Solano sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Solano sp. z o.o.

X-menka 2010-08-04 08:55:55
Jest kolejne ogłoszenie, że Solano szuka sekretarki! Która to już będzie? 25-ta w ciągu 3 lat? ;)))))) Ten człowiek NICZEGO się nie nauczył... Szkoda.
k8 2010-10-13 09:41:52
Polecam pracę tam, szybko wyląduje się na zwolnieniu ;) zwłaszcza w zimie, gdy w biurze są 4 stopnie a w kibelku 0.
Miło pracuje sie przy komputerze w rękawiczkach. Powinni tam wysłać Bera Grylla, na przetrwanie, ciekawe czy by sobie poradził :P
ja 2011-03-14 10:47:35
firma kolejny raz zmieniła formę prawną... wałek, wałkiem pogania...
zawiedziona 2011-03-22 13:57:38
Co do pracowników w biurze to naprawdę porażka :) bo znowu jest poszukiwany pracownik:)
ern 2011-07-04 21:41:24
Wcale tak źle teraz nie jest. Pracowałem w wakacje i było w miarę ok.
anonim 2011-07-06 08:53:23
w wakacje pracowalas?rok temu:)a czemu juz tram ne pracujesz?ja tam kilka dni( usunięte przez administratora )a wymagania maja jakby to była wielka korporacja zenada po prostu
elka 2011-07-08 16:41:16
a w sekretariacie ktos w ogole pracuje?powidzenia tobie zycze!moze na innym stanowisku niz sekretariat jest inaczej,latwiej.ja tam pare dni dalam rade,a w papierach sajgon i niezorganizowanie kompletne,szkoda,ze budynek taki obskurny;(
loka 2011-07-12 20:39:13
Słuchajcie nie wiem dlaczego, ale Wy chcielibyście żeby Wam [usunięte przez moderatora] wszyscy podcierali. Nauczcie się dzieci, że pieniądze same nie przyjdą, a ponadto nikt Was do pracy nie zmusza. Możecie siedzieć na [usunięte przez moderatora] zasiłku :)
anonim 2011-07-14 15:41:02
loka - 2011-07-12 20:39:13Słuchajcie nie wiem dlaczego, ale Wy chcielibyście żeby Wam( usunięte przez administratora )wszyscy podcierali. Nauczcie się dzieci, że pieniądze same nie przyjdą, a ponadto nikt Was do pracy nie zmusza.( usunięte przez administratora )
sasanka 2011-07-17 20:02:34
nikt nikgo nie zmusza pracowac tam,to jest prawda,dlatego ludzie odchodza i krytykuja ta firme!
jano 2011-07-17 21:07:53
szzcera prawda;)popieram,ta firma to jakas pomylka
dekretargka 2011-07-25 16:07:26
ah, jeszcze jedno - NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ gadkom dyrektora na rozmowie - wszystko pic na wodę!! zgrywa szefa wielkiej firmy, opowiada bajki o rozwoju, awansach, planach a można sobie tym co najwyżej t( usunięte przez administratora )r />
zleceniowiec 2011-08-21 18:29:07
ja pracowałem w lipcu na umowę zlecenie, zarobiłem tyle ile zarobiłem i wypłatę dostałem bez problemu. tyle na ten temat. stycznosci z szefem prawie nie mialem
anonim 2011-11-28 13:13:02
przykro mi,ze straciles 7 m-cy u tego pana....tam zerwo rozwoju i walek za walkiem,szkoda czasu.Przykre,ze istnieja takie firmy w ogole na rynku,krote tak wykorzystuja drugiego czlowieka,szkoda energii na solano!
pik 2012-02-05 11:25:42
Opowiedzcie o śmiesznych sytuacjach. Mnie najbardziej bawiło jak PIP przyszedł i wszyscy udawali, że im ciepło. Najbardziej bawiło mnie zachowanie dyrektora, ktory udawał, że wszystko jest ok. Teraz znowu zimno...
R 2012-02-05 17:00:46
Pamietam jak kibel zamarzl i wode od sasiadow nosilismy. masakra...firma jak komedia, szef...szkoda gadac. ufo.
żarłacz 2014-03-21 21:34:40
są bo nie ma dla nich w okolicy perspektyw. Co nie zmienia faktu, że należy zrobić coś, aby w takich warunkach nie musieć pracować
han 2014-05-20 14:00:10
trzeba brać, co jest najlepsze w danej sytuacji. a o solano sporo slyszalam, sa tu jacys pracownicy i napisza jak z atmosfera w firmie?????
poter 2014-12-03 00:08:22
jeżeli sam dużo o nich słyszałeś @han to też się tym podziel, im więcej opinii tym łatwiej będzie coś wywnioskować konkretnego o Solano. Ja na przykład czytałem ostatnio , że mieli spore problemy z wypłacalnością . Jednak nie chce wierzyć w plotki i mam nadzieje że ktoś na forum zweryfikuje te informacje
zaja 2015-02-04 02:35:41
jeśli chodzi o firmę Solano to funkcjonuje ona nie tylko na polskim rynku , ale również na angielskim i rosyjskim. Skoro udało im się rozszerzyć swoją działalność z jednego kraju na kilka to wygląda na to , że radzą saobie całkiem, a ich okulary sprzedają się naprawdę dobrze... pomimo , że ja akurat o nich słyszałem może raz czy dwa gdzieś przypadkiem
paffel 2015-02-20 20:41:48
Nie rozumiem fenomenu tej firmy,Solano istnieje na rynku angielskim, polskim i rosyjskim. Przynajmniej ich strona jest w tych trzech językach. Mają kilkaset punktów sprzedaży w Polsce. Ale jednak nie mają dobrze wyrobionej marki. Czy coś jest nie tak w towarach ? Możecie mi trochę rozjaśnić tą sytuację ?
szeląg 2015-03-13 02:31:24
wydaje mi się, że przy takiej sprzedaży okularów jaką preferuje Solano najwazniejszy jest dla nich wynik finansowy , a nie to czy będą mieli jeszcze bardziej rozpoznawalną markę. W tej chwili ich rozpoznawalność jest całkowicie wystarczająca dla firmy. A czy to się kiedyś zmieni to zadecydują o tym pewnie niebawem
pozdrawiam 2016-05-13 17:09:11
Oj tam pewne czy niepewne @riaoap ważne, że jest umowa o pracę. Jak się ktoś stara to raczej go nie zwolną, bo przecież potrzebują osoby na to stanowisko. A teraz jest rekrutacja na pracownika administracyjno-biurowego. Wymagają prawa jazdy kat. B, dobrze znać język angielski, umiejętności organizacyjne też są ważne.
Zostaw swoją opinię o Solano sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solano sp. z o.o.