Panattoni

Opinie o Panattoni

Pan Antoni

Jakie składki :) Zatrudnienie w tej firmie w większości przypadków to kontrakty dla osób z własną działalnością.

zuza

Zgadza sie, jesli ktos nie umie zorganizowac swojego czasu pracy, to moze miec pretensje do siebie a nie calego swiata. @nicanic mowi o zatrudnianiu na stanowisko ponizej kompetencji - ale chyba kazdy jak sie gdzies zatrudnia to wie jakie obowiazki go czekaja, to nie jest tajemnica + z tego co wiem Panattoni ma okres probny zatrudnienia na start wiec masz 3 miesiace zeby zrezygnowac samemu jak ci cos nie odpowiada.

lwica
@zuza

Poczekaj :), poczekaj :), masę ludzi zatrudnili, masę rożnych działów potworzyli, niedługo zwolnią 3/4 tego co zatrudnili. Zobaczymy jak wtedy będziesz mówiła :).

Pan Antoni

Oj czarek chyba niedokladnie przeczytales opinie :)

byly pracownik

Nabrali świeżaków, za 3 miesiące można się spodziewać nowego naboru :)

Kierownik Projektu

Ogólnie lipa. Kilka lat temu zostałem zaproszony na rozmowę do Warszawy (350 km na swój koszt). Miałem spotkać się z konkretną osobą (kobieta). Gdy zameldowałem się na recepcji mina sekretarki powiedziała mi, że chyba nikt na mnie nie czeka. Tak też było, bo zamiast umówionej osoby, pojawił się chyba jakiś praktykant z łapanki na korytarzu (wyciągnięta koszula w kratę, spodnie wiszą do kolan) i nie za bardzo wiedział po co go do mnie przysłali. Po kilku minutach żenującej improwizacji stwierdziłem, że koleś w ogóle mnie nie słucha (nawet nie miał notatnika) i cała rozmowa to jedna wielka ściema. Oczywiście po "rozmowie" nikt nie zadzwonił - co tam... ciągnąć kogoś przez pół Polski. Przestroga dla innych i tyle.

Proszę coś o sobie opowiedzieć...

talib

tak, tak - w Panattoni najczęściej awansują kobiety, zwłaszcza awansują kobiety :):)

byly pracownik
@talib

Które ?

Talib

nie od ambicji, nie od wykształcenia lub doświadczenia, trzeba być mężem szefowej lub żoną szefa :)

MP

"Zakulisowe rozmowy pomiedzy zainteresowanymi stronami" tzn ze wyciagaja pracownikow od konkurencji, oferujac mu lepsze warunki a po pol roku taki pracownik moze juz sobie szukac nowej pracy. Co do awansu to raczej nie w tej firmie :)

ble ble
@MP

(usunięte przez administratora) człowieku jaki awans wewnętrzny chyba się sam nie słyszysz :(,

MP

Ja tam trafiłem z CPL Jobs, ale człowiek który prowadził dla nich rekrutację już tam nie pracuje i prawdopodobnie pośredniczy poprzez inneg HH. Z pewnością rekrutacją dla nich może się zajmować również Hays. Werbowanie z konkurencji raczej odbywa się w ramach zakulisowych rozmów pomiędzy zainteresowanymi stronami. Za zakaz konkurencji nie płacą, tyle twojego co sobie wynegocjujesz w ramach pensji miesięcznej. Biorąc pod uwagę to że po przepracowaniu 2 miesięcy mogą cię zwolnić to oczywiście masz przerąbaną sytuację na rynku pracy :)

jacek

Panattoni to przede wszystkim firma, która buduje magazyny i przeróżnego rodzaju hale, współpracują z takimi znanymi firmami jak leroy merlin, ikea i wiele wiele innych. Ciekawi mnie jak tutaj wygląda pensja takiego pracownika fizycznego, bo przecież jeździ się chyba po całym kraju i buduje, jak jest tu z dietami, jakieś rozłąkowe dają?

rampel

Panattoni na Polskim oraz czeskim rynku działa już od dłuższego czasu jako deweloper powierzchni magazynowych . Jest to jedna z większych firm prowadząca tego typu działalność. W tej chwili udostępniają wielu firmom około 2 mln m2 swoich magazynów. Także nie narzekają raczej na brak zainteresowania .

Bubuś

Z tego co mi wiadomo to sporo wrzucają ofert do internetu, także podejrzewam,że ciężko będzie im znaleźc firmy bez jej głównego właściciela. Pracownicy też bardzo często niezadowoleni, chociaż myślę że cześć problemów niebawem zostanie rozwinięta z racji zmiany. Zastanawiam się co jeszcze może mnie zdziwić. ps. jak z kasą stoicie?

gregory

Witam, może w takim razie ktos z aktualnych pracowników Panattoni Poland napisałby w jaki sposób znalazł w niej prace? Dokładniej chodziłoby mi gdzie widział ogłoszenie, że kogos szukają. bowiem, jak poszukiwałem takich informacji, to jedyne co znalazłem, to artykuły, że zajma sie budowa hali dla znanych firm, także praca najwyraźniej jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Panattoni - Warszawa

• Jak się pracuje w Panattoni?

Zobacz opinie na temat firmy Panattoni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panattoni?

Kandydaci do pracy w Panattoni napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panattoni