PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sucho

Po kilku latach pracy trzeba ostrzec ludzi,w tej firmie niema wdzięczności oraz szacunku dla pracownika.Ja mówię dość grania jeszcze parę miesięcy i w końcu uwolnię się od tego toksycznego miejsca.

Dylu
@Sucho

Też tam pracowałem. Mając uprawnienia większe niż C kat .stawkę miałem mniejsza niż Pan kierowca śmieciarki.Zostali już tylko ludzie którzy boją się zmian.Mając kat C+E spokojnie zarabiam 8-11 tys.To jaki jest sens jeździć śmieciarą/hakiem za5 tys i (usunięte przez administratora) do wieczora plus ze 2xsoboty.Zapomniałem trzymają ich bonusy ale one się kończą albo czasami koleś który robi razem z tobą 10-12 lat cię podjebie.I masz wtedy 1h na opuszczenie zakładu .

Sucho

Pracuję w Kiełczu pare lat i to co widzę w końcu trzeba było ostrzec nowych pracowników co ich czeka że człowiek jest traktowany gorzej niż zwierzęta, to jeden z tych zakładów gdzie pracownik jest na ostatnim miejscu.

Sucho

W Kiełczu to (usunięte przez administratora) praca na sortowni to pomyłka,starzy pracownicy mają nowych w (usunięte przez administratora)co to pensji żenada ,kazanie kobiecie przeżucać opony lub palety przez pół dnia to brak szacunku,dyrekcja niestety tego niewidzi albo niechce widzieć nie polecam.

Nie polecam pracy w tej firmie. Otrzymalam email z informacja ze firma zakonczyla proces rekrutacji, po czym ogloszenie zostalo ponownie wystawione. Praca sezonowa do stycznia a szukaja bog wie kogo.. i nie wiadomo ile. Warszawa.

Ewelina
@Kandydat

Ale miałeś jakąś rozmowe rekrutacyjną? Jeśli tak to jak wyglądał jej przebieg?

@Kandydat

Zgadzam się z tą opinią rządzą tu okrutni i niesprawiedliwi ludzie

@And1

Ja to bym się chciała dowiedzieć jakich bogów w takim razie tutaj na ten sezon mogliby wymagać. Wiecie coś więcej o tym? I czemu od razu twierdzisz, że są niesprawiedliwi, jasno wskazują kogo im potrzeba czy trudno jednak się dogadać?

@Marta

Nie odrazy tylko przez kilka lat już obserwuje jak tu się ludzi traktuje jedni zostawiają chlew w samochodzie czyli wieczni donosiciele a spróbuj po nich nie sprzątnąć to zaraz do menadżera po wniosek o karę finansową

@And1

naprawdę takie wnioski występują? one są jakkolwiek w umowie uwzględnione albo w jakimś regulaminie? co warto wobec tego jeszcze wiedzieć? i jeśli faktycznie taki wniosek miał miejsce to o jakiej karze tu mowa?

@Marta

Mowa o kar,e ok 400 zł z premii a w rezultacie brakuje przeważnie ok 600 do 700zl przez kolejne 3 lub 4 miesiące poniżej podstawowej wypłaty no ale skoro nie przestają okradać ludzi to już kilku się zebrało i idą do inspekcji pracy a po ten do sądu pracy adwokat musi że się opłaci ????

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?

Ładowacz

za ~ 200 godzin wyciągniesz ~ 4 tysiące oczywiście z "premią" liczę, bo uważają że premia jest częścią minimalnego wynagrodzenia

Richie

W Rudzie Śląskiej szukają nowego kierownika logistiki, warto tam aplikować?? Może ktoś doradzi czy to dobra funkcja ??

IK

Pół godziny czekałam na rozmowę,byłam czwarta a kiedy przyszła moja kolej uslyszałam komunikat,że wszystkie linie są zajęte! SKANDAL!!! Złożę na was zażalenia!!! Jak się pchacie do przetargów to szanujacie kliena jak go wygracie!!!

...

Zjednoczone PRE ZERO ???? Doj...jak łysy grzywką o kant kuli , nie ma to jak pisać samemu na siebie oficjalnie w internecie że się fuchy trzaska ???? i jak w tej robocie ma być dobrze? Teraz to Ty pokazałeś że się cieszysz z tego że BM stracił rejony i PRE ZERO wróci na nie i odzyska fuchy ????

Błeeee

Pre zero czy to można nazwać jeszcze firmą ? Oni są tacy sami jak Remondis na Halembie czy nawet upadłe LIBERPOLAND co już na forum dało upadły aby nie komentować , zresztą firm z Rudy Śląskiej można wymieniać nieskończoną tyle tego pseudofirm jest ! Dawają ogłoszenia których nawet sami niewiedzą że dali , kolejny krok gdy mija 6 miesięcy dzwonią czy jesteś pracą zainteresowany chodź aplikowałeś sortowacz to wciska pracę ( pozamiataj , napraw , przynieść , wynieść , i jeszcze w woolnym czasie idź pomagać na produkcja ) masakra co się dzieje z firmami w Rudzie Śląskiej !!!!

Hannawald

Ile ja bym dał, żeby zobaczyć miny tych wszystkich co pouciekali do BMu a po dwóch latach przegrali z nami miasto Ruda Śląska... Brawo, od czerwca lecimy dalej na rejony! Jeżeli ktoś się zastanawia nad pracą tutaj to polecam jako wieloletni pracownik tej firmy!

Byczek
@Hannawald

Ja polecej praca za 3 tys na miesiąc , a po drugie już nie bydzie tak kolorowo jak kiedyś , będziecie kamerowani ????????????

lok
@Byczek

Mobilnymu i Malcie założą na łby kamery 360 i losowo jezdzic bydom z różnymi brygadami. Nie bydzie lewej komunali z azbestym, nie bydzie jedna brygada na jednym rejonie brała do kapsy.

Przyszły pracownik
@lok

Oo i tutaj właśnie panowie pokazali czy warto iść do PREZERO ???? wszechobecna zazdrość i zapewne (usunięte przez administratora) bo oni nie mają to inny mieć nie może... Takich ludzi powinni odrazu utylizować na bezrobocie i nie dopuszczać do pracy z ludźmi piszesz takie rzeczy na temat kolegów z firmy? Podpisz się jeden z drugim a nie cwaniaki bo anonimowo piszą wiesz o jakiś bokach to po (usunięte przez administratora) to piszesz tutaj? Pamiętaj zawsze mogą łapnąć i ciebie jak będziesz ładował do auta i brał pieniążki do ręki nigdy nie wiesz z kim interes robisz ;) moja chęć złożenia papierów właśnie poszła w niepamięć bo nie mam zamiaru pracować z pajacami co najwięcej morde piłują pod szatnią a w biurze tak tak ja pojade ja zrobie tfu banda (usunięte przez administratora)

Byczek
@Hannawald

I co hanawald nie dość marne zarobki w prezero to roboty brak powodzenia , chciał bym widzieć twoja mina

Hannawald
@Byczek

Jakis parobek wie lepiej niż zatrudniowy w firmie ? Roboty brak a kilka delegacji jednak w tym tygodniu wpadło?? o mój Geld ty się nie martw bo na przysłowiową kromkę czystej ciągle mnie stać i nie narzekam. Mimika twarzy bez zmian. Chyba kogoś w BM boli data 1 Czerwca ale tam poza dwójka normalnych cała reszta to tyle warta.... co data ważności na maślance i takie teksty to ich flagowe okrzyki

Bąk

Ile zarabia kierowca na Haku przy przepracowaniu 168h i dwóch sobotach ?

And1

Co to się dzieje z tym PreZero wszędzie tracą rejony Lublin Warszawa Gdańsk, na Śląsku co to się dzieje czy to celowe działanie..,..

pracownik Gdańsk

oddział Gdańsk to jakaś parodia. Przegrali przetarg to najpierw dali nam podwyżki, żeby nie odchodzić że niby będzie dobrze, a ostatnia wypłata to jakaś kpina. ZERO szacunku dla swoich ludzi. Jak już niepotrzebni to nara. Na każdym kroku ściemy, kłamstwa, a dyspozytorom pomieszało się w głowach. Nikt nic nie wie, nikomu nie chce sie tam pracowac. Jedna wielka porażka i zmarnowane lata na pracę w tym badziewiu

Aga

Pracownik sortowni papier plastyk metal. Jak jest na sortowni? Czy praca jest dla kobiet czy bardziej dla mężczyzn. Ktoś coś napisze? Czy weekendy są wolne i to faktycznie na 3 zmiany jak pisze w ogłoszeniu? Jakie godziny pracy ?

RUDA

zero szanowania pracowników , zwolnienia z dnia na dzień , bez podania powodu, po 6 latach zostajesz z niczym. Pan Niemiec z pochodzenia Polak ( WSTYD i żenada !!! ) , mam nadzieję, że karma wraca i trafi Go z podwójną mocą , na co zasługuje ... pip

@RUDA

6 lat? pisane z własnego doświadczenia? po takim stażu pracy cokolwiek więcej przysługuje tak w sumie? po ile tak w sumie średnio ludzie tu robią wobec tego co przytaczasz?

Nieznany

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej w lodzi jako ladowacz jak dla mnie totalna porazka wynagrodzenie 20zl brutto na okresie probnym podniecaja sie tym ze wszystko na umowie nadgodziny jak sa to do odbioru smiech na sali odradzam wszystkim aplikowania do tej roboty

Kita

Bonkol to był gość przychodził na 14tą wychodził o 18ej a płacone za 8 godzin

5298A
@Kita

Najpierw godzina marudzenia na dyspozytorni,jaki to ciężki zawód i rejon, potem godzinna przerwa na kebab, na bazie przed zachodem słońca i rejon "czysty" ehhh brakuje tych czasów wolności i swobody. Apeluje do osób odpowiedzialnych z Rudy o przemyślane działania i pamiętajcie że wciąż macie dobrych pracowników na bazie !

@5298A

macie pewność, że kompetentne osoby będą miały wgląd do tej sugestii i wezmą ją jakkolwiek pod uwagę? Swoją drogą nie ma tu możliwości, żeby tego typu sprawy zgłaszać mimo wszystko wprost? Ludzie tego nie praktykują?

Praca w Knurowie nie najgorsza jak na miejsce, kasa i socjal też ale układy pan Sylwi i Brygidy. Sposób traktowania ludzi i odnoszenie się do nich dają dużo do myślenia. Układy i układziki.

ciekawy

Jesli powiedzial ze nie ma powrotu to nie ma. Jesli ich zatrudni to pokaze ze jest nie slowny. Teraz powinni byc zatudnieni calkiem nowi kierowcy i ladowacze, chocby z remondisa czy fcc. Ci ktorzy uciekli do BM spalili mosty swym szybkim odejsciem, czesto porzuceniem pracy.

Stanley

Firma Dno!!! Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) i tania siła robocza! Prawie całe kierownictwo na czele z Panią prezes powinno w pierwszej kolejności zostać wymienione ponieważ to oni mają swoje ciepłe posadki i wysokie zarobki dzięki zwykłym pracownikom którzy na nich tyrają po 10-13 h za marne grosze .

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ