Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Pracownik a może jednak nie?

Po rozmowie zero jakiegokolwiek kontaktu. Nieuprzejme docinki na pseudorozmowie.

stary
@Pracownik a może jednak nie?

pozwalniani już trochę biurowych i anulowali rekrutacje

Welding

Czy prawdą jest, że będzie ograniczona produkcja? Zwolnienia nowych, osób zza wschodniej granicy i firm zewnętrznych? Na razie na brygadzie kazali nam zaplanować 2 tygodnie urlopu wypoczynkowego...

Nie
@Welding

Wydaje mi się że nie, ponieważ roboty jest dużo, zapotrzebowanie na siłę roboczą też, póki co nie widać aby mieli zamknąć ten burdel,jednak tam sytuacja się zmienia dość często,w zależności co wymyślą nasi wspaniali pracodawcy,a pomysły mają bardzo, orginalne i nie powtarzalne,. Tak więc UJ wi czego możemy się spodziewać jutro ????

Alojzy

Witajcie, pracowałem chwilę. Z mojej strony widzę to tak. Zero przygotowania do wirusa. Sprawdzają temp w stołówce. przychodząc do pracy idziemy się przebrać. Przechodząc przez stołówkę. Później wąskim korytarzem do szatni. Z szatni na Stołówkę,gdzie stoimy w kolejce do badania temperatury. Wystarczy jedna zagrożona osoba przechodząca przez c korytarz i może być tragedia. Dla wielu. Dodam że na przerwie wszyscy siedzą na solówce. Gdzie kilka godzin wczesniej, mogły być osoby chore. Dodam że praca raczej sezonowa. Od wiosny do jesieni. Później zostają stali i najlepsi. A reszcie dziękują. Poza tym po rozmowach z kolegami, podwyżki płacy są minimalne. Moim skromnym zdaniem za dużo ludzi siedzi w biurach, popijając kawę. A biedna reszta pracowników z dolu, zasuwają na całą firmę. I to jak na szkoleniu, chwała się że na ciągu roku 2000 zł premii. Śmieszne.

Spawacz tig

Witam, Zastanawiam się nad aplikowaniem do Logstor. Ktoś przybliży realia pracy na produkcji jako spawacz? Głównie interesuje mnie metoda TIG(MAG'iem też nie pogardzę). Co jest do roboty, jak godziny, stawki ? Dziękuję i pozdrawiam topidrutów !

Mag
@Spawacz tig

Do roboty rury rury i tylko rury w postaci kolan zaworów redukcji i innych.na yogi dostaniesz więcej na stawce.Rtg 100%. Premie,w wczasy, ubezpieczenia inne bzdety. Między 3000-3600na start dosteniesz,chyba że przyjdziesz na działalność gospodarczą jako najemnik wtedy jest inna gadka.

Spawacz tig
@Mag

@Mag Dzięki wielkie !

Pzf

Kiedy zamkną zakład?

Alibaba
@Pzf

Jak wpadnie pierwszy chory i sanepid przejmie sprawę. "Bezpieczeństwem wygrywam zycie"- nie u nas w zakładzie. Niedokładny pomiar temperatury- wychodzi wszystkim 34-35, ścisk w szatniach, mała ilość płynów do dezynfekcji (wydaje mi się, że są rozcieńczone). Biurowiec pracuje tylko z domu. Nie chciałbym na miejscu góry mieć na sumieniu kogoś z zakładu, zwłaszcza że jest sporo osób w wieku ryzyka.

Pzf
@Alibaba

Nie wygląda to dobrze,tak czy owak góra ma nas produkcyjnych w (usunięte przez administratora)

Co???

Już dawno to zrobiłem, na swoje szczęście. Ale żal mi takich frajerów jak Ty, którzy pracują tam za jabłka i banany i boją się odezwać w jakiejkolwiek sprawie, bo przecież zabiorą 40zl premii, a kadra z was ryje na zebraniach :D Ambicje zawodowe masz jak dziwka przy DK88 :D

@Co???

Ty mosz chyba coronavirus,szczewusie

oszukali mnie

tragedia

Weteran
@oszukali mnie

Dobra praca jeśli ktoś rozpoczyna karierę zawodową.Latwo się utrzymać i można zahaczyć o jakieś kursy. Moment w którym zaczynają straszyć awansem jest dobry do szukania wyzwań w innej firmie :)

Honorata
@Weteran

Co konkretnie masz na myśli pisząc o Logstor, że "zaczynają straszyć awansem"? Jeśli proponują awans, to chyba tylko się cieszyć? Czy o co chodzi?

Krzyś
@oszukali mnie

Czemu tak sądzisz?

Krzyś

W sumie to zarobki jak na start sa całkiem spoko

Ali

Jaka stawka w 2020 dla nowych na stanowisku operatora zatrudnianych bezpośrednio pod Logstorem?

Alan
@Ali

Równe 3 koła brutto. Czyli 200 więcej niż obecni...

Nacki

Racja

Roman

Idę właśnie na rozmowę 13.1.2020 na produkcję do Logstor przez Adecco .. czy warto?

nosza
@Roman

jak o mnie chodzi to warto

@nosza

Zaczynam 20.1.20 na produkcji( 1 dniowa szkolenia bhp) Zobaczymy :-?

urus

Rynek pracy na Śląsku to shit. Logstor oferuje staż na recepcji. Rozumiem że to próba wywarcia takiej sztucznej presji na pracowniku żeby nie myślał że ma prace.

student

Dlaczego przedstawiciele firmy Logstor uczestniczą w Targach Pracy na Politechnice Śląskiej a nie mają żadnych ofert pracy? Po co wogóle rozkładacie te wasze stoisko jak nie macie nic do zaoferowania. Tu nie chodzi o promocje firmy tylko tam powinniście mieć jakąś pracę dla studentów, absolwentów. Niechce mi się ju patrzeć na wasza twarze trzeci rok z rzędu. Mam nadzieje że was nie będzie, bo kadrowe z tej firmy bardzo niemiłe. Pozatym rozumiem że tak sobie robicie mały urlop od pracy a pracodawca nie ma pojęcia że HR w kulki leci.

@student

Nasza firma uczestniczyła w targach pracy na Politechnice Śląskiej w 2017 roku i mieliśmy wówczas sporo ofert dla studentów. Od tego czasu nie braliśmy już udziału w tych targach, więc chyba musiała zajść jakaś pomyłka.

Roman

Już po rozmowie, myślę że decyzja będzie pozytywna.

Krzesło

Krzesła to my mieli sami se przywieźć?

Może brutto ale i to niepewne

LOL

Nie ma stawki godzinowej

@LOL

Tak stawka jest miesięczna ale jak większość każdy z nas chyba podstawy matematyki przynajmniej jakieś ma i potrafi to policzyć ...

Miesiąc temu zwolnili ponad 30 ludzi a dzisiaj znowu wznawiają rekrutacje na te stanowiska śmiech na sali ta firma. (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Właśnie są tu pewnie osoby z firmy Logstor zajmujące się odpisywaniem na różne pytania itp jak to jest ze firma zwalnia ok 30 osób które już pracują około roku dwóch lub więcej i nagle po miesiącu ogłaszają ponownie rekrutacje jest to dość istotna sprawa ponieważ wyglada na to ze firma nie zapewnia stabilizacji dodatkowo osoby zwolnione nie zostały dostatecznie wcześniej poinformowane o tym ze umowa nie zostanie im przedłużona z czystej przyzwoitości powinno się to zrobić te 2 tyg by dać pracownikowi czas na znalezienie sobie czegoś tak wiec pewnie ja i kilkadziesiesiat innych osób o ile nie kilka set czekamy na odpowiedz osoby reprezentująca firmę na tym ze forum

MigMag

Witam na ile można liczyć jako spawacz mag?

po co pisać nick
@MigMag

Na dużo pracy, na wysoką temperaturę na hali, na przerwę w pracy, na... Ciężko sprecyzować pytanie?

@MigMag

Uwierz mi, są lepsze formy spędzania czasu i zarabiania pieniędzy, no chyba że chcesz być KOŁCHOŹNIKIEM, wtedy zapraszam do Logstor Zabrze, Piotruś da ci zarobić 3 tysiące na miesiąc.

Idź na rozmowę i się dowiesz, na początku nie za wiele,dawają tak około 4500zl

ramzi
@Andrzej

chyba za kwartał. chińska firma. wszyscy wydygani.

Ali

Za mało.

Kasa

W tym roku nie wiem. Ale ja robię prawie 10 lat i mam na czysto podstawy 2500 netto,do tego dodatki premie jakieś nadgodziny i 3500 netto ale to tylko w lecie,w zimie bida aż piszczy,szukaj pracy gdzieś indziej

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.