S-Druk

Opinie o S-Druk

Igor

Idealnie nigdzie nie ma a tu jest dobra kasa i sprzęt a wybór pozostaje dla każdego.

@Igor

Dobra kasa czyli jaka? Inwestują w lepszy sprzęt? Dzięki za informacje.

@Jerzy

cześć @Igor jeśli chodzi o sprzęt to drukarnia w tym roku zakupiła maszynę drukująca Heidelberg do druku konwencjonalnego ( 5 kolorów + lakier dyspersyjny), oraz składarko-sklejarkę ( 8 punktów klejowych +obrotnica + inspekcja). Jeśli pytasz o kasę to zawsze są indywidualne ustalenia w zależności od stanowiska i umiejętności i doświadczenia kandydata. Jesli jesteś zainteresowany pracą w drukarni skontaktuj się pod adresem e-mail praca@sdruk.pl

@Admin

@Admin to co piszesz wygląda zachęcająco. Czy w firmie można liczyć na umowę o pracę oraz jakieś dodatki do wynagrodzenia? Bedę wdzięczny za odpowiedź.

@Jerzy

cześć @Jerzy drukarni S-druk prowadzi dość jasną i przejrzystą politykę kadrową. Po pozytywnej rozmowie kwalifikacyjnej proponujemy umowę o prace na 3 m/c okres próbny. Jeśli obie strony są zadowolone z współpracy kolejna umowa - to umowa o pracę na 12 m/c. Wynagrodzenie po okresie próbnym składa się z 2 składowych podstawy + premii. Obie części wynagrodzenia są przelewane na konto bankowe pracownika, co zapewnia pełną przejrzystość. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Naszą firmą zapraszamy do osobistego kontaktu w siedzibie firmy na ul Balickiej 100.

ktos.....
@Igor

Dobra kasa? Miałeś na myśli 2200 netto na 3 zmiany?

Artur
@ktos.....

Doprecyzujesz w jakim systemie pracujecie, tzn. w jakich godzinach podczas tych 3 zmian, o których wspomniałeś?

@ktos.....

Witam @Igor W drukarni S-druk są oczywiście stanowiska pomocnicze, na których nie oczekujemy wysokich kwalifikacji od pracownika, pracujemy na 1 zmianę i tutaj nasi pracownicy nie oczekują też od nas wysokich zarobków. Na stanowiskach gdzie praca odbywa się w systemie 3 zmianowym praca minimalna wraz z premiami nie jest niższa od kwoty 3200 zł netto. Mam nadzieję, że ta informacja zachęciła Cię do bezpośredniego kontaktu, lub wysłania swojego CV na adres e-mail: praca@sdruk.pl

@Artur

@ktoś system 3 zmianowy w drukarni S-druk jest klasycznym przykładem systemu czyli: 1 zmiana - od godziny 6.00 do 14.00 2 zmiana - od godziny 14.00 do 22.00 3 zmiana - od godziny 22.00 do 6.00

nikt dla sduka
@Igor

Dobra kasa i super warunki tylko ogłoszeń do S-druka i plastcardu pełno, widać rotacje mają ogłoszeniach. pewnie pcha się tak dużo ze nie nadążają wystawać ogłoszeń, a trochę ich widziałem w ostatnich 2-3 miesiącach. sam chciałem pracował ale ludzi z doświadczeniem w branży podobno nie przyjmują. To się nazywa super firma za 1700 netto na 3- zmiany.

@nikt dla sduka

drogi @nikt w Twoim wypowiedzi tylko 1 stwierdzenie jest prawdziwe: drukarnia S-druk poszukuje nowych pracowników. Jest to prawda, która wynika z tego,że w grudniu drukarnia montuje nową składarko-sklejarkę i potrzebuje do jej obsługi 3 operatorów i co najmniej 6 osób do pakowania. Pozostała treść to kłamstwa wyssane z palca. W drukarni S=druk nie ma osoby która pracuje w systemie 3 zmianowym i zarabia mniej niż 3000 zł netto. jeśli zaś chodzi o ludzi z tak zwanym doświadczeniem, to czasami drukarnia rezygnuje z ich usług w trosce o dobre relacje w zespole i komfort pracy pozostałych pracowników.

Aktualność
GRUPA 3 DRUK TROSZCZY SIĘ O ŻYCIE
W naszej firmie dbamy o to, aby zapewnić wysoki komfort i bezpieczeństwo pracowników, a także odwiedzających nas klientów oraz kontrahentów. Zakup nowoczesnego defibrylatora, który w sytuacjach krytycznych może uratować ludzie życie, to kolejne działanie podjęte przez Zarząd Grupy 3 Druk.
Defibrylator ME PAD –  to sprawdzone i niezawodne urządzenie polecane przez ratowników medycznych. Dzięki intuicyjnej obsłudze, a także wyraźnym komendom głosowym, defibrylator jest łatwy w użyciu. Po jego otwarciu osoba udzielająca pierwszej pomocy usłyszy jasne komendy, wg których powinna postępować. Co istotne – po założeniu elektrod defibrylator sam przeanalizuje pracę serca poszkodowanego i sam oceni czy podanie impulsu elektrycznego jest potrzebne. Dzięki temu ratujący może mieć pewność, że defibrylacja przeprowadzona zostanie tylko wtedy, gdy będzie konieczna.
Robert

Również nie polecam tej firmy . Nie pracowałem tam zbyt długo Ale uważam że nie jest to miejsce w którym można się rozwijać . Dobry sprzęt , często ambitne zlecenia jednak atmosfera fatalna , ludzie walczą między sobą nie wiadomo o co . Pieniądze w porządku, zawsze na czas . Umowa na dobrych warunkach. Jednak w takim fermencie nie da sie pracować na dłuższy okres czasu .

Dociekliwy
@Robert

@Robert mam pytanie dotyczące atmosfery. Mam wrażenie, że skoro ludzie pracują na dobrych maszynach, zarobki są na wysokim poziomie, kasa jest na czas to ludzie powinni być szczęśliwi, a piszesz, że nie sa. Na czym to polega? z góry dziękuje za odpowiedź :)

Ruda

Nie polecam. Zwykli (usunięte przez administratora) którzy zarządzają cala firma! Moje sugestie dla S-Druk: (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Powinien być fair wobec pracowników.

Krystyna
@Ruda

Zamieściłaś negatywną w odbiorze opinię o pracy w S-Druk, ale nie zamieściłaś żadnych argumentów, które by za nią przemawiały. Zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie, bo wtedy Twoja wypowiedź jest bardziej wiarygodna. Długo pracowałaś w S-Druk?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie S-Druk.
deja

Pracowal ktos w S Druku na stanowisku odbierajonca? Podobno jestam laska ktora szkoli Nowe i doprowadza do łez albo nerwicy.napiszcie cos bo mamtam podjąć prace

Ruda
@deja

Żeby tam pra więc musisz mieć nerwy ze stali. Uważaj na pracownicę z introligatorni. Siedzą PR y stoki i tylko obgaduja.

Krystyna

@Mariusz a na jakim stanowisku pracowałeś w S-Druk? Zastanawia mnie, co dokładniej masz na myśli przez "brak odpowiedzialności" kierowników? Możesz trochę bardziej rozwinąć tę myśl? W czym przejawia się również brak szacunku wobec pracownika? Konkretne sytuacje mogą przybliżyć dokładniej relacje, jakie panują obecnie w firmie.

Jerzy

Firma z opinia dobrego pracodawcy może być tylko dobrym miejscem

Wiola

Praca w drukarni tej nie polecam.Oszukuja , wykorzystuja. A kierowniczka to nie nadajaca sie osoba na stanowisko. Gdy jest cos nie tak to ucieka a nie rozmawia z pracownikami.Nie szanuja wogole ludzi którzy uczciwie pracuja.

@Wiola

Kobietko pamiętaj,o czym piszesz bo znów bendzie afera.

Filip

Czy firma potrzebuje fachowców?

Dyrektor "Publishing School"

S-Druk jest bardzo przyjazną i otwartą drukarnią dla osób wchodzących do zawodu poligrafa. Od wielu lat (także w tym roku) grupa studentów grafiki poligraficznej DTP z "Publishing School" ma możliwość przyjścia na umówiony termin, zapoznania się z procesami technologicznymi, materiałami i maszynami. Dzięki temu z pewnością w przyszłości będzie mniej konfliktów na linii grafik-drukarnia. Gościnnym właścicielom drukarni oraz przesympatycznej załodze bardzo dziękujemy.

Mccafe

Możesz napisać coś więcej, Na czym oszukują? Na pieniądzach? Zaprosili mnie na rozmowę to będę wdzięczna za odpowiedź. Praca podobno na 2 zmiany, bardzo ciężko fizycznie?

andre
@Mccafe

Pracuje w tej firmie jakis czas placom w miare dobze ale pilnowac kopert czesto dajom mniej dyro w miare ale na produkcji masakra.jeden drugiego podpierd..... czensto stosowany mobing.

Adrian

Pracowałem przy produkcji kart plastikowych. Płaca tak jak wszędzie, podobna jak przy ulotkach, ale atmosfera w porządku, rano przerwa na papierosa, nikt nie robił afer jeśli np. jedna z kart spadła na ziemię, generalnie mogę polecić tym, którzy szukają pracy tymczasowej na miesiąc, dwa.

Zostaw merytoryczną opinię o S-Druk - Kraków

• Jak się pracuje w S-Druk?

Zobacz opinie na temat firmy S-Druk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Druk?

S-Druk