Opinie o Larex Personeelsbemiddeling w Deventer

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Larex Personeelsbemiddeling. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Larex Personeelsbemiddeling o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larex Personeelsbemiddeling w Deventer

Blana

Dokładnie (usunięte przez administratora) .Chciał chłop zabłysnąć że był tu ,i tam ;) Norwegia :) Dania itp Światowy Chłop haha. Zrobił na mnie wrażenie :) szkoda tylko ze nie dopisał , ze się urwał z bananowca :)

nikky

a ja pracowalem w Larexie pare miesiecy w tym roku i chcialbym wrocic. jak sie ludzi normalnie traktuje, to i ludzie cie normalnie traktuja, taka jest moja zasada. wyplaty elegancko co tydzien, kasa dobra, tak jak obiecane:(usunięte przez administratora) na tydzien, we(usunięte przez administratora)

agnieszka cybulska

Prosze zglosic!

izometryk

Ponad dwa miesiące czekam na wypłatę za nadgodziny i urlop - co niby te " rezerwacje " Larex gwarantuje na piśmie w umowie o pracę tymczasową że wypłaca po sześciu tygodniach . Radzę wszystkim by żądali przedstawienia treści umowy drogą elektroniczną jeszcze przed wyjazdem z kraju ( jak i szczegółów i warunków zakwaterowania , odzieży roboczej czy narzędzi pracy - znaczy że wszystko trzeba mieć swoje ) tak by oszczędzić sobie rozczarowań.

logo firmy Cieśla Szalunkowy
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy HYDRAULIK
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Piaskasz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
Voltomierz

O nie nie - tylko nie Larex , oni sami chyba nie wiedzą co się dzieje i ile trzeba zapłacić .

Marian

Mnie to tam wkurzało że wysyłają człowieka gdzieś do jakiejś firmy a na miejscu sie okazuje ze oni spodziwali się że ja będe miał swoje ciuchy robocze , buty , narzędzia . No i oczywiście nie mam - oni też nie mają , (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Larex Personeelsbemiddeling - Deventer

• Jak się pracuje w Larex Personeelsbemiddeling?

Zobacz opinie na temat firmy Larex Personeelsbemiddeling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larex Personeelsbemiddeling?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Larex Personeelsbemiddeling?

Kandydaci do pracy w Larex Personeelsbemiddeling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Larex Personeelsbemiddeling