Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Zabrze

Jarosław K

Dla Nas i dla Polski dobrze bo bezrobocie najniższe w historii naszego kraju , dla naszej firmy to jednak zła wiadomość i kłoda pod nogi wielce szanownych pseudo zarządzających bo robić nie bedzie komu a Mikule to nie bedzie Ukraina itp

tipTop

Wiadomo kiedy ruszy robota jakaś na logstorze?

Muszyna

Tonący statek , niestety ale tak jest . Czy wy nie widzicie tego że w 2018 roku będzie problem z ludźmi aby otworzyć 3 zmianę? Ukraińcy też już nie chcą pracować.

Były Pracownik

Pracowałem Wiem jak jest. Hasło przewodni SZTUKI SZTUKI - Mało !!! Liczą się słupki gdzie wiadomo o tym na każdej hali jak wchodzisz popatrz. W skrócie - Działy na których jest specyficznie trudno Duży Stół Zgarbiony 8 godzin na dużym stole przy składaniu rur 12 metrowych....ręczna robota zakładasz ręcznie dystanse co metr! przeciągasz miedziany drut . szczerze to garbaty idziesz tam i z powrotem 12 metrów przez osiem godzin a rur schodzi średnio 250 i więcej. zapylenie , cyklopentan , poliol , mesamol , rdza unosząca się w powietrzu .... maszyny , które nie jednemu zmiażdżyły palce .Hałas olbrzymi rury od fi 70 do 800 tłuką się o siebie Fakt że są suwnice- ale one po jednej nie zabierają --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ekstrudery Maszyny ( główna część robocza )ma temperaturę 200 st.C Demontaż i montaż tych maszyn trwa po parę godzin , gdzie leje się z ciebie pot , nawet z pupy. Często musisz wybiec na dwór gdzie różnica temperatur miażdży Ci kości , zakładać " Ringi " na wykonany detal , a wierzcie mi że tych rur idzie tam około 300 szt na zmianę. i z powrotem na hale składać maszynę. Styczność z chemią , która nie wróży dobrego samopoczucia. Wilgoć na hali , mnóstwo wody . wszędzie kaj popadnie. Wibracje z maszyn i OZON który wyżera płuca,wszelkie metale , gumy ,jest wszędzie. Wchodzisz na halę i czujesz ten zapach wiatru pomieszanego z moczem. Po tygodniu pracy masz sraczkę i tak się przyzwyczaj . Ratunek dziennie czekolada, ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ale najlepsza jest rozbiórka tych rur które nie spełniają wymogów jakościowych. Wielki młot , skrobak w ręku (bez atestu samoróba ) i tyranina , a w koło pył z pianki "podobnej do poliuretanu" i nikt nie wymyslił maszyny do tego przedsięwzięcia. Spawalnia. Wiadomo larmo , huk i spawaj spawam to wiem jak jest , a tutaj laga musi jechać równiutko przez całą rurę 800 tkę Śrutownica Tutaj chyba jest kaplica... Modlę się za was , za wasze płuca.uszy i oczy. Stalowy śrut rozprowadzany za pomocą turbin ZDZIERA rdzę ze stali w okropnym hałasie i strachu ze przez dziury w maszynie znowu ktoś dostanie w oko. Przed halą CZERWONO od rdzy która jest wszędzie w postaci pyłu. - w płucach też Kształtki / Trójniki / Kolana / Foam Packi / Wykonuje się tu elementy jak wyżej . Ręczna robota trochę luźniej niż na w/w działach , chemia i syf ten sam co wszędzie ale tutaj ludzie bez kręgosłupa jak ze stali pękną po tygodniu . I przez całą szychtę jesteś tłusty ze smarów . Brak jakichkolwiek szkoleń i podnoszenia kwalifikacji Nie licz na szkolenia , na bonus typu LEVEL w czynności które robisz. Jest socjal to miło ( ale biedny .) Wchodzisz jak robot robisz swoje i wychodzisz ...8 godzin stuku puku , rachu ciachu od gwizdka do gwizdka Zmierzą Ci wydajność , musisz dogonić najlepszych inaczej jesteś na sezon. Będziesz bankował godziny - czyli robił w weekendy a w tygodniu maiał wolne. Papierosek- Tak ale tylko jak przerwa jest...w kiblu też nie bakniesz bo czujniki... Zakaz picia napoi na halach. Poruszasz się po ścieżkach i pasach. Monitoring i inwigilacja ,kamer więcej jak pracowników. Zapytaj Kierownika o podwyżkę, o premię .....pytać wolno Dyrektor cię i tak oleje , a było ich wiele. Średnio co 2 lata zmiana i dokręcanie śruby.... Nie wierzysz? To przyjdź na rozmowę , pooglądaj na hali detale.... Nie maszyny a ludzi ,jak pracują , posłuchaj , przyjrzyj się ... Moim zdaniem za robola 2300 brutto to mało .7 Zakupy w sklepie kosztują 200 pl

Gardina
@Były Pracownik

Praktycznie wszystko się zgadza pracowałem długo to wiem ale mylisz się co do maszyny do rozbierania bubli kiedyś było coś na kształt skrobaka ciiągnietego linka czy łańcuchem ale ale po sezonie nie było roboty więc lepiej było rozdać młoty noże i skrobaki żeby coś się działo na hali

paquito 14
@Były Pracownik

Człowieku uciekaj z tego gnoju życie ci obrzydlo wyślij mi papiery na maila a zara będziesz mial normalna robotę za normalne pieniadze pablo29@vp.pl

Leszno
aaa

A jak zarobki dla spawaczy tig? Duże macie normy?

Przyszłość

Bardzo świeże info co do przyszłości Logstoru... Ciekawe co teraz zrobią, gdyż wiem że całę hale na ulicy magazynowej zostały sprzedane obecnie przez Mostostal, po latach znalazł się kupiec i to nie byle jaki..tylko jakiś koncern z gliwic :) z tego co wiem firma co zwie się potocznie..."ciągnie druty" :) coś związane z akcesoriami samochodowymi....po prostu mega inwestycja i w ciągu roku a może mniej ma już być otwarta :) Wtedy będzie jeszcze ciężej im znaleźć pracowników do pracy :) współczuję tym co tam pracują...będą bakać po 12 h non stop :) i związki nie pomogą :) bo robić nie będzie komu :)

pilara

2300-2600 brutto

pilara

2300-2600 brutto

szał
@pilara

2300-2600 brutto ?? To dla niedorozwiniętych czy co ?! Tyle to płacą w zakładach z grupą inwalidzką...chyba że tam wszyscy tacy pracują? Albo tam pracują osoby tak nie douczone albo kochają społecznie robić i nie mają ochoty szukać nowej pracy...

ouma

czemu nie wprowadza sie linu w Danii ?

Qałlity

Zarobki 1700 operator, oferują też rozwój dla niedorozwiniętych

Pracuję i wiem, że sporo osób nie powinno tu być, nie zasługują na pracę tu!!

Tymon

Czy może i ktoś napisać kilka informacji o firmie? Jak przebiega rekrutacja na stanowisko magazyniera? Czy firma ma jakieś wymagania ekstra dla kandydatów? Czy są w firmie jakieś dodatki typu socjalnego czy pakiet medyczny? Mam zamiar aplikować i dopytuję.

Dawid

Bardzo podzielone opinie ma LOGSTOR , to chyba normalne?

Rodzynek

cześć ja tutaj pracuję i jestem zadowolona :) owszem ludzie gadają jeden na drugiego ,ale trzeba mieć na to wyje*ane ,a będzie dobrze :) dyrektor robi wszystko ,żeby było jak najlepiej - za to Go podziwiam i cieszę się ,że w końcu coś robią z osobami ,którzy źle wpływają na tą firmę może najlepiej zamiast czytać tutaj takie nudne opinie ,przyjdziesz ,popracujesz i sam zdecydujesz czy chcesz tutaj kontynuować pracę jeśli tak źle by tu było to osoby ,które ledwo tu rok pracują ,zrezygnowali by z pracy tutaj ,a nie widzę ,żeby ktoś się zwalniał dobrowolnie ,zwalniają tylko osoby ,które się nie nadają ,spożywają alkohol albo nie przychodzą wcale do pracy jest coraz lepiej ,wszystko na razie idzie w dobrym kierunku i oby tak dalej ... polecam tą firmę ,przynajmniej tą tutaj w Zabrzu ,bo nie wiem jak jest w innych miastach pozdrawiam Panie dyrektorze oby tak dalej :) dziękuję :)

JKNW
@Rodzynek

to nie dyr to AKTOR drugiego planu

Witold wódz Apaczów
@Rodzynek

rodzynek czy tobie wydaj się ze ludzie to przygłupy , myślisz że ludzie nie widzą że ta opinia to prymitywna autopromocja mająca na celu zatarcie złego wrażenia o firmie , nie wierzę w ani jedno słowo przez ciebie tu napisane , natomiast wierzę w te negatywne opinie o p. dyrektorze zresztą byłem w tej firmie i nie zrezygnowałem z podjęcia pracy bo wiele rzeczy nie spodobało mis się i uważam że jest to taki polski "obóz pracy" gdzie pracowniki traktowany jest jak "

Stach

Czyżby LOGSTOR Polska nie miał potrzeb kadrowych w dziale jakości? Jeśli teraz nie potrzebują czy można złożyć cv ?

Dariusz

Jeśli ktoś jest tak bardzo niezadowolony z pracy w firmie to przecież zawsze może ją zmienić. Tym bardziej, że teraz nie ma problemu ze znalezieniem innej pracy. Po co piszecie oszczerstwa o LOGSTOR -e, czyżby konkurencja inspirowała niektórych do tego?

lidia bis

lidia czy ty gupia jesteś czy nie rozumiesz , LOGSTOR nie jest wyjątkowy bo obecnie każda firma daje pełną umowę o pracę lecz sama umowa to nie wszystko, menagment bezmyślnie przez wiele lat sam sobie wieszał petle na szyji która zaciska się teraz mocno i nie jesteś w stanie gupimi wpisami poluzować jej, end.

Lidia

@wacek - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w LOGSTOR Polska? Z Twojego wpisu wnioskuję, że oceniasz je pozytywnie. Co masz dokładnie an myśli pisząc, że praca jest stała? Chodzi Ci o to, że pracownicy zatrudniani są w ramach umowy o pracę? Są to kluczowe informacje dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie.

Natugnaro II

Serce, Ty niewolniku... Firma "dobrze placi" jak za 40h w tyg jest wyplata na poziomie 2500-3000. To, ze pracownikowi sie chce pracowac, to znaczy, ze stara sie 40h w tyg. A nie, ze zeby dostac 2500, pracownik pracuje 80h :D soboty, lato po 12h caly tydzien, bo wtedy pracownik nie jest "dobry" tylko jest niewolnikiem :D a skoro tak Ci dobrze, za te 2500 jak naskubiesz, bo odwrociles kota ogonem i pracujesz 16h odpoczywasz 8h. To ja Ci dam 3000/msc i bedziesz dla mnie biegal na zawolanie. Teraz takim wlasnie niewolnikiem jestes, tylko nie zdajesz sobie sprawy :) pewnie cieszysz sie ze dostales 2500 wow ! Ale ile Ty idioto tam spedziless czasu ? Co z tego, ze dostaniesz 2500 jak pracujesz godzinowo jakbys tam spedzil 1.5msc. Wiec nie pierd.... glupot, ze mozna zarobic, bo zarobic to mozna jak masz 2500 za 40h w tyg (usunięte przez administratora) zniewolony. Takich wlasnie ludzi tam trzeba i tacy wlasnie ludzie tylko tam pracuja, pracy jest w hu. jak sie chce. Ale lepiej dawac sie ruchac w (usunięte przez administratora) za marne grosze i pisac jak to jest (usunięte przez administratora) Normalnie bym Cie w pysk strzelil, za to jakim ty jestes idiotom. Brak slow. W tym wlasnie sila logstoru. Na imbecylach darmowych, co chwala (usunięte przez administratora) i daja se w (usunięte przez administratora) wsadzac (usunięte przez administratora) i sie nic nie odezwa. Jeba.. tam do usranej smierci parowo

Animals

Jeśli niektórzy patrzą na pracę jedynie pod kontem zarobków to faktycznie powinni szukać innej firmy. Dobry pracownik, który ma dobrze zarabiać musi lubić to co robi.

Brajan
@Animals

Niektórzy ? co to jest za słowo , to po polsku ?Zatrudnijcie lepszych hejterów , ale zgoda najlepiej gdyby niektórych nie nie było

Benq

Witam.Podstawowe dwa pytania. Jakie firma oferuje warunki dla wozkowych i czy można zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Logstor International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Logstor International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Logstor International Sp. z o.o.