logo Larex  Personeelsbemiddeling

Larex Personeelsbemiddeling

Deventer

Opinie o Larex Personeelsbemiddeling

Marian 2011-07-30 13:18:55
Mnie to tam wkurzało że wysyłają człowieka gdzieś do jakiejś firmy a na miejscu sie okazuje ze oni spodziwali się że ja będe miał swoje ciuchy robocze , buty , narzędzia . No i oczywiście nie mam - oni też nie mają , ( usunięte przez administratora )
Voltomierz 2011-08-07 00:10:24
O nie nie - tylko nie Larex , oni sami chyba nie wiedzą co się dzieje i ile trzeba zapłacić .
izometryk 2011-10-01 12:14:35
Ponad dwa miesiące czekam na wypłatę za nadgodziny i urlop - co niby te " rezerwacje " Larex gwarantuje na piśmie w umowie o pracę tymczasową że wypłaca po sześciu tygodniach .

Radzę wszystkim by żądali przedstawienia treści umowy drogą elektroniczną jeszcze przed wyjazdem z kraju ( jak i szczegółów i warunków zakwaterowania , odzieży roboczej czy narzędzi pracy - znaczy że wszystko trzeba mieć swoje ) tak by oszczędzić sobie rozczarowań.
agnieszka cybulska 2011-12-16 15:12:31
Prosze zglosic!
nikky 2011-12-16 15:15:33
a ja pracowalem w Larexie pare miesiecy w tym roku i chcialbym wrocic. jak sie ludzi normalnie traktuje, to i ludzie cie normalnie traktuja, taka jest moja zasada.
wyplaty elegancko co tydzien, kasa dobra, tak jak obiecane:( usunięte przez administratora ) na tydzien, we( usunięte przez administratora )
Blana 2011-12-19 20:42:24
Dokładnie ( usunięte przez administratora ) .Chciał chłop zabłysnąć że był tu ,i tam ;) Norwegia :) Dania itp Światowy Chłop haha. Zrobił na mnie wrażenie :) szkoda tylko ze nie dopisał , ze się urwał z bananowca :)
Andrzej Hajdaś 2011-12-22 19:38:33
Jak ktoś lubi robić za grosze i być robiony w konia przez nie kompetentnych łowców głów to jego sprawa i nic mi do tego. Za grosze to można na łonie ojczyzny robić i nie trzeba zwiedzać Europy :)

Wesołych Świąt i dużo pomyślności w nadchodzącym roku życzę ( no i kindergeldów , trzynastej pensji, wypłaty w całości i w terminie .... )
Blana 2011-12-29 11:37:11
Kolejny rok, będzie już trzecim rokiem,jak pracuję w Larex,i osobiście nie zamienię tej firmy na żadną inną . Dlatego życzę Szczęśliwego Nowego Roku całemu personelowi , szczególnie Pani Agnieszce,która swoją bezinteresowną pomocą, pomogła mi w załatwieniu wielu spraw urzędowych. Mam nadzieję, ze kolejny rok będzie równie dobry , jak mijający. Nieudacznikom życiowym,typu przedmówca ,którzy nie potrafią nigdzie zagrzać miejsca na dłużej,życzę odporności na rzeczywistość :)
Marek 2011-12-29 14:11:29
Andrzej ma rację - również robiłem w wielu krajach i z takim żenującym podejściem jak w Larexie spotkałem się w pierwszy raz . Nie zapłacili mi tygodniówki z firmy która zamkneła się latem na trzy tygodniowy urlop zaś ta kretynka na moje monity twierdziła że to moja wina bo to niby ja ( po pracy ) mam pilnować czy szef/właściciel holenderskiej firmy wysłał im potwierdzone godziny czy nie. Wniosek prosty - nie mają pojęcia co i kiedy fakturują a swoje błędy przerzucają na nas najemną tanią siłę roboczą . Jak by tam w Magdeburgu potrzebowali to daj mi chłopie znać bo 2500 euro plus jednoosobowe pokoje w hotelu , 300 kilometrów od granicy brzmi znacznie lepiej jak 1600 w Larexie gdzie ( to chyba ewenement w skali europejskiej ) za kilometrówkę nie zwracają .

Polecam Larex ludziom bez zawodu czy doświadczenia bo to niezbędne jest by podjąć jakąś sensowną robotę za granicą . Ale jak ktoś pieprzy ze robi w tej TYMCZASOWEJ agencji nie wiadomo jak długo i szczęśliwy jest to musi być idiotą albo nowym nikiem Cybulskiej która żyje z tego że oszukuje rodaków. Słowacy , Czesi czy Niemcy którzy kwaterowali na kempingach a robili dla Larexu mieli znacznie lepsze warunki jak my a mimo to woleli się urwać na Szwajcarię , Luksemburg czy Belgię .

Rozsądku i odporności na kity żenione przez agencje życzę wszystkim w Nowym Roku !!!!! Marek
skuza 2012-01-03 19:22:33
Też tak miałem że przysłali po dwóch miesiącach solarisa z wyliczeniami za nadgodziny i urlop ale kasy do dzisiaj nie wypłacili - marne 170 euro więc szkoda dzwonić do niej i się przypominać / upominać
Blana 2012-01-04 18:00:22
Marek , to ze pracuję długo przez Larex ,nie znaczy że pracuję w jednej i tej samej Firmie KRETYNIE. Inaczej nazwać cie nie można. Drugi rok zgadza mi się i kasa za wypłatę, i za kilometry. Mam w miesiącu dwójkę z przodu( jak tak pozbierać tygodniówki ),i dlatego nie narzekam . Mieszkam z Niemcami i wiem ile zarabiają ,więc przestań chłopcze tu snuć swoje chore wątki. Też byłem w wielu krajach , ale wybrałem Holandię ponieważ mam blisko do domu. Wolę mieć mniej, a być raz , lub dwa razy w miesiącu w domu.Pokaż mi chociaz jednego niemca,który tak kłapie dziobem jak ty !!!! Oczywiście na początku , też wypłaty nie były kosmiczne,ale teraz spokojnie mogę powiedzieć że jest dobrze.
marecki 2012-01-05 20:37:45
zawsze sie znajdzie jakiś szczekający polaczek . nie podoba się,do polski na zasiłek pajace !!! wszędzie robicie siarę tacy z was robotnicy jak ze mnie baletnica . O języku nie wspomnę. Potrzebujecie niańki , tłumacza bo inaczej nie dacie rady, a chcecie zarabiać gruby szmal . śmiać mi się chce ...
Marek 2012-01-15 19:21:53
No masz rację polaczku - na gruby szmal to sie w Larexie nie ma co nastawiać
Kowal74 2012-01-17 20:31:49
Larex ? To oni jeszcze istnieją ?
Andrzej Hajdaś 2012-02-24 00:58:47
A wiesz (usunięte przez administratora) że ty to chłopie masz rację - po co szukac niańki jak w kraju dają 8 -11 000 brutto i wymagania niewielkie , wystarczy komunikatywna znajomość polskiego a nawet certyfikat wyrobią na miejscu jak komuś uprawnienia wyszły :)

Załamany 2012-07-28 18:22:33
Larex to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zakwaterowanie gdzieś w krzakach to makabra
beduin 2012-07-29 22:55:42
zgadzam się - jak najdalej od tej " firmy "
CNC 2012-10-06 18:53:26
Agencja jak agencja ale te ich konsultantki personalne to chyba emerytowane witryniary z Amsterdamu - zero uczciwości i kompetencji.
Rob 2013-02-20 11:24:35
Widzisz,(usunięte przez administratora) Twój problem polega na tym, że Ty nie potrzebujesz pracy tylko niańki. Sam nie potrafisz zatroszczyć się o elementarne sprawy jak rozliczenie godzinowe, które jest podstawą wystawienia faktury oraz Twojej pensji. Scedowałeś to na kogoś a do kogoś innego masz pretensje, że są zgrzyty. Nie wiedziałeś-mogłeś się zapytać, zamiast udawać omnibusa.
lolek 2014-01-15 19:38:01
kiedyś podobno bardzo dobra firma,jednak teraz to dno kilometrówki w stawce wakacyjne również mieszkania też często przeludnione po dwóch na pokoju,
raul_ 2014-08-18 13:20:59
kiedys to w larexie bylo nawet dobrze ostatnio to zrobili dziadostwo na skale swiatowa podupadli na calym froncie zle placa stawki jak dla ubogich jeszcze z rok to beda mieli opcje koszenie rowow i obkaszanie kanalow zenadarazem z polskapomoca w nl te brochy to nawet nie odbieraja telefonow jak juz znaja numer polaka co dla nich pracuje ogolnie totalne (usunięte przez administratora) ............
mietek 2014-12-01 18:05:56
no i ja się zastanawiam właśnie jak to ma wyglądać, czy na pewno jest tak, że to firma ma konkretnie jakieś pośrednictwo pracy czy jak to wygląda, wiecie może? też zastanawiam się jak to wygląda, czy praca jest na cały etat czy istnieje możliwość jeszcze pracy dorywczej u nich na przykład na pół etatu, jak sądzicie?
włodek 2015-01-10 07:31:17
Byłem zatrudniony przez LAREX w 2009 i powiem że było O.K.Właśnie mam zamiar ponownie wyjechać .Uważam że tylko debile nie wiedzą jakie są zasady zatrudnienia.
To w Holandi normalne jest że musisz mieć wszystko swoje.Warunki mieszkaniowe też O.K.A tak w ogóle czego się czepiacie ciule
Karol 2015-01-23 12:27:52
Debile czyli osoby które wyjeżdżają w sensie mówiąc w przenośni? Umowa może być rozwiązana w każdej chwili i tak jest w każdej agencji czy w polsce czy w NL
elektromania 2015-02-19 11:42:33
VCA zawsze zwieksza szanse na zatrudnienie..
mariusz 2015-03-11 20:02:40
To są pedały i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] których trzeba omijać szerokim łukiem chyba , że chcesz im nabić kasę jednym słowem to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich pełno w holandii
raul_ 2015-03-26 14:29:07
jakie to oferty pracy to całe nic jedne i te same juz od kilku lat z tego co zaobserwowałem ,a to miejsca pracy gdzie ludzie sie zmieniaja co kilka dni albo nie wytrzymuja parcia albo brak im fachowosci a ten larex [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pcha tam ludzi to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma razrm z ta pomoca polskojezycznabrak slow przerobilem tak kilka lat i stwierdzam ze bez pały nie podchodz pozdrawiam zawsze mozna zmienic posrednika!!!!!!!!
miras 2015-04-16 11:37:36
larex zimą zakwaterował mnie z kuzynam w domu na poddaszu. To nie było poddasze użytkowe tylko prawdziwe poddasze. Uciekliśmy po 2 dniach pracy ,oczywiście nawet pieniędzy nie zapłacili
osama699 2015-11-25 12:22:34
PRACOWAŁEM PRZEZ LAREX W TYM ROKU I NIE MOGĘ ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEC WYPŁATY TERMINOWO CO TYDZIEN ZAKWATEROWANIE MIAŁEM SUPER TAKŻE POLECAM
plsk 2016-05-07 21:16:19
oxo, a powiedzcie mi na jakie miasto ostatnio aplikowaliście ? Pytam z ciekawości bo ostatnio jakoś nie widziałem do nich żadnych zgłoszeń. Podobno w wakacje ma się coś ruszyć. Nie wiem tylko czy oni wszystko są w stanie zorganizować?
odzysk długow 2016-11-21 14:17:05
marne 170E,takich fiutów jak ty dziesięciu i będzie marne 1700E!!!!robcie tak dalej ,to potem nie ma sie co dziwić ze ludzi w ch..a robią
Tree 2016-12-06 23:45:46
Larex [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co płacą dziadowe tygodniowki bez wakacyjnego bo macie w tygodniowke wliczone.Mieszkania na kampach tam gdzie Holender jedzie śmieci wyrzucić !!??!
Zostaw swoją opinię o Larex Personeelsbemiddeling - Deventer
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Larex Personeelsbemiddeling