Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

mariusz

do mnie dzisiaj dzwonili mam na środę we wtorek wyjazd jedzie ktoś jestem z Podkarpacia

mariusz

hej jedzie ktoś we wtorek

ania i ewa

My mamy na 14 lipca jedziemy wlasnym samochodem mamy 1 wolne miejsca jedziemy z czplinka zachodniopomorskie proszę o kontakt chętnych pod numerem telefonu 727 400 336

Łukasz

W takim razie nie rozumiem tych terminów. Ja mam na 21.07 i już w takim razie widzę, że nawet nie mam po co dzwonić.

Serwisant

OK

Różne

Heniek 15

Jezeli nie odbierajom telefonu to najprawdopodobniej maja juz komplet ekipy do pracy,niehce im sie kazdemu przez telefon tumaczyc ze narazie niema pracy,chyba ze ktos odpadnie wtedy z tysiaca osob kture czekaja na prace wybiorom sobie jednom na hybil trafil

G.

Tylko strasznie ciężko się dodzwonić. Od środy próbuje bezskutecznie.

lol

ja jestem z pdk dzisija do mnie dzwonili ze jade w niedziele mialam date na 7 tam trzeba dzwonic i sie upomniac bo oni biorą jak chcą :)

G.
@lol

A nic Ci nie wspominali czy będą jeszcze wyjazy bo słyszałam od znajomego, że już nie będzie narazie wyjazdów bo mają już 1500 osób?

A pracują w biurze na Szariku w sobote? Dodzwoniłam tam się ktoś może w ciągu ostatniego tygodnia? Dzwnili do kogoś z podkarpacia z 7.07? :)

Zachodniopomorskie

Ja dzis dzwonilam do charinghausem i prawdopodobnie jade w przyszlym tygodniu.Mam zadzwonic w poniedzialek.Bo oni zbieraja grupy

szczecin

Czy ktoś moze ma termin na poniedziałek i jedzie samochodem? Poszukuje transportu. Jestem ze Szczecina.

KAZIK

Ludzie wprowadzacie zamet. Telefon na scharringhausen (usunięte przez administratora)a na motzow (usunięte przez administratora). 2 rozne miejsca, rozne terminy. dzwonic najlepiej rano pracuja od 8 a o 11 30 jest przerwa do 12 30 nikt nie odbiera. probowac bo przeciez ludzie ciagle tam jezdza.

M

Moze ktos podac numer z którego dzwonili.Ja tez mialam na 7.07 i zaczyna mnie denerwowac to czekanie.

zachodniopomorskie

Gabi a kiedy jedziesz>Do mnie jeszcze nie dzwonili.

gabi
@zachodniopomorskie

Mam zaproponowany termin na ten poniedziałek, ale dzisiaj do niej mam oddzwonić i upewnić. Wgl nie wiem jak z tym dojazdem bo coś słyszałam że jest autobus ale dopiero z Leszna...to prawda?

Kaśka

A Ci co mieli na 7.07? Gabi12 jedziesz pierwszy raz czy już kiedyś byłas?

gabi12
@Kaśka

Ja jadę pierwszy raz :P

Kaśka

Ja również mam termin na 7.07 i trochę się niepokoję, Dziś próbowałam się dodzwonić niestety bezskutecznie. Nie wiecie jak tam sytuacja? Czy jest wgl szansa na wyjazd? Może ktoś się dodzwonił i coś wiem?

Marys

Właśnie jeszcze niedzwonili i ciekawe czy wogóle wyjedziemy.A Ty na kiedy masz termin?

@Marys

Ja miałam termin na 30.06 ale dziś dzwonili i jade w niedzielę ale chcieli żebym już była w piątek tylko mi nie pasuje:/

gabi
@kar

Do mnie też dzwonili żebym w pt przyjechała ale nie dam razy i zaproponowała poniedziałek, a dlaczego jedziesz w niedzielę, tak Ci zaproponowali? Wgl jak to jest z dojazdem?

LOLO

TAM JAK NA RAZIE PADA DESZCZ JEST 3000 TYS CHĘTNYCH JAK NA RAZIE ŚCIĄGAJĄ LUDZI Z CZERWCA I KAŻĄ CZEKAC CALY CZAS,...

Robert

Oni u Thiermanna maja tyle ludzi do przerobu,ze moga sobie przebierac ludzi jak gruszki,i im to zwisa czy pojedzie Heniek czy Zenek czy Marysia bo im to i tak zwisa,bo i tak ludzi jest pelno chetnych

Marys

Hej jedzie ktoś do Scharinghausen na borówke w tym tygodniu.

@Marys

A na kiedy miałeś termin?

@kar

Na 7.07 i troche sie niepokoje.

@Marys

A to oni do ciebie dzwonili czy nie?

grey

ja miałem termin na 2 czerwca, i do dzis nie zadzwolnili, dzownilem do nich i powiedzieli ze pogoda tam jest beznadziejna i trzeba czekac no coz..

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG