Euro Labora

Opinie o Euro Labora

gość99

nie zgadzam się z opinią powyżej. zaliczki są możliwe, ale po przepracowanym tygodniu, po oddaniu listy z godzinami. pewnie odzywają się Ci , którzy nie przepracowali nawet tygodnia... przed wyjazdem agencja udostępnia wszelkie istotne informacje,trzeba czytać ze zrozumieniem!!!

:)))

Radze wziąść sobą większą gotówkę jak planujecie wyjechać do Buggingen przyda się bo o zaliczki trudno doprosić się...

:)))

Trochę małe zainteresowanie pracownikiem niestety ròwnież...

:)))

Buggingen mieszkanie między 400,a 500 porawka:)Co do płatności też różnie bywa...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
miruś

Sportback a, ile tak srednio można na mies zarobić? skąd jechałaś? Jak z transportem?

miruś

Sportback, a jak z płatnością? Ile za hotel? jaki jest zakres twoich obowiązków, praca ciężka?

Sportback
@miruś

PRACA NIE JEST CIĘŻKA, co do obowiązków to różnie bo jest trochę stanowisk na magazynie, i to nie od Ciebie zależy co robisz, ale jest to magazyn wysyłkowy więc przede wszystkim wszystko jest związane z pakowaniem towaru. co do hotelu to zależy gdzie będziesz mieszkał, ale między 200-300 euro mniej nie. a płatności są terminowe.

postan

Witam! Ostatnio na innych portalach pojawiły się oferty pracy w Ingolstadt,piszą ,że jazda próbna w grudniu, praca od stycznia 2015r. Na stronie Euro Labory nic takiego nie ma. Czy ktoś aplikował , proszę o jakieś konkrety, Czy odezwali sie do kogoś?

bolek
@postan

ja byłem na próbnej jezdzie 12 listopada i do tej pory nie mam odpowiedzi , dzwoniłem to mi powiedziano że w grudniu się odezwą

Sportback

Witam, jestem w Buggingen na pakowaczu, warunki są bardzo dobre, tv, wifi z dobrym zasięgiem w hotelu czysto i ciepło, w pracy miła atmosfera,dojeżdzamy do pracy autem, firma pokrywa koszty paliwa.

AVANT

Ja jadę do Buggingen z Euro-labora w poniedziałek mam być w pracy. Czy ktoś jeszcze ma taki termin bądź podobny ?

maggi

bus, przewoznik do buggingen jaki?

SPORTBACK

ana ja jestem z Podkarpacia i pewnie będę się wybierać.

@SPORTBACK

amka8@wp.pl odezwij sie! a gdzie sie wybierasz?

SPORTBACK

Czy ktoś się wybiera do Buggingen w najbliższym czasie ? dostałam tam ofertę pracy.

ana

z podkarpacia jedzie ktos do tego buggingen

joaska

witam jedzie ktos do buggingen

masta

Czy ktoś otrzymał propozycje przyjazdu na jazdę próbną do Pszczyny w połowie listopada-praca w Ingolstadt.Otrzymał ktoś telefon?

Ą jak jedziesz????

jaaa

ja tez miałam tam jechać. 10.11. ale jak narazie zadnego telefonu potwierdzajacego. Po co waściwie im to zdjęcie. Mam nadzieje ze to nie żaden wałek.. odezwijcie się na gg jeśi macie jakies informacje. 3540088

iwo
@jaaa

Odezwij się do biura, wiem że szukają pilnie jeszcze jedną kobietkę - może ci się uda i spotkamy się na miejscu, bo ja jestem zaakceptowana, mam już wszystkie dokumenty, adresy itd. Do zobaczenia na miejscu! :)

as29
@jaaa

Witam, Ja też miałam się stawić na 10.11. ale nie znalazłam transportu. Pani pojechała?

@as29

Witam,nie pojechałam gdyż miałam mały wypadek,ale miałam jechać sama więc transport zapewniony.....

Andzia
@iwo

Pojechalas? i jak z praca? jak warunki mieszkaniowe? jest internet? jak cos to pisz na aniafrencel@wp.pl

magi

Witam mam pytanie czy ktoś wybiera się do w ten weekend do pracy w BUGGINGEN?? I jakieś info na temat tej pracy....

beniaminek

Hej bardzo pilnie potrzebuję informacji o pracy na magazynie w Ingolstad przy przewozie oraz układaniu gitterboxów. Moje gg 13037059 mail beniaminek1983@wp.pl

ana

hej jedzie ktoś moze do Buggingen z podkarpacia? jak wyglada kwestia dojazdu do niemiec?

@ana

Witaj, ja mam jechać, mam się tam wstawić 10.11.2014.Może coś wiesz więcej na temat pracy w Bunggingen.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora