Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

ciekawy

lapka daj cynk do kogo isć

greg

shell byłem tam na rewizj i dobrze że tak krótko,nic dziwnego że na odwyku z shella 90% tam trafi łącznie z kierownikiem ha ha

Wojna

Ja miło wspominam plettaca! Pozdro dla Kryka i Alojzego z Niemiec! Zawsze dobre rusztowania sie klepalo! Brakuj mi tego!

nick

A tam pierdoły, jak mają zapotrzebowanie na Holandie, Belgie, Niemcy to wysyłaja ludzi tyle ile potrzeba i nie trzeba nikomu płacić. A jak nie ma pracy na eksporcie to wtedy na kraj, albo zwalniają.Nie płać nikomu.

@nick

Ale tutaj pisza ze trzeba zaplacic co niektorym dlatego pytam

lapka
@nick

siema,jak piszecie ze nie płaci się za wyjazdy ,albo trzeba mieć znajomości ,albo trzeba smarować, coś wiem na ten temat.i każdy dobrze wie gdzie i komu inaczej zapomnij ,tylko jak pójdziesz płacić najlepiej nagrywaj rozmowę

logo firmy Specjalista ds. Transportu
Adams Group
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
ciekawy

Siema , mam pytanko. Piszecie ze za wyjazd z pletaka trzeba zapłacic, powiedzcie komu i ile, czekam za telefonem juz 2 miesiac

serio

a co nie możliwe żeby był na odwyku,wiekszość tych ludzi z shella tam wyląduje ciekawe co zony powiedzą o wyjazdach na dziwki.Tak słyszałem od chłopaków z Ostrza ze tak jest a może ma iść niebawem ,nie wiem nie pracuje juz w tej Firmie szkoda nerwów

x

Panowie jak wygląda robota na kraju jacy kierownicy jakie budowy

FBI
@x

słyszałem ze na kraju roboty jest sporo ,kto ma zarobic to zarobie kto nie wiadomo.Pozatym dowiedziałem sie że w plettacu robia się jakieś korupcie ,przekupstwa w zamian za wyjazd za granice do czasu ,ktoś wpadnie polecą wszyscyale to po mału na wszystko przyjdzie czas,najlepiej teraz rozmowy chyba nagrywac by niec dowód a co do roboty na kraju puscił bym tych z biur niech troche popracują i przewietrzą troszke się

FBI

Witam wszystkich monterów chce powiedziec że w Plettacu ,prace załatwia sie przez znajomości lub pięniadze ,jak inaczej można to określić ,większośc ludzi zjechała i siedzi w Polsce a wyjeżdzaja ,Ci którzy maja znajomych w biurze lub na budowach ,jedna wielka rodzina ,emerytów ,niedorajdy wysyłaja i tyle.Reszta ludzi która się zna na pracy siedzi bo nie ma pracy ,a kadry z tym nic nie robią bo się boją krapkowic a Ci z pewnością nawet nie wiedzą co sie dzieje na budowach i w biurach w Ostrzeszowie ,parodia jedno wielkie przedszkole ,Panie prezesie z Krapkowić obudz się pan skoro przejołeś tą firmę i zobacz sam co się wyprawia ,chyba że przejęcie tej firmy to jakieś machlojki

rysik
@FBI

witam obecnych na tej stronie mam pytanie jak tam Średniawy na szwecji są jeszcze bo słyszałem że już na dwa auta jeżdzą tyle wałówki Sobczykowi wożą byle ich nie (usunięte przez administratora) z roboty,teraz tak się załatwia sprawy pracownicze nie ważne ze inni nie maja pracy najważniejszy jest Tim Średniawów monter roku 2020 Józef bos mafii śliwowicowej ,pamietacie jak wożił Gałce nic sie nie zmieniło podpierdalacz jeden dzwoni do biura i (usunięte przez administratora)

luzik

Zgadzam się z wypowiedzią anonima jeb...c konfidentów i karierowiczów dupowłazów którzy świata nie widza poza ta firmą a perspektywa zmiany po prostu ich przeraża to tempe pały i takie już zostaną

nie polecam pracy w tej firmie... jedyna dobra rzecza bylo to ze kasa byla na czas... zarobki marne i szkoda zdrowia jezeli chodzi opolske... pozdro dla chlopakow z sheella. jeba...ccc konfidentow i cale szefostwo z plettaca

J24

A JAK TAM WIELKI FACHOWIEC KABAN CZY DALEJ WALI ZLOM NA BUDOWACH?FACHOWIEC Z NIEGO ZADEN TYLKO PRZYNOSI WSTYD FIRMIE GRUBY NIECHLUJ.BARAN PISZE NA FORUM I SAM SOBIE ODPOWIADA CO ZA BEZSENS.MŁOT TO MOŁO POWIEDZIANE.Pozdro dla normalnych monterów.

miras

witam panowie wypisujecie same pierdoły,ale tak jest jak jeden z drugim zazdrości czegoś lub sie uważa za wielkiego fachowca i myśli ze zjadł wszystkie rozumy ,pisze bo moze jestem gruby ale ,ty popatrz na siebie jeden z drugim albo jestes nie doukiem bez szkoły podstawowej ,albo jestes alkocholikiem albo zdradzasz zone z dziwkami bo twoja ci juz nie wystarcza ten co to pisze wie o co chodzi .mam ze sie zrozumieliśmy a jak ma ktos jakiś problem niech mi to powie ok ,bo ta krowa co duzo ryczy mało mleka daje ,to sie dotyczy polaka i misali ,bo pierdoły wypisuja ,pociotki jedne ,zawsze byłem otwarty to co mam do powiedzenia mówie w prost nie za plecami

szefo

Jak tam SUUUPER MAZAN. opłaca się trafic do niego?

szybki
@szefo

Witam powiem tak jak kazdy prowadzacy ma (usunięte przez administratora) na takich jak ja czy ty ,to sa nie (usunięte przez administratora)

łapka
@szefo

Mazanek następny samozwaniec ,wielki kierownik ,jak reszta nigdy nie pracowali na rusztowaniach a ,traktują innych ,jak by to była ich firma ,przez takich ludzi się wszystko sypie ,nie trzeba będzie długo czekać wspomnicie moje słowa ,prosty przykład shell Kawka i co mu po zostało odwyk i czeka to każdego z prowadzących pamietajcie sprawiedliwośc was dopadnie ,trochę czasu

dobry

Panie magda pana wywalili bo pan kradł w netto

sołtys

siemka ziomy co tam w tym kurwidołku jak z praca jak z kasa słyszałem ze na Budowie Shell w Niemczech robią same przydupasy z tych starych ,młodzi sa tylko na czas rewizji potem kopa i do domu zawsze tak było nie liczą się z ludżmi ,zmieni się to wszystko jak bomba jebnie tam pod tym sklepem gdzie chleją wódkę starych pracowników sie chca pozbyc bo za dużo wiedzą i umieją jak chodzby kaban gość dobry ,pracuje a tak go potraktowali .pozdro ziomki

@sołtys

Panowie powiem krótko uwazajcie na budowie shell w Niemczech na Brzydala ,ucho gumowe leń do roboty podpierdalacz jakich mało donosi na kazdego,byle sie paprykarz na budowie utrzymać ,zrobi i (usunięte przez administratora) kazdego za kilka centów (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale niebawem mu koło (usunięte przez administratora) tez ktos narobi zdziwi się gośc okropnie jak mu walizki baba wystawi za dzrzwi jego dni są policzone

eder

To co się dzieje na budowie Shell to jakaś paranoja,kierownik ma (usunięte przez administratora) na wszystko ktoś powinien go skontrolować ale z Multiserwisu a śmieszny behapowiec potrafi tylko paragrafami straszyć

@eder

Witam masz kompletna racje to co się tam dzieje to jest śmiechu warte,kto kim i czym się przejmuję a na tego bechapowca jest sposób dobiorą mu się do tyłka po mału ,jeszcze przejrzy na oczy ,bo myśli że jest nie tykalny i tu się myli wiecie.A co do kierownictwa sami wiecie jak jest kto tam pracował lub pracuje dobrze wie jak jest i reszta tych przydupasów co podpierdalaja ,jest tam jeden taki Brzydal wołają na niego kawał komfitury ,myśli że to jest jego budowa,skonczy mu sie nawet ślepiec jeden autem nie umie jeżdzić ponoć wycydził gdzieś na zakładzie i szukał kozła ofiarnego przydupas,a do tego ponoć donosi żonie Magdy co robi po pracy że pije i tak dalej

stary

Kaban wyleciał i dobrze

Uśmiech

Jak tam super Mazanek?

ben
@Uśmiech

To jest prawda

Talib

Ogólnie pracuje w Polsce mimo że człowiek się stara to jest ch...ia. Człowieka nie ma po 13 godzin to dostanie się 2100 Plus delegacja około 600 zł. jeszcze po pracy ładuje się auta.. Mimo starań to nikt tego nie zauważa. słyszałem że jak nie było multiserwisu to było dobrze ale teraz jest kicha... ogólnie na Polsce nie polecam....

hey

Jak tam nastroje po wypłatach koledzy... u mnie w Belgi jako tako tylko kazdy tyle samo godzin(ta sama rotacja) i każdy inna wypłata hhah nie wiem o co chodzi

paweł
@hey

witam jestem ciekawy w jakiej firmie pracujesz ze tyle dawaja bo ja pracuje w u polskiego p[racodawcy ale w niemczech i trzeba ciezko robic aby miec 4 tys dlatego szukam innej w niemczech gdybym wiedzial tylko gdzie

silny
@hey

Co Ty (usunięte przez administratora)????? Tyle moze zarabiales z 10lat temu a na chwile obecna na elektrownia w Niemczech wyjdziesz 7,50e/godz a na lepszych budowach max 8,70e/godz i po co pierdoły piszecie??!!Jeśli ktoś pisze o takich wysokich stawkach to musi być ktoś z biura lub jakis kierownik z budowy!!!!

@hey

Widzę że mondrościami tryskasz ,to dlaczego pracowałeś w Plettacu,co nie znasz odpowiedzi teraz się niby wywyższasz bo pracujesz u Niemca za 1300euro bo nikt ci więcej nie da i nie pisz bzdur bo robiłem kilka lat w Niemcach i wiem jak jest teraz pracuje w Norkach i wiem co to jest kasa .A jeśli chcecie wyjechać na Norki w Plettacu za kase idzie wszystko załatwić narka ziomki

monter

Dla wszystkich zainteresowanych: W Niemczech Rusztowania to osobna branża nie podlegająca pod budownictwo. Minimalna stawka w branży rusztowaniowej wynosi 10 Euro dla całych Niemiec. Nie można zapominać, że stawka 10 Euro jest stawką Brutto od której trzeba odliczyć podatek i ubezpieczenia, ok 30-35% wypłaty.

pracowałem
@monter

Pracowałem w niemczech na rusztowaniach i powiem że trzeba być straszną ciota by dostać tylo 10 Euro brutto na godzinę.... od takiej stawki to zaczynali turki bez jezyka i umiejętności... dla normalnego montera stawki zaczynają się od 12,5 euro na godzinę a ja po miesiacu miałem juz 14Euro brutto jako monter. Kolega który był brygadzistą dostał 15,5 Euro weic wychodziło ok. Ja zarabiałem za 180h 1700Euro netto i miałem przejady i mieszkanie opłacone Kolega brygadzista za 180 H dostawał 1900 do 2100 w zalezności od humoru szefa i jak ja wszystko opłacone. Sądzę wiec że bardziej opłaca robić się u niemca niż w plettacu:)

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe