brak logo

Polski Transport Międzynarodowy PTM Sp. z o.o.

Wyszków

Opinie o Polski Transport Międzynarodowy PTM Sp. z o.o.

killer 2014-07-06 04:40:34
Ogólnie firma solidna. Płaci na czas, chociaż nie zawsze tyle, ile byś chciał. Czego brak? - czasu wolnego.
Zbyszek 2014-12-14 21:35:04
To chyba dobrze, że w Polskim Transporcie Międzynarodowym PTM jest mało czasu wolnego, oznacza to jak mniemam dobre zarobki i brak przestojów z robotą. dlaczego właściwie jeszcze warto do nich zaaplikować, bowiem argument z tą pensja na czas jest jednak trochę kiepski, to powinno byc standardem w kazdej firmie.
lutek 2015-02-27 17:33:36
firma jest stabilna finansowo, a 14-letnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie metodologii świadczenia usług pozwala zaoferować najwyższą ich jakość. kierowcy to odpowiednio przygotowani fachowcy-przykładają dużą wagę do ciągłego doskonalenia ich rzemiosła. Ciągłe szkolenia i stałe podnoszenie świadomości dotyczącej wysokiej jakości wykonywanych usług transportowych pozwala stworzyć kadrę pracowników stanowiącą naszą przewagę konkurencyjną.
frys 2016-04-24 20:24:58
no i szukają kierowców kategorii C i E, z co najmniej 3letnim stażem pracy
Zostaw swoją opinię o Polski Transport Międzynarodowy PTM Sp. z o.o. - Wyszków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Transport Międzynarodowy PTM Sp. z o.o.