Opinie o Rossmann w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Biała Podlaska

Anonim Nowy wpis

Szczypła pani w bląd włosach pracująca w sklepie rossmann pry ulicy Stefana Batorego z premedytacją (usunięte przez administratora) dzieci i zdarza się to notorycznie. Moim zdaniem to żałosne. Ten pracownik chamsko (usunięte przez administratora) dzieci licząc na to, że pomylął się w liczeniu pieniędzy. Proszę zmienić postępowanie, inaczej będę interweniować do skutku.

abc Nowy wpis

rossman biała podlaska, przy ulicy Stefana Batorego Szczupła Pani ekspedientka z bląd włosami bezczelnie (usunięte przez administratora) klientów o sumy do 1 zł, wykożysując przy tym naiwność dzieci. Nie polecam

a ile zarabia kierownik sklepu?z gory dziekuje za informacje

Anonim Nowy wpis

Niby wiem bo jestem synem kierownika ale Serio NIE MAM POJĘCIA(usunięte przez administratora)

Maciej Nowy wpis

Długo nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Rossmann. Szkoda, ludzie na pewno chcieliby wiedzieć jak Wam się pracuje, oraz jakie warunki oferuje pracodawca. Może ktoś na te pytania odpowie i ułatwi decyzję osobom, które rozważają złożenie CV?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rossmann? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Biała Podlaska
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Biała Podlaska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
hajnka

najlepiej zaaplikować przez stronę tam gdzie mają zakładkę kariera bodajże i szukać pracy w swojej okolicy, na rossmanna jednego raczej nie przypada dużo pracowników ale zawsze warto próbować :) możesz też złożyć cv bezpośrednio w punkcie u kierownika np.

malwa4455

Witam. Chciałabym się zapytać czy wie ktoś jak dostać pracę w Rossmanie? Co najlepiej byłoby zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Słowa kojarzące się z Rossmann (np:.praca wakacyjna): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .niedostateczne.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok 1000 Najbardziej podobało mi się w Rossmann:praca z ludźmi każdego dnia Najbardziej nie podobało mi się w Rossmann:brak miozliwosci rozwoju

kowalski

Witam wszystkich pokrzywdzonych przez MTG ja osobiscie napisalem podejrzewam ze trzeba pisac pojedynczo dlatego ze sie nie znamy wszyscy i to jest ta trudnosc. Osobiscie kontaktowalem sie z PIP w Bydgoszczy i tak mi powiedziano ze trzeba zlozyc pisemna skarge i to jest podstawa do wszczecia kontroli jak napisza wszyscy to juz bedzie sprawa uwazam bardzo naglosniona i wtedy cos wskuramy.Pozdrawiam i zycze powodzenia w zalatwienu sprawy. Jeszcze podam adres na ktory trzeba pisac Panstwowa Inspekcja Pracy 85-012 Bydgoszcz ul. Plac Piastowski 4a

przygotujcie sie na prace po godzinach, płaca oczywiście za nadgodziny nie martwcie się - tylko że mało. Stawki niskie. Dużo wymagań. Ale zawsze warto spróbowac czegoś nowego

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Biała Podlaska

Rossmann