Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

G.k

Dalej są przyjęcia dla spawaczy chodzi mi konkretnie o tigowców można u was pracować na działalnośći

Lidia

@Zainteresowany, na jakim stanowisku pracujesz? Jakie musiałeś mieć kwalifikacje, żeby ubiegać się o to zatrudnienie? Aktualnie firma Logstor Polska szuka pracowników na stanowiska: operator produkcji, magazynier operator wózka widłowego, a także szuka osoby na staż w dziale technologicznym. Oferuje stabilne zatrudnienie, szkolenia, bogaty pakiet socjalny, premie, pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze, dla najlepszych oferuje szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego. Co sadzicie o tej ofercie? Czy ktoś z Was zdecyduje się na rozmowę kwalifikacyjną? Czekam na Wasze opinie.

Sylwia
@Lidia

Szkoda że w Logstor dalej bawią się w staże po których się nic tak naprawdę nie ma, jedno wielkie kolesiostwo zatrudniają własne rodziny na ambitne stanowiska. A taka osoba nie za wiele umie poza tym że jest z rodziny lub znajomym to do pomocy dadzą stażystów którzy pracują na umowach zlecenie a po okresie stażu wypad i nowego stazyste totalna masakra. Odradza tam prace i staż zwłaszcza staże.

Lidia

@Zainteresowany, z tego co piszesz pracujesz na umowę zlecenie. Czy po jakimś czasie możesz zmienić warunki swojego zatrudnienia na umowę bardziej Ci odpowiadającą? Według Ciebie możesz liczyć na premie. To ważny i motywujący dodatek do wynagrodzenia. Piszesz o nadgodzinach. Czy możesz za nie odebrać sobie wolne?

@Lidia

Nie, szef ponoć płaci ekstra za nadgodziny. Moge przejsc n umowe o prace, tylko po co skoro moge zarobic wiecej bo ja z tych co rzadko biora l4.

Lidia

@Zainteresowany, czy nie lepiej, żebyś aplikował bezpośrednio do firmy, a nie przez biuro pośrednictwa pracy? Z reguły firma oferuje trochę lepsze warunki zatrudnienia, niż przez agencję? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Jeśli się zdecydujesz napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Osoby zainteresowane tą pracą będą wdzięczne za informacje.

@Lidia

No nie wiem, co prawda umowa smieciowa, ale za to morzna nadgodzin duzo zrobic. Z tego co mi mowil prezez to oni nie sa agencja i premie niby takie same jak bezposrednio

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Tfuuuu Nieroby

Skoro nikomu nie pasuje ta robota to po co tam siedzicie ??? Ja nie narzekam, trzeba po prostu myśleć, ale połowa z was niestety tego nie robi !!

Zainteresowany.

Ktoś wie jak dostać się przez Solmes na zakład?

Lidia

@Stary, rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Czy wśród dodatków są szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jaki rodzaj umowy zawiera pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Czy możesz liczyć na ekstra płatne nadgodziny? Podziel się swoim doświadczeniem, a na pewno wiele osób z tego skorzysta.

Lidia

@trick, rozumiem , że jesteś niezadowolony ze zbyt niskiego według Ciebie wynagrodzenia. Czy firma oferuje dodatki do pensji, które mogłyby zrekompensować zarobki? Mam na myśli premie lub pakiet socjalny. Czy jest szansa, że mógłbyś negocjować warunki wynagrodzenia? Próbowałeś to zrobić?

Stary
@Lidia

Socjal bardzo słabiutki, prawie nic nie dają, a negocjować nie ma z kim. Nikt cię nie bedzie słuchał. Co najwyżej mogą cię zwolnic.

Filip

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy?

Nie rozumiem dlaczego tak na siłę przekonujecie do odejścia z firmy? Konkurencja inspiruje?

Głupiajakaś
@Andrzej

Ty tak przy każdej firmie wstawiasz te smuty?

operator

Pracuję 12lat w Logstorze i jak pytacie o zarobki to za styczen w lutym dostalem do reki całe 2400zł. Premi brak a jak jest to max 500zł brutto co 1raz dostałem za caly rok 2017 nie chorujac i nie robiac bumel. Nie licza sie i nie doceniaja starych pracowników a kierownik Nik..l obudzi sie z reka w nocniku jak starym podwyzki nie da a mlodym wyrowna stawki do naszych. Niech sie pozniej wykażą! Czas napisac ponownie wypowiedzenie bo przyszlosci nie widze w tej firmie a szkoda.

były frajer

powiem dlaczego tak jest , dunczyki od qielu lat są bardzo bardzo bardzo zadowoleni z zysków, i dalej będą bardzo zadowoleni nawet jeśli statystyka skrapyw czy reklamacji wzrośnie nawet o 100% bo dalej bedą zarabiać bardzo dużo i w finansach nawet nie zauważą problemów a koszty pracy dalej niskie i jest na duży plus , pamiętaj 3600 na pacie to dwóch ukrainców po 1800

Cypis
@operator

Nie warto robić w logstorze

Sambo
@operator

Marcin i Tajwan...dlaczego obrażanie szanownego pana Piotrka...tak Nie przystoi wiernym pracownikom

cudotwórca
@Sambo

nikt tu nie obraża Pytra tylko każdy pisze prawdę ze w firmie robi się ci*la*o I do kitu z praca pracuje już 8 lat i szukam innej pracy były pracownik produkcji potem brygadzista następnie hendler a teraz chce zrezygnowac z kiczowatej pracy

trick
@cudotwórca

że jest ciu*ato to chyba wie każdy czytając te opinie. Nie mówiąc o pracujących.... Najbardziej zastanawia fakt, ze skoro tak mało płacą, to dlaczego niektórzy robią ponad 100 %...po co tak się wysilają na złamanie karku? co z tego mają? poklepią was po ramieniu??!! Ale tak musi być bo to wyścig szczurów :) za jak najniższą płacę :)

Nemo

Płaca- niska podstawa, nawet jak na Zabrze, nie wspominając Gliwic, za to proponują nadgodzin do bólu, po to podnieśli absencyjne roczne do 1750 zł. brutto, oczekują sobót , niedziel, ogólnie warto się tam przeprowadzić, darować sobie życie prywatne, inaczej długo nie popracujesz, rozmowy kwalifikacyjne książkowe, jak by się cofnąć do lat 90-tych , sztampowe pytania, kadrowe nie wiem skąd wzięte, ogólnie praca dla mułów / bez urazy dla zatrudnionych/

Trick
@Nemo

Zgadzam się z powyższym. Jeśli chcesz zmarnować swoje lata to tylko tam. Jeśli chcesz zarabiać więcej to na pewno nie tam...uwierzcie że w normalnych firmach płacą na dzień dobry 2500 netto...tutaj macie tyle brutto po 5 latach...potwierdzam. Nie oczekujcie od logstoru cudów tuska. Po drugie jeśli ktoś uważa że po 10 latach ma stawkę 3000 brutto i myśli że to dużo to jest w dużym błędzie...nie idźcie tam chyba ze chcecie z siebie zrobić błazna i nigdy się nie przyznawajcie że tu pracujecie. Wyśmiewa was na mieście. Pozdrowienia dla nadgorliwych ????

Nemo

Płaca- niska podstawa, nawet jak na Zabrze, nie mówiąc o Gliwicach, za to nadgodzin proponują do bólu, szukają jeleni którzy tam mieszkać zaczną, chyba dla tego podnieśli absencyjne roczne do 1750 brutto, reasumując jak nie masz życia prywatnego APLIKUJ/ rozmowy rekrutacyjne spoko, młoda kadrowa jedzie sztampowo z książek, nabór jak w latach 90-tych.

Arek

Może podpowiecie jaką macie atmosferę w pracy?

SkwArek
@Arek

Do du*y

Max

Wy tam zarabacie w euro? Bo nie wierzę że jesteście tak tani :O

Lulok

Max głupku debilny

@Lulok

Z taką meryteryka nie dziwię się ze zarabiasz mniej niz Ukrainiec. :DDD Czego oczekiwać po patolu.

Boss
@Lulok

Z takim językiem nie powinieneś zarabiać więcej niż 1000zl miesięcznie.

Lulok

Twoja stara patol

@Lulok

sebix tu mozesz sie wyżyć bo w. Logstor co najwyzesz robisz z polykiem.

lulok

gościu!chcesz mieć problemy?

Merytoryka ośle

@lulok

Już mam problem z głową wchodząc na ten wątek :F

Max

Naprawdę?Dobrze że użyłeś edytora bo koledzy my nie znaleźli znaczenia na google.

Lidia

@Operator wózka widłowego Zajrzyj na oficjalną stronę firmy pod adres https://www.logstor.com/pl/o-firmie/kariera zamieszczone są tam także archiwalne ogłoszenia, a wśród nich ogłoszenie na Magazyniera - Operator wózka widłowego. Pracodawca oferuje na przykład umowę o pracę bezpośrednio pod firmą LOGSTOR, bogaty pakiet socjalny, prywatą opiekę medyczną, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie. Może warto wysłać do tej firmy CV mailem lub zadzwonić i zapytać?

Operator wózka widłowego

Witam, jestem zaciekawiony jak wygląda praca w tej firmie jako operator wózka widłowego. Ktoś może mi szczerze odpowiedzieć??

gizmo

Goodbye my lovers....goodbye my friends...

Garu

Praca nie dla ludzi. Zastanowić się 2 razy zanim się zacznie zarówno w administracji jak i na hali. I tu i tu regularnie zwalniają i wymianiają na tańszych.

mimi

hej ludzie chce przyjąć się do Logstor jak tam to teraz wygląda płace itp

Stary robol
@mimi

Stary robol mówi teraz była podwyzszka pensji o 600 zł.Wiec nowy jak przychodzi ma 2900 brutto dostaje premie 800 zł oraz dodatki za pracę powyżej 40 at 450 zł więc kasa niezła co?

Ooo
@Stary robol

Chyba się nawdychałeś pianki poliuretanowej.

Loki
@mimi

przychodź to dobra firma zawsze płaci na czas wyplate

oszukany
@Stary robol

????? hhhhhhaaaaaaaaa ile ? za grosz szacunku i wprowadzanie ludzi bezczelnie w błąd , zero wstydu i jeszcze większe zegarki sobie kupcie

Fanatyk

a niezłe to jesto dziesięć tysiące a nie 1800 zł dyrektorowy trolu

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.