Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Serce

Podobno firma dobrze płaci ale pracownikom zaangażowanym w pracy. Nie wszyscy jednak zaliczają się do tej grupy i stąd pewnie małe złośliwości na forum. LOGSTOR to spoko firma ale dla ludzi chcących pracować.

Natugnaro II

A na co jezyki obce ? Jak to praca dla małp jest przeciez. No chyba ze dogadac sie z ukraincami :D jak dla Ciebie z nadgodzinami 2000 to dobry zarobek, no to dobry z Ciebie parobek :D Praca stala, bo sie prosza zeby ludzie zostawali :d nie dlugo w zoo beda kandydatow szukac. Takie ku..y ludzi dobrych pozwalniali , a potem mnie tu listy przychodza, ze tesknia, ze wroc, ze (usunięte przez administratora) jestem. Co ciag pale, jak (usunięte przez administratora) br /> Chyba kazdy glupi h.j z biura ma w umowie napisac dziennie przed praca dobry komentarz tutaj :d baranie lby zza biurek, 8 glow do wbicia gwozdza i jeszcze kazdy se w palca pierdo.nie debile pier.done :d bede jezdzil po waszych garbach kuhwy :d

Sterek

wacek
@Sterek

Praca stała, warunki ok

Glaca

To nie ma tak zle :D ja w Anglii tez mam ino 1600 na reke, z nadgodzinami 2000 sie wyciagnie. Ku*** moze czas wracac ?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Tadek

Wieczne narzekanie niektórym wychodzi najlepiej. Jak można ludziom dogodzić? Jest więcej godzin to źle, jest mało też źle. Nikt nie będzie zatrudniał na siłę i płacił osobom, które nie mają zamiaru angażować się w pracy. Może przyjdą nowi i tym będzie się chciało pracować?

Szukająca pracy

Jaka jest aktualnie stawka dla nowego pracownika jako operator? Czy przyjmują kobiety w Zabrzu? Jak wygląda praca? Czy warto się starać o przyjęcie?

Bolo

Niektórzy zamiast dobrze pracować wolą na forum hejtować! To im sprawia satysfakcję, swoje nieudacznictwo najlepiej zrzucić na firmę? Ja wiem, że dobry pracownik jest zauważany.

Czytelnik

To jest Hore jakis nienormalny system pracy flex nadgodziny wyplacane raz w roku i jeszcze obowiazkowe nadgodziny to sie do pip-u nadaje pracownik na produkcji po 10 latach 18 00 zl a za kierownikow to sa jacys durni w ogole nie dbaja o swoich ludzi i (usunięte przez administratora)

Obcy

Sądzę, że nie doceniacie tego w jakiej firmie możecie pracować. Nigdzie nie jest idealnie a tu macie fajna pracę.

Praca

Agencja Pracy Max Power zatrudni pracowników do firmy LOGSTOR w Gliwicach. Umowa o pracę. 2300 zł brutto + premia Zapraszamy do naszego biura w Zabrzu - ul. Wolności 262/220. Zapraszamy!

Magnum

Nie narzekam na pracę w LOGSTOR ale rozumiem tych którzy narzekają. Pewnie brak zainteresowania pracą przysporzył im kłopotów i bardzo tego żałują. Szkoda tylko, że w tej swojej złości musza obrażać ludzi i wyśmiewać się z nich. Przykro jest to czytać.

Se werynka

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaki jest powód, że LOGSTOR potrzebuje tak dużo osób do pracy? Czyżby jakieś nowe projekty? Zastanawiam sie dlaczego tak uprzedzacie się do ludzi z Ukrainy? Polacy kiedyś też jeździli na zachód do pracy, teraz również i co?

3lata w obozie
@Se werynka

Odpowiedam szczyt sezonu roboty w .......

3lata w obozie
@Se werynka

Odpowiedam szczyt sezonu roboty w .......

Robin Hooj

Jak czytam te posty , to mi łeb pęka.... Pracowałem tam pare lat. Ale jak chcesz wiedzieć jak tam jest . Kto jes kim.? Odpowiem szczerze. 532174034

Wprawdzie niektórzy narzekają na LOGSTOR ale myślę, że nie jest źle bo jest tak mało opinii. Zawsze gdy jest kiepska atmosfera to ludzie piszą na forum. Widziałem ostatnio ofertę dla kontrolera jakości i jestem bardzo zainteresowany. Może ktoś podpowiedzieć coś?

Stefan

Ależ mają listę ofert pracy imponującą. Myślę, że praca w takiej firmie nowoczesnej firmie nie jest dla każdego. Żeby tu pracować trzeba być ambitnym i pracowitym, natomiast wyśmiewanie się z innych jest podłe.

Gosc

Jak zarobki w kontroli?

Black Jack
@Gosc

Witam oto plusy i minusy pracy w tej firmie Plusy: - dobra atmosfera w pracy - szacunek dla pracownika - BHP na wysokim poziomie (bywa nadgorliwe) - zarobek nie najgorszy w porównaniu do innych firm - premie w okresie sezonu - możliwość uczestniczenia w kursach (możliwość podnoszenia kwalifikacji) - korzystny podział przerw Minusy: - Nierównomierne obciążenie pracą - Pył w przypadku pracy na spawalni - Wysoka temperatura, która jest bardzo uciążliwa w sezonie (dział spawalnia) w letnie dni - Bankowanie nadgodzin w weekendy - Pojawienie się 6 tej nocki

Kwovadiss

Kolego , nie pracujesz od roku i od tego czasu wrzucasz denne posty jaka ta firma jest daremna bo Cię zwolnili ;) po nicku poznaje kim jesteś i gdzie pracowałeś , a wiec oświece Cię , byłeś denny , do miotły się nie nadawałeś nawet w tak " daremnej firmie " przez co pogonili chwasta, nie wylewaj teraz żalów na jakimś forum bo to tylko ośmieszenie twoje i wprowadzanie ludzi w błąd. Na "brak mozliwosci stałej pracy " odpowiem ci tylko śmiechem ;)

Sabina

Mam aplikować na stanowisko kontroler jakości i chciałam się trochę wspomóc czytając opinie na forum. Niestety wpisy są tak skrajne różne jak kolor biały i czarny. Dlaczego niektórzy świadomie wprowadzają innych w błąd ? To jest bardzo nieuczciwe i niepoważne!!

Jestem pracownikiem LOGSTOR i właściwie nie piszę na forum ale to jest dobra firma.

Serem

LOGSTOR ma spore zapotrzebowanie na nowych pracowników. Słyszałem sporo dobrego o firmie ale mam pytanie. Jak to jest z tym zatrudnieniem w okresie letnim a później już zwalniają? Gdyby ktoś mógł się podzielić wiedzą byłbym wdzięczny bo nie ukrywam, że mam zamiar aplikować.

Arek

ilu pracuje Ukrainców w firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.