City Sport Sp. Z o.o.

Rumia

Opinie o City Sport Sp. Z o.o.

anono 2012-02-22 12:38:31
w CITY SPORT jest nie miła atmosfera.
( usunięte przez administratora ) na początku praca byłą bardzo fajna..później stres jest nie do opanowania..
adacio 2013-07-25 06:35:38
OD 20 LAT ZAOPATRUJĘ SIĘ W FIRMOWĄ ODZIEŻ I TAK CHAMSKIEGO I IGNORUJĄCEGO PODEJŚCIA DO KLIENTA OD CZASÓW PRL-U NIE DOZNAŁEM, TO STRASZNE, NAWET PO ZWRÓCENIU UWAGI WŁAŚCICIELCE OKAZAŁO SIĘ ŻE I ONA RÓWNIEŻ JEST OBOJĘTNA Z POGARDĄ DO KLIENTA,TO ŻAŁOSNE.ODRADZAM ZAKUPY W "CITY SPORT" NA TER.AUCHAN W RUMI. ZA TO W GDYNI JEST KILKA TAKICH SKLEPÓW GDZIE OBSŁUGA JEST O NIEBO LEPSZA I PRZYJEMNIEJSZA I ZESPÓŁ LEPIEJ WYSZKOLONY W KONTAKCIE Z KLIENTEM A WŁAŚCICIELOM ZALEŻY NA KAŻDYM KLIENCIE I DOBREJ OPINII.
Laura 2016-01-27 17:20:14
City sport Rumia tam zakupiłam buty ktore si porozklejały w odpowiedzi na reklamacje uzyskałam odp buty zdebastowane reklamacja bezpodstawna.Sa to oszusci sprzedaja chinski towar marnej jakosci przestrzegam przed zakupem czegokolwiek w tym sklepie pani ekspedientka nawet niemogla okreslic adresu firmy ktora produkuje obuwie poniewaz sa one Made in china,sprawa pewnie trafi do sadu bo obuwie kosztowalo 300zl jakbym chciala chinska tande zaplacilabym 20zl anie 300zl dlatego nieodpuszcze!!!!!
lonika 2016-04-24 16:08:54
Laura, bo jak znosiłas buty to nie jest to podstawa reklamacji. Teraz w ogóle widziałem oferte pracy na magazyniera, zadania tu to przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, dbanie o czystość na magazynie, a wymagania bardzo małe: Punktualność i odpowiedzialność.
Zostaw swoją opinię o City Sport Sp. Z o.o. - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Sport Sp. Z o.o.