logo Rossmann

Rossmann

Biała Podlaska

Opinie o Rossmann

anonim 2008-10-10 10:24:53
przygotujcie sie na prace po godzinach, płaca oczywiście za nadgodziny
nie martwcie się - tylko że mało. Stawki niskie. Dużo wymagań. Ale zawsze warto spróbowac czegoś nowego
kowalski 2008-10-22 19:41:57
Witam wszystkich pokrzywdzonych przez MTG ja osobiscie napisalem podejrzewam ze trzeba pisac pojedynczo dlatego ze sie nie znamy wszyscy i to jest ta trudnosc. Osobiscie kontaktowalem sie z PIP w Bydgoszczy i tak mi powiedziano ze trzeba zlozyc pisemna skarge i to jest podstawa do wszczecia kontroli jak napisza wszyscy to juz bedzie sprawa uwazam bardzo naglosniona i wtedy cos wskuramy.Pozdrawiam i zycze powodzenia w zalatwienu sprawy. Jeszcze podam adres na ktory trzeba pisac Panstwowa Inspekcja Pracy 85-012 Bydgoszcz ul. Plac Piastowski 4a
anonim 2009-06-13 15:19:00
Słowa kojarzące się z Rossmann (np:.praca wakacyjna):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .niedostateczne.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok 1000
Najbardziej podobało mi się w Rossmann:praca z ludźmi każdego dnia
Najbardziej nie podobało mi się w Rossmann:brak miozliwosci rozwoju
anonim 2010-04-22 09:28:46
a ile zarabia kierownik sklepu?z gory dziekuje za informacje
malwa4455 2016-02-16 21:44:11
Witam. Chciałabym się zapytać czy wie ktoś jak dostać pracę w Rossmanie? Co najlepiej byłoby zrobić?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
hajnka 2016-04-24 16:19:03
najlepiej zaaplikować przez stronę tam gdzie mają zakładkę kariera bodajże i szukać pracy w swojej okolicy, na rossmanna jednego raczej nie przypada dużo pracowników ale zawsze warto próbować :) możesz też złożyć cv bezpośrednio w punkcie u kierownika np.
Zostaw swoją opinię o Rossmann - Biała Podlaska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann