Opinie o Krakowskie Pogotowie Ratunkowe w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krakowskie Pogotowie Ratunkowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krakowskie Pogotowie Ratunkowe o rekrutacji.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowskie Pogotowie Ratunkowe w Kraków

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie Krakowskie Pogotowie Ratunkowe? Czy można liczyć na premię?

Pacjent Nowy wpis

Dzisiaj ok. godz. 14.00 wezwałam karetkę do mojego ojca[lat 87]. Karetka przyjechała niezwłocznie, a pomocy udzielali dwaj Ratownicy. Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować Ratownikom; p. W.Kaczmarczykowi oraz p. K.Wolaninowi za fachową i skuteczną pomoc. Byłam pod dużym wrażeniem profesjonalizmu obu Panów , jak również dużej empatii i umiejętności stworzenia przez nich; przyjaznej, komfortowej atmosfery podczas wizyty, która przecież jest zwykle trudnym doświadczeniem dla chorego i jego rodziny. Jeszcze raz -serdecznie dziękuję. Córka pacjenta. A. Bodziony

Zespol K01 026 Nowy wpis

Bardzo dziękuję Zespołowi Pogotowia Ratunkowego w Krakowie K01 026 za uprzejmość i grzeczną i fachową pomoc przy opiece nad mamą. Sanitariusze wszystko wytłumaczyli i opanowali niepokojące emocje. Oby więcej tak przychylnych i grzecznych osób. Dziękuję Anna.

Hhggg

I zapomniałem wiecie co to uraz akustyczny nie i że dodatkowy chalas to tylko utrata słuchu i postępujący bul i piski uszne przesunięta granicą słuchu podrażnianie słuchu po urazie akustycznym to tylko mordercy tak robią i osoby chore psychicznie ale jeżdżenie od własnego widzimisię hakera czy innego złodzieja to można no pewnie wiecie chyba i jak se przed nich wyjdziesz to jeszcze cham ci klaksonem ładuje a potem podjeżdża pod rckik i stoi jak jełop na zbawienie no bo wasze jełopy z MPK też wiedzą sami łamali prawo i maxowali glosnik na maxa

Maja
@Hhggg

To nie miałeś żadnych słuchawek ani nic takiego co uchroniłoby Twój słuch?

Gucii Nowy wpis
@Maja

maja prawa przestrzegać i regulaminu (usunięte przez administratora), bie odwracaj kota ogonem

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Krakowskie Pogotowie Ratunkowe? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Guci

https://m.youtube.com/watch?v=6A5rHRH_YEw. Tak się jeździ nie by ratować by się nade mną znęcać mam notoryczne bule głowy uszu piski dzięki takim frajerom i sadystom używającym apki stworzonej przez hakera sadystę-frajera banda śmieci powinna zostać zwolniona, a nie przyjmować od nich łapuweczki bo ciecie mają plecki sadystyczne to ich też wywalić, bo się opinia nie podoba no coś nie pasi, ścierwa te po za waleniem na sygnale bez potrzeby jełop pracuje też w rckik, banda sadystuw jeździła non stop przy mnie ruczaj czyżyńskie przez pul roku zniszczyła mi uszy i jego znajomi przełożeni sadyści też memu ojcu

Uszkodzony słuch
@Guci

Choć panowie nawet nie wiedzą że przy mnie Jeżdżą choć jeden mi klaksonem przywalił na grzgurzeckim ma torach, a drugi zatrzymał się na Matecznym jak wyszłem z boku jezdni, więc to po części nie ich wina, tylko tego kto ich wzywa

@Uszkodzony słuch

Tu w ogóle czyjakolwiek wina jest z czymkolwiek?xd Przecież jadą ludzi ratować, celowo raczej kolejnej szkody by nie robili. :(

@Marta

tak jadą acha akurat przy mnie tak przez dwa lata ja chyba z bazooką chodzę po ulicach 200 w ciągu dwóch miesięcy od dwóch lat

Guci

Notorycznie mam boleści uszu i głowy bo te popaprance przestępcze wysłane lajzy hakera i jego koleżki policjanta nic łamagi nie umieją robić a pan zamiast ich zwolnić to se opinie usuwa na własne widzimisię połowa z tych jełopów bez sygnału se jeździ w okolicy kijowskiej (usunięte przez administratora) w pracy przestępca dzwoni (usunięte przez administratora) jedzie zamiadt pracować to się bawią grą na poważne wezwania się im nie chce wazelina i Koperciki frajerzy lajzy też pracują w rckik gdzie się kradnie krew wpuszcza przestępcuw a jak się to opiszę na forum to admin łajza to ukrywa wy kogoś ratuje cie?

@Guci

Niewiele można zrozumieć z tego co napisałeś. Chyba tylko to że narzekasz na kierowców karetek. Nie uważasz że ciężko pracują ratując komuś życie a ty jeszcze dokładasz problemów takimi uwagami? Wzywałeś ich kiedyś i nie przyjechali że masz takie zdanie?

topbk
@Marek

Zabierali go na oddział dla schizofreników i jakimś cudem uciekł xDxD

@topbk

Serio?xd I co dalej niby?

Wszechstronny Mistrz
@Marta

Widać uciekł i teraz wypisuje głupoty.

Uszkodzony słuch
@topbk

chyba ciebie i twą przełożoną socjopatkę a po za nimi są motorki sadyści hałasują notorycznie się na demną znęcając

karetki?
@Marek

nawet nie muszę ich wzywać sami przy mnie jeżdżą przeciążając słuch i generując non stop bule głowy i uszu, oni mi jedynie robią problemy badania, które przez nich musiałem robić i ich koleżków, zniszczony słuch sadyzm, ale widac doskonale wiesz co robią i kim jestem https://m.youtube.com/playlist?list=PLzpicmj6oGyNO64KPxhx-xFWO6kvoUsVP

@Wszechstronny Mistrz

marek, marta maja i ty i każdy ktury mnie obraża broni ich a nie widzial filmów jest znajomym znajomych, kturzy to zaplanowali to sadyści którzy sie znęcają na demną i mą rodziną czy innymi to naziści k.sen... i każdy z nich wie kto pisze bo ich koleżka haker ma dostęp do komurki są tacy sami jak (usunięte przez administratora) na innych forach typu policja GoWork to przestepcy na usługach hakera sadysty, ratują życie a komu? (usunięte przez administratora) mają kasę z mych podatków i się na demną znęcają-wykorzystują ich sadyści z mymi danymi, każdy który jedzie na mą lokalizację jest mordercą i się znęcają-(nie było by go jakby sygnał nie był ustawiony na max tylko zmniejszony pod mój słuch a tą wiedzę mają ci kturzy tym kierują-ale mają gdzieś tylko sadyzm i gnębienie im w głowie), kretynie wszyscy jeżdżą obok mnie najlepiej po mnie co?, och mam skargi tak problemy dokładam-sami my je dokładają no tak wogule przestępca mengel powinien se robic co robić bo pacjenci się skarżą że się znęca a nie pomaga no przeciez (usunięte przez administratora) też dawal prace Żydom nie jego wina że pomarli z wycieńczenia, karetki są wykorzystywane do znęcania się tyle decybeli przez dwa lata mordercy mi zniszczyli słuch r.czyżyńskie sadyści jeździli non stop na Ruczaj na mej lini głowy tylko psychopaci by to robili nie rozumiesz co napisałem to se mózg wymień nazisto-kretynie od leszcza frajera z GoWork auchan , kretynki z hakerem podłożonym pod podstawioną gadkę s...czy jej znajomych kto jest moberem czy innymi frajerami przestępcami na tym serwisie i każdy wie, kto pisze bo ich kolega haker ma dostęp do mej komurki, ale najlepiej włazić w (usunięte przez administratora) im jak mober murem za Owsiakiem-na lewo hajs zbierający ktury nawołuje do nienawiści innych by zagłuszyć słowa prawdy, ja jestem schizofrenikiem serio kretynie a widziałeś film ile ty masz na sobie karetek jedna czy zero, pomyśl imbecylu a potem się odzywaj hejterzy k..s...

Krzysztof Fajfer
@Gucii

IJOOO IJOOO https://www.youtube.com/watch?v=FuTcoj9PNs8 Ja zawieszam działalność. Muszę uzbierać środki na nowe łapówki dla moich sługusów. Ale nie znasz dnia ani godziny! ????

ofiara sadystów w kar. ijowska

połowę tych idiotów z pleckami-co bronią nazistów dziś idiota ok 02.00 kijowska a wczoraj smerfy o tej samej godz. ok ściemniaczy i wazeliarzy tych imbecylów to bym zwolnił łącznie z tych ich kierownikiem co usuwa opinie o ich kolegach (usunięte przez administratora) cieć kierownicy k se na łeb powinien dwie wiertarki zamontować a potem w ogóle się odzywać frajer, po wazelinie idioci w karetkach po za piractwem nic nie robią, kretyni po za koronką na głowie manią wielkości tylko (usunięte przez administratora)w głowie

Grupa falcon1986
@ofiara sadystów w kar. ijowska

Dostałeś list?

Utrata sluchu

Dwie karetki na sygnale ok 19 i 21 29.04 słychać od strony konstelacji w kierunku Łagiewnik i zakopianki i jak nawalacie przy mnie by mi rozwalić słuch to powoli by wasze mordeczki uwieńczyć aparatem. I ciekawe z kturego szpitala mam nadzieję że nie z rckik bo tam to już w ogule akcje

Karetki lub radiowozy policyjne

Miły
@Utrata sluchu

A was firma nie wkurza z waszymi ekscytacja i lolach co tam pracują ?

@Utrata sluchu

Wspulpraca z lokatorem na Miłkowskiego 11a/96 i jego sąsiadem z dołu Plus gościu w czerwonej koszulce przechodzący ze swoją dziewczyną w godzinach zachodzącego słońca oni nie jeżdżą do wezwań tylko nawalają specjalnie by zniszczyć słuch to ich zadanie każdy z nich przedtem był tuż przy mnie karetka bon stop przy mnie jak nagrywałem to pojawiali się dalej ode mnie nic to nie daje jak się ma niewyostrzony słuch a to zadanie kogo innego zleconego przez tego kto stworzył tą aplikację i ma me dane medyczne i nie pisze żeby wzorowych pracownikuw służby zdrowia poobrażac tylko jak się ma po 3 lub 4 karetki lub policję na sygnale przy sobie codziennie prawie too chyba coś nie tak pracująca dużym hałasie a takie sytuacje zagrażają memu zdriwiu do tego dochodzi inne pojazdy na sygnale, głośne sportowe samochody motocykle po to jeżdżą żeby mi rozwalić słuch już jest kiepsko więc będę dalej pisał i usuwanie nic nie da jak nie tutaj to gdzie indziej w rckik prawdopodobnie ukradli mi krew podczas donacji ktoś grzebał po plecaku lekarz ktury mnie badał dopuścił mnie do donacji bez zmierzenia ciśnienia a było niskie jeśli w ogule to był lekarz, czekolada ktura dostałem po niej wylądowałem w WC i nie na jednej tylko na kolejnych

@Utrata sluchu

Choć panowie nawet nie wiedzą że przy mnie Jeżdżą choć jeden mi klaksonem przywalił na grzegurzeckim ma torach, a drugi zatrzymał się na Matecznym jak wyszłem z boku jezdni, więc to po części nie ich wina, tylko tego kto ich wzywa

Guci

Obecnie pana (usunięte przez administratora) w karetkach jeżdżą po kijowskiej po pierwsze spać sie nie da po drugie to przestępcy podlegają hakerowi i sadystom używają apki stworzonej dla takich popaprancuw jak oni są mi i memu ojcu nowe uszy

Naziści

Tak zapytam was kierowcy czy jak się dzwoni po karetkę to zamiast waszej pomocy to się słyszy lek proszę sobie wsiąść na atak lek sobie przeciwbólowy i brak karetki i zwijasz się z bulu cały dzień i noc bo lek nie pomaga a dzwonić drugi raz nie masz siły i zwijasz się w boleściach nie wiesz co ci jest i nie wiesz czy przeżyjesz, ale jazda na tak swoich kolegów bo fajna gra bo przestępca dzwoni bo rckik ukradł mi krew i trza szybko oddać gdzie trzeba to się jeździ po 200 db na łeb czy po za mordowaniem przez was jełopy coś umiecie zbędni jesteście prywata opieka powinna być i karetka na każde wezwanie a nie wy (usunięte przez administratora) społeczne, i sadyści długo tak będzie jak słuch stracę muj ochec ma to samo dzięki wam i waszym koleżkom popaprancy-oczywiście niekturzy bo zaraz by was zamknęli

@Naziści

Ale serio miałeś tak z tą karetką czy tą historią chciałeś przedstawić dramatyzm sytuacji związany z całą tą opieką medyczną?

Hhhhjj

A i jako że wasi znajomi a raczej znajomi niekturych od sendor od sendor znęcali się nad dzieckiem zmuszając go do hałasowania durną zabawką każdy wasz przejazd jest nagrywany i puszczany do (usunięte przez administratora) jako piraci drogowi lub inne nazwy co mi na język wpadnie lub pod inną nazwą a że ja I tak 50 niedożyje bo na ulicy lub w więzieniu spędzę ostatnie dni dzięki znajomym ich osobom skorumpowanym i przestępcom kturzy chcieli dobrego człowieka do więzienia władować za 2+2ruwna sie cztery a nie jak Kasia chce 5 a jak nie to (usunięte przez administratora) a procesik no przecież ukartowane z kradzionymi danymi no zwykle ukrzyżowanie no ale jak nie wasi to sorry chyba pomyliłem se strony

Hhhh

I podobni panowie w karetkach jeżdżący notorycznie Przy mnie znęcając się nade mną niszcząc mi zdrowie łamiąc prawo razem ze współpracy ze znajomymi z apki przest. Szykują jakiś procesik zbiorowy o mnie serio?? Chalo chalo czyli tak jak ja wezmę wiertarkę i będę chałasował w szpitalu przy was to zaraz policja mnie ukarze tak a piractwo i znęcanie się nade mną po naście razy 7 dni w tygodniu 24 na dobę no cóż no serio opie dodałem no chalo chalo łamanie prawa to można nie ale jak zgłaszam to wita mnie jełop policyjny i mnie spławia no serio chalo chalo procesik serio znaczy nazistowski proces zastraszania przekupstwa, krzywoprzysięstwa, danie w łapę procesik serio śmiechu warte widzę że skargi macie gdzieś psychole w karetkach a rckik nie wspomnę sendor szuka was do zbiorowego procesiku przeciw mnie bo pisze na głos prawdę o was przestępcach śmiechu warte no i że to robię z frustracji serio historię znasz o rzydach hitlerze słyszałeś coś znęcanie się i łamanie prawa przez was na mnie i frustracja czy bezradność z braku prawa w Polsce od własnego widzimisię sendor czy kogoś tam bo co innego mi zostaje skoro policja ma w (usunięte przez administratora) Tylko i pisanie no ale dla kogoś kto nie rozrurznia czynności losowych w sytuacjach rzyciowych od ukartowane go działania i łamania prawa no cóż twoje śmiecie teraz jeżdżą przy cegielnianym i każdy z nich ma kontakty przestepcze a skąd i dowody słuch mi sprawdź to zobaczysz skąd trasę sprawdź to se zobaczysz kierownictwo od siedmiu boleści tylko nie gadaj że nic nie wiesz no ale chyba że to nie wasi tylko prywatne karetki se jeżdżą eee to sorki tylko ja słyszę poniżej normy od 0 do 60 chyba głośniej już nie łeb boli a ciszej no cuż co to dla mnie ściana i sapanie złodziei w mieszkaniu

Ttfg by

A i jeszcze jedno za opinie to i gdzie indziej podziękujcie dr Kasi i hrzesiowi z Auchana byłym pracownikom bobyo oni to wszystko wymyślili a po to żebym pisał i pisał i pisał o przestępcach o tym co wiem i obrażał przestępcuw i gnębicieli bo jakby oni nic nie robili to by nic nie było a Kasia była by tylko jedna o kturej się prawdę powiedziało a tak to też jesteście i wy kolesie socjopatów i popaprańcuw cha cha

Hucer

Ulubioną ich funkcją jest piracenie i wykorzystywaniu sygnału by się przez korki przebić i skrzyżowanie jak im staniesz na drodze to jeszcze jakieś ale mają i klaksonem ładują

Gbgrhvf

Tak zapytam czy pana karetki i pan odda mi nowe uszy czy po za wierceniem mi dziury w czaszce cos umieją czy jechały dziś do wezwan pod agh 4 razy plus ciece z policji no raczej nie to przestępcy byli kturxy używają karetki do prywatnych zabaw to piraci drogowi osoby skorumpowane ciecie wymuszają pierwszeństwo bo mogą bo mają plecki cieciowe używają apki przestepcsej stworzonej dla takich dziwakuw jak oni przdz hakera ciecia

xdxdfdf

panie kierownik czy w pana domu non stop hałasują karetki i straż pożarna na sygnale jak pan na miasto idzie to zawsze jest ktoś na sygnale do pracy do sklepu gdziekolwiek bo u mnie jest jadą do wezwania tylko sobie włączają sygnał żeby niszczyć na pewno wie mam którzy to bo to osoby nieuczciwe i odpowiadają tym nie przed panem tylko przed swoimi koleżkami którzy nie do końca cenią prawo jak oni zagwiżdżą to karetki się pojawiają, no polecam sobie włączyć muzę na cały regulator i se na stałe przymocować do uszu to pan poczuje to co a tylko pan to może przerwać ja nie mogę i władza też nie więc chyba jakieś zrządzenie losu co ale chyba przesadzam czyż nie??? przecież to karetki ratują życie a nie zabijają jak za czasów Hitlera gdzie pakowano do nich ludzi by ich potem....

Hgjvuvv

Tak zapytam czy w pana obecności gdzie pan jest jeżdżą karetki na sygnale notorycznie dzień i noc to pytam czemu w mojej jeżdżą co ?????? No wiadomo czemu i skąd wiedzą gdzie no wiadomo skąd i wie pan jak to się nazywa??? Wiadomo jak

Jupi

Czy wzywanie karetki do wypadku spowodowanego potrąceniem przez karetkę ma sens? Czy ulubiona funkcja karetek na sygnale jest (usunięte przez administratora) i bimbanie cała zmianę na jeżdżeniu na sygnale bez celu, czy karetki w mej obecności to po prostu po przestepcy i czemu tam pracuja czy używanie pojazdu służącego do ratowania rzycia do własnych pragnień gdzie przełożonymi są hakerzy i przestępcy kto ich zatrudnia śmiechu warte

Gjhff

Panie gdzie się składa skargi na karetki i ich kierownictwo hmm???

zfdsf

i iecie kto po a wmi jest odpowiedzialny za zniszcznie mi słuchu tepy pusty mięśniak telimeny 11/29 (usunięte przez administratora) specjalista od podpinania sie pod sieć i sledzenia jego aktynosci w sieci naruszania prywatności przestepca plus haker i kasia i grzesiu z byłej swej pracy auchana

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowskie Pogotowie Ratunkowe - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowskie Pogotowie Ratunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowskie Pogotowie Ratunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakowskie Pogotowie Ratunkowe?

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
  • Łazarza 14