Sundins Skogsplantor

Opinie o Sundins Skogsplantor

Mj

Widzę ze kierownik pisze .....pewnie ze chwalisz swój oddział lidkoping ale każdy zna opinie i wie co sie tam dzieje a opinia o tymże pant kierowniku jest znana wszystkim o nów jest dobra a napewno nie zmieni jej przez pisanie podszywając sie pod innych chociaż ma już w tym wprawę ........,

Lulujaklprsw

No oo. ..dobre chłop godo...prawdo! Zanim przysed to my se w lesie pospali i nikto się nie cepiol ze momy 25 godzin na hektor...było i 35 i było dobre. A teraz ino pilnuje i robić kazuje i wszyćko sprawdzo! Sadzenie tez sprawdzi i korzonki cy nie zawoniete nic nie pokombinujes nic nie schowos. I w domkach musi być porzadek bo ino strasy ze firma sprzotojaca psyjedzie i zaplacimy jak będzie syf! Kiedyś my nie spszatali i było OK... Do dupy to tam teros...robić tsza ucciwie , i 8 godzin i porzondek tam na tej farmie...kiedyś to tam bylo super oj było. ..ale jus nie bydzie przes to sem się zawijol...huj s takiej roboty!

MJ

Wydaje mi się ze jesteś w błędzie wiem z pewnego źrodła ze w lidkoping jest oddział i dużo starych pracownikow odeszło ponieważ ich niby polski kierownik to kręt i oszust który dba tylko o siebie i jest namiętnym oszustem pożarnym firmę polecam tylko nie ten oddział pozdrawiam

b

A czy ktoś orientuje się ile potrącają za mieszkanie/lokum?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Sundins Skogsplantor? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
DoBu

Pracowitością i uczciwością jesteś w stanie odłożyć na czysto koło 8 tysięcy złotych. Ogólnie praca to lekkich nie należy ale polecam tą firme. Ja osobiście nigdy żadnych problemów nie miałem z Sundinsem :)

eko

nikt chyba nie napisał, że tu pracuje @robie.. ja sam nie pracuje w Sundis, a slyszałem, że ludzie raczej nie narzekają. Napisz co Ty sądzisz, chętnie się dowiem.

brook

Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej pólki ale daje możliwość przyuczenia się.

Iza

@NIUNIEK skoro nie ma rotacji a pracownicy starają się utrzymać w tej firmie, to jednak musi być dobrze. Gdyby było wiele rzeczy nie tak, to jednak ludzie by się zwalniali, a firma ciągle szukałaby kogoś na zastępstwo. A z tego, co widzę, to faktycznie teraz nikogo do pracy nie poszukują, więc mają komplet.

NIUNIEK

HMMM ALKOHOL JEST DLA LUDZI I NIKT NIE ZABRONI NAM WYPIĆ PO CAŁYM DNIU W DESZCZU ROZGRZEWAJĄCEGO KIELISZKA...CO DO TWOJEGO STWIERDZENIA PIJACY I KRĘTACZE...HEH DOSTAŃ SIĘ DO TEJ FIRMY OD TAK TO GRANICZY Z CUDEM...TERAZ NIE MA ROTACJI TAK JAK KIEDYŚ WSZYSCY SIĘ TRZYMAJĄ I ROBIĄ. JA TEŻ NIE JESTEM STWORZONY DO PRACY W LESIE ALE PENSJA MI TO WYNAGRADZA JEŻELI MAM 120 KORON NA GODZINĘ TO NIE JEST MAŁO UWIERZ MI.MAM ZNAJOMYCH W SZWECJI I NA KONIEC MIESIĄCA NIE WYCHODZĄ TYLE CO MY OCZYWIŚCIE MY PRACUJEMY W SOBOTĘ ALE NIKT NAS DO TEGO NIE ZMUSZA. ROZMAWIAŁEM Z RÓŻNYMI GRUPAMI Z SUNDINSA I NIE ZAUWAŻYSZ TUTAJ LUDZI KORASÓW BO PRACUJĄ W LESIE TO GORSZY.JA SKOŃCZYŁEM STUDIA MÓJ LIDER RÓWNIEŻ I NIE MAMY SOBIE NIC DO ZARZUCENIA. POZDRAWIAM NIUNIEK

Franciszek

@brook, hej, a mozesz napisac cos wiecej o tej pracy? W ogóle co sundis skogsplantor wymaga od pracowników i co oferuje w zamian za taki rodzaj pracy? Pozdrawiam!

NIUNIEK

DO TEJ PRACY TRZEBA MIEĆ CHĘCI I MOTYWACJĘ WEWNĘTRZNĄ ORAZ SAMODYSCYPLINĘ. PRACUJĘ TUTAJ POWIEM SZCZERZE NIE LUBIĘ SADZIĆ ALE UCZCIWIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE W CIĄGU 6-7 GODZ.MOŻESZ POSADZIĆ OD 1000 DO 1250 SZT.SADZONKI BAROTTA CZYLI Z ODKRYTYM SYSTEMEM KORZENIOWYM,JEŻELI DOSTANIESZ TECROT ŻEBY WYJŚĆ DNIÓWKĘ SADZIMY W GRANICACH 1800 SZT.NAJLEPSZY ZAROBEK JEST NA LIŚCIASTYCH ALE TEGO JEST MAŁO. CZY COŚ TRZEBA UMIEĆ HMMM CHYBA NIE MA NIC SKOMPLIKOWANEGO W ROBIENIU DZIURKI WSZYSTKIEGO NAUCZY CIĘ LIDER LUB DILER. PS.ZE SFORMUŁOWANYCH ZDAŃ WNIOSKUJĘ ŻE JESTEŚ KOBIETĄ WIEM ŻE KIEDYŚ BYŁA W MOJEJ OKOLICY GRUPA PAŃ KTÓRE WYKONYWAŁY TĄ PRACĘ. JEŻELI MASZ JAKIEŚ PYTANIA CHĘTNIE ODPOWIEM

hanka

o to ciekawe czy jeszcze ewentualnie bym si,ę wyrobiła i zdążyła na taki wyjaZD, od razu dodam tez że nie boję się pracy fizycznej, nawet tej bardzo ciężkiej i wymagającej. napiszcie co to za robotę się w tym rzekomym lesie wykonuje i ewentualnie jak się trzeba do niej przygotowac i co umieć żeby dac sobie radę

P.K

Wyjazdy są od razu po świętach wielkanocnych. Fajnych stanowisk nie ma robisz w lesie i tyle fajna to może byc grupa z która jesteś 24 na dobe. Tygodniowo pracy jest nie więcej niż 40-50 h, ale jak policzyć z dojazdami to różnie bywa. Nie zawsze miejsca pracy są oddalone nie daleko od chałupki. W całej tej pracy nic by nie było kosmicznego gdyby nie pseudo brygadziści którym nie kiedy wydaje się że Pana Boga za pięty złapali i za wszelką cenę nie pozwolą Ci się wykazać żeby przypadkiem ich lepszy ktoś nie wykurzył.

hmm

kiedy zaczyna się sezon/praca? Ciężko się tam dostać? @?? Ile odłożyłeś na miecha i ile godzin w tyg robiłeś? Pozdro

??

byłem i uważam ze wszystko jest jak najbardziej ok ubrania robocze transport kwatery mieszkania super i kasa też się zgadza praca ciężka jak wszędzie jeżeli ktoś chce pracować to sobie poradzi osobiście też miałem jakieś nieporozumienia z moim brygadzistą ale trudno trzeba zęby zacisnąć i robić swoje osobiście chętnie pojadę jeżeli będzie taka możliwość w tym roku morze nie sadziłem 2tys. dziennie ale wydaje mi się że swoją pracę wykonywałem dobrze a panowie którzy tak narzekają na firmę pewnie należą do tych którym nie chciało się pracować i wylecieli z pracy za chowanie i wyrzucanie sadzonek bo tacy też byli pozdrawiam

lolek

a to tam na rozmowie kwalifikacyjnej jest cała jakaś komisja egzaminacyjna? tak jak w studiu lotto? stresujące... pisaliście też kilkukriotnie że 11 000 zł można zarobić. genialnie, natomiast ta informacja dotyczy jakiego konkretnie stanowiska i jak mocno trzeba na takie wynagrodzenie pracować? pozdrawiam

daddy

Mysle, że to nie wazne, co właściwie wyślecie, o ile zawrzecie tam stosowne informacje, których wymaga każda komisja rekrutacyjna, także powodzenia..

dariusz

@karl, pewnie pisząc życiorys mieli na myśli CV, w sumie nie wiele się róznią i informacje z CV mozna zawrzeć w życiorysie.

Grzesiek

8tys powinienes odlozyc, ja pracowalem w tej firmie 5 lat temu, korona stala po 33grosze, a teraz jest duzo drozsza to na samym przewalutowaniu masz konkretna kase, teraz w Polsce zarabiam dobrze, w tamtych czasach zarabiałem z dodatkiem brygadzisty nawet 11tys minus koszty. Polecam ta firmę i wiem, ze jak by mi sie noga w Polsce poślizgnęła to chetnie bym tam wrocil. Nie wiem, u jakiego dilera byl Pan co pisał, ze pracował po 12 godzin dziennie? sprobuj tylko tak rozpisac w raportach dnia, ze na wykaszarce pracowałeś po 12 h, to moment opieprz dostaniesz, tam gdzie ja pracowalem o soboty musielismy prosić, zeby pracowac. Najlepiej dla nich jest 5 dni w tyg po 8h. Czyms innym jest akord, ale to zalezy od doswiadczenia , szybkosci i szczescia- w zaleznosci na jaka dzialke trafisz.

M

dobre pieniądze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sundins Skogsplantor - Växjö

• Jak się pracuje w Sundins Skogsplantor?

Zobacz opinie na temat firmy Sundins Skogsplantor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sundins Skogsplantor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sundins Skogsplantor