logo Jobhouse

Jobhouse

Gdańsk

Opinie o Jobhouse

gORZATA 2011-07-15 10:43:42
Bardo fajna agencja. Babeczki tam są mega fajne. Zgłosiłam się na hostesse z koleżanką, no ja się dostałam :), dużo płacili, bo dyche na rękę za godzinę, a nie jak w innej 7 zł :/ To polecam wszystkim :)
Magda 2013-01-06 15:37:40
Nigdy wcześniej nie szukałam pracy z pomocą agencji pracy i teraz wiem, że niesłusznie. Z zeszłym miesiącu wysłałam cv do Jobhouse na jedno ze stanowisk ogłoszonych na portalu trojmiasto.pl, Już następnego dnia otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. Pani prowadząca rozmowę była bardzo sympatyczna i nie zadawała żadnych dziwnych pytań jak to czasem bywa. No i co najważniejsze - dostałam tę pracę!:)
M. 2013-01-06 16:02:34
Ładne biuro, miłe panie, całkiem dobra stawa jak na magazyniera. Polecam.
Profesjonalna firma 2013-01-07 09:26:42

Jestem Bardzo zadowolona ze współpracy z tą agencją pracy. Poszukiwałam racy dodatkowej na weekendy w kilka dni skontaktowała się ze mną miłą Pani :) zaproponowała ofertę pracy. Jestem Bardzo zadowolona z obsługi, terminowo wypłacają pieniądze zgodnie z umową.
Na prawdę polecam.
Karolka 2013-01-07 15:48:31
Jedyna Agencja gdzie pracują tak mili ludzie. Wszystko zawsze załatwione bezproblemowo i na czas. Pracowałam jako hostessa w okresie wakacji, stawki były wysokie a praca bardzo przyjemna
Marcin 2013-01-11 13:47:23
Jestem zadowolony z współpracy z Jobhouse.
Zostawiłem CV w biurze i za dwie godziny miałem telefon, że potrzeba magazynierów.
Polecam!! !! !!
tez szukajaca 2013-01-26 01:12:24
Ja tez nie polecam tej firmy, szkoda czasu, lepiej samemu szukac pracy, a nie przez posrednictwo. Zgadzam sie z Toba w 100%.
magazynier 2013-02-25 15:43:17
Ja jestem bardzo zadowolony, razem z dwoma kolegami bardzo często pracujemy przy pracach dodatkowych dla tej agencji pracy, przenoszenie sprzętu nagłaśniającego,prace magazynowe,itp. W przeciwieństwie do innych firm nie maja kogoś gdzieś, każdego traktują bardzo miło, podchodzą indywidualnie, wiedza, że mam dwójkę dzieci i każdy gorsz się przyda wiec jak tylko mają prace dzwonią. Nie zgadzam się z zazwyczaj,, Paniami " które mówią o tej agencji źle, zazdrość nie powinna prowadzić do pisania takich bzdur na forum.
Panie które tam pracują bardzo młode i miłe,może właśnie dlatego tak wszystko fajnie przebiega.
Łoś Superktoś 2013-06-15 15:42:05
Hej, ja brałem udział w rekrutacji przez Jobhouse na stanowisko Spedytora. Tzn. babka z agencji prowadziła rozmowę kwalifikacyjną, ale zatrudniony zostałem na stałe bezpośrednio w firmie. Jestem jak najbardziej na tak. Konkretne pytania, miła rekruterka, ładne biuro. No i wynegocjowali mi całkiem niezłe wynagrodzenie:)
Łoś Superktoś 2013-06-20 07:51:05
Już dokładnie nie pamiętam, bo wysyłałem dużo cv, ale chyba kilka dni.
Jeremi 2013-11-20 10:38:51
Często dla nich pracuję, dzwonią do mnie pare razy w miesiącu. Polecam.
Jeremi 2013-12-24 12:48:55
Ja się jeszcze uczę, więc im mówiłem, w jakie dni mi pasuje i jak coś mają, to do mnie dzwonią. Zawsze kilka stówek w miesiącu dodatkowo wpadnie. Ale chyba takie stałe też mają.
aaa 2014-04-23 10:47:42
Bardzo dobry pracodawca. Mili ludzie, łatwo się z nimi dogadać i przede wszystkim płacą na czas bez żadnych problemów. Polecam.
Judyta 2014-04-28 18:59:36
Jestem zaskoczona ilością dobrych opinii na temat tej agencji. Niestety ja mam odmienne zdanie. Najpierw chodziłam do tej agencji w celu znalezienia dla mnie pracy (studiuję kierunek lingwistyczny), lecz bezskutecznie. Chciałam pogodzić studia z pracą np. na 1/2 etatu, ale panie tam pracujące niczego mi nie znalazły mimo, że było ich tam sporo. To co także mi się nie podobało, to sposób w jaki mierzyła mnie jedna z pań (czarne, krótkie włosy).
zdzichu 2014-04-29 11:06:34
a mi znalazły, może po prostu nie miałaś kwalifikacji, po za tym to nie jest urząd pracy tylko agencja a ich ogłoszenia są na stronach www.
zdzichu 2014-04-29 11:08:18
a Pani w czarnych włosach bardzo miła
R 2014-05-16 14:49:59
Słaba obsługa, którą da się jeszcze przeboleć.. (usunięte przez administratora)
D 2014-05-17 23:30:35
kilka razy korzystalem z agencji, niestety ale kasa prawie zawsze przelewana w ostatni mozliwy dzien wg kontraktu czyli 24/25 nastepnego miesiaca, stawki srednie
Kamil 2014-06-19 19:41:47
Poczatek firma miala swietny, dobre warunki, mile panie w obsludze. Teraz ??? Ofert coraz wiecej, ale za zdecydowanie slabsze pieniadze, a wyplaty czasami nawet 2-3 dni po terminie ...
Kaśka 2014-06-20 11:31:02
Kamil, ja pracuję dla nich ponad pół roku i w porównaniu do innych agencji mieli najwyższą stawkę. A kasę mam zawsze na czas, ostatnio nawet ktoś od nich przywozi nam umowy, żebyśmy nie musieli jeździć.
Lolek 2014-06-30 16:18:07
Koleś wkręca - ja pracowałem przez nich z 10 razy i mam wyższą stawkę niż jak zaczynałem w zeszłym roku
Lolek 2014-06-30 20:36:03
Ja jeszcze studiuje, wiec pracuje dorywczo - przeladunki, montaze, pakowanie, wykladanie towaru. Na reke wychodzi od 7 do 9 zl.
Lolek 2014-07-09 13:41:06
oni dzwonią jak mają dla mnie zlecenie i jak mam czas to ide, a jak nie, to nie :)
Natalia 2014-08-20 20:04:00
Pracowałam w oddziale w Gdańsku. Owszem panie bardzo miłe - do czasu wyjścia klienta z biura. Gdy tylko drzwi się zamykały można było się powiedzieć co która pani myśli na temat klienta, który właśnie wyszedł. Owszem, grzeczność nie wymaga bycia szczerą, ale to już bywało bardzo nasilone i nie chciało się aż tego słuchać. Pani właściciel natomiast mam nadzieję uporała się z restrykcyjnymi dietami i cieszy się wreszcie życiem. Atmosfera była przez to dziwna. Stawki - myślę, że były dobre jak na osoby dorywczo szukające pracy. Manager tam nie zawitał, raczej student czy osoba ze średnim wykształceniem.
Aneta 2014-08-25 15:07:13
Miałam styczność z oddziałem w Warszawie i raczej nie polecam... Stawki przeciętne, raczej nic specjalnego. Praca przeważnie na umowie zlecenie, pomimo tego, że nie były to prace dorywcze. Panie z pierwszego pokoju bardzo miłe, ale ze mną rozmawiała blondynka z pokoju dalej - mam bardzo złe wrażenie. Dziewczyna nie umiała powiedzieć nic konkretnego na temat pracy, zadawała idiotyczne pytania, ciągle głupio rehotała. Do tego w pokoju śmierdziało papierosami (na parapecie za szybą stała popielniczka).
Arek 2014-09-03 18:09:20
A co jest zabawnego w koszeniu trawy? Ja metkowałem banany przez nich to i na koszenie bym poszedł. Pozdro dla Blondyny, która siedzi na wprost drzwi
mm 2014-11-12 17:30:43
Czy wybiera sie ktos do pracy w Niemczech w magazynie My toys za posrednictwem jobhuose?
mm 2014-11-14 11:54:34
Oferta byla w internecie jakies 2 tyg temu, tez sie waham co do tej agencji bo za wiele opini na jej temat w internecie nie ma. Podobno sama praca w my toys nie jest zla bo inne agencje tez maja oferty w my toys.... to tyle co wiem na ten temat. Wolalabym miec info od kogos kto juz pracuje przez jobhouse w DE
Wózkarz 2014-11-17 11:44:14
Siema, też chciałem pracować przez "Jobhouse" w DE, zadzwonili do mnie już dzień po wysłaniu CV, miła Pani przedstawiła szczegóły i kazała czekać kilka dni na telefon z DE. No i zadzwoniła z DE Pani, pogadała po niemiecku i zaoferowali pracę już od kolejnego tygodnia. Warunki wyglądały na fajne, organizowali zakwaterowanie, miałem dojeżdżać z innymi pracującymi już tam a umowa podpisywana z niemcami, jakiś bonus z kasą nawet na start miał być. Dalej nie wiem jak, bo w międzyczasie podpisałem umowę na wózki z inną firmą i zrezygnowałem w ostatniej chwili z "Job" i qrka żałuję teraz, bo tu gdzie pojechałam mieszkam na wygwizdowie i nawet z kim dojeżdżać nie ma :/
mm 2014-11-17 12:51:15
No wlasnie, w PL zawsze wszystko ladnie przedstawiaja a potem okazuje sie na miejscu ze nie zawsze jest tak jak Pani z biura w PL opowiadala. Tez do mnie dzwonila pani z DE pogadala po niemiecku i czekam na dalszy rozwoj wydarzen ;)
xyz 2014-11-17 17:00:54
Moim zdaniem to jedna z lepszych agencji pracy w trójmieście, mają nawet ciekawe techniczne stanowiska pracy, w przeciwieństwie do innych, które oferują przede wszystkim pracę na kasie, lub wykładanie towaru w hipermarketach. Sam raz ubiegałem się o pracę za ich pośrednictwem,wydaje mi się że podchodzą dosyć profesjonalnie do klienta. Do tych lepszych agencji zaliczyłbym jeszcze Randstad i Adecco
xxxxxxx 2014-11-29 17:23:19
Profesjonalna agencja to taka ktora przedstawi oferte czarno na bialym warunki pracy zakwaterowania a nie ze poszukujacy pracy ma ciagnac za jezyk co jak gdzie i za ile. Znam taka jedna agencje ktora profesjonalnie podchodzi do sprawy i obawiam sie ze to jedyna taka agencja niestety pech chcial ze juz nie pracuje przez ta agencje:(
xxxxxxx 2014-11-29 17:25:28
Bynajmniej job house i olympi z ktora wspolpracuja to sie nie tyczy
kosti 2014-12-29 01:05:12
pracownik nie płaci, biorą kasę od pracodawcy - tak mi tłumaczyli a bynajmniej ja nigdy nic nie płaciłem ani nic mi nie zabierali z wypłaty jak pracowałem przez job house
Ala 2015-04-24 18:03:07
Cześć, jak długo się czeka na kontakt ze strony agencji od momentu wysłania CV? Chodzi mi o pracę w Niemczech. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Olek 2015-05-15 14:06:08
do mnie dzwonili kilka dni po tym jak wysłałem cv
Grzechu 2015-09-11 23:41:18
Ej, mega spoko ten Job House. Pisali na facebooku, że szukają ludzi do pracy. Wysłałem maila, po kilku minutach zadzwoniła całkiem w porzo babka, że mają we wrześniu pełno inwentaryzacji. Zajęcia mam dopiero od października, więc w sumie i tak nic ciekawego nie mam do roboty, a za kilka nocek wyjdzie mi ponad 5 stówek.
Ona 2015-09-25 09:23:08
Cześć w trójmieście pojawia sie cirsz więcej ogłoszeń na wykladanie towarów przez firmę jobhouse proponują nie raz 10-12 zl netto za h. Czy ktos z was byl ? Czy sa wyplacalni? Planuje się zgłosić tam i troche zarobić .
Karola 2015-10-01 01:34:34
Ja pracowałam przez wakacje u nich na ulotkach i dostałam wszystko w terminie na konto.
Kasia 2015-10-26 14:27:47
Nie ma problemu z płatnościami - pieniądze wypłacane zgodnie z umową. Najczęściej 21 dni po wykonaniu zlecenia. Możesz śmiało się do nich zgłaszać.
Paulina 2015-10-26 14:32:02
Po studiach szukałam pracy i wiele ogłoszeń z Jobhouse pojawiało się na profilach pracuj.pl i trojmiasto.pl. Byłam na jednej rozmowie dotyczącej stałej pracy w dziale marketingu. Więc z tego, co zauważyłam, to mają rekrutacje do pracy na stałe.
dna23 2015-10-26 14:49:13
Jest tak, że pracownik nic nie płaci, a płaci agencja firmy, której znaleźli pracownika. Według polskiego prawa nie można pobierać opłaty za pośrednictwo w znalezieniu komuś pracy.
Anna 2015-10-26 15:05:42
Chyba trochę się zmieniło w oddziale w Warszawie. Byłam tam ostatnio i biuro zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, bo było czysto, przytulnie i pozytywna kolorystyka. Jeśli chodzi o obsługę to również bardzo pozytywnie: Pani w recepcji od razu się mną zajęła, a osoba, która prowadziła rekrutację była rzetelna i miła. Nadal było trochę stresująco, bo to jednak rozmowa rekrutacyjna,ale dobrze to wspominam.
Marta 2016-06-03 09:33:00
Długo szukałam pracy i nic, od kiedy zgłosiłam się przez ich ich stronę internetową, otrzymałam sporo interesujących ofert i w rezultacie znalazłam pracę, z której jestem bardzo zadowolona. Panie w biurze bardzo pomocne, miłe,konkretne. Wszystko na piątkę z plusem! Polecam!
ważne 2016-06-14 17:39:37
"Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:..." Trzeba się gdzieś logować, czy wystarczy wysłanie CV?
taj 2016-06-19 13:38:55
w odpowiedzi na wysłane CV firma spamuje skrzynkę pocztową zaproszeniami na spotkania z jakimiś pożal się boże kołczami
Drama 2016-06-19 14:52:16
A możesz powiedzieć coś więcej, albo pokazać takiego maila i o co w nim chodzi czy nie za bardzo możesz?
gerro 2016-11-23 23:27:23
Mnie zatrudniali przez agencję pracy tymczasowej mg-solutions . Podejrzewam że inaczej nie znalazłbym pracy
Zostaw swoją opinię o Jobhouse - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobhouse