Opinie o Slasher.pl w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Slasher.pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Slasher.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slasher.pl w Chełm

Ala

wszystko było ok, nie mam do czego się doczepić

Łukasz Tomaszewski

100 krotne dzięki, gdyby nie Slasher straciłbym szansę na wygraną w konkursie, ponieważ właśnie na kompie miałem wszystkie materiały. Zrobili to porządnie.

Wymiana gniazda USB - profesjonalna. Miła obsługa na miejscu, powiadomiony zostałem o możliwości odbioru według moich zaleceń.

Artur Komorniczak

jest ok

Brałeś udział w rekrutacji do Slasher.pl. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Chełm
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Wymiana a w zasadzie włożenie mikroprzycisku pod powera eskpresowa, a cena wyjątkowo niska

Janek

Kompetentny pracownik, wycena nie była za wysoka, szybko się obrobili

Radzio

Byłem u nich wczoraj szukając kilku akcesoriów do Della. mają nie zły wybór. 3 osoby były przede mną ale wszystko szło bardzo sprawnie.

Karol

Poszło szybciej niż się spodziewałem.

Kamila Bogucka

Jestem bardzo zadowolona!!!! Przez głupotę ściągnęłam jakiegoś trojana a laptop był mi potrzebny cały czas (wykonywana na nim praca do szkoły). Poszłam do slasher i miły Pan zrobił sporo abym zbyt długo nie czekała. W konsekwencji laptop jest czysty od wirusów a ja zdążyłam z pracą do szkoły. Polecam!!!

Szybko naprawiony lapek, ale co ważne zrobiono to profesjonalnie. Gorąco polecam.

Monika D.

Wycenę otrzymałam bardzo szybko, zmieścili się w umówionym czasie, obsługa na miejscu była uprzejma i pomocna.

Mariola

Serwis godny polecenia, terminowo naprawiona matryca w rozsądnej cenie.

Gosia

Moja opinia jest obiektywna. Trafiłam do Slasher całkiem przypadkiem i sama nie spodziewałam się że otrzymam tam pożądane części. Nie tylko towar mieli na stanie ale również cena była okazjonalna. Polecam.

Rafał

Polecam. Miła obsługa.

rafal

Nie polecam. Niemila obsluga.

Polecam. Świetna atmosfera. Kasa na czas.

ann

Zakład nie wypal, po raz pierwszy w życiu spotkałam tak nie uprzejmego sprzedawcę. Jest on arogancki nie potrafi poradzić klientowi, od razu czeka na wielkie pieniądze. Omijajcie ten sklep z daleka ceny z kosmosu, które niby są wywieszone na ścianie drobnym druczkiem schowane za pudełkiem. Gdy potrzebujecie jakiś części lub chcecie naprawić komputer w żadnym wypadku nie idźcie tam. Nie dotrzymuje również terminów potrafi tylko obrabiać kolegów po fachu. A na do widzenia odpowiada " nie nigdy więcej do mojego sklepu". Po prostu żal jak mozna byc takim czlowiekiem.

@ann

Dokładnie taką samą opinię "ann" zamieściła kilka miesięcy wcześniej pod innym sklepem komputerowym z Chełma. Chyba Pani nie pamiętała w jakim sklepie była i na wszelki wypadek zamieściła ostrzeżenie pod kilkoma firmami. Nie wierzę w to, że w firmie SLASHER.PL mogła mieć miejsce taka sytuacja.

użytkownik

to znaczy, że serwis do bani, tak? ale tu rozmawiamy o pracy.....

Mateusz

Szybko sprawnie - wymienili matrycę w laptopie. Na drugi dzień odebrałem, laptopa. Mogę polecić.

jola

nie polecam tego serwisu i wogole kontaktów z tym panem - kpina totalna z klienta i ten uśmieszek jak sie zwraca uwagę i upomina o swoje prawa (kolego nie pisz tu sam sobie pozytywnych opini bo sie kompromitujesz na całej linii) - odradzam myślącym

Zostaw merytoryczną opinię o Slasher.pl - Chełm

Slasher.pl
4.5/5 Na podstawie 138 ocen.
  • ul. Witolda Lutosławskiego 4 lok. 24-28
    22-100 Chełm