logo Jobhouse

Jobhouse

Gdańsk

Opinie o Jobhouse

Natalia 2014-08-20 20:04
Pracowałam w oddziale w Gdańsku. Owszem panie bardzo miłe - do czasu wyjścia klienta z biura. Gdy tylko drzwi się zamykały można było się powiedzieć co która pani myśli na temat klienta, który właśnie wyszedł. Owszem, grzeczność nie wymaga bycia szczerą, ale to już bywało bardzo nasilone i nie chciało się aż tego słuchać. Pani właściciel natomiast mam nadzieję uporała się z restrykcyjnymi dietami i cieszy się wreszcie życiem. Atmosfera była przez to dziwna. Stawki - myślę, że były dobre jak na osoby dorywczo szukające pracy. Manager tam nie zawitał, raczej student czy osoba ze średnim wykształceniem.
Aneta 2014-08-25 15:07
Miałam styczność z oddziałem w Warszawie i raczej nie polecam... Stawki przeciętne, raczej nic specjalnego. Praca przeważnie na umowie zlecenie, pomimo tego, że nie były to prace dorywcze. Panie z pierwszego pokoju bardzo miłe, ale ze mną rozmawiała blondynka z pokoju dalej - mam bardzo złe wrażenie. Dziewczyna nie umiała powiedzieć nic konkretnego na temat pracy, zadawała idiotyczne pytania, ciągle głupio rehotała. Do tego w pokoju śmierdziało papierosami (na parapecie za szybą stała popielniczka).
Arek 2014-09-03 18:09
A co jest zabawnego w koszeniu trawy? Ja metkowałem banany przez nich to i na koszenie bym poszedł. Pozdro dla Blondyny, która siedzi na wprost drzwi
mm 2014-11-12 17:30
Czy wybiera sie ktos do pracy w Niemczech w magazynie My toys za posrednictwem jobhuose?
mm 2014-11-14 11:54
Oferta byla w internecie jakies 2 tyg temu, tez sie waham co do tej agencji bo za wiele opini na jej temat w internecie nie ma. Podobno sama praca w my toys nie jest zla bo inne agencje tez maja oferty w my toys.... to tyle co wiem na ten temat. Wolalabym miec info od kogos kto juz pracuje przez jobhouse w DE
Wózkarz 2014-11-17 11:44
Siema, też chciałem pracować przez "Jobhouse" w DE, zadzwonili do mnie już dzień po wysłaniu CV, miła Pani przedstawiła szczegóły i kazała czekać kilka dni na telefon z DE. No i zadzwoniła z DE Pani, pogadała po niemiecku i zaoferowali pracę już od kolejnego tygodnia. Warunki wyglądały na fajne, organizowali zakwaterowanie, miałem dojeżdżać z innymi pracującymi już tam a umowa podpisywana z niemcami, jakiś bonus z kasą nawet na start miał być. Dalej nie wiem jak, bo w międzyczasie podpisałem umowę na wózki z inną firmą i zrezygnowałem w ostatniej chwili z "Job" i qrka żałuję teraz, bo tu gdzie pojechałam mieszkam na wygwizdowie i nawet z kim dojeżdżać nie ma :/
mm 2014-11-17 12:51
No wlasnie, w PL zawsze wszystko ladnie przedstawiaja a potem okazuje sie na miejscu ze nie zawsze jest tak jak Pani z biura w PL opowiadala. Tez do mnie dzwonila pani z DE pogadala po niemiecku i czekam na dalszy rozwoj wydarzen ;)
xyz 2014-11-17 17:00
Moim zdaniem to jedna z lepszych agencji pracy w trójmieście, mają nawet ciekawe techniczne stanowiska pracy, w przeciwieństwie do innych, które oferują przede wszystkim pracę na kasie, lub wykładanie towaru w hipermarketach. Sam raz ubiegałem się o pracę za ich pośrednictwem,wydaje mi się że podchodzą dosyć profesjonalnie do klienta. Do tych lepszych agencji zaliczyłbym jeszcze Randstad i Adecco
xxxxxxx 2014-11-29 17:23
Profesjonalna agencja to taka ktora przedstawi oferte czarno na bialym warunki pracy zakwaterowania a nie ze poszukujacy pracy ma ciagnac za jezyk co jak gdzie i za ile. Znam taka jedna agencje ktora profesjonalnie podchodzi do sprawy i obawiam sie ze to jedyna taka agencja niestety pech chcial ze juz nie pracuje przez ta agencje:(
xxxxxxx 2014-11-29 17:25
Bynajmniej job house i olympi z ktora wspolpracuja to sie nie tyczy
kosti 2014-12-29 01:05
pracownik nie płaci, biorą kasę od pracodawcy - tak mi tłumaczyli a bynajmniej ja nigdy nic nie płaciłem ani nic mi nie zabierali z wypłaty jak pracowałem przez job house
Ala 2015-04-24 18:03
Cześć, jak długo się czeka na kontakt ze strony agencji od momentu wysłania CV? Chodzi mi o pracę w Niemczech. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Olek 2015-05-15 14:06
do mnie dzwonili kilka dni po tym jak wysłałem cv
Grzechu 2015-09-11 23:41
Ej, mega spoko ten Job House. Pisali na facebooku, że szukają ludzi do pracy. Wysłałem maila, po kilku minutach zadzwoniła całkiem w porzo babka, że mają we wrześniu pełno inwentaryzacji. Zajęcia mam dopiero od października, więc w sumie i tak nic ciekawego nie mam do roboty, a za kilka nocek wyjdzie mi ponad 5 stówek.
Ona 2015-09-25 09:23
Cześć w trójmieście pojawia sie cirsz więcej ogłoszeń na wykladanie towarów przez firmę jobhouse proponują nie raz 10-12 zl netto za h. Czy ktos z was byl ? Czy sa wyplacalni? Planuje się zgłosić tam i troche zarobić .
Karola 2015-10-01 01:34
Ja pracowałam przez wakacje u nich na ulotkach i dostałam wszystko w terminie na konto.
Kasia 2015-10-26 14:27
Nie ma problemu z płatnościami - pieniądze wypłacane zgodnie z umową. Najczęściej 21 dni po wykonaniu zlecenia. Możesz śmiało się do nich zgłaszać.
Paulina 2015-10-26 14:32
Po studiach szukałam pracy i wiele ogłoszeń z Jobhouse pojawiało się na profilach pracuj.pl i trojmiasto.pl. Byłam na jednej rozmowie dotyczącej stałej pracy w dziale marketingu. Więc z tego, co zauważyłam, to mają rekrutacje do pracy na stałe.
dna23 2015-10-26 14:49
Jest tak, że pracownik nic nie płaci, a płaci agencja firmy, której znaleźli pracownika. Według polskiego prawa nie można pobierać opłaty za pośrednictwo w znalezieniu komuś pracy.
Anna 2015-10-26 15:05
Chyba trochę się zmieniło w oddziale w Warszawie. Byłam tam ostatnio i biuro zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, bo było czysto, przytulnie i pozytywna kolorystyka. Jeśli chodzi o obsługę to również bardzo pozytywnie: Pani w recepcji od razu się mną zajęła, a osoba, która prowadziła rekrutację była rzetelna i miła. Nadal było trochę stresująco, bo to jednak rozmowa rekrutacyjna,ale dobrze to wspominam.
Marta 2016-06-03 09:33
Długo szukałam pracy i nic, od kiedy zgłosiłam się przez ich ich stronę internetową, otrzymałam sporo interesujących ofert i w rezultacie znalazłam pracę, z której jestem bardzo zadowolona. Panie w biurze bardzo pomocne, miłe,konkretne. Wszystko na piątkę z plusem! Polecam!
ważne 2016-06-14 17:39
"Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:..." Trzeba się gdzieś logować, czy wystarczy wysłanie CV?
Drama 2016-06-19 14:52
A możesz powiedzieć coś więcej, albo pokazać takiego maila i o co w nim chodzi czy nie za bardzo możesz?
Kuba 2017-01-19 19:34
Nie mogę polecić, ( usunięte przez administratora )
Tolek 2017-02-14 15:56
To jest świetna firma , dbają o pracowników a te wpisy to stek bzdur. Widocznie poznali się na niektórych osobach.
Agata 2017-03-01 10:35
Czy firma poszukuje obecnie pracowników do biura?
Aśka 2017-03-01 12:05
Do nich do firmy nie wiem, ale w ogóle biurowe mają na pewno, bo do mnie dzwonili ostatnio w sprawie pracy przy obsłudze klienta z angielskim. Zadzwoń do nich najlepiej i spytaj albo napisz maila.
Agata 2017-03-07 14:45
Aśka, a czy doświadczenie w pracy na danym stanowisku jest istotne?
Kasiula2 2017-04-05 15:11
Ja też jakiś czas temu wysłałam do Jobhouse swoje zgłoszenie, bo długo nie mogłam znaleźć pracy. Już następnego dnia się do mnie odezwali i zaprosili na spotkanie, by porozmawiać i przeanalizować moje CV.
Mają bardzo rozbudowaną bazę ofert pracy i profesjonalną obsługę.
Dzięki ich pomocy szybko udało mi się dostać pracę, w której pracuję do dziś.
Kuba 2017-04-05 23:07
Jobhouse to świetna agencja i bardzo szybko pomagają znaleźć pracę.
Agata 2017-08-11 12:37
@Kasiula2 - gratuluję nowego zatrudnienia! A czy ktoś z forumowiczów posiada informację, czy Jobhouse poszukuje w tym momencie rekruterów? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku?
Ola 2017-08-11 19:12
@ Agata - gdzieś mi chyba mignęło ostatnio ogłoszenie, że szukali do Gdańska, ale nie wiem czy jest jeszcze aktualne. Odnośnie wynagrodzenia, to z tego co słyszałam mają wysokie premie.
Maciek 2017-08-15 19:46
Jaka jest przyczyna, że Jobhouse ma taką długą listę ofert pracy? Jakiś nowy projekt się szykuje, coś wiecie?
Kargul 2017-08-19 14:24
Jobhouse jest agencją która oferuje pracę, każdy może sobie wybrać co chce robić i oczywiście jeśli umie. Korzystałem z ich pośrednictwa i nie miałem żadnych problemów. Myślę, że niektóre osoby są mocno inspirowane do pisania oszczerstw żeby tylko zaszkodzić agencji.
Paweł 2017-08-21 11:36
Dużo ich widać w mediach i jako jedyna agencja pracy mają taki ludzki przekaz, więc nie dziwię się, że firmy i pracownicy wolą skorzystać z nich niż napychać kabzę niepolskim bezdusznym korpo.
Tania 2017-08-22 22:43
Jestem przekonana, że konkurencja chce zdyskredytować Jobhouse.
Sylwusia 2017-09-06 16:23
Bylam na stazu w dziale kadr, jestem bardzo zadowolona, mili ludzie, przyjemna wspolpraca, rodzinna atmosfera. Polecam
Krzychu K 2017-09-07 08:16
szukalem dobrego event managera. Dzialajac na wlasna reke zmarnowalem tylko czas, którego naprawde nie mam! Zmarnowany wiec i czas i pieniadze bo 2 osoby przyjalem, po czym po glebszej obserwacji zwolnilem, gdy okazalo się ze ich cv to zwykla farsa… w ciagu msca mialem profesjonaliste - dokladnie taka osobe, ktorej szukalem, ktora im zaprezentowalem w briefie. Oni zwyczajnie słuchają i dzialaja, a takich partnerow cenie sobie najbardziej
Piotr 2017-09-07 21:55
Martwi mnie , że mają mało ludzi do takiej pracy!!
Agata 2017-09-08 13:48
@Ola - dziękuję za informację. @Sylwusia - a czy możesz napisać nieco więcej o odbytym stażu? Czy był on płatny? Czy w trakcie praktyk były organizowane szkolenia? Czy po odbytym staży była możliwość zatrudnienia na pełen etat?
Marcel 2017-09-09 14:13
potrzebowalem wsparcia w dziedzinie, w ktorej mam powierzchowne doświadczenie. A ze kilka razy zaliczylismy już wtopę, zglosilismy się do job house z prośba o pomoc w procesie rekrutacji na doświadczonego programiste. Wspolpraca przebiegala na najwyższym poziomie. dostepnosc firmy praktycznie 24h/dobę. rozumieją co znaczy prowadzic biznes i dostosowyali sie do naszych potzreb i mozliwosci
Łukaszsz 2017-09-10 23:15
w ubiegłym roku rozkręcałem biznes. Szukałem zaufanego, ale przede wszystkim doświadczonego dyrektora handlowego, z którym mógłbym kraść konie, ale przede wszystkim z którym będziemy budować dobry fundament firmy. Jak wiadomo handlowi to podstawa interesu. w jobhousie przedstawiłem temat, podałem dokładne wytyczne w kwestii moich oczekiwań w procesie rekrutacji. po kilku rozmowach trafiłem na w tej chwii dobrego kumpla. zbudowaliśmy regiony handlowe w głównych punktach kraju. polecam job house głównie ze względu na to, ze słuchają jak ludzie, widac ze angazuja sie maksymalnie w to co robia, bo zalezy im na powodzeniu swoim, ale przede wszystkim drugiej strony. polecam - rzetelna firma
karol 2017-09-12 13:03
Współpraca z tą firmą jak dla mnie jest bardzo dobra ,oferty pracy też bardzo dobre, a komunikacja z przedstawicielem firmy za pomocą maila lub telefonu bardzo ułatwia podjęcie pracy za granicą. W przyszłości na pewno będę dalej współpracował z tą firmą i polecał moim znajomym, którzy mają problem ze znalezieniem uczciwego pracodawcy
Trezor 2017-09-12 21:11
Jobhouse to z pewnością jedna z najlepszych agencji!
Szymon Motylewicz 2017-09-14 21:11
W zeszlym miesiacu za posrednictwej JOBhouse udalo mi sie znalezc 3 rewelacyjnych ludzi z doswiadczeniem i umiejetnosciami na stanowisko przedstawiciela handlowego w mojej firmie. Idealnego pracownika szukalem od 3 miesiecy, niestety gadane mieli tylko na rozmowie bo efektow pracy zadnych. Z obecnych pracownikow jestem bardzo zadowolony i dziekuje firmie za pomoc. Teraz moge preznie wkroczyc na rynek i rozwijac firme.
Matylda 2017-09-16 23:44
Profesjonalizm zauważalny już od pierwszego kontaktu z firmą, niespotykanie szybka organizacja, rzetelność i wspaniała pomoc pracodawcy pomogly mi spełnić marzenia w rozpoczęciu nowego etapu w życiu :)
hieronimka 2017-09-20 18:25
Otwierajac nowy oddzial salonu kosmetycznego szukalam doswiadczonej pracownicy z podejsciem do klienta i profesjonalizmem. Dzieki tej agencji udalo mi sie znalezc odpowiednia kandydatke w ciagu zaledwie tygodnia. Jestem zadowolona ze wspolpracy, kontakt bardzo szybki. Supet
Marzena Dworska 2017-09-23 10:06
Szukalam pracy od bardzo bardzo dawna.. ze wzgledu na male dziecko i meza w rozjazdach mialam problem ze znalezieniem stanowiska na ktorym praca bedzie tylko od pn do pt od 8 do 16 bez weekendow popoludniowek swiat itd bo wtedy nie mam co zrobic z dzieckiem... postanowilam zglosic sie do agencji pracy i to byl strzal w dziesiatke :D Bardzo mila wspolpraca, duzo ofert, sympatycznie panie pracujace w agencji. Mam teraz super prace i jestem zadowolona.
Julka Stawicka 2017-09-26 21:13
byłam na stażu w Jobhouse w dziale rekrutacji dokładnie rok temu. Ogromnie pozytywne wrażenie. Dużo ciekawych, niecodziennych doświadczeń i lekcji na własną przyszłośc :) mili, przyjaźnie nastawieni ludzie, chcący uczyć szkolić i to właśnie bylo najcenniejsze - że nie byłam tam od parzenia kawy, ale od pomocy. Od kawy mają całkiem niezły ekspres ;d
Kubas 2017-10-03 15:38
Jak patrzę na listę ofert pracy to widać, że firmy poszukują fachowców. Mimo, że agencja ma bardzo dobrą opinię to niestety brak rąk do pracy jest również dla nich przeszkodą trudną do przejścia. Może wyższe płace zatrzymają ludzi przed wyjazdem z kraju
Zostaw swoją opinię o Jobhouse - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobhouse