili mu szafę z dokumentami, nekali i szykanowali zwolnieniem. To przez nich zginął w wypadku, bo niszczyli mu psychikę te brudasy beżowe

pracujący
@.

A co mu się stało, nic nie wiem

Prezydent

Jeśli chcesz przejść na produkcję to się dobrze zastanów, przyjmują nowych na nową linię na której ciężko fizycznie pracujesz po 12h, ludzie fizycznie nie dają rady. Tyrasz jak wół przez 12h za 2300 zł netto, premii nie zobaczysz przez najbliższe pół roku póki linia nie zacznie wyrabiać targetu. Ból pleców,rąk,nóg, pomiatanie przez hindusów to jest to co otrzymasz w tej pracy. Linia wystartowała na początku miesiąca, wypowiedzenie złożyło już 3 Polaków. Chcesz wiedzieć więcej pisz w komentarzu.

Sebastian11111
@Prezydent

Co prawda pracuje na starej lini, ale to co napisał kolega to fakt.Niedosc, że ludzie tam bardzo ciężko pracują pi 12 h to jeszcze są nekani psychicznie przez dyrektora zakład.

@Prezydent

Bez przesady. Tak źle nie jest

Słoń

Czy to prawda że hindusi pracują 6 dni po 12 godzin dziennie za 2000 zł darmowe spanie i miskę ryżu?

Damian
@Słoń

Prawda, walą ich na wszystkim co się da. A jak zasłużą to jeszcze dostał w łeb od kierownika

Zastanawiam się czy aplikować do tej firmy na utrzymanie ruchu warto ? Czy nie warto i jakie średnie zarobki jaka atmosfera ?

Xyz

Czy to prawda, że produkcja stoi i wypłaty są dawane "pod stołem"? Szukam Pani M.N ktora pracuje we Flexie i nie płaci za mieszkanie!!!

Nie prawda

@...

Czyli produkcja działa normalnie? Podobno 27 hindusow ma covid i moja nieuczciwa lokatorka chyba rowniez ma. Taka dostalam wiadomość, wstyd po prostu

@Xyz

Hej, co masz na myśli, przez "dawanie wypłat pod stołem"? Jeżeli pracownicy Flex Films mają zawarte umowy z firmą, wynagrodzenia muszą być oficjalne. Chyba, że mowa o dodatkach?

@...

Cześć, a na jakie dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy Flex Films? Czy firma zapewnia Multisport, bony świąteczne i tym podobne?

Trele
@Ewa

Firma zapewnia że jesteś nikim, że do niczego się nie nadajesz

Egon123

Co jest nie prawda w tym co firma oferuje ??? Co zyskujesz: Pracę w młodym zespole specjalistów wykorzystujących najnowsze technologie Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę Odpowiedzialną pracę w nowoczesnej, międzynarodowej organizacji Konkurencyjne wynagrodzenie Rozbudowany system premiowania (m.in. premie miesięczne, nagrody jubileuszowe, premie świąteczne) Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowo-rekreacyjnego OK system oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Stary
@Egon123

Nie prawda jest konkurencyjne wynagrodzenie I rozbudowany system premiowania! Jaki on jest rozbudowany,w ktorym miejscu? 200 zl obecnosci za 3 miesiace tylko z 1 urlopem na zadanie bo reszta cie dyskwalifikuje? To jest ten rozbudowany system? Wow ..faktycznie ,pewnie nigdzie indziej go nie uswiadczysz. Czy moze rozbudowa jest zabranie nawet marnej obecnosciowki za listopad I grudzien I okrojenie z premii swiatecznej? No rozbudowa pelna para idzie w firmie. Pomysl zanim cos napiszesz..

Stary
@Stary

I oczywiscie Zero socjalu zapomnialem dodac:)

Egon 123
@Stary

To jest skopiowany tekst że strony gdzie się firma ogłoszą z ofertami pracy. Pytam bo chciałem zweryfikować ile jest w tym prawdy.

Nokia
@Egon123

Premia miesięczna hahaha. Tam od września nikt nie widział żadnej premii miesięcznej.

TikiTaki
@Egon123

Prawdą jest to że wynagrodzenie faktycznie jest konkurencyjne nigdzie mniej nie ma a jeśli jest to w flexie się postarają i kadry obcinają

Lolo
@Nokia

To sie zwolnijcie a nie narzekacie po co jeszcze tam robicie

DonPedro
@Egon123

Nie polecam. Ponad pół roku robiłem i sama podstawa (2300zl do łapy). Raz dostałem 2500zł netto. Też obiecywali (usunięte przez administratora) system premiowania tfu. Byłem w święta w pracy i co dostałem? NIC! Równie dobrze mogłem sobie (usunięte przez administratora) l4 i siedzieć w domu z rodziną. Od miesiąca pracuję w innej firmie i juz na samym początku dostałem o wiele większe pieniądze. Daj se spokój z flexem.

@Egon123

Hej @Egon123, piszesz o konkurencyjnym wynagrodzeniu na rynku i umowie o pracę. Czy taką można otrzymać już na początku współpracy z Flex Films i czy możesz podać średnią wysokość wynagrodzenia?

Egon 123
@Ewa

Ewo ja nie napisałem, że tam jest konkurencyjne wynagrodzenie.Ta treść była skopiowany z ich oferty pracy. Oczywiście w praktyce ich atrakcyjne wynagrodzenie wynosi 2300 netto. Premii nie ma żadnych, są dodatki za nocki i tyle.

inka

Firma zaprasza do rekrutacji, obiecuje na rozmowie rekrutacyjnej że odezwie się po w przeciągu tygodnia po czym milczy... wypadałoby chociaż podziękować za udział skoro ktoś poświęca swój czas...

@inka

Cześć @inka, no niestety takie sytuacje często zdarzają się w firmach, Flex Films nie jest wyjątkiem. Pomimo obietnicy złożonej na rozmowie, nie mają obowiązku wysłać odpowiedzi do każdego z kandydatów. Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Czy w Flex Films dba się o rozwój pracowników, organizując kursy lub szkolenia, mające na celu rozwój wiedzy i kompetencji zespołu? Liczę na to, że forum jest odwiedzane przez kogoś z osób tam zatrudnionych.

Karol Paleta

Jak tam chłopoki żyjecie w tym Flexie? To prawda że za wypracowane nadgodziny, za zwolnienia lekarskie nie płacą i zmieniają kierownicy harmonogram pracy nic was o tym nie informując?? Np. jak się jest na zwolnieniu chorobowym albo kwarantannie?? Żeby erek nie płacić?? Prawda to?? Jak tam HR nadal tylko wypłaty liczą i buty wydają?? Niemiła jest taka praca, za którą jest licha płaca.

Zostaw merytoryczną opinię o Flex Films Europa Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Flex Films Europa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex Films Europa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex Films Europa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flex Films Europa Sp. z o.o.